Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 23773 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
TARUS-Viviana
18.12.2003 at 12:05:29
 
Mam en problem, ki sploh ni problem
pred nekaj meseci sem v prilogi Dnevnika našla kupon za brezplačno vedeževanje Viviane (TARUS d.o.o.).Ker sem kolikor toliko Gorenjka, sem ga sevede poslala. In nisem dobila odgovora v 14 dnevih, kot je bilo obljubljeno, temveč kasneje. V odgovoru je bilo navedenih (poleg imena treh tarot kart, ki sem jih izbrala s pomočjo številk) en kup zastraševalnih stavkov, ki meni takoj poženejo kocine u luft, ker takega komuniciranja ne maram. V stilu: draga Ana, vidim, da se zelo dobra oseba, da vas čaka sreča v ljubezni, pri denarju itd, vendar do tega ne boste prišli, če ne boste takoj odgovorili na moje pismo, plačali XXXXSit, potem vam bom pa razkrila vse skrivnosti. Pa še talisman kupite pri meni.

Seveda je pismo romalo v koš. Nato, po kakem mesecu, je prišlo naslednje pismo, z malo dodelano vsebino, pa nato še eno in danes še eno. Danes mi piše, da je vseh mojih težav kriv Jupiter, ki ni bil glih v najboljšem položaju ob mojem rojstvu, da pa se vse to da popravit z nakupom treh talismanov..

a ste drugi tud mislili, da boste dobili zastonj vedeževanje, in vam sedaj pisemčka z ZAUPNO kar prihajajo, ne da bi si jih želeli? Kdaj se pa dostava pošte ustavi?  In kakšne izkušnje sploh imate z Viviano?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: TARUS-Viviana
Reply #1 - 18.12.2003 at 12:12:43
 




jebi ji mater
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: TARUS-Viviana
Reply #2 - 18.12.2003 at 12:42:49
 
Prijavi jo tržnemu inšpektorju!
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: TARUS-Viviana
Reply #3 - 18.12.2003 at 13:01:27
 
Par let nazaj sem tudi jaz izpolnila nekaj v neki reviji in poslala, pa ne vem če je to bila ravno viviana, mislim da ne.
Potem pa v istem stilu: najprej kako da sem fajn, ampak grozi mi nesreča, ki se da popravit z nakupom talismanov in izdelavo kajvemčesa. Čez nekaj tednov spet variacija na isto temo... Pa potem spet.

Mene je bilo sprva malo strah, ampak imam hvala bogu ok starše, ki so me takrat znali pomiriti in razložiti osnove psihične manipulacije. Tako da nisem odreagirala in pisma so nehala prihajati.

Danes bi ženski verjetno pisala nazaj, pa ne zato, da kaj pri njej naročim...Grin

Tako da nič se bat Wink. Mogoče pa Jakobova ideja tudi ni slaba.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: TARUS-Viviana
Reply #4 - 18.12.2003 at 13:07:15
 
Ana, ne identificiraj se z Gorenjko 8), sploh pa ne s takimi poceni forami. Kje si nam ti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
jeliel
Guest




jRe: TARUS-Viviana
Reply #5 - 18.12.2003 at 13:57:11
 
Pred cca 5 leti sem nasedel vedezevalki …, preko oglasov, poste. Uresnicilo se mi je vecino prerokb, vendar ... Tudi vecino preteklih dogodkov, preokb je zadela. A pisma ki so prihajala naknadno, za ponovno aliminacijao (v presledku nekaj mesecev, in tudi leta), so romala v kos. In za kaj takega ne cutim negativnih vibracij. Bilo je edino pravilno dejanje za osvoboditev duse. Kajti v  razdobju leta do dveh, sem obiskal originalno – fizicno vedezevalko, ki pa mi ni mogla povedati nic bistveno novega. Bilo mi je ze vse poznano. Navk iz katerega izhajam, vse imam v sebi, izhajaj iz sebe, obravcaj se vase. Nihce in nikdo ti nima odgovora enakega tvoji dusi, osebnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: TARUS-Viviana
Reply #6 - 18.12.2003 at 14:01:56
 
Tud jaz se ne spomnim, če je bla ravno Viviana, ampak si je naredla tako svetsko reklamo v tistem članku, da sem rekla, u fino, mogoče bo pa res kej povedala. Odgovor je bil nekaj v tvojem stilu, sam se mi zdi, da to ni ravno neki osebni odgovor, ampak da vsem ljudem isto pošlje, pa če ji rata kej prodat, ji pač rata. Jaz sem jo po tem pač nehala resno jemat in metala vse skup v koš (je prišlo pol še ene 2x).

To je eno tako reklamiranje v stilu (zdej sem pozabla, kak se jim že reče), ki ti enkrat na pol leta pošljejo katalog knjig, ki jih prodajajo, zraven pa piše, da boš zadel najmanj hišo, če že ne mercedesa, pa če boš kej kupil pri njih ali ne. In mojmu tastu se še zmer do ušes nasmeje, ko dobi to na mizo in se mu mudi pogledat, če je res kaj zadel Tongue Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: TARUS-Viviana
Reply #7 - 19.12.2003 at 10:11:50
 
Quote:
Ana, ne identificiraj se z Gorenjko 8), sploh pa ne s takimi poceni forami. Kje si nam ti?

ja, sej, se vedno potem spomnim, da je bil mamin oče Dolenjc Grin
ana pa drugač še vedno (že nekaj tednov) na debelo pljučnico zdravi - zdej sem že prešaltala s splošne zdravnice na eno prijazno pulmologinjo, ki pravi, da se je vnetje ustavilo, prizadeto pljučno tkivo se mora pa še regenerirat Grin
zato me tud ni veliko za PCjem - kar poležavam, al pa orehe tolčem (stiskam s kleščami), ki mi jih je mama dala (orehe namreč, je bla dobra letina) za Miklavža, pa sineta preganjam, da mi jih vsake toliko časa zmelje, drugače mi mularija sprot vse popapca, kar jaz izluščim iz lupin... Grin

ja, kar se Vivianinih for tiče: vedno mi je žal takih ljudi, ki si morajo na tak primitiven način stranke iskat. Mo vidl, če bo zdaj gmah z njeno pošto. Jakobovega predloga pa ne bom upoštevala, se mi ne da zgubljat energije v tej smeri.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
kimček
Guest




Re: TARUS-Viviana
Reply #8 - 29.01.2004 at 23:45:07
 
Živjo!

Pred dobrim mesecem sem tudi jaz poslala "tej Viviani" kuponček za brezplačno vedeževanje. In poslala mi je nekaj listov s prerokbami, ki pa so bile le nakazane in bi morala izpolniti še nek kupon, ji ga poslati, ona pa bi mi za okrog 5.000,00 SIT izdelala zadevo do podrobnosti, z vsemi navodili za življenje. Seveda je vse končalo v smeteh. A glej ga zlomka. Ko se danes vrnem iz službe, me mati terja za 6.000,00 SIT, ker je poštar prinesel neko ovojnico zame in je bilo potrebno plačati takšen znesek. Ko ga odprem, se mi stemni pred očmi. Ta Viviana si je dovolila, brez mojega naročila, poslati kup "solate", napisane v superlativih, ki pa lahko veljajo za vsakogar in hkrati nikogar, ker je že vse preveč osladno.  Kaj naj naredim? Mojo skoraj 75-letno mater in s tem mene je ogoljufala. Drugače temu ne morem reči. A kdo ve, kje naj jo sedaj iščem, ker meni pa res ni do tega, da bi to požrla.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: TARUS-Viviana
Reply #9 - 30.01.2004 at 02:15:41
 
Quote:
...uf,   ..not good,  torej ji/m je to že kr stalna praksa. Bo treba ukrepat.  Ne vem, javnost, inšpektorji,  - obisk?

LP



Vsaka od takih nategovalk nekaj zna, neko sposobnost ima zato bi morali inšpektorji delati na večih področjih. Zdravilci so še posebej špekulativni.
Mi je ena v Ljubljani rekla da je to in to z mano narobe, naštela je toliko stvari, da bi moral v roku nekaj mesesev skupaj pasti.  
Ampak jaz sem vedno bolj čil in zdrav.  Enako kot pa je napisala Ana za tisto, tudi ta grozi na vseh nivojih.  Kao če pri njej začneš moraš skozi mislim, da šest faz terapij, vsaka pa stane 44000 sit.  Pravi sicer da na človeku dela vsak večer, četudi na daljavo, ampak jebi ga.   Potem sem ji sicer enkrat ali dvakrat plačal, nakar sem bil še vedno isti, torej nikjer nobenega znaka o spremembah na meni.  Napisal sem ji mail, da naj me pusti, naj me ne šlata več in to, nakar komaj po šestih mesecih dobim mail, da mi lahko škoduje, ker sem začel in odnehal.  Po tolikem času je res malo čudno, da mi grozi in vse to, samo če bi imela do stran odnos bi se oglasila prej, saj ima vse moje podatke za komunikacojo. Boli mene.  

Sam sem nehal ne samo zaradi nezaupanja in visoke tarife. Predvsem sem ji zameril, ker mi je ob prvem plačilu nekaj srala da ji je banka provizijo odtegnila. Saj jo je tudi meni, jaz sem ji nakaz dogovorjeno vsoto.  Gledano s psiihološkega vidika gre za tipično materialni tip ženske, ki bi najraje ne plačala provizijo banki, oziroma bi le to in pa še svojo morala plačati stranka sama.  Če se torej zatakne pri proviziji, kam šele vodi ves pohlep ki ga je takšna ženska deležna, oziroma koliko strank izropa za prazen nič, le s tem ko jim strah nažene v kosti.

Torej. Takih bab je verjetno dovolj, inšpektorji pa naj se dela lotijo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: TARUS-Viviana
Reply #10 - 30.01.2004 at 04:01:49
 
Jap, se strinjam, da je žalostno, vendar, vsak plača tisto kar je dolžan, če bi bilo vse poravnano, potem nebi oseba zašla v takšne stvari, tako pa !?  

Sve se vrača, sve se plača  Cheesy  še prekleto dober drži ta rek.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: TARUS-Viviana
Reply #11 - 30.01.2004 at 09:29:39
 
Quote:
Živjo!

Pred dobrim mesecem sem tudi jaz poslala "tej Viviani" kuponček za brezplačno vedeževanje. In poslala mi je nekaj listov s prerokbami, ki pa so bile le nakazane in bi morala izpolniti še nek kupon, ji ga poslati, ona pa bi mi za okrog 5.000,00 SIT izdelala zadevo do podrobnosti, z vsemi navodili za življenje. Seveda je vse končalo v smeteh. A glej ga zlomka. Ko se danes vrnem iz službe, me mati terja za 6.000,00 SIT, ker je poštar prinesel neko ovojnico zame in je bilo potrebno plačati takšen znesek. Ko ga odprem, se mi stemni pred očmi. Ta Viviana si je dovolila, brez mojega naročila, poslati kup "solate", napisane v superlativih, ki pa lahko veljajo za vsakogar in hkrati nikogar, ker je že vse preveč osladno.  Kaj naj naredim? Mojo skoraj 75-letno mater in s tem mene je ogoljufala. Drugače temu ne morem reči. A kdo ve, kje naj jo sedaj iščem, ker meni pa res ni do tega, da bi to požrla.


tržna inšpekcija bo kr kulj pomoje ...

čeprov pomoje ne boš prov dost dosegla ... ona je poslala, da te zanima je zvedla že k si naročila probno varjanto, ko si plačala si plačala ... 8 dni od nakupa maš možnost vrnt kar si kupu ... če 8 dni še ni ... hitr poklič vsaj policijo, da se nerdi uradni zaznamek da ti tega nočeš, da hočeš vrnt, ne veš komu in kam in da so te nategnl ...

drž se svoje zgodbe ...

ti bo zihr marsikdo hvaležen ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
pika
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: TARUS-Viviana
Reply #12 - 11.05.2004 at 18:54:23
 
Tale forum je ful fin. Vse se lahko zmeniš in ugotoviš.
Čeprav sem tudi jaz poslala Vivviani kupon za brezplačno svetovanje, sem koj ugotovila iz kakšnega testa je in sem to pa še vse naslednje ovojnice vrgla v koš.  Vam pa povem, da ima sedaj reklamo, prišla je te dni v reklami ki jo izdaja PTT SLOVENIJA.
PRJAVIT JO JE TREBA!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: TARUS-Viviana
Reply #13 - 11.05.2004 at 21:27:29
 
SEM ZA!!!

bom vprašal enega res odličnega dečkota, ki se mu gre za pravico ali bi lahko uredu to?


Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 11:00:13 by A. »  
 
IP Logged
 
natasa zavirsek
Guest




Re: TARUS-Viviana
Reply #14 - 19.04.2005 at 10:18:12
 
Živjo, ker trzam na vedeževanje sem tudi jaz nasela Viviianinemu brezplačnemu vedeževanju. Ko sem v mesecu dni dobila odgovor, da bom obogateal, jasno, če bom poslala še 7 številkza poglobljeno vedeževanje, "da bom mogoče žrtev", a kaj in kako rešiti je zopet potrebno poglobljeno vedeževanje.... Na koncu je bilo napisano, da vrnejo denar nazaj, če z vedeževanjem zaradi kakršnegakoli razloga ne bom zadovoljna.
No, pa sem se odločila. dobila sem lepo vezano knjigico, polno lepih duhovnih stavkov in dve oblubljeni brezplačni darili (tarot karte - na kartonu, potrebno jih je izrezati  in na A4 papirju napisanih sedem dobrih misli). O kakšnem silnem bogastvu ni bilo več govora, priloženih je bilo nekaj datumov in srečnih številk, poglobljeno vedeževanje pa je pokazalo, da "ne bom žrtev" kot je kazalo. Uh, še sreča!!??
Zaračunali so mi poštnino 700 SIT.
Vse skupaj sem zapakirala in poslala nazaj in zdaj že 14 dni čakam, da mi vrnejo denar.
Iskala sem jih tudi na njihovem sedežu, a tam ni nikogar, v vratarnici so komaj vedeli za to firmo...
Napisala jimbom šeeno pismo v katerm bom prosila, naj mi denar vrnejo, v nasprotnem primeru bom javila tržni inšpekciji in medijem. Upam, da bo kaj iz tega. LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3