Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 32709 times)
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #30 - 09.07.2004 at 01:01:34
 

Kaj pa Tantra? Kaj pa krog? Če ni kroga prihaja do zaigranih orgazmov, a ne? A mam prov? A kdo kaj ve o tem?
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #31 - 09.07.2004 at 01:25:15
 
Nimaš.  Grin

Vse je okroglo, razen neokroglih stvari Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran org
Reply #32 - 09.07.2004 at 07:51:51
 
Mae wrote on 08.07.2004 at 22:21:16:
, na splošno pa velja, če poznaš orgazem, nekak ti ne more ustrezat brez njega. Brez njega ti lahko ustreza, če ga itak še nikoli nisi spoznal. Mho.  Smiley



Se ne strinjam. Tega ne moremo posplošiti na ta način.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zaigran org
Reply #33 - 09.07.2004 at 08:14:17
 
Lilith, tole je bilo izvzeto iz konteksta:

Mae wrote on 08.07.2004 at 22:21:16:
S tem, da obema tako ustreza, je to iz drugih vzgibov.


Rada bi vidla moškega, ki bi se orgazmu npr. solidarnostno odpovedal. Da ga vidim junaka.

Pa tut ne govorim o tantri, pa o razmišljanjih Madana, Aryana in Mind.

Nezadovoljujoča spolnost na dolgi rok ne gre. To ni nikogaršnji povzetek, je samo mho. Pa tut moškim se dogaja, da niso zadovoljni. Zato je tut tolk enga skakanja sem in tja.

Jst dajem pač temu večji pomen kot ti. No harm feelings. Lp.  Smiley

Pa da ne bo kdo dobil napačnega vtisa, seveda se strinjam s tem, da je treba komunicirat, biti jasen in odkrit. To v bistvu zbližuje, pojasnjuje in odkriva.

Če pojem partnerja pomeni prijatelja in ljubimca, se obdelujeta obe kvaliteti na tapeti. Če je pojem partnerja ožji od tega, so splošni povzetki lahko drugačni. Ja, zadeva je v končni fazi individualna.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #34 - 09.07.2004 at 08:22:48
 
Ja, saj tu imaš ravno prav, da so stvari zelo individualne. Moja teza, da se lahko orgazmu odpoveš (in ti to ustreza) tudi, če si ga predhodno že dodobra spoznal, temelji na principu "višjih" ciljev. Se pravi odpovedati se nečemu, kar ima zate vrednost, zavoljo nečega, kar ima višjo vrednost. Kot se nekateri kadilci odpovedo cigaretom zavoljo zdravja, tako se pač nekatere ženske odpovedo orgazmu skozi "samožrtvovanje" zavoljo različnih vzgibov.

Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #35 - 09.07.2004 at 11:48:04
 
Ja saj se vsi pogosto cemu odpovemo, tudi orgazmu (celo moski), ampak z odpovedovanjem svojim zeljam (na dolgi rok - kot bi temu rekel aryan in kar je razlog, da sem se parkrat spustil v razpravo z njim) imam sam slabe izkusnje, slej ko prej zatajevane zelje nekje udarijo na povrsino. In takrat ni  pravzapra nic prijetno biti v blizini.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #36 - 09.07.2004 at 12:11:41
 
Lilith wrote on 05.07.2004 at 12:45:03:
Osebno sem prepričana, da ženske, ki igrajo orgazem, tega ne počnejo s slabimi nameni. Morda gre za željo potrditi neučinkovitega moškega v njegovi moškosti, morda gre prikrivanje lastne nesposobnosti doživeti orgazem. Morda pa kaj čisto tretjega.



Meni je tole lepo povedano, ...morda... kaj pa mi vemo za druge... kolikšen procent pa je samozavednih, samorealiziranih žensk, sploh ko so mlade..., seveda ene so, ampak ene pa niso.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #37 - 09.07.2004 at 14:56:25
 
Še vedno mi v bistvu ni jasno zakaj mora biti orgazem zaigran. Zakaj pride do tega? Kje je point? Kaj se recimo ženski takrat dogaja v glavi? Kaj razmišlja in na kaj misli?

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #38 - 09.07.2004 at 15:20:39
 
Mikron wrote on 09.07.2004 at 14:56:25:
Zakaj pride do tega? Kje je point? Kaj se recimo ženski takrat dogaja v glavi? Kaj razmišlja in na kaj misli?

who knows... vzdržuje stereotipno idejo, da je, dokler so orgazmi (taki ali onaki) z odnosom vse v redu?
Mogoče jo je sram rečt, da rabi več spodbude, da ji v resnici niti ni do sexa al pa očitno tisti dan ni v stanju, da bi ji lahko prišlo...
zarad pomanjkanja komunikacije, bližine, nezrelosti al pa tud nepravega odnosa, ki tega ne podpira
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Zaigran orgazem
Reply #39 - 09.07.2004 at 16:49:03
 
Ste izbrali tako zanimivo temo. Zaigran orgazem, da ali ne. In pa ...čemu sploh.
Pravijo, da je vsak človek eno vesolje v malem ali pa niti ne v tako malem...in da je čudež tudi. Spolnost naj bi bila ena od sestavnih elementov človeka, neločljivo povezana in soodvisna od in z ostalimi njegovimi sestavnimi fizičnimi in psihičnimi elementi. Dokaj splošno razširjeno mnenje je baje tudi, da so vesolja še precej neraziskana, celo nerazumljiva ali nerazumljena in čudeži takisto. Tudi sem slišal ali pa ne, da so vesolja celo njim samim pogosto tuja v poskusih razumevanja, čudeži pa da svoje čudežnosti prevečkrat niti ne zaznavajo.
Bi domneval, da je povsem možno verjetno, da je izostanek obojestranskosti orgazma pri slučajnem preseku dveh spolnosti prej pravilo kot izjema. Najbrž nič tragičnega, ob predpostavki, da je neznank zadosti, časa, volje in želje po njihovem odkrivanju pa tako malo...pa povsem drugače, če ju medsebojna privlačnost ujame v skupno popotovanje, volje in želje in iskrenosti in vztrajnosti in prilagodljivosti in zagotovo še česa po odkrivanju neznank pa ni. Vse skupaj dodatno oteži še dejstvo, da se vse spreminja...tudi vesolja. Igranje orgazma kot neka stalnica, je slaba popotnica, bi dejal.
Usklajevanje spolnosti dveh vesolj na najvisjo vibracijo, na orgazem, je delo, lažje ali težje, prijetno ali bolj prijetno, vsekakor pa stalno in različno. Če so vse ostale privlačne sile med vesoljema močne, tudi občasen izpad skladnosti v spolnosti ne potrebuje igre. Če pa jo, in se ponavlja, je smiselno preveriti še kaj..pri sebi najprej, pa še kje.

en bk
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zaigran org
Reply #40 - 11.07.2004 at 19:53:42
 
Mae wrote on 08.07.2004 at 22:21:16:
Absolutno res. Moški ve!!!


Ha, ha. A res? Kako pa to veš, če si ženska? Eni res vejo, drugim pa še na kraj pameti ne bi prišlo. Slednjih je dosti več....
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #41 - 11.07.2004 at 19:57:37
 
Devi wrote on 09.07.2004 at 15:20:39:
who knows... vzdržuje stereotipno idejo, da je, dokler so orgazmi (taki ali onaki) z odnosom vse v redu?
Mogoče jo je sram rečt, da rabi več spodbude, da ji v resnici niti ni do sexa al pa očitno tisti dan ni v stanju, da bi ji lahko prišlo...
zarad pomanjkanja komunikacije, bližine, nezrelosti al pa tud nepravega odnosa, ki tega ne podpira


Ja, sem podobnega mennja, če se čutveno drug od drugega odtujita in ohladita, tudi spolnost ne more štimati. Saj je vse " v glavi", sexamo z možgani, tudi doživljanje orgazma je povezano s psiho, in če ne kdo tako ali drugače trpi v zvezi in je nezadovoljen, potem je orgazem pristranska stvar...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zaigran org
Reply #42 - 11.07.2004 at 21:39:51
 
apostat wrote on 11.07.2004 at 19:53:42:
Ha, ha. A res? Kako pa to veš, če si ženska? Eni res vejo, drugim pa še na kraj pameti ne bi prišlo. Slednjih je dosti več....


Izhajam iz predpostavke, da je moški inteligentno in senzitivno bitje. Cheesy

Nekaj mam pa tut izkušenj. I think that qualifies.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zaigran org
Reply #43 - 11.07.2004 at 22:12:17
 
Mae wrote on 11.07.2004 at 21:39:51:
Izhajam iz predpostavke, da je moški inteligentno in senzitivno bitje. Cheesy

Nekaj mam pa tut izkušenj. I think that qualifies.  Wink


Samo poglej si koliko je prevar, varanj in pretvarjanj... Imaš spretne in malo manj spretne lažnjivce. Pri bolj spretnem se ti še sanjalo ne bi, da te je prevaral..... To za žensko ni noben problem, saj je bilo že na to tematiko nešteto tem, po tv, rumeni tisk, trač....

PS: Tudi moški lahko zaigra orgazem, če si mislila, da je to mogoče.

Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #44 - 12.07.2004 at 06:32:51
 
Grešno miselni apostol Apostat :

Tole sanja vsaka, ali se motim, povej mi ti, ki veš  Grin


...


P.S. Samo, tukajle pa nebi nobena mogla zaigrat orgazma, al se motim  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11