Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9948 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: administratorji
Reply #15 - 14.12.2003 at 12:38:20
 
to imenovanje kredna za kretena, se je primerilo res malokrat in ko je mene potegnl da sm to napisu, me je potgnl izključno zaradi nicka, ki je tak kot je ... kot je andres povedu, če bi pisalo kr_eden, se to ne bi primerilo. ker dejstvo je da jest te besede ne uporabljam, uporablju pa jo je fotr ... kr dostkrat, predvsem na cesti. in verjamem da je blo z andresom isto, k on ma zmeri take pr teh svojih portirskih, da se ponavad lahko že prec zapaz kdo-je-kakšen-človk ... iz odziva na andresov pozdrav.

in neizpodbitno dejstvo je, da je besedo kreten v povezavi s kreden, največkrat uporabu prav user kreden, na tem forumu vsaj.

jest recim odst izi razumem zakaj je kreden tak kot je, sm mel namreč tisto redko srečo da sm prebral tistih nekaj zgodbic iz njegove mladosti, še preden jih je pobrisal. se spomnim tud jamranja, da zakaj mu neben ne odgovori na une texte, da zakaj se pa vsi spravjo nanjga (u bistvu pa samo odgovarjajo) k piše svoje kretenizme (oprosti izrazu - amapk si tolkrat to ponovu, da se je tud men že zapeklo). med tistimi prvimi tisoči postov leži resnica, resnica, ki si jo zabrisu kreden ... ampak ... mam jest bekap tega vsega ... čaka ... zdej zgleda kr zanimiv čas, da to zvlečem ven ... se bo vsaj vidlo, da niti nisi tak kreten, ampak da tak pač si preprosto zaradi svojih mega-čudnih izkušenj iz mladosti, pa ne megačudnih, bom reku rajši drugačnih od (velike)večine ostalih, tak kot si ... ali pak si full dober igralec seveda, kar je pri virtualnih osebnostih težko zgruntat, dokler je ne vidiš ... parkrat ... jest dokler nism tvojih textov bral, kreden, nism vedu da taki ljudje res obstajajo ... v sloveniji vsaj ... zdej vem ... in se ti ne morem načudit ...

očitno pa si ti finalni preizkus ... unih, k jim ti rečeš živčki ... te izkušnje jest več ne rabim, sm dal to čez ... tko da ... đaba da sekaš po forumu ... po moji zapuhanosti in ne vem čem vsem še izven tebe ... odpri se novim energijam ... res ni pametno bit v starih vzorcih, medtem ko je energija tolk fajn, energija ki le te topi ... če jih pa držiš, jih pa energija ne more stopit, ne more do njih pridet ... se zaustavi pred tem ... spust jih ...


se reče ... vse to kar ti trdiš da smo te ostali določl za kretena je samo akcija (nedelovanje) na tvojo akcijo
 nick
+ tvoje pisanje - overall

ti bom povedu, kar sm ti enkrat že

sm te zapazu da si gor uletu, k si tm pr vesaku nalimu par reči ... mi je blo fajn ... k si jih nabutu tolk da se je nova stran okol obrnla, mi je ratal mal čudn ... če se dobr spomnem si v kakšnem mesecu nabutu za ene 1000 postov ... kadarkoli je človk pršu gor so bli recent posti polni kredena ... taki enostavčni ... včasih dvo ... redko kej daljšiga ... razen izjem ... tiste so ble zlata vredne, če so le resnične.
in ko si v eni noči lastnoročno z miško pobrisu vse svoje poste ... jest precej dvomim, da je kdo ki je vedu kolk je to dela pomislu zjutri k smo mašino zbudil da si normalen.


je eva lepo povedala, zato bom kle kr nehu počas ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: administratorji
Reply #16 - 14.12.2003 at 20:26:34
 
Eva wrote on 14.12.2003 at 09:42:14:
Lej v istem stavki si rekel, da nate ne vpliva in potem razložil, da se boš obnašal točno tako, kot te bod/mo klicali. Kako ne vpliva nate, če se misliš točno tko obnašat, kot te bomo imenovali? Meni npr. je ati enkrat, ko sem bla mejhna, rekel, da sm trmasta, tko kot on. njemu je to blo ful v čast, ker je to gledal bolj kot vztrajnost. Meni so pa potem kasneje drugi rekli da sem trmasta in so pod to mislili nekaj slabega. In meni je blo hudo nisem hotla bit trmasta. Nisem hotla bit tisto, kar je ati rekel, da sem. In v takih vzorcih, lastnostih, za katere mi nekdo reče, da jih imam in jaz pol kar zares začnem verjet da jih imam in se v skaldu s tem verjetjem = prepričanjem tudi obnašat,.. zame je ves point tega osvobajanja od sebe in svojih prepričanj prav  v tem, da ko se zavem, zakaj se obnašam trmasto - ker mi je blo enkrat, ko sem bla mejhna in so mi ble tkoo pomembne očetove besede, rečeno prav od njega da sem trmasta in jest otrok, sem si rekla, to je pa res in v skaldu s tem sem šla ravnat (vem da je prou en strokoven izraz za tole, pa se ga ne spomnim - namreč za to, da se začne človek obnaša v skaldu s tem, kar si družba misli o njem), čeprav čist nezavedno. In pol se učim ločevat med vztrajnostjo in trmo ... in to...
zakaj zdej vse to razlagam
ker mi je zanimivo to, da ti delaš prav obratno
ti veš, da so te drugi tako imenovali in ti veš, da nisi to, kar drugi pravijo da si, pa vendar, ti ne boš deloval v skaldu s tem, kar verjameš da si, (kar jaz sicer poskušam: bit tisto, kar jaz mislim, da sem), ti boš deloval v skaldu s prepričanji drugih, da bodo ja rekl: evo, prav smo imeli: res je kreten, a nismo tko že od vsega začetka rekl

in men se to ne zdi nič normalno
pa ne, da bi jest zdej govorila, kaj da je normalno in kaj da ni
ampak predvsem hočem povedat to, da ti nikakor ni treba bit tisto, kar ti drugi pravijo, da si
in da ti niti ni treba dajat tazga vtisa, da boš  tak zato, ker so ti drugi rekli


in drugo kar je je tole z Andresom, da je napisal kreten
ni te proglasil za kretena
PROGLASIL- NE
poleg tega, da Andres v tem portirskem pozdravu veselo zbada marsikaterega novoprišleka, pa se še ne spomnim tazga odziva, kot je tvoj, brez enih grozno slabih namenov in ga ne gre jemat čist resno,
ni menda besede proglasiti uporabil nihče
jest sm zihr, da je marsikomu , ki je rekel kej slabga o tebi žal pa naj si to sami pri sebi hočejo priznat al pa ne, men v glavnem, je

v glavnem po vsem tem režanju lahko spet rečem, da ne misliš resno  Undecided
ampak sm hotla poskusit  Smiley Roll Eyes

Breath of Life  Tongue



...  ...   ...


Bravo Eva, lepo napisano, ne bom komentiral, res, lepo napisano.

...  ...  ...  ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: administratorji
Reply #17 - 14.12.2003 at 20:29:10
 
gape wrote on 14.12.2003 at 12:38:20:
to imenovanje kredna za kretena, se je primerilo res malokrat in ko je mene potegnl da sm to napisu, me je potgnl izključno zaradi nicka, ki je tak kot je ... kot je andres povedu, če bi pisalo kr_eden, se to ne bi primerilo. ker dejstvo je da jest te besede ne uporabljam, uporablju pa jo je fotr ... kr dostkrat, predvsem na cesti. in verjamem da je blo z andresom isto, k on ma zmeri take pr teh svojih portirskih, da se ponavad lahko že prec zapaz kdo-je-kakšen-človk ... iz odziva na andresov pozdrav.

in neizpodbitno dejstvo je, da je besedo kreten v povezavi s kreden, največkrat uporabu prav user kreden, na tem forumu vsaj.

jest recim odst izi razumem zakaj je kreden tak kot je, sm mel namreč tisto redko srečo da sm prebral tistih nekaj zgodbic iz njegove mladosti, še preden jih je pobrisal. se spomnim tud jamranja, da zakaj mu neben ne odgovori na une texte, da zakaj se pa vsi spravjo nanjga (u bistvu pa samo odgovarjajo) k piše svoje kretenizme (oprosti izrazu - amapk si tolkrat to ponovu, da se je tud men že zapeklo). med tistimi prvimi tisoči postov leži resnica, resnica, ki si jo zabrisu kreden ... ampak ... mam jest bekap tega vsega ... čaka ... zdej zgleda kr zanimiv čas, da to zvlečem ven ... se bo vsaj vidlo, da niti nisi tak kreten, ampak da tak pač si preprosto zaradi svojih mega-čudnih izkušenj iz mladosti, pa ne megačudnih, bom reku rajši drugačnih od (velike)večine ostalih, tak kot si ... ali pak si full dober igralec seveda, kar je pri virtualnih osebnostih težko zgruntat, dokler je ne vidiš ... parkrat ... jest dokler nism tvojih textov bral, kreden, nism vedu da taki ljudje res obstajajo ... v sloveniji vsaj ... zdej vem ... in se ti ne morem načudit ...

očitno pa si ti finalni preizkus ... unih, k jim ti rečeš živčki ... te izkušnje jest več ne rabim, sm dal to čez ... tko da ... đaba da sekaš po forumu ... po moji zapuhanosti in ne vem čem vsem še izven tebe ... odpri se novim energijam ... res ni pametno bit v starih vzorcih, medtem ko je energija tolk fajn, energija ki le te topi ... če jih pa držiš, jih pa energija ne more stopit, ne more do njih pridet ... se zaustavi pred tem ... spust jih ...


se reče ... vse to kar ti trdiš da smo te ostali določl za kretena je samo akcija (nedelovanje) na tvojo akcijo
 nick
+ tvoje pisanje - overall

ti bom povedu, kar sm ti enkrat že

sm te zapazu da si gor uletu, k si tm pr vesaku nalimu par reči ... mi je blo fajn ... k si jih nabutu tolk da se je nova stran okol obrnla, mi je ratal mal čudn ... če se dobr spomnem si v kakšnem mesecu nabutu za ene 1000 postov ... kadarkoli je človk pršu gor so bli recent posti polni kredena ... taki enostavčni ... včasih dvo ... redko kej daljšiga ... razen izjem ... tiste so ble zlata vredne, če so le resnične.
in ko si v eni noči lastnoročno z miško pobrisu vse svoje poste ... jest precej dvomim, da je kdo ki je vedu kolk je to dela pomislu zjutri k smo mašino zbudil da si normalen.


je eva lepo povedala, zato bom kle kr nehu počas ...



...   ...   ...   ...

Pol pa tak nič, pol živčki, nič več, eh, škoda.


...   ...   ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: administratorji
Reply #18 - 14.12.2003 at 23:35:37
 
...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: administratorji
Reply #19 - 15.12.2003 at 01:55:49
 
Quote:
Veš Eva, name to nič ne vpliva kako me kličejo tukaj na forumu, lahko mu tudi rečejo da sem kup gnoja, se bom pač tako obnašal kot se obnaša kup gnoja.

Če pa sem proglašen za forumskega Kretena, se pač obnašam kot forumski Kreten, le kako se naj bi pa drugač, Kreten se ne more obnašati nekretensko, tu potem odpove logika.

Normalno, če me že kar prve dni proglasi - jo za Kretena, da mora človek prevzeti takšno vlogo, vlogo Kretena.
Seveda sem pa napisal velikokrat, da se ne bi slučajno kdo zmotil in napisal kaj lepšega o meni.



OGROMNOKRAT - JAZ SEM PROGLAŠEN ZA KRETENA TEGA FORUMA ŽE OB PRIHODU NA FORUM IN SEVEDA ZAPISUJEM ŠE ENKRAT  -  JAZ SEM K R E T E N.

DA NEBO KER POZABU.



KRETEN KREDEN   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Zakaj si to počneš? Zakaj tako potenciraš to zadevo?

Zakaj si praviš Kreten, če pa veš, da to nisi.

Če se z nekom ne strinjaš, napiši svoj pogled na določeno zadevo in repliciraj na replike. Saj to znaš. Si že pokazal.

Zakoplji sovraštvo. Do sebe in do drugih.

Lahko se kdaj zmeniva za kavo. Velenje in Celje ni tako daleč. Wink Bova rekla kakšno konkretno.

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: administratorji
Reply #20 - 15.12.2003 at 03:53:32
 
kreden
.........
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: administratorji
Reply #21 - 15.12.2003 at 09:50:24
 
sinjeoka wrote on 12.12.2003 at 18:09:08:
sicer nisem dolgo tu. Vendar pa kljub temu nisem mogla mimo tega, da ne bi opazila, da je tu skoraj toliko administratorjev kot userjev.


Grin  Grin  Grin


vse tapridne povabimo med sebe, ker je tako na voljo več ustvarjalnih možnosti.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: administratorji
Reply #22 - 15.12.2003 at 19:14:33
 

Kreden, jaz pa mislim, da kretenskih postov ni treba brisat. Ali mar niso dobri za na forum? A bi morale tukaj bit samo krasne in pametne reči? Tudi kretenske stvari morajo biti. Kje boš drugače dobil ravnotežje, ekvilibrium? Ej, relax, Dajnomir, ...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: administratorji
Reply #23 - 16.12.2003 at 05:35:16
 
Valentinaa wrote on 15.12.2003 at 19:14:33:
Kreden, jaz pa mislim, da kretenskih postov ni treba brisat. Ali mar niso dobri za na forum? A bi morale tukaj bit samo krasne in pametne reči? Tudi kretenske stvari morajo biti. Kje boš drugače dobil ravnotežje, ekvilibrium? Ej, relax, Dajnomir, www.click-smilies.de/sammlung0903/sprachlos/speechless-smiley-008.gif


Cheesy Cheesy Cheesy  Dobro povedano, Dajnomirka   Grin Grin Grin

No, res, vseh kretenskih postov res ni za brisat, tisti najbolj kretenski naj kar lepo ostanejo, oni, ki pa le niso tako kretenski pa se naj zbrišejo.
Sej tako dober forum si pa res ne zasluži nekih neduhovno kretenskih postov.

Kretenizem na višku.  Grin Grin Grin Grin

A baš se ja sekiram, što Mađarska nema mora, a drži ratnu mornaricu.
  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: administratorji
Reply #24 - 16.12.2003 at 10:44:30
 
Quote:
[b] Sej tako dober forum si pa res ne zasluži nekih neduhovno kretenskih postov.


Kaj pa ti veš, kaj si zasluži, pa kaj rabi. Ti ta svoje naredi, pa pusti, da gre s tokom svojo pot naprej.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: administratorji
Reply #25 - 16.12.2003 at 10:53:47
 
Quote:
A baš se ja sekiram, što Mađarska nema mora, a drži ratnu mornaricu.[/b]   Grin Grin Grin


A ko kaže da nema? Kaj pa Panonsko morje? ??? Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: administratorji
Reply #26 - 17.12.2003 at 14:48:57
 
Valentinaa wrote on 16.12.2003 at 10:44:30:
Kaj pa ti veš, kaj si zasluži, pa kaj rabi. Ti ta svoje naredi, pa pusti, da gre s tokom svojo pot naprej.



Jaz svoje delam, mogoče zapiram oči, mogoče pa odpiram, mapak, nikol se ne ve.   Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: administratorji
Reply #27 - 17.12.2003 at 14:50:58
 
Quote:
A ko kaže da nema? Kaj pa Panonsko morje? ??? Grin



Aja, Panonsko morje, lejga hudička kaj vse bom še zvedel. Nisem vedel, res  Cheesy 8) 8) 8)

A onda, zašto, da se ja sekiram, što Bugarska nema mora, a drži avijaciju.  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2