Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 23779 times)
monchy
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: TARUS-Viviana
Reply #30 - 20.01.2007 at 10:33:17
 
Zivjo!

Danes sem tudi jaz prejela pismo od podjetja Tarus d.o.o. Spomnim se, da sem pred 10 leti v reviji Lady zasledila reklamo za brezplacno vedezevanje. Poslala sem kupon, saj je bilo brezplacno. Kmalu po tem sem dobila odgovor, zraven pa je bilo se napisano, da ce zelim podrobnejse informacije, moram plačati 5ooosit.
Danes sem prejela pismo od ga. Magdalene v katerem pise, da me cakajo velike vsote denarja in da mi ona pomagala, da ta denar tudi dobim...Seveda da sem v popolni harmoniji s sveto steviko 7... ;)
Seveda nimam niti najmanjšega namena, da ji plačam 6000sit, sploh pa ne sedaj, ko se odkrila to temo  ;D
Back to top
 
 
IP Logged
 
nelly
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: TARUS-Viviana
Reply #31 - 20.01.2007 at 11:45:10
 
Hojla!

Danes sem tudi jaz dobila pismo vedeževalke Magdalene iz podjetja Tarus d.o.o.. Tale internet in forum je full fajn!!! Ob branju pisma me je malce zamikalo, da bi si naročila denarno napoved, vendar sem se odločila da bom pred tem preverila na internetu podjetje. Zahvaljujem se vam, da ste me opozorili na goljufije podjetja in vedeževalke Magdalene. Sicer sem predvidevala, da je šlogarca pofl, vendar je pismo tako napisano, da si kar želiš slišati napoved. Ko pa dobiš povraten odziv ljudi o nesposobnostih tovrstnih vedeževalk, šele začneš realno razmišljati.

HVALA!!!

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
irenca
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: TARUS-Viviana
Reply #32 - 28.01.2007 at 20:17:08
 
Ojla!
Danes sem pa tudi jaz dobila pismo od te Magdalene, ki tudi meni kar ne da miru.2 leti je bilo mir, zdaj pa spet nekaj teži.In tudi meni piše, da mi je vrgla kocke in so prikazale številko sedem, ki je moja srečna številka, bla bla bla.Potem pa štos, ko mi napiše, da mi bo poslala talisman in denarno napoved BREZPLAČNO.Na koncu pa piše, da moram plačat 20eurov, plus poštnino.Kje je tukaj logika?Če pa v enem mesecu ne bom dobila nič denarja, lahko pošljem talisman nazaj in oni vrnejo denar.Saj je kot TOP SHOP.In moram povedat, da me je res zelo zamikalo, da ji dam tistih 20 eurov, mogoče je pa res kaj na tem in sem res jaz tista srečnica, dokler nisem zasledila ta forum.Zdaj vidim, da vas je kar nekaj takih srečnežev kot jaz.In niti slučajno ji ne pošljem denarja.
Me pa zanima, če je kateri poslala ta talisman in, če res kaj učinkuje in, če ste ga poslali nazaj po enem mesecu, pa ste res dobili denar nazaj?

Upam, da se bo našel kdo, ki je poskusil.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: TARUS-Viviana
Reply #33 - 17.02.2007 at 11:35:39
 
Ej folk - pa kje mate pamet???!! Kako sploh lahko pomislite, da je izza teh oglasov kej resničnega? Mislm, ej, kr ne morem verjet, da kdo celo kej plača taki firmi. Ta fora je stara že vsaj 15 let; se spomnim da sem takrat še kot mulc odgovoru na tak oglas, seveda ne zarad tega ker bi mislu, da bom kej koristnega od njih dobil (halo?!), ampak bolj ker me je zanimal, kakšna fora je, in če bi se jo mogoče dal kopirat, he he... da bi pač še sam zaslužil kakšen tolar od naivnežev...  Wink
Mislm no, dejte mal možgane uporabljat, sej zato vam jih je mati narava ustvarila, a ne?!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3