Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 
(Read 32598 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #150 - 21.07.2004 at 16:43:38
 
Quote:
Lola, ti ga je kdaj že uspelo  Grin Grin Grin  Tongue Tongue Tongue


Kr_eden, mi ni potrebno igrat orgazme, mi zadoščajo pristni  Tongue    8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #151 - 21.07.2004 at 17:24:09
 
lola wrote on 21.07.2004 at 16:43:38:
Kr_eden, mi ni potrebno igrat orgazme, mi zadoščajo pristni  Tongue    8)



Se mi zdi, jap  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #152 - 21.07.2004 at 23:32:16
 
Quote:
Dejnomirka, važno, da če so že, da so lepi spomini, aneda  Cheesy


Ah, to so bila leta...... lepi spomini.......sej midva sva približno enakih let, kot sem jaz seznanjena Wink, mogoče imaš ti kakšno leto manj, ampak nič ne de, spomine imava pa oba.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
fany
Guest




Re: Zaigran orgazem
Reply #153 - 30.07.2004 at 11:19:17
 
sinjeoka wrote on 08.07.2004 at 21:04:59:
Zaigran orgazem je čisto isto kot pohvala obupne nove obleke od šefice... skratka...včasih tudi stvar dobre diplomacije.

Sama se na splošno ljudem pri katerih moram bit u iber diplomatska kar lepo izognem, če se to da ... v primeru šefice to pač ne gre ... je čist nujno zlo ....

pri partnerju hvala bogu pa imam zadnjo besedo vendarle jaz ...


Nova sem. Strinjam se z diplomacijo. Po 25 letih zakona (na začetku, če je ljubezen takšne potrebe tako ni) in glede na zavedanje, da moški potrebujejo veliko več seksa kot ženske in nanj ne gledajo tako romantično kot ženske, se je za dobre odnose v družini in zadovoljstvo moža včasih potrebno tudi malce potruditi. Če ostaneš v mejah normale (recimo dvakrat mesečno) to ni žrtvovanje temveč modrost in poznavanje resničnega življenja. Kdor to ne razume naj prebere knjigi "Ženske so drugačne, moški tudi ".  
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #154 - 30.07.2004 at 11:30:11
 
Quote:
Nova sem. Strinjam se z diplomacijo. Po 25 letih zakona (na začetku, če je ljubezen takšne potrebe tako ni) in glede na zavedanje, da moški potrebujejo veliko več seksa kot ženske in nanj ne gledajo tako romantično kot ženske, se je za dobre odnose v družini in zadovoljstvo moža včasih potrebno tudi malce potruditi. Če ostaneš v mejah normale (recimo dvakrat mesečno) to ni žrtvovanje temveč modrost in poznavanje resničnega življenja. Kdor to ne razume naj prebere knjigi "Ženske so drugačne, moški tudi ".  



temu jaz rečem urbana legenda Grin

pa tudi knjigo je napisal moški
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #155 - 30.07.2004 at 21:54:42
 
Quote:
- strinjam se z diplomacijo.
- se je za zadovoljstvo moža včasih potrebno tudi malce potruditi
- če ostaneš v mejah normale (recimo dvakrat mesečno) - to ni žrtvovanje temveč modrost
- kdor to ne razume ...


Jaz ne razumem Meja Normale ?? Od - do ?? Kdo je določu to normalo ??
Če zadovoljen moški potrebuje 2x1 na mesec kar je več kot ženska, koliko potem potrebuje modra ženska ?? Halo ??

Za 2x1 na mesec ne rabiš biti poročen. Če obrnemo perspektivo, men to bl zgleda, kt da: he is not performing his duties as a man.

Ni treba odgovort. Lp.  Smiley

And really, he should be serving me, not the other way around. Pa ni mi treba knjige brat. It's just Life.

Blue.




Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #156 - 02.08.2004 at 13:33:58
 
Mae wrote on 30.07.2004 at 21:54:42:
Jaz ne razumem Meja Normale ?? Od - do ?? Kdo je določu to normalo ??
Če zadovoljen moški potrebuje 2x1 na mesec kar je več kot ženska, koliko potem potrebuje modra ženska ?? Halo ??

Za 2x1 na mesec ne rabiš biti poročen. Če obrnemo perspektivo, men to bl zgleda, kt da: he is not performing his duties as a man.




Bravo, končno nekaj pametnega..... Grin Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #157 - 02.08.2004 at 13:34:35
 
Grinzakaj pa ne vsak dan ali vsak drugi dan?  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #158 - 09.08.2004 at 23:27:40
 
exorcist wrote on 18.02.2004 at 20:14:36:
Kako naj jaz kot moški vem, da mi ženska ne bo uprizorila odlično zaigrane teatralne predstave, hlinjenje orgazma? ko bom začel s tem ? Ste že kdaj to naredile to punce, da bom vsaj malo vedel, da ne bom presenečen in če se vam to zdi korektno, da to delate, me zelo zanima ker še ne vem ? a ni to neke vrste zloraba moškega zaupanja, manipulacija oziroma podlo laganje? Kaj vse si ne izmislijo ženske, da bi naš moške, posebno katoliške dušice uničile ? Jaz tega ne bom nikoli dovolil, če bom kdaj žačel namakat trnek v vodo. Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11