Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5807 times)
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Vplivanje na ljudi preko sanj
11.03.2004 at 12:54:35
 
Saj mogoče, da si samo domišljam, ampak ko se mi je to dogajalo se je zdelo zelo realno.
Kakšno leto ali dve nazaj. Neka oseba, je želela na vsak način vplivati na mojo odločitev. Ko ji v tem svetu to niti približno ni uspelo, se je začenjala pojavljati v mojih sanjah in bilo je sila neprijetno, saj sem se zbujal utrujen, še huje pa je bilo, ker mi ni bilo nič jasno, saj o takih zadevah ne vem nič, prav tako nimam veliko izkušenj o svetu sanj.
V realnem svetu osebi, ki je vdirala v moje sanje nisem hotel nič reči. Ker nisem vedel kaj storiti, sem se odločil, da z vsiljivko opravim kar v sanjah. Kakšna dva dni sem potreboval, da sem se psihično pripravil na soočenje. Efekt je bil 100%, saj ta oseba verjetno ni pričakovala odpora na njenem nivoju, sploh pa ne tako močnega (sledila je bolniška cca. en teden). Tudi sam nisem pričakoval tako močnega efekta, saj sem hotel osebi le namigniti naj me pusti pri miru.

Ali je imel kdo že podobne izkušnje, ali je to sploh možno (BTW v tistem obdobju nisem užival konoplje, ali česa podobnega  Wink), vsak komentar ali izkušnja je več kot dobrodošla.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #1 - 11.03.2004 at 13:07:02
 
goinup wrote on 11.03.2004 at 12:54:35:
Ali je imel kdo že podobne izkušnje, ali je to sploh možno (BTW v tistem obdobju nisem užival konoplje, ali česa podobnega  Wink), vsak komentar ali izkušnja je več kot dobrodošla.



Pa si se vprašal, če mogoče tudi zdajle ne sanjaš ???

In še nekaj me zanima, zakaj je to važno, če si užival ali nisi konoplje ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #2 - 11.03.2004 at 13:09:13
 
Quote:
In še nekaj me zanima, zakaj je to važno, če si užival ali nisi konoplje ???


Probaj, pa boš videl! Grin Grin
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #3 - 11.03.2004 at 13:19:06
 
goinup wrote on 11.03.2004 at 13:09:13:
Probaj, pa boš videl! Grin Grin



Uf  ...  ne, hvala.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #4 - 11.03.2004 at 13:40:29
 
Ne vem, če to ravno sodi v ta kontekst, ampak jaz lahko sanjam o nekom ali nečem, če si to pred spanjem zaželim. Nisem pa še nikoli poskušala načrtno na koga vplivat.

Razen enkrat, ko sva se s kolegom zmenila, da se v sanjah srečava in potem sva se res- jaz se sanj spomnim, on pa ne, je pa bil ful utrujen tisti dan.

Drugače pa imam izkušnjo, da mi je uspelo sanjat tudi notranji domišljijski svet moje prijateljice, ki je bila v tistem času s tem precej okupirana. Jaz pred tem za njene misli in občutke nisem vedela.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #5 - 11.03.2004 at 13:40:50
 
jst tud ne razumem to s konopljo, kar vem nima nobenega vpliva na sanje, kvecjemu to da se sanj manj spomnis
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #6 - 11.03.2004 at 14:09:12
 
OK, OK, pozabte konopljo, bila je neumesna (ment as a joke).
Bolj me zanima glede dogodivščine iz sanj.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #7 - 12.03.2004 at 19:14:04
 
Pri takih zadevah je clovek sam sebi najvecja nevarnost zato, ker imajo le redki dovolj moci, da tok custvene energije s katero zelijo vplivati na nekoga, pa ni vazno ali v sanjah ali v budnem zivljenju, tudi dejansko "prizemljijo". Taka energija prosto tava okoli, nato pa se slej ko prej, vec ali manj pojacana, vrne k svojemu izvoru.  

Sicer pa obstajajo precej preproste mentalne tehnike, kako se ubraniti takih vplivov. Jih je tudi zahodna ljudska tradicija polna.

Se je meni par dni nazaj sanjalo, da me je neki mozakar napadel. Hotel me je oropati. Sprva sem se ustrasil, nato pa sem se obrnil proti njenu in ga precej brutalno obvladal.
Vsaj upam, da je slo zgolj za moje notranje psihicne procese in ne za kaksen zunanji napad. Namrec, zbudil sem se poln energije in ves spocit...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #8 - 12.03.2004 at 19:49:39
 
Jaz se tudi spomnim enih sanj, v katerih sem tri tipe, ki so me hoteli posiliti tako skupaj zlomila, da se še danes spomnim zvoka njihovih lobanj, ki so pokale, ko sem jih butala ob asfalt.

Po pravici povedano - tako dobro kot sem se počutila po teh sanjah, se nisem po nobenih več.
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #9 - 15.03.2004 at 08:01:34
 
Lilith, s tabo pa ni šale, he he
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #10 - 15.03.2004 at 09:55:10
 
Pozdrav vsem!

Sanje so zelo zanimiva stvar...
Veliko sanjam in se spominjam. Velikokrat mi uspe razvozljati sanje.

Meni sanje pomagajo premagovati težave. Pred kakim letom sem imela grd nesporazum z neko žensko. Bila sem jezna nanjo. Neko noč sva se srečali v sanjah in lepo zgladili nesporazum. Sedaj je ok. Nisem več jezna. Od takrat se mi je to večkat ponovilo. Dolgo (8 let) me je "morilo", da svojemu bivšemu fantu nisem mogla povedati kar mu gre. V resnici nisem želela govoriti z njim. Vedela sem, da ni prav, kar se je zgodilo. Nič slabega nisem želela, kot samo, povedati kar mislim, čutim.  Par dni nazaj sem sanjala in razrešila nesporazum. Sedaj mi je lažje.

Jaz verjamem, da se srečamo v sanjah. Možno ta oseba ne ve, da te mori v sanjah. Ko boš naslednič to sanjal se postavi zase. Reši stvar! - To je celo bolj pomembno kot si mislimo.

Mene so v sanjah kar nekaj časa preganjali psi. ???


Veliko sreče!
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #11 - 15.03.2004 at 10:09:20
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #12 - 15.03.2004 at 10:11:17
 
Mene je v nekih sanjah v neki hiši preganjal  serijski morilec, mislim. Tu pa  zdaj nastop nekaj čudnega, namreč, mislim, da nisem več čisto sanjala, budna pa tudi nisem bila. Recimo, da sem se prebujala. In v tem trenutku sem si rekla, kaj se dogaja, pa saj to so moje sanje, tukaj sem jaz glavna in ne bom dovolila, da kdo mene preganja. In sem vzela nož (ne vem, kje) in tega tipa večkrat močno zabodla.

Potem sem se čisto prebudila in se počutila zelo čudno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #13 - 15.03.2004 at 10:22:19
 
..uf,  ful imate nekih agresivnih/negativnih zadev v sanjah. Nič sonca in sreče?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Astralno_bitje
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: Vplivanje na ljudi preko sanj
Reply #14 - 27.03.2004 at 00:20:29
 
Ej, dejte mi povedat, kako -- za božjo voljo! -- se izvaja avtomatsko pisanje??? Pište mi vsi, k to počnete, na bostjan.mejak@siol.net   FUL HVALA Wink Wink Wink[color=Green][/color]!!!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1