Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5437 times)
Lance
Ex Member




Re: Zatiranje
13.12.2003 at 12:55:43
 
Kreden, prav neverjetno je, da se tako rad zadržuješ na tem forumu, ki mu ti praviš diktatorski.

Če te toliko stvari moti pa ga ne obiskuj. Simpl ko pasulj.
Imaš svobodno voljo, da ga ignoriraš in deluješ tam, kjer se počutiš sprejeto in demokratično.

Live and let live!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kreden.
Guest




Re: Zatiranje
Reply #1 - 13.12.2003 at 20:04:40
 
Dragi prijatelj Lance, sej ti lahko tako rečem.
Seveda bi lahko takoj odšel dol in ne bi več slišali zame, tudi to bo, da te potolažim in da potolažim tudi druge, tudi to bo.
Seveda sem na forumu z razlogom, z enim razlogom, všeč mi je spremljati te takoimenovane " duhovneže " ki sebe nazivajo z nekimi  kao " iskalci Resnice " zraven pa odražajo pravi duhovniški izraz duhovnosti.
V vsej svoji zatohli duhovnosti in velikim govoričenjem okoli le te so postali tako zatohli in že prav smrdeči, da so pozabili na tisto za kar so res prišli, se združili, praktično v vsej svoji smrdeči zatohlosti, so pozabili kaj v resnici sploh iščejo in hočejo.
Vsak gleda le na to da premišljeno in iz vidika nekoga višjega od drugega izčrpava sebe in druge, izrablja in izžema ljudi kar po vrsti, da ja od njih ne bi še kaj pameti ostalo, njihove lastne seveda.
Dejanja imajo moč, to vemo vsi, vsaka dejanja, vsa dejanja in tukaj jih kar precej dejavno dela, ne na koncu se je tudi od vseh teh dejanj sam Ata diktator prebudil iz sna, le zakaj mu ne daste miru, samo ne vem, če že dela na polni zavesti.
Rad berem izkušnje ljudi, vsakovrstne izkušnje, tudi neduhovne, vse me zanima, zato sem še tukaj gori, da malo vidim kaj le počnejo tile duhovneži, seveda, če je prepovedano, samo izvolite, povejte, potem nemudoma zapustim tale brlog duhovnosti.

Jaz delujem tako, kot da bi vse rad vedel in vedel, vem pa le, da dejansko v resnici nič ne vem.

Lance, prijatelj, tudi, če mene ne bi bilo in ko me ne bo, misliš, da s ebo kaj spremenilo, nič, to je zatohla enoumna družba ki ne prenese da se med njimi pojavi nekdo, ki jim meša štrene vsepovprek ker bi le radi, da v miru preživijo svojo zasanjanost.

Lep pozdrav.

Kretenovič Kreden
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zatiranje
Reply #2 - 13.12.2003 at 23:01:42
 
Quote:
Dragi prijatelj Lance, sej ti lahko tako rečem.
Seveda bi lahko takoj odšel dol in ne bi več slišali zame, tudi to bo, da te potolažim in da potolažim tudi druge, tudi to bo.
Seveda sem na forumu z razlogom, z enim razlogom, všeč mi je spremljati te takoimenovane " duhovneže " ki sebe nazivajo z nekimi  kao " iskalci Resnice " zraven pa odražajo pravi duhovniški izraz duhovnosti.
V vsej svoji zatohli duhovnosti in velikim govoričenjem okoli le te so postali tako zatohli in že prav smrdeči, da so pozabili na tisto za kar so res prišli, se združili, praktično v vsej svoji smrdeči zatohlosti, so pozabili kaj v resnici sploh iščejo in hočejo.
Vsak gleda le na to da premišljeno in iz vidika nekoga višjega od drugega izčrpava sebe in druge, izrablja in izžema ljudi kar po vrsti, da ja od njih ne bi še kaj pameti ostalo, njihove lastne seveda.
Dejanja imajo moč, to vemo vsi, vsaka dejanja, vsa dejanja in tukaj jih kar precej dejavno dela, ne na koncu se je tudi od vseh teh dejanj sam Ata diktator prebudil iz sna, le zakaj mu ne daste miru, samo ne vem, če že dela na polni zavesti.
Rad berem izkušnje ljudi, vsakovrstne izkušnje, tudi neduhovne, vse me zanima, zato sem še tukaj gori, da malo vidim kaj le počnejo tile duhovneži, seveda, če je prepovedano, samo izvolite, povejte, potem nemudoma zapustim tale brlog duhovnosti.

Jaz delujem tako, kot da bi vse rad vedel in vedel, vem pa le, da dejansko v resnici nič ne vem.

Lance, prijatelj, tudi, če mene ne bi bilo in ko me ne bo, misliš, da s ebo kaj spremenilo, nič, to je zatohla enoumna družba ki ne prenese da se med njimi pojavi nekdo, ki jim meša štrene vsepovprek ker bi le radi, da v miru preživijo svojo zasanjanost.

Lep pozdrav.

Kretenovič Kreden



Pa saj da boš šel in da te ne bo nazaj si že večkrat napisal.   Tvoj izgovor, da rad spremljaš te duhovneže je pesek v oči, ker vsi tule duhovni nismo.  No, razen če ti meniš, da bi moral neduhoven človek samo horror-je gledat.  
Ponovno kot že večkrat si protisloven. Najprej izpod očesa zapišeš besedo dve proti duhovnežem, v drugi sapi praviš, da ti je lepo brati o njihovih uspehih.

Poudarjaš, da je to zatohla enoumna družba. Ni problema, tudi demokratičnost si danes al včeraj že omenil.  A vendarle Kreden nalezel se boš, zatohel boš tudi sam, enoumen tudi, saj si predvsem pri brisanju postov šel v skrajnost. In veš Kretenovič, kot si se podpisal. Skrajonsti je veliko. Ti si za začetek izbral omenjeno, nadaljuješ pa?


Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Kreden.
Guest




Re: Zatiranje
Reply #3 - 14.12.2003 at 01:22:00
 
Evo Gospodič Andres, bom oddajal kot gost, da ne boš rekel, da oddajam kot registriran član tega foruma.

Seveda sem napisal, to priznam, da bom šel dol s foruma in sem tudi šel, namreč, bolj kot ne se javljam samo kot gost, če pa je kaj takšnega, da se ve da sem to res jaz pa se prijavim, in kaj, te sedaj že to moti.

No, to da rad spremljam in berem marsikaj je res, ker ti me niti osebno ne poznaš, niti drugače, je pa res kar si napisal, da niste vsi duhovni, skoraj nobeden od vas takoimenovanih duhovnežev tukaj gori, sploh pa s tem pisanjem nisem mislil na tebe, ker ti pa sploh nisi na duhovni poti rezanca, kamoli kakega levega iskalca duhovnosti.

Horror gledam ko berem tebe, mi je čist zadosti, še ni treba, da bi kakšno tv prižgal za gledanje horror filmov.

Protisloven sem, le zakaj ne bi bil, lepo od tebe, da poklanjaš temu kretenu toliko pozornosti, da me tako dobro bereš in ocenjuješ, res si pravi psiholog, sam ne vem še katere stroke, mislim, kateri živalski vrsti si psiholog.

Kot opažam, ne bereš tako dobro, prej zelo površno, jaz sem zapisal, citiram : Rad berem izkušnje ljudi, vsakovrstne izkušnje, tudi neduhovne, vse me zanima, zato sem še tukaj gori, da malo vidim kaj le počnejo tile duhovneži…….konec citata.
Citat : Seveda sem na forumu z razlogom, z enim razlogom, všeč mi je spremljati te takoimenovane " duhovneže " ki sebe nazivajo z nekimi kao " iskalci Resnice " zraven pa odražajo pravi duhovniški izraz duhovnosti. Konec citata.
In kje tukaj piše tole kar si napisal ti Andres. Citiram : Najprej izpod očesa zapišeš besedo dve proti duhovnežem, v drugi sapi praviš, da ti je lepo brati o njihovih uspehih. Konec citata.
Kje sem zapisal, da je meni kot ti pišeš lepo brati o njihovih uspehih ???
Jaz sem samo zapisal, da rad berem o vsakovrsnih izkušnjah in temah.
Mislim Andres s takimi bedarijami ne boš uspel, men ni treba bučnc lušit, si jih sam.

Potem ti trdiš, da niso zatohla enoumna družba, ali se pač ne prištevaš mednje ???
Demokratičnosti pa sploh ni, kajti še vsakega kateri je pisal s svojo glavo in ni tulil z volkovi ste spravili dol s foruma, na lep eleganten način, kolk je tvojih zaslug zraven ne vem in me niti ne zanima.

Mogoče se pa ne bom nalezel, zakaj za hudiča bi se zdajle nalezel neke zatohlosti in enoumja, če še nisem nobene nalezljive bolezni prebolel, mogoče sem pa nenalezljivi Kreten, ki pač ima to Kretensko srečo, da je nenalezljiv. Nikoli se ne ve.

In vidim, da ne moreš nikakor preboleti mojih pobrisanih postov, zdaj ne vem, ali so ti bili tako dobro napisani, ali so bili res tako dobri ???
Koliko se men zdi ne, sej sem dobil večino pošte, pozdrave od formurašev, da je vso mojo pisanje Kretensko in da ni škode, če mi Gape pobriše vse poste, ne pa da s jaz posamezno mučim.
In da nisem nič kaj pametnega napisal razen Kretensko Kretenskih bedarij in nobene škode, če se vse pobriše za menoj.

Jaz sem se podpisal tako kot si me ti krstil pri prihodu na ta forum, pač, mene ne moti, če me imaš ti za Kretena, pa če me imajo vsi za Kretena tega foruma in lahko mirne duše pišete in naslavljate pošto ali poste name z pripisom » za kretena « Krenga.

Andresov forumski Kretenski norček KREDEN.
  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Zatiranje
Reply #4 - 14.12.2003 at 01:37:43
 
Kreden....

Spremljam te že nekaj časa tukaj na forumu. In sem opazil kar eno spremembo. Sedaj pišeš zelo čislano (ne najdem pravega izraza), ampak poanta ostaja več ali manj ista - kritika. Ne vem točno kaj je tisto pristno, ki govori iz tebe.

Pisal si, da se boš zglasil pri Haryju na pikniku pa te potem ni bilo. Zakaj se ne bi enkrat dobili v živo. Sigurno bi premagali marsikateri vtis drug o drugem.

Kakorkoli, tvoje življenje je tvoje. Ti sam se odloči kako boš deloval in kje. Moram pa ti povedati, da mi ni všeč, ko kaj napišeš s povdarjenimi črkami v fontu 32 (ali podobnem), ker je večina kritike neosnovana. Dosežeš pa seveda efekt - takoj pade v oči.

Želim si, da bi v taki obliki oprebiral pozitivne neobtožujoče stvari od tebe. V dobro tebe in vseh udeležencev foruma.

Imej se lepo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kreden.
Guest




Re: Zatiranje
Reply #5 - 14.12.2003 at 02:12:32
 
Quote:
Kreden....

Spremljam te že nekaj časa tukaj na forumu. In sem opazil kar eno spremembo. Sedaj pišeš zelo čislano (ne najdem pravega izraza), ampak poanta ostaja več ali manj ista - kritika. Ne vem točno kaj je tisto pristno, ki govori iz tebe.

Pisal si, da se boš zglasil pri Haryju na pikniku pa te potem ni bilo. Zakaj se ne bi enkrat dobili v živo. Sigurno bi premagali marsikateri vtis drug o drugem.

Kakorkoli, tvoje življenje je tvoje. Ti sam se odloči kako boš deloval in kje. Moram pa ti povedati, da mi ni všeč, ko kaj napišeš s povdarjenimi črkami v fontu 32 (ali podobnem), ker je večina kritike neosnovana. Dosežeš pa seveda efekt - takoj pade v oči.

Želim si, da bi v taki obliki oprebiral pozitivne neobtožujoče stvari od tebe. V dobro tebe in vseh udeležencev foruma.

Imej se lepo.



Poglej Lance, na začetku, seveda se bo tu našel kak Andres, ki bo zdej govoril drugače kot prej, na začetku sem oddajal vsaj po mojem mnenju še kar dobre poste in odziv, vedno napadi in neumestne pripombe, ne samo na forumu, tudi na chatu so se prav zelo lepo menli tile duhovneži o meni, motlo jih je vse kar sem napisal, tudi bilokakšne vaje ali kakšen komentar, kakšno razmišljanje, vse jih je zmotilo, a kolker se spomnem sem nekje prebral, da na forumu naj bi pisali svoje izkušnje in ne napadali pisca, vendar na žalost to ne drži in ne bo držalo.
Tile tukaj gori so seveda popolnoma bojno vzgnezdeni v svojih rovih in samo čakajo žrtev, da porine glavo na plan, napad sledi takoj in kar nekaj dobrih ljudi, piscev so spravili dol, no, sami so odšli, ker so videli kam ti duhovneži molijo svoje parklje.
In ne nazadnje se mi je kar nekaj ljudi obrnalo na mail z zelo spodbudnimi besedami in z razlago videnja položaja na tem forumu.
Pa to je njihovo mišljenje, dam jim prav.
Seveda sem dobil tudi nekaj mailov, no, teh je bilo več, ki so bili vse prej kot okusni, seveda, menda ne od prvošolčkov, ampak od teh duhovnih iskalcev resnice, tudi grožnje so bile zraven, pa jaz vedno rečem, ni problema, če me kdo želi, sem na razpolago.
In ne vem, če bi to srečanje kaj spremenilo misli ali odnos med nami, je že vse skupaj globoko v dreku, preveč globoko.
Ja, k Haryju pa sem hotel priti vendar je nekaj takšnega prišlo vmes, da nikakor nisem mogel in mi je kar malo žal saj Hary je eden redkih tukaj gori katerega tudi spoštujem.
Pa, kako hočejo, tako jim naj bo.

LP Lance.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zatiranje
Reply #6 - 14.12.2003 at 17:07:48
 
Poglej Kreden.  

V začetku, pred letom dni, ko si sem prišel sem napisal mail Gapetu da pametne ven mečeš. Tak mail še stoji v mailboxu in odgovor Gapea je bil da si mu kulj, kot se on izrazi.  
Istočasno si mi tudi ti napisal da si prav vesel, da si ta forum napisal, ker drugje da niso tako sprejemljivi ipd.

Potem so minevali meseci in danes po letu dni si ti pobrisal 2000 postov, tvoji teksti pa sploh več niso v kontekstu s topicom, temveč v protikontekstu s samim seboj. Sploh ni tako dolgo nazaj ko je ena od članic foruma rekla, da včasih je folk pisal 300 postov full dolgo, ker ti so bili kvalitetni, daljši, mnogi spisani v obliki članka ali komentarja.  Danes vidimo več in toliko članov, med drugim si to tudi ti, ki v nekaj minutah oddajo več postov, čemur sledi, da noben ne more biti kvaliteten, razen če ni kopiran od drugje.  Vendar kopirano nikoli ne more biti tvoje, to nisi ti, oziroma v tem primeru vidiš sebe kot posrednika prenašalca določenega teksta.


Po moje to leto 2003 res ni bilo preveč prijazno zate in se ti je moralo v privat življenju kaj narediti. Če se motim, si cel čas nosil masko, ob prvi priliki pa obtožil  hinavščine, Kali, potem Devi, Te naya,  na vrsti sem bil že jaz. Naslednji bo pač neki X član, ki bi se naj prilagodil tej hierarhični družbi na forumu.  In mimogrede Kreden.  Nekako se ti je zdelo, da imam težko vezo in močno komunikacijo z Devi in Kali. Napisal sem ti da se motiš, ker Devi sem na zadnje videl marca, Kali pa avgusta.  Res ima lepe dlake, priznam, pa mokra je bila v tisti reki kjer se mi je pustila dotikat. Še dobro, da je Lola malo kasneje prišla na forum, ker obtožil bi me še da ima vpliv nad mamo. . Drugače je seveda S Petro, ona mi je celo lubenico odrezala.

Andres


legenda:  Kali = od Petre psica
               Petra = od Kali lastnica
               Lola = od Petre psica
               Petra = od Lole lastnica
               Petra in Lola sta še vedno na forumu.        
               Kali in Lola sta še vedno na forumu.
               Kali=Petra

Back to top
« Last Edit: 14.12.2003 at 18:46:59 by Andres »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zatiranje
Reply #7 - 14.12.2003 at 20:23:19
 
Quote:
da JAZ po tvojem mnenju PAMETNE VEN MEČEM ?

Citat Andresa : V začetku, pred letom dni, ko si sem prišel sem napisal mail Gapetu da pametne ven mečeš. Tak mail še stoji v mailboxu in odgovor Gapea je bil da si mu kulj, kot se on izrazi. Konec citata.
In ti si že na samem začetku moje pojavitve na forumu označil mene kot nekega človeka, kateri meče ali odganja ljudi iz foruma, ja, zdaj pa res ne zastopim.
KO SEM PRIŠEL JAZ NA FORUM, JA, KOGA SEM PA VEN METAL ALI NAGANJAL IZ FORUMA ?


pametne ven metati, v tem primeru ne pomeni pametnih uporabnikov ampak pametne texte, tj, nebutaste, nezoprne ipd kar je še takih textov ...

kolkr jest vem

jumping to conclusions ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Zatiranje
Reply #8 - 14.12.2003 at 20:37:08
 
gape wrote on 14.12.2003 at 20:23:19:
pametne ven metati, v tem primeru ne pomeni pametnih uporabnikov ampak pametne texte, tj, nebutaste, nezoprne ipd kar je še takih textov ...

kolkr jest vem

jumping to conclusions ???


Ja Gape, vidiš, ti si že bolje razložil, Andres je pa to dvoumno zapisal, sem že kar5 debelo gledal, keri pa so tisti tapametni userji, ki sem jih jaz ven zmetal.
Mislim, eni pišejo tako dvoumno, da človek, ki bere, lahko pomisli na več strani, ali pa jim je tak kontekst pisanja bolj pri srcu.
Nikol se ne ve, kaj misli in nekdo, ki bere prvo ta post, lahko pomisli na vse možno, tudi na metanje userjev ven in rajši sam zbeži.  Grin Grin Grin

...   ...   ...   ...   ...   ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Zatiranje
Reply #9 - 14.12.2003 at 20:52:42
 
eni majo probleme a? Roll Eyes

osamljenost,pomanjkanje ljubezni?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zatiranje
Reply #10 - 14.12.2003 at 21:14:45
 
Quote:
Andres.

Andres, sedaj oddajam kot registriran član, da se neboš jezil, pomiri se.  Grin

Če prav razumem, tole tvoje pisanje, potem si ti že na začetku, ko sem jaz prišel gor na forum in še nisem nikogar poznal in niti mene ni nihče poznal, si ti že poslal mail Gapetu, da JAZ po tvojem mnenju PAMETNE VEN MEČEM ?
Citat Andresa : V začetku, pred letom dni, ko si sem prišel sem napisal mail Gapetu da pametne ven mečeš. Tak mail še stoji v mailboxu in odgovor Gapea je bil da si mu kulj, kot se on izrazi. Konec citata.
In ti si že na samem začetku moje pojavitve na forumu označil mene kot nekega človeka, kateri meče ali odganja ljudi iz foruma, ja, zdaj pa res ne zastopim.
KO SEM PRIŠEL JAZ NA FORUM, JA, KOGA SEM PA VEN METAL ALI NAGANJAL IZ FORUMA ?
Prosim, to mi pa obrazloži, en prišlek, ki je komaj prišel na forum pa že meče ljudi iz foruma, ja koga sem pa potem jaz to dol zmetal, ali katere vse sem jaz dol zmetal, ker vidim, da se govori kar o množini ?

In potem ugotavljaš, da naj bi bilo vse moje napisano, kopija, kopirano, prav smešen si že, res so izreki, ki so jih izrekli veliki ljudje kopirani in niso moji in to se ve, vsak ve, kaj je Buddhino, kaj je Krishnino, kaj je Ramkrishnino………no, skoraj vsak, vsaj večina.
In potem izpade tole vse skupaj tako, kot, da sem edini na tem forumu, ki samo kopiram, ali pa si ti toliko slep, da ne vidiš druge, tebi bližje in poznane kako kopirajo na veliko, ali pa je tvoj interes, da vse kar je kopiranega na forumu Gape.org, da je to moje kopiranje.
Čudno, da še Gape ni ugotovil, da jaz oddajam skoraj pod šesto niki, mislim, kopiram.

Kar se tiče leta 2003, je bilo zelo, to ponavljam še enkrat, zelo dobro in prijazno z menoj, dobil in uspel sem v večini nalog katere sem si zadal, katere nisem uspel rešiti, jih bom pa v tem letu in mi gre prav dobro od rok, skoraj bi lahko rekel, kot po olju, tako, da ne skrbeti, z menoj in z letom 2003 je vse OK.

Masko, moram te razočarati, mask ne nosim, niti ne za pusta.
Prava maškara, si mi pa v resnici ti Andres.

Potem po tvojem mišljenju in po napisanem trdiš, da ni Devi napisala, da jez oddajam pod nikom štiri zvezde, potem si običen LAŽNIVEC, ki laže, da kar smrdi od njega in taki ljudje so najslabši kar jih svet sploh premore, veš Andres, na tvojo žalost je vse zabeleženo, tudi to, kar je Devi napisala o oddajanju pod nikom štiri zvezde in kolker se spomnim sem jaz v mestu Velenje, ki je v Sloveniji in nikakor ne more biti v Veliki Britaniji od koder je oddajala štiri zvezde, kar pa je tudi Gape zapisal, da štirizvezde oddaja iz Britanske scene.
Seveda, lažnivec sem jaz.

Kako je komu ime v real življenju, me ne zanima, kakšen nik ima kdo na forumu se po niku obračamo njemu ne po imenu, ki je njegovo pravo ime in, če sem jaz pisal o Kali, to pomeni, da sem pisal o Kali iz foruma, ne pa o tebi dragi psici na štiri noge.

Mislim, da se na koncu že delaš norca in to je tebi podobno, norec se vedno dela norca, no vsaj v nečem sva si pa blizu.

In tebi lahko sam sveti peter reže tudi tvoja lastna jajca, ko mene to niti malo ne zainteresira.

Prisrčen pozdrav Andres


Hja, vidim, da sedaj oddajaš kot registran član.  Saj niti nisi član za množico če oddajaš kot gost. Vsak je lahko kdorkoli kot gost in tudi jaz nisem nek portir gostom. V tem primeru sem tvoj portir.

Ja, dobro si razumel. Na začetku ko si prišel, ne vem po kolkem času, ker se mi ne da datumov tu in v mail boxih preverjat, sem to Gapetu napisal, da si ok.   Samo Kreden takrat in Kreden danes, ni več ista oseba.  Prej si normalne poste skupaj sestavil, v zadnjem času pa samo neke pizdarije trosiš.  Ah, kaj bi te učil, jaz sem itak maškara kot praviš.  
In tudi ne bo držalo, da sem te dol metal.   Še miril sem te, ko si drugič poste šel brisat.   Pred tem in po tem se ti je moralo nekaj utrgat. Ne vem zakaj, samo Kredenov post ni bil več isti kot nekoč.
In tisto o štirih zvezdicah. To sploh nisem točno sledil. VEm da je prišlo do enga nesporazuma z Britanijo ipd, Devi, mene pa Kali si pod isto sreho nekakšnih hinavskih tebi sovražnih ljudi spravil in je bilo.  No vidiš, takrat več nisi bil tisti kulj Kreden. Škoda ker si tolko postov pobrisal, ker v nasprotnem bi šli lahko to vse preverjat.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zatiranje
Reply #11 - 17.12.2003 at 09:04:48
 
Kreden


Si res humorist. Grin

A lahko napišeš še več takšnih postov ?


Robi.




Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Zatiranje
Reply #12 - 17.12.2003 at 14:41:01
 
Odvisno, kakšne tem te zanimajo.  Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zatiranje
Reply #13 - 18.12.2003 at 09:27:15
 
Zanimivo mi je na splošno vzdušje, ki nastane med "iskalci resnice" in med tabo, ki obsojaš "iskalce resnice".

Opažam, kako pomembno nam je, kako se nekdo drug počuti in kakšno mnenje ima o nas oz. z nečim, s čimer smo se poistovetili.

Tudi duhovnost oz. "iskanje resnice" je le nek sklop prepričanj in vsa ta prepričanja so povečini tuja, od nekoga drugega. Ni lastna izkušnja, ne izhaja iz samozavedanja.
In zato takšna odvisnost od tujega mnenja, od okolja in s tem nasilje , obtoževanje.....

Vsak iskalec trdi, da je resnica znotraj nas, ampak, zakaj potem vse to ???

Zakaj nam je pomembno, kakšen naziv si nekdo prilepi ?
Kdor hoče biti kreten, pač naj bo. Ima vso pravico do tega.
Ali pa je pomembno zato, ker hočemo biti pridni ? Hočemo ustvariti neko zaprto idealno okolje ? Ampak, to je tako, kot, da se zapreš v svojo sobo in si misliš, da si razsvetljen.
Nek mojster je izjavil, da ni pogumen tisti, ki gre na Himalajo meditirat, ampak  tisti, ki živi z ljudmi, v odnosih, s familijo....to so izzivi.....

Ampak, ljudje tako zelo radi hrepenimo po bližnjicah. Neka prepričanja, za katera verjamemo, da so prava in resnična in duhovna, vzamemo za svoja in si že mislimo, ja...to je to....zdaj pa sem , to pa to......
Ampak...to je nasilje, saj nekaj zahtevamo od sebe in če smo nasilni do sebe, smo tudi do drugih.

Ampak....resnica je v nas.......
Smiley

Kdor resnico išče, je ne bo nikoli našel. Saj, če verjameš, da je treba resnico iskati, je ne moreš videti, saj verjameš, da jo je treba pač iskati.

Robi.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zatiranje
Reply #14 - 18.12.2003 at 10:09:00
 
Kreden, bistvena razlika med teboj in veliko večino nas tu na forumu je v tem, da točno (ali približno, se trudimo) vemo kaj je naš namen in želja v smeri iskanja.

Ali pač se trudimo to iskreno povedat in napisat. Ker seveda noben ni razsvetljen, ali kakorkoli ti pojmuješ ta pojem, je tudi jasno, da pride do nerazumevanj.

No, to svojo resnost in iskrenost potrdmo tudi z udeležbo in srečanjem v živo. Tle se vedno zgodi en premik, tega ti noben, ki se je srečal z drugimi ne bo zanikal.

Ti pa kot še kak podoben modelčič tebi nisi naredil.

In neskončno lahko je udobno iz naslonjača pljuvat, klet, poniževat - iskalce resnice takole preko foruma, kot pa jim pridet direkt v oči to povedat.

To je zame ena navadna hinavščina.

Prid na srečanje, pa razčisti kar te grize.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2