Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 ... 22
(Read 78923 times)
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #105 - 16.04.2004 at 13:01:33
 
Quote:
kaj pa je? Grin


je pure energy,
je videc, skratka......
je eden, k je pršu k pameti  Wink in ga ego ne zanima več  8) Grin Cheesy Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Potresi III.
Reply #106 - 16.04.2004 at 13:23:28
 
Pegasos wrote on 16.04.2004 at 13:01:33:
je eden, k je pršu k pameti  Wink in ga ego ne zanima več  8) Grin Cheesy Wink

"ego" ga ne zanima vec, ker ga zanima ... ??

drgac pa je takih k so prsli k pameti kle na tem planetu zlo zlo mal... takih k jih zanima le pravi/naravni-ego (identiteta), torej vecni sluga Boga, Sri Krishne in prava/naravna-aktivnost cisto vdano sluzenje bogu, Sri Krishni.

dokler invidualna dusa ne sprejme (se ne zave) svojega pravega-ega in pripadajocih aktivnosti, se ne more nikol v popolnosti osvobodit od zmotnega-iluzornega ega (zarad katerga ma skoz probleme). lahko se le bliza in pol spet pade notr in spet bliza in spet pade notr in spet ... in spet ...

zato,

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #107 - 16.04.2004 at 13:56:34
 
Madan Gopal Das wrote on 16.04.2004 at 13:23:28:
"ego" ga ne zanima vec, ker ga zanima ... ??


zanima ga pure energy, svoboda, neskončnost...... resnica 8)

kar se pa te neskončnosti tiče, vera nima nič opravit s tem (ker bog je pure energy - neskončnost), v tem zemeljskem življenju je pa zlo soliden idol in pomoč in dobra pot, da se naučiš hoditi po poti neskončnosti...... oz. da jo sploh prepoznaš......Kiss Cheesy Grin Wink

pa še to, hare krišna, jezus, alah,   ..........verjemi, jih ni toliko, ker je samo eden, človek-ego jih je naredil toliko, ker je njihov ego naredil toliko podob- imen, je hotu vsak posebej zatrjevati, moj-naš bog je pravi....blablabla  Undecided

seveda, kaj pa se lahko od ega drugo pričakuje?
to je isto, če pogledaš čez okno, tisti k ma bmw, bo seveda zagovarjal bmw, un k ma volvota, bo ravno tako zagovarjal volvota, mislm.......ego trip in čist nč drugega.  Lips Sealed Roll Eyes Grin Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Potresi III.
Reply #108 - 16.04.2004 at 14:28:57
 
Pegasos wrote on 16.04.2004 at 13:56:34:
zanima ga pure energy, svoboda, neskončnost...... resnica

niti svobode v pravem pomenu besede, niti neskoncnosti, niti resnice v pravem pomenu besede (oz. tistega kar si vsi zelimo), se ne da dosezt brez popolne predaje Bogu, Sri Krishni. to je bil point mojega prejsnega posta in point, ki ga Sri Krishna pelje skozi ves svoj govor v Bhagavad-giti.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Potresi III.
Reply #109 - 16.04.2004 at 14:32:40
 
zdej bom jst mal moj ego kanaliziral Grin

Pegasos, pa ja se ve da je BMW boljši Smiley

Aryan,Madan Gopal Das, kaj je s tabo? so ti možgane oprali? a boš že povedu kaj novega? Jebemti ta tvoj Sri Krishna Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #110 - 16.04.2004 at 14:42:29
 
Quote:
zdej bom jst mal moj ego kanaliziral Grin

Pegasos, pa ja se ve da je BMW boljši Smiley

Aryan,Madan Gopal Das, kaj je s tabo? so ti možgane oprali? a boš že povedu kaj novega? Jebemti ta tvoj Sri Krishna Roll Eyes



uuu Cheesy zdej je pa zanimivo ratal,
ti Aryan, sicer ne vem zakaj, se skrivaš pod raznoraznimi nicknames....le zakaj? Grin

glede.....res samo tvoje šri krišne pa lahko samo rečem..... 8)JESUS RULES  Grin Cheesy Wink........ Kiss
pa ravno prej sem ti razložila, vsak hvali svojega...... a misliš, da je biblija kaj manj povedala kot tvoj krišna?
.......jaja....seveda je........so te nafutral z egom......

ti snežko.........sem mislla, da se bom uscala, ko sem prebrala tvoj post  Grin Grin Grin Wink....mislm, a si lokostrelc  Grin Grin Kiss

bmw?...prosm te....seicento - italjani---je zakon...hehe  Tongue Grin Wink

Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #111 - 16.04.2004 at 14:43:52
 
one more thing:

BOG JE ZA VSAKEGA V DRUGI OBLIKI, ODVISNO, KAKO VIDIŠ, AL RABIŠ OČALA, DA VIDŠ, AL SI OKO SOKOLOVO  Kiss Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #112 - 16.04.2004 at 14:44:42
 
PA SNEŽKO......dobr si kanaliziral ego Grin Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Potresi III.
Reply #113 - 16.04.2004 at 14:50:22
 
ja, še mal in bom čisti kanal za ego

ko mi uspe lahko odprem topic kjer vam bom kanaliziral njegove besede Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Potresi III.
Reply #114 - 16.04.2004 at 15:19:14
 
ja, Bog je en in edini, ker je Absolut. tako kot je npr. sonce eno, in enako sije na vse, in ni amerisko, slovensko ali japonsko sonce, ampak je se vedno sonce. seveda ga vsak s svojimi "ocmi" drgac zaznava, tako kot Boga, ampak Bog je se vedno Bog.

ampak nekaj je pa za vse isto ... ko pride individualna dusa v kontakt z Bogom (vsebinsko) takrat postane spontano in naravno ponizna in notranje pomirjena... skupaj z ostalimi simptomi.

moj point je, da je edini nacin, da nekdo postane svoboden/zadovoljen itd. da se preda Bogu, Sri Krishni vsebinsko. brez ciste in popolne vdanosti/predaje individualne duse Bogu ta ne more dosezt tistega po cemer hrepeni.

to je moje mnenje in mnenje Sri Krishne v Bhagavad-giti.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #115 - 16.04.2004 at 16:06:39
 
Madan Gopal Das wrote on 16.04.2004 at 15:19:14:
ampak nekaj je pa za vse isto ... ko pride individualna dusa v kontakt z Bogom (vsebinsko) takrat postane spontano in naravno ponizna in notranje pomirjena... skupaj z ostalimi simptomi.


samo s tem, kaj je v okvirčki se strinjam, sicer pa bomo zlo težko prišli skupaj.
Ker ti še vedno izpostavljaš svojega boga, imej ga zase, verjemi, če je pravi, ga ne rabiš reklamirat, ker očitno ne veš dovolj, da bi ne prodajal svojega boga.

kot sem rekla, lahko se bojujemo....JESUS RULES..... Wink....

Zame je bog tisti-tisto, kar čutim v sebi in ga ne nameravam imenovati, ker ga moje telo in duša poznata tudi brez imena

Sem pa sigurna, da ga poznajo tudi ostali. Kiss Cheesy Wink

Bog je LJUBEZEN in to je njegovo EDINO ime!! 8) Cheesy Wink Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Potresi III.
Reply #116 - 16.04.2004 at 22:37:14
 
yes... Smiley Wink Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #117 - 18.04.2004 at 14:48:51
 
spet se je začelo stopnjevat, spet bo rušilen..... Cry
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #118 - 19.04.2004 at 09:46:28
 
ja, očitno se je začelo spet, ....... Lips Sealed
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi III.
Reply #119 - 20.04.2004 at 12:00:30
 
neki čudno dogaja, a bo še kak vulkan bruhnu al kva  ???

še dobro, da jih nimamo  Cheesy Grin Lips Sealed
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 ... 22