Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9257 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
duše umrlih
03.11.2003 at 17:13:59
 

Zanima me, če je že kdo kdaj slišal / bral /doživel, da bi se kaka duša umrlega živemu človeku 'prilepila' na čakro?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: duše umrlih
Reply #1 - 03.11.2003 at 21:28:33
 
Po egiptovski, pa morda se kaksni drugi mitologiji, vse duse, ki niso uspele razviti ljubezni, po smrti pozre ena taka huda posast (srce na vago in ce je tezje od peresa resnice, potem ....). V kar verjame se marsikdo tudi danes (gredo v pekel od koder ni izhoda, ali pa se morajo reinkarnirat ...) tako da se ne morejo kam obesat, ker imajo drugo delo. Tongue

Duse, ki pa so kaj uspele ustvariti z ljubeznijo, pa lahko se lebdijo v nekem prostoru (spomina ali cesarkoli ze ...) Te pa niso tako hude in ne grizejo in se zato ni treba prevec bat za cakre. Tongue

Ampak to se ni vse ... ce so se ti obesile na tvoje cakre, to pomeni, da je nekaj narobe s tvojimi cakrami in jih morajo malo brzdat ali vzpodbujat da se kaksne zatrte ali pa prehude energije sploh razvijejo ali pa da ne naredijo prehude skode.  Tongue

Tako da je treba pogledat, kje je treba zamenjat mrtvo duso s svojo duso ali kaksno drugo zivo duso. Tongue

bp, duseslovec Wink
Back to top
« Last Edit: 03.11.2003 at 23:01:50 by bp »  
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: duše umrlih
Reply #2 - 03.11.2003 at 21:30:27
 
Smiley
draga marjana o tem sem pisal v topicu o spiritizmu, oziroma klicanju duhov, če se ti da to najti si dobrodošla, resnična zgodba moje znanke Mine, kateri niso mogli pomagati nobeni zdravniki niti exorcisti, niti derviši.
lp
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: duše umrlih
Reply #3 - 04.11.2003 at 09:36:44
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Girl
1
*
Offline


Posts: 6

Re: duše umrlih
Reply #4 - 20.11.2003 at 15:36:20
 
ja js sm brala o entitetah. to so duše umrlih, ki še vedno ˝živijo˝ med nami. tu so zato, ker niso opravle na zemlji tist, kar jim je bilo zadano. še niso rekle zadne besede Smiley te duše se zbirajo v velikih trgovskih centrih, bolnišnicah,... naselijo se v človeka, v katerikoli organ. lahko tudi preko tebe živi, dela svoje. npr. da narediš nekaj, potem pa rečeš ˝to pa men ni čist nič podobn˝.to je entiteta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: duše umrlih
Reply #5 - 20.11.2003 at 15:57:27
 
Smiley
dober razlog za dober izgovor, no po moje ni glih tako, za vse svoje misli, besede in dejanja si odgovorna izključno sama sebi in se ne moreš izgivarjati na nobeno entiteto. Vsaka stvar ima točno toliko moči nad tabo, kolior ji ti daješ svoje pozornosti in če ne daješ entitetam tako kot jaz prav nobene pozornosti, nimajo prav nobenega vpliva nate. Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Girl
1
*
Offline


Posts: 6

Re: duše umrlih
Reply #6 - 25.11.2003 at 16:46:10
 
ja, js delam tist, kar si js želim.vse naredim po svoji volji. hotela sem sam povedat,dat primer entitete. ampak, včasih pa se začudiš sam nad sabo,ne? pa izpustmo zdaj entitete....tak nasploh... normalno je,da kdaj narediš kaj brez premisleka,pač zaradi različnih razlogov(stres,...),potem pa se zaveš da ponavadi ni tako.
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: duše umrlih
Reply #7 - 13.02.2004 at 22:20:44
 
Js sem imel baje nekaj casa eno E. nad sabo oz. PRE..letsvto. Sam me zanima, kako ugotoviti ce ga se imam. Ena "gospa" je rekla da jo imam in mi dala eno "zascito". Sam mislim, da sem se je resil z "zivim gorenjem" sam nisem 100%. Drugace pa si poglejte film 6 cut. Mogoce pa je v njem kaj resnice?


LP
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: duše umrlih
Reply #8 - 13.02.2004 at 22:30:27
 
stoychi wrote on 20.11.2003 at 15:57:27:
Smiley
dober razlog za dober izgovor, no po moje ni glih tako, za vse svoje misli, besede in dejanja si odgovorna izključno sama sebi in se ne moreš izgivarjati na nobeno entiteto. Vsaka stvar ima točno toliko moči nad tabo, kolior ji ti daješ svoje pozornosti in če ne daješ entitetam tako kot jaz prav nobene pozornosti, nimajo prav nobenega vpliva nate. Wink



Genau tko.

Sam sebi nabij entiteto in res te bo začela preganjat.

Kaj pa je ščit? Le natega tvojega uma, ki verjame v take hece.

Dej, v vrečo natresi zrna fižola.
Vpraši tega tvoja preganjalca ali svojega vodnika koliko je zrn v vreči.
Še noben od teh ni pravega odgovora povedal.

Preštej zrna. In kar naenkrat tudi vodnik-preganjalec ve, koliko zrn je v vreči.


zaupajte vase in ne v iluzije

Edi

Kiss Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: duše umrlih
Reply #9 - 13.02.2004 at 22:35:30
 
Dons sem glih gape-tu razlagal oz. sva se spraševala o enem sivem stricu. Kako tava po svojem hodniku.

je prijazna, dobra duša, a ujeta v nek čuden čas in prostor.

Kako hecno je bilo, ko se je ta-isti pojavil isti trenutek in prisedel k nama.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: duše umrlih
Reply #10 - 14.02.2004 at 14:52:45
 
pa sta ugotovila, kdo je bil?
Ne mislim, kako mu je bilo ime, ampak katera duša je bila in kaj je prinašala - zakaj je bil tam?
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: duše umrlih
Reply #11 - 15.02.2004 at 19:32:45
 
Pegasos wrote on 14.02.2004 at 14:52:45:
pa sta ugotovila, kdo je bil?
Ne mislim, kako mu je bilo ime, ampak katera duša je bila in kaj je prinašala - zakaj je bil tam?


Mislim, da je vsako srečanje nečemu namenjeno.

Zame v toliko da ga sprejemam in to odkrito takega kot je.  Mogoče nisem bil konkreten. Gre za živega človeka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: duše umrlih
Reply #12 - 16.02.2004 at 08:51:27
 
Že že, ampak tale striko je bil nekdo v disguise, pa sem mislila, da sta ugotovila, kdo je bil in kaj je nosil.  Cheesy Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: duše umrlih
Reply #13 - 16.02.2004 at 10:49:22
 
Mogoče postajam preveč enostaven, in trgam iz sebe balast "duhovnih" ideologij.

Trenutno se v meni dogaja transformacija sprejemanj in dojemanja besede ljubezni.

do zdej je bila prej razumsko (ne vzet to kot vedno) dojemana, zdej zadnje cajte teče pa skozi mene, kot globoko občutenje.... precej bolje tudi razumem mnoge stvari, ki so mi bile razumsko jasne..... zdej so mi še iz enega drugega vidika.... mal zmedeno tole ane...

No sej se pripravljam napisat eno globjo in širšo razlago...


(((((((p)))))
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: duše umrlih
Reply #14 - 19.02.2004 at 01:54:19
 
Roll Eyesčas ki ga porabimo za t.i. mrtve je izgublje.n.....raje se ukvarjajmo z živimi...sploh pa duša nikoli ne umre.res pa je da se premalo pogovarjamo o fenomenu smrti
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Pages: 1 2