Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5708 times)
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #15 - 19.12.2003 at 10:39:57
 
jogo samo vadim ljubiteljsko, fajn mi je, ker se dobr pocutim. To je vse.

No, kar se tice vegetarijasnke prehrane ... sem bila na tem tri leta,  zadnje case pa sem se ful slabo pocutila pa takoj zbolela za prehladom, utrujena... sla na pregled. POMANJKANJE ZELEZA.
Mi je dala zdravnica tablete  Roll Eyes groza, kako sranje je to. No in sem jedla ene svoje tablete (IZ jablane), ampak to ni bilo dovolj, ker gre za pomanjanje beljakovin, ki so zelo pomembne za nas organizem. Vsi hormonski procesi so s tem povezani ... no in tudi ce jemljes Fe se ti ne more tvoriti hemoglobin, ker gre za strukturo Fe in beljakovin.
To sme sama prestudirala.
Tko, da ni nic pomagalo.
In ni dovolj ce je strocnice ... premalo je zame. Imam zelo mocne mestruacije, mogoce zato?
Zdaj sem na mesu, ampak zelo razdvojena, ker sem nehala meso jesti pravzaradi zivali, da jih ne bodo ubijali. Moram pa povedati, da, ko sem zacela nazaj meso jesti, sem ga z takim uzitkom pojedla, dda to ne mores verjet. kako mi je pasalo, prav sestradana sem bila. Ne vem  Embarrassed

Za zelezo pa sem zacela uzivati melaso+jabolcni kis.

ja, tko je to ..

Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #16 - 19.12.2003 at 10:44:22
 
aja, mogoce pa imam te tezave zaradi pomanjkanja beljakovin?  Undecided mozno ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #17 - 19.12.2003 at 11:01:37
 
mogoce ti ni nben prakticno povedu kako si mors osebno uredit prehrano da ne bos mela problemov brez mesa. to da si si ga zazelela po dolgem casu pomen da v vegetarijanstvu kot takem nisi obcutla boljse alternative, nbenga drgacnega zadovoljstva.

ce jes meso mas neko minljivo zadovoljstvo, ampak si istocasno vznemirjen. ce ne jes mesa mas mir ampak nimas zadovoljstva. tko da za hkratno pomirjenost in zadovoljstvo lahko jes le hrano darovano Bogu.

kaj pa regulacija seksa?
Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #18 - 19.12.2003 at 11:31:19
 
a kolikokrat seksam?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #19 - 19.12.2003 at 11:41:31
 
Quote:
a kolikokrat seksam?

a te o tem do zdej niso se nc poucil pr jogi, da je treba seks regulirat?

lej tukile si mal preber :http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=spolnost;action=display;num=10718...

gre se sam zato, da jz se zmeri mislim da je tvoj problem z lasicem notranje narave ce ti do zdej nbena zunanja stvar ni nc kej pomagala (samponi itd.). zato se s tabo o tem pogovarjam da se razisce kje je zares problem. in ker si rekla da prakticiras jogo je lahko kej v zvezi s tem narobe. lahko pa da se samo motim. zato ce noces ti ni treba vec teh stvari naprej razlagat.

Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #20 - 19.12.2003 at 14:52:17
 
sorry, sem bila zasedena
Ej ti kr vprasaj, nic nimam za skrivat. Zato pa pisem,da mi kdo kaj pomaga.  Wink
ja, joga? ma ne vem, ker lani nisem delalla joge pa je bil problem isti (v istem obdobju).

Mislim,da je problem z beljakovinami ali pa z limfo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #21 - 19.12.2003 at 15:02:01
 
Quote:
Mislim,da je problem z beljakovinami ali pa z limfo.

mozno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2