Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5463 times)
exorcist
Ex Member




Re: Zatiranje
Reply #15 - 18.12.2003 at 19:57:40
 
...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zatiranje
Reply #16 - 18.12.2003 at 22:49:28
 
Quote:
Pozdravljena črka E.

Vidim, da si se prebudil iz zimskega spanja in začel, delovati.

Bistvena razlika med nami, se pravi med menoj in med vami vsemi na temu forumu, razen nekaterih izjem, modelčičev kot jih ti opisuješ je po tvojem ta, da vi vsi veste kaj je vaš namen in želja, le razen mene in še nekaj nepomembnih modelčkov pa ne vemo in smo ala tupi glupi ko točak.
Mi ne vemo, vi veste, manjšina ne ve, večina ve, in ta večina ve kaj je prav, ta manjšina pa ne in jo je treba podučit, porihtat, zrihtat, da bo vedela kaj in kako.
Ljepo od tebe črka E, da skrbiš tudi za manjšino, ki je po tvojem mnenju izgubljena in ne ve ne kaj in kako.
Mislim, da ti že noge dober zaudarjajo, a si jih letos že kaj opral ?

Ah nehi noooo, črka E, trudite se napisat vašo iskrenost in jo napisat po vašem in tudi tvojem vzorcu, sam pri tem morate ahtati, da se ne boste vžgali, sej veš, gasilci so včasih počasni.

Razsvetljen, ja kdo od vas ali mogoče kar ti je pa razsvetljen, a je mogoče kdaj kdo to zapisal, nisem zapazil, in seveda, jaz ta pojem razsvetljenja ne pojmujem, edino kar je res je to, da, se vi, ki si mislite, da ste ah in oh, da ste duhovni, da se namažete s kakim oljem ali kremo, da ko boste stali pod kakšno lučjo, da se boste svetili, mogoče vas bo še kdo zamenjal za razsvetljenca-e.
Nerazumevanje je vzrok nerazumevanja, če je pa jasno ali oblačno, moram ven pogledat, čaki, aha, pri nas sije sonce, tolk, da ti lahko sporočim, jasno je, sončno in prav prijetno vreme.

Se pravi ti črka E in ostali ste tako resni in iskreni, da se celo srečujete, lepo od vas in tebe, ampak, resen človek je mrtu človek, resen človek se je že pokopal, sam sebe, mislim črka E, a nič ne bereš Oshota ? , iskren človek, kdo od vas je pa tako iskren, da bi se ga dalo šteti med iskrene ?
In kak premik se to zgodi, vsakokrat na kakšnem vašem srečanju se kdo razsvetli, zato jaz tak debelo gledam, kaj je zadnje čase po Sloveniji ponoči tak svetlo, jaz sem mislil, da obcestne svetilke menjujejo, zdej pa vem, vse več je razsvetljencev, kulj, sigurno pridem na kak vaš piknik, tudi jaz bi se rad svetil, sej, jaz sem resen človek, iskren, svetlikajoč pa še nisem...

Aha, v tem je poanta, jaz modelčič in še nekaj modelčičev pa tega nismo naredili, in, ali mi lahko garantiraš, da bom na tem pikniku postal razsvetljen ali vsaj približno stopil na vašo pot proti razsvetlitvi.
Kolk olja na piknik pa porabite, če ni skrivnost ?

Tle pri zadnjem si pa bincnal spet v globoko temo, zareza se še sedajle pozna in še dolgo se bo, namreč, nimam naslonjača, to je prvo, kajti jaz sem reven človek in si ne morem privoščiti naslonjača, drugo, zelo malokdaj sedim doma na lesen razmajanem stolu, skoraj vedno na molilni podlogi, tudi ko tu gor čečkam, smo takrat se vsedem na drugo podlogo, in, dobro, pljuvam mogoče res, to ne zanikam, klejem tud, tudi to ne zanikam, ponižujem tud, tudi to ne zanikam, tudi iskalce resnice, ja, ja, prava zloba sem, vas Gospode Iskalce Resnice matram, enostavno povedano in vam ne dam miru, prava zloba sem, in ti Črka E, bi ti temu neduhovnežu pomagal iz zablode, izgubljenosti ?
Direktno v oči, ne ga srat črka E, to je včasih nevarno, sej zastopiš, hipnoza, prenos misli, nikol se ne ve kaj imate za bregom, tale modelčič pride in vi ga kao razsvetlite, ga pa v resnici hipnotizirate in pol bedak hodi po svetu in govori o razsvetljenstvu, zraven je pa čist črn.
Seveda črka E, lahko pridem na vaš piknik, da ti v oči povem, da si zame en navaden telebajsek.

Ja, predtazadnje si pa lepo opisal sebe, res si čista hinavščina, tu si pa zadel v polno, v bistvo, le tako naprej črka E, počasi boš začel tišati vse ven iz sebe, čez kakih par miljonov let v tebi ne bo več nobenga kančka hinavščine.

Ah E, lahko pridem na vaš piknik, veselico ali orgije, samo mene nič ne grize, včasih kak pes, ko bratom kradem jabolke al pa češnje, pa moja mucka Tačka, ko jo znerviram, drugač pa ni hudega okol griženja.

Jao, črka E, sem ti pozabil še nekaj povedat, bom pa kar tu na koncu napisal, ZRESNI SE.  Pa Oshota si preber kaj pravi o resnih ljudeh.

Čao Beyba E.


Kreden, v prvem trenutku niti nisem vedel kaj nej ti napišem. Niti ti ne bom odpisal, sem imel namen, pa se ni vredno ukvarjati.

Mej se lepo, pa potrudi se bit prijazen fant.
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Zatiranje
Reply #17 - 23.12.2003 at 23:21:08
 
Kolkr jst vem,so ljudje okrog nas samo naše ogledalo.In te ne napadam,samo povem,kaj mislim.
Kreden,lep dan ti želim(iz srca),predvsem pa veliko ljubezni. Kiss
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2