Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8883 times)
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #15 - 16.02.2004 at 21:15:05
 
Po mojem so mamice na vse kaj drugega studirale, kot na "naslado" ko so dojile otroka. Verjetno so si mislile "upam, da mu se niso zrastli zobeki" ali pa "upam da bo zdrav" ali pa mogoce "ko bi zdaj EXO tu bil" - NOOOOT. A ko ti gledas kako pokapljajo staro mamo studiras,da jo bi se zadnjic?

Mal za zamislat tale topik!!! Shocked


Lp
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #16 - 16.02.2004 at 21:58:39
 
maxtor wrote on 16.02.2004 at 21:15:05:
ali pa mogoce "ko bi zdaj EXO tu bil" - NOOOOT. Lp

LOL lol  Grin Grin 8)

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #17 - 16.02.2004 at 22:24:16
 
maxtor wrote on 16.02.2004 at 21:15:05:
Po mojem so mamice na vse kaj drugega studirale, kot na "naslado" ko so dojile otroka. Verjetno so si mislile "upam, da mu se niso zrastli zobeki" ali pa "upam da bo zdrav" ali pa mogoce "ko bi zdaj EXO tu bil" - NOOOOT. A ko ti gledas kako pokapljajo staro mamo studiras,da jo bi se zadnjic?

Mal za zamislat tale topik!!! Shocked


Lp


Ja, saj verjamem. Ampak ponavadi se ob te reči zgražajo moški, ker še vedno ne morejo iz okvirjenih stereotipov, in kultura, ki veleva, da je mati mati, ne pa k***, če bi občutila vzburjenje se jim bi zdelo to šokantno, neprimerno in "Ojdipovsko". Gre za dva vidika, ki sta na videz nezdružjiva, in to sta materinstvo in spolnost.
Back to top
« Last Edit: 16.02.2004 at 23:30:10 by exorcist »  
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #18 - 16.02.2004 at 23:20:52
 
Js se nekako otepam stereotipov. Drugace pa recmo, da je en znanec pil mleko iz puncinih ziz in ga dobro poznam. Ma ni mi "nerodno" bi rekel. Ko bi ti vedel, kaj vse sem ze videl (recimo, da cloveka zbije avto (in seveda ne prezivi), kako se "kadi" iz njega na mrzli cesti,...)meni to ne dviguje pritiska. Tudi se ne "obremenjujem" s takimi stvarmi. Iz vsega gledam objektivno. Ce pa mamici pase da ji dojencek "cuza" je pac to njen "problem". Sam kokr js poznam mamice dojijo dokler dojencek ne zacne piti iz flaske, nato pa se jim "ne da" vec.


Lv
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #19 - 16.02.2004 at 23:39:21
 
exorcist wrote on 15.02.2004 at 16:33:16:
Je tvoja sestra medicinska sestra, bi mi dala glažek? Grin


Na žalost te moram razočarat, nimam sestre. Zgleda, da se boš mogel sam pomujat. Upam da se pri tem ne boš pretegnil.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #20 - 16.02.2004 at 23:49:26
 
b5 wrote on 16.02.2004 at 23:39:21:
Na žalost te moram razočarat, nimam sestre. Zgleda, da se boš mogel sam pomujat. Upam da se pri tem ne boš pretegnil.


kaka pa je mamica, je še dobro ohranjena?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #21 - 16.02.2004 at 23:57:33
 
exorcist wrote on 16.02.2004 at 23:49:26:
kaka pa je mamica, je še dobro ohranjena?  Grin


Zakaj jo sam ne vprašaš, a si res ena taka šleva da naj bi vse drugi zate naredil.

Saj veš cagav fant ni še nikol pr fejst punci spal.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #22 - 18.02.2004 at 09:18:58
 
Bral sem neke statistike, ki pravijo, da okrog 40% žensk pri dojenju doživljajo vzburjanje, nekatere celo doživijo orgazem.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #23 - 18.02.2004 at 20:05:40
 
Blisk1 wrote on 18.02.2004 at 09:18:58:
Bral sem neke statistike, ki pravijo, da okrog 40% žensk pri dojenju doživljajo vzburjanje, nekatere celo doživijo orgazem.


Ujujuj, kaj pa se potem sooči očka z nastalo situacijo, kako se bori proti ojdipovskem kompleksu (ko moraš zasovražiti in ubiti očeta, da bi dosegel svojo emancipacijo)?
Kako se počuti, gleda na svojo potomstvo kot na potencialno spolno konkurenco?  Grin


Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #24 - 18.02.2004 at 20:27:26
 
exorcist wrote on 18.02.2004 at 20:05:40:
Ujujuj, kaj pa se potem sooči očka z nastalo situacijo, kako se bori proti ojdipovskem kompleksu (ko moraš zasovražiti in ubiti očeta, da bi dosegel svojo emancipacijo)?



očka je svoj kompleks že prebolel v trenutku, ko se je odrekel svoji materi (in nehal tekmovati s svojim očkom) in si poiskal ženo

(Motivi iz otroštva, razkriti s psihoanalizo so ponavadi vključevali čutno ljubezen do enega starša pomešano z rivalstvom in ljubosumno mržnjo do drugega, to je konstalacija, ki jo je Freud poimenoval »Ojdipov kompleks«. Zdi se namreč, da so majhni otroci nagnjeni k intenzivnemu psihičnemu konfliktu, ki obstaja med željama raniti ali pregnati vsakega starša, ki mu zavidajo in ga sovražijo kot tekmeca za ljubezen drugega, ter željo za ohranitev in obvarovanje tega istega starša, ki ga ljubijo tako čutno kot tudi kot skrbnika, pomočnika in vzornika. Nadalje, otroci očitno pripisujejo veliko čustveno pomembnost njihovi interakciji z njihovimi starši na osnovi disciplinirane in kooperativne dejavnosti, kot so hranjenje, izločanje in. Te dejavnosti vključujejo tudi prvo uporabo in zato tudi prvo stimulacijo, telesnih organov ali con – posebej še usta, genitalije in anus – ki bodo kasneje igrali vlogo v emocionalno pomembnih aktivnostih normalne in nenormalne seksualnosti. Analize kažejo, da imajo čustva povezana z zgodnjimi uporabami teh organov pomembno kontinuiteto s tistimi, ki so nastala z njihovo kasnejšimi uporabami; in na teh osnovah je Freud zgradil teorijo, ki je sistematično povezovala normalno in nenormalno seksualnost v razvoju posameznika.)

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #25 - 19.02.2004 at 13:11:55
 
pa kaj mate tuki vse za povedat o dojenju Grin Grin Grin Grin

kakšen orgazem neki?

meje človeške domišljije so pa res brezmejne  Grin Grin
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #26 - 19.02.2004 at 14:32:10
 
siaj wrote on 19.02.2004 at 13:11:55:
pa kaj mate tuki vse za povedat o dojenju Grin Grin Grin Grin

kakšen orgazem neki?

meje človeške domišljije so pa res brezmejne  Grin Grin


kak bi blo, če moški ne bi imeli domišljije?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
hadidi
Guest




Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #27 - 08.07.2004 at 22:23:59
 
ma dj ti exo,kadar prebiram posste tvoje,se mi zdi,da si z vsakim bolj potreben!!
tvoje mišljenje je otročje..
brez zamere Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #28 - 08.07.2004 at 22:57:02
 
matr je dolgčas  Undecided Tongue Cry Lips Sealed ??? 8)
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Kr_eden.
Guest




Re: Dojenje in vzburjenje matere
Reply #29 - 07.08.2004 at 07:08:02
 
exorcist wrote on 14.02.2004 at 18:18:02:
Mene pa zanima, če se je vam dogajalo isto kot meni tiste, bradavičke, ko jih nosite ženske, sem cuzal pri mamici, pa je začela kar naenkrat glasno stokat in dihat. Je to normalno ? Tiste, ki ste mamice, ali vas lahko oziroma vas že je vzburilo dojenje otroka, ko je sesal?  Ste se počutile krivo in umazano? Moja mamica se namreč počuti krivo in umazano, je katoliška pevka v moškem zboru in zelo lepo poje.
Men je pa pasal zizat zizo Grin Grin





Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3