Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5673 times)
aljaa
Guest




tezave z lasiscem
19.12.2003 at 08:39:27
 
Dober dan,

Zer nekaj casa imam velike tezave z lasiscem. Gre zato, da me srbi, vcasih imam obcutek kakor da bi imala igle v glavi. Naredi se mi tudi prhljaj. Ponoci se zbudim in se zalotim kako se praskam o glavi.
Poizkusila sem ze vse bogoce sampone, spiram si lasicse po samponiranju z kisovo vodo. Nic ne pomaga.

Imam mogoce kdo kako idejo kaj naj naredim?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #1 - 19.12.2003 at 09:07:00
 
Quote:
Dober dan,

Zer nekaj casa imam velike tezave z lasiscem. Gre zato, da me srbi, vcasih imam obcutek kakor da bi imala igle v glavi. Naredi se mi tudi prhljaj. Ponoci se zbudim in se zalotim kako se praskam o glavi.
Poizkusila sem ze vse bogoce sampone, spiram si lasicse po samponiranju z kisovo vodo. Nic ne pomaga.

Imam mogoce kdo kako idejo kaj naj naredim?

ce te zgori nastete stvari ne pomagajo potem je skor zihr da problem ni od uzuni ampak od znotri (psihicni), zato bi mogla probat se ksno spiritualno prakso glede tega.

ze kej prakticiras tazga?
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: tezave z lasiscem
Reply #2 - 19.12.2003 at 09:14:25
 
Quote:
Dober dan,

Zer nekaj casa imam velike tezave z lasiscem. Gre zato, da me srbi, vcasih imam obcutek kakor da bi imala igle v glavi.


Uši  ???
Naj ti kdo pregleda lasišče.

Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #3 - 19.12.2003 at 09:31:37
 
ne nimam usi  Grin

ja sproscam se, madititam ... ne vem, kaj bi bilo.
Vsako leto se mi pojavi ta problem v jesensko zimskem casu. Letos se  mi zdi, da je se hujse.
Veliko sem notri, ker imam sluzbo. Mogoce je to vzrok?
Ko grem vem, mi je takoj bolje, blagodejno mi zrak vpliva na lasisce.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #4 - 19.12.2003 at 09:32:38
 
Quote:
ja sproscam se, madititam ...

a lahko poves kej vec...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #5 - 19.12.2003 at 09:48:33
 
ja lahko, samo ne vem kaj te zanima?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #6 - 19.12.2003 at 09:55:47
 
Quote:
ja lahko, samo ne vem kaj te zanima?

kaj prakticiras konkretno in kolk resno, redno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: tezave z lasiscem
Reply #7 - 19.12.2003 at 10:05:21
 
Centralna, ki izsuši zrak, zaprti prostori, itd... mal bolj si morš negovat lasišče čez zimo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #8 - 19.12.2003 at 10:11:20
 
delam posebno tehniko dihanja: s svetlobo noter, ven pa slabo, bolecina, tema ...
Moram priznati da zadnje case ne dalam tega redno, bolj cez dan, naprimer se slabo pocutim, sem utrujena pa zacnem to delti. tudi sproscam se tako cez dan, za minutko ... ne da sem mi vec delati teh stvari zvecer  Embarrassed

Delam se jogo in pranajamo, delala samo enkrat na teden, zdaj pa trikrat na teden

No kaj pravis na to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: tezave z lasiscem
Reply #9 - 19.12.2003 at 10:12:41
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #10 - 19.12.2003 at 10:15:46
 
Quote:
delam posebno tehniko dihanja: s svetlobo noter, ven pa slabo, bolecina, tema ...
Moram priznati da zadnje case ne dalam tega redno, bolj cez dan, naprimer se slabo pocutim, sem utrujena pa zacnem to delti. tudi sproscam se tako cez dan, za minutko ... ne da sem mi vec delati teh stvari zvecer  Embarrassed

Delam se jogo in pranajamo, delala samo enkrat na teden, zdaj pa trikrat na teden

No kaj pravis na to?

...mozno je, da se ti v subtilni sferi stvari mesajo oz. tepejo in da ti to pol udar na grobo telo v obliki spikanja v lasiscu.

joga v vsakdanjem zivljenju to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #11 - 19.12.2003 at 10:16:56
 
ja, joga v vsakdanjem zivljenju
Back to top
 
 
IP Logged
 
polde
Guest




Re: tezave z lasiscem
Reply #12 - 19.12.2003 at 10:17:15
 
Quote:
Imam mogoce kdo kako idejo kaj naj naredim?


jest doživlam iste simptome. pa sem zadnič nabasu v DM na šampon head and shoulders sensitive, ki je kao za občutljivo lasišče. probal sem ga, že večkrat uporabu in je bistven bolš. priporočam ti, da probaš to zadevščino.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: tezave z lasiscem
Reply #13 - 19.12.2003 at 10:18:59
 
Quote:
ja, joga v vsakdanjem zivljenju

uf.

si inicirana tud?

zaenkrat je najboljs ce lohk sledis striktno vegetarijansko prehrano, ne jemles kakrsnihkol intoksikantov (alkohol, droge, cigarete...), pa da reguliras seks. drgac se ti bojo dogajale cudne stvari. lasisce je 7 cakra, temenska. in ce nimas za dol poslihtan se take stvari loh dogajajo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: tezave z lasiscem
Reply #14 - 19.12.2003 at 10:19:41
 
ne vem, od kje si, ampak v Kranju v lekarni Pri Kranjskem orlu je vsak mesec ena gospa, ki z mikro kamero pregleda lasišče. To je zastonj. Ampak hitro pa ugotovi, ali je lasišče prizadeto zaradi prhljaja (ki ni treba, da je ravno opazen s prostim očesom na lasišču), ali je kaj drugega. Seveda je finta v tem, da potem ponudi v prodajo izdelke ene mislim da švicarske firme, ki niso ravno poceni. Ti resnično pomagajo in niso v prosti prodaji po trgovinah, kolikor vem, samo v lekarnah. Morda je to rešitev zate? Ziher pa gospa deluje tudi po drugih mestih in lekarnah.

Že samo masiranje lasišča - da premikaš komplet kožo lasišča, pa dela čudeže. Pa mogoče namesto kisa uporabiš pred pranjem glave čebulo, zmiksano. Jo dobro vtreš, pustiš delovat par minut, pa si potem opereš lase.  In če sama opaziš, da ti svež zrak koristi, to na debelo izkoriščaj. Je zastonj Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2