Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 22321 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: labilni moški
Reply #90 - 05.01.2004 at 13:56:44
 
Quote:
Dotična oseba, ali več njih, v kateri vidimo umazanijo je naša senca. A si bomo večno zatiskali oči pred njo, al bomo jo sprejeli, ji odpustili... ?



Si že očistila umazanijo moraliziranja v sebi, ki jo kot senco zrcališ v druge? Ali si boš večno zatiskala oči pred njo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #91 - 17.01.2004 at 13:26:50
 
tole gre avtorici posta... sem bolj nova, pa moram malo pogruntat tale forum...brala pa tud nisem vseh mnenj, ker mi je predolgo...torej..

taki moški si samo cahnajo številke, tko kot včasih moški v vojski, ko so odšteval dneve na koledarju do zadnjega dne, ko so se spokal dam.. smola edino za žensko, ko ne pogrunta oz zavoha smrad že na začetku..
mene pa zanima, zakaj ti tak odnos ne dokončaš, glede na to, da je načeto dostojanstvo in spoštovanje... žalitve, 'pihično' nasilje ni nič drugačno od fizičnega nasilja - ok da ne bom posploševala in da se ne bo kdo v to obregnu .... (bolj boli psihično kot fizično) ..
in moram tule povedat, da niso vsi moški za v en in isti koš ... ker če bi bili vsi ljudje za v isti koš, ne bi imeli kaj za izbirati in tudi izbrani ne bi mogli biti...
predlagam ti, da čimprej pobereš šila in kopita in počakaš na svetlo točko, ki bo prisopihala mimo, ko boš najmanj pričakovala ... sploh ni za razmišljati..ali ostati ali oditi.. iz cele stvari potegni ven, kar se da najboljše in naj ti bistvo celote služi kot lekcija, od katere si kaj odnesla ... če ne se ti zna zgoditi, da še kakega podobnega dobiš na pladnju ... saj veš, zgodba se mora vedno končati, da se lahko nova začne, če ne, se ti iz pretekle zgodbe venomer umešavajo podobni ljudje ali dogodki iz preteklosti, ki ne pašejo v sedanjost  Wink
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7