Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 11
(Read 32604 times)
exorcist
Ex Member




Zaigran orgazem
18.02.2004 at 20:14:36
 
Kako moški ve, da mu ženska ni uprizorila odlično zaigrane teatralne predstave, hlinjenje orgazma? Ste že kdaj to naredile, punce, in če se vam to zdi korektno, ni to neke vrste zloraba zaupanja, manipulacija oziroma podlo laganje?  Grin
Back to top
« Last Edit: 18.02.2004 at 22:01:01 by exorcist »  
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #1 - 04.03.2004 at 21:45:01
 
Ne vem zakaj noče nihče na to odgovorit. Najprej naj povem, da je čisti nesmisel nekaj zaigrat, ker na dolgi rok škodiš le sebi. V končni fazi sam sebe neki farbaš. Če ni blo fajn, ni blo fajn. Zakaj bi se samo jaz počutila slabo. "Naj se še on." Kako pa moški to vedo? Logičen odgovor bi bil po moje, da, "če je kakšna možnost", da se preveri utrip srca, ker to se ne bi dal tko zaigrat. Razen, če je ženska master na lie detectorju.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
KHM
Guest




Re: Zaigran orgazem
Reply #2 - 26.06.2004 at 16:03:45
 
Wink Jaz nikoli ne igram orgazma, ker nima smisla...moj takoj ve ali sem ga doživela ali ne.

Punce, če že seksate potem vsaj uživajte!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #3 - 26.06.2004 at 18:26:10
 
Quote:

Punce, če že seksate potem vsaj uživajte!



Iz tvojih ust v božja ušesa  Wink
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #4 - 27.06.2004 at 09:06:55
 
Zeleno, ki te hočem zeleno, zakaj v božja?  Wink Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #5 - 05.07.2004 at 12:45:03
 
exorcist wrote on 18.02.2004 at 20:14:36:
Kako moški ve, da mu ženska ni uprizorila odlično zaigrane teatralne predstave, hlinjenje orgazma? Ste že kdaj to naredile, punce, in če se vam to zdi korektno, ni to neke vrste zloraba zaupanja, manipulacija oziroma podlo laganje?  Grin


Moški ne ve.

Osebno sem prepričana, da ženske, ki igrajo orgazem, tega ne počnejo s slabimi nameni. Morda gre za željo potrditi neučinkovitega moškega v njegovi moškosti, morda gre prikrivanje lastne nesposobnosti doživeti orgazem. Morda pa kaj čisto tretjega.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #6 - 08.07.2004 at 08:38:27
 
Lilith wrote on 05.07.2004 at 12:45:03:
Osebno sem prepričana, da ženske, ki igrajo orgazem, tega ne počnejo s slabimi nameni.

Če okrajšamo enačbo, take ženske vstopajo v spolni odnos Z NAMENOM igrati orgazem. Me zanima, kam ta dober namen pripelje. Kateri je tisti cilj, ki opravičuje to sredstvo. Povečati lastno samozavest ali lagati partnerju, da bi ta neupravičeno sklepal, da je vse ok. Slej kot prej se bo vse sesulo, ker ni resnično. Kaj pa bi bil slab namen v tem primeru?   Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #7 - 08.07.2004 at 09:03:17
 
Mae wrote on 08.07.2004 at 08:38:27:
Kaj pa bi bil slab namen v tem primeru?   Wink


Slab namen definiram skozi namerno škodovanje nekomu. A veš, da si ne znam predstavljati, kakšen bi v tem primeru lahko bil slab namen. Undecided
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #8 - 08.07.2004 at 10:30:07
 
Lilith wrote on 05.07.2004 at 12:45:03:
Moški ne ve.

Osebno sem prepričana, da ženske, ki igrajo orgazem, tega ne počnejo s slabimi nameni. Morda gre za željo potrditi neučinkovitega moškega v njegovi moškosti, morda gre prikrivanje lastne nesposobnosti doživeti orgazem. Morda pa kaj čisto tretjega.


In zopet je v tem primeru prisotno pomanjkanje komunikacije.

Če je moški ne zadovolji in odigra, a ne bi bilo boljše moškemu rečt dajva tako in tako in mogoče bo prišel pravi orgazem. Če pa že vnaprej ve, da bo odigrala, pol tudi sama ne naredi nič za to.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #9 - 08.07.2004 at 10:43:54
 
Quote:
In zopet je v tem primeru prisotno pomanjkanje komunikacije.

Če je moški ne zadovolji in odigra, a ne bi bilo boljše moškemu rečt dajva tako in tako in mogoče bo prišel pravi orgazem. Če pa že vnaprej ve, da bo odigrala, pol tudi sama ne naredi nič za to.


Hm...dvomim, da vse ženske vedo, kakšen način bi jim pomagal do orgazma...ali moškemu. V tem primeru bi lahko odkrito rekla...ej, meni ne pride ...  Samo verjetno bi potem iz ene trpeče osebe (torej "frigidne" ženske) dobili dve trpeči osebi ("frigidno" žensko in partnerja, ki bi se počutil neučinkovitega). A ni potem v tem primeru to samožrtvovanje ženske plemenito dejanje?

Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #10 - 08.07.2004 at 10:53:32
 
Lilith wrote on 08.07.2004 at 10:43:54:
A ni potem v tem primeru to samožrtvovanje ženske plemenito dejanje?

Slej ko prej se bo verjetno navelicala igrat. Kaj pa sledi potem? Kaksno malo manj plemenito dejanje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #11 - 08.07.2004 at 10:58:27
 
Jaz razumem samožrtvovanje kot dejanje, ki se porodi iz ljubezni do neke osebe in je pogojeno z namero dobrobiti tisti osebi. V tem primeru torej o naveličanju ne moremo govoriti...razen če ljubezen mine...
Si imel z manj plemenitimi dejanji v mislih afero? Hm...jaz mislim, da bi prej sledil konec zveze, kot pa dvojno življenje.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #12 - 08.07.2004 at 11:08:07
 
Lilith wrote on 08.07.2004 at 10:43:54:
Hm...dvomim, da vse ženske vedo, kakšen način bi jim pomagal do orgazma...ali moškemu. V tem primeru bi lahko odkrito rekla...ej, meni ne pride ...  Samo verjetno bi potem iz ene trpeče osebe (torej "frigidne" ženske) dobili dve trpeči osebi ("frigidno" žensko in partnerja, ki bi se počutil neučinkovitega). A ni potem v tem primeru to samožrtvovanje ženske plemenito dejanje?


Zaigran orgazem v nobenem primeru med stalnima partnerjema ne more in najbrz nikoli ne bo mogel pomagati, ponavadi je ravno nasprotno. Ok pri one night stand-u je tako vseeno.
Point med dvema, ki sta skupaj je, da se imata fajn in da se dopolnjujeta v vseh pogledih.
Res pa je, da ste zenske drugace narejene kot moski in zato obstajajo kompromisi.
Jest si zase zelim, da bi mi zenska povedala da je nisem zadovoljil, da bi lahko skupaj poiskala resitev najinih tezav. Vem pa da lahko to dosezem, le ce je vmes popolno zaupanje in sproscenost.

LP
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Zaigran orgazem
Reply #13 - 08.07.2004 at 11:09:59
 
Pretiravat s plemenitimi dejanji ni najbolje  8)

Če se zna ženska sama zadovoljiti, tudi ne bi smel biti tak problem, če si malo pomaga tudi med odnosom z moškim. Seveda ji tudi moški lahko ob tem izdatno pomaga, saj kje pa piše, da jima mora vedno priti hkrati, variant je nebroj veliko, samo malo domišljije je treba uporabiti. Zategnjenost tudi nikamor ne pelje, saj vendar ni vse v meniškem položaju, pa malo hopa cupa, pol pa, kar bo, pa bo (ali ne bo, in že je tragedija) ... seks vendar ni tekmovanje, komu prej pride  ...


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #14 - 08.07.2004 at 11:13:12
 
Po moje ne more bit neko dejanje plemenito, če je storjeno iz strahu, pa četudi za drugo osebo. Zaigran orgazem je neiskrenost do partnerja in pokazatelj koliko smo iskreni do sebe. Kako lahko govorimo o intimnosti sploh, če partnerju prikrivamo kaj takšnega, v čemer je on polno udeležen. Pravzaprav lažemo. Mosta zaupanja ni, tako pa ponavadi tudi orgazma ne..., razen če partnerja jemljemo zgolj kot objekt za zadovoljevanje potreb. Če ne zmoremo biti kar smo pred drugim, je shit in nič kaj obetajoče za izpolnjeno zvezo.

Zanima me tudi, zakaj bi se moral on počutiti nesposobnega, če ženska ne doživi orgazma? Če pa je to konstantno, pol je pa catch res kje globje.

Zaigran orgazem je samožrtvovanje morda, vendar iz sebičnih razlogov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 11