Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9946 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
administratorji
12.12.2003 at 18:09:08
 
sicer nisem dolgo tu. Vendar pa kljub temu nisem mogla mimo tega, da ne bi opazila, da je tu skoraj toliko administratorjev kot userjev.

Pa med sabo imate postavljeno hierarhijo. Pa me zanima kako ta hierarhija štima?

In kdo je capo di banda ?
Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: administratorji
Reply #1 - 12.12.2003 at 21:37:20
 
sinjeoka wrote on 12.12.2003 at 18:09:08:
sicer nisem dolgo tu. Vendar pa kljub temu nisem mogla mimo tega, da ne bi opazila, da je tu skoraj toliko administratorjev kot userjev.

Pa med sabo imate postavljeno hierarhijo. Pa me zanima kako ta hierarhija štima?

In kdo je capo di banda ?
Grin  Grin  Grin




Tole o administratorjih bo držalo, glede hierarhije pa ne vem.  Bo po moje bolj držalo, da tisti, ki so administratorji pa še nekaj navadnih članov imajo/mo podobne miselne vzorce, zato ko nekdo nov pride, se mu najprej pojavi vprašanje hierarhije.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: administratorji
Reply #2 - 13.12.2003 at 00:07:09
 
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1057244...

Pomembno  | F A Q | Zadnji prispevki | Nameravanje | ŠTEVILA | Pomagaj | smajliji | Dodaj H.p.: | Dodaj novico |


Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: administratorji
Reply #3 - 13.12.2003 at 00:22:03
 
delujemo po principu povezovanj ne hirerhije.
vsak ima eno lastnost kjer je najboljši.

torej smo vsi šefi za svoje področje.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: administratorji
Reply #4 - 13.12.2003 at 16:48:02
 
Quote:
A res, mater lažete, pa še dober nabrušene jezike imate.


Kreden!

Vsaka beseda na tvoj post bi bila odveč.   Točno veš, da sam v sebi iščeš napako od zunaj. Ko jo najdeš se ta odraža kot napad na tebe, kar ni res, le ti si se tako nastrojil.  In bržkone.  Kdo na forumu sam sebe ponižuje?  Ti Kreden.  Tudi to je hierarhija.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: administratorji
Reply #5 - 13.12.2003 at 17:17:10
 
Tebi Andres ne bi škodovalo malo prijaznosti, pri vsakem topiku ti tudi ni treba usekati z vso pikrostjo.

Drugače pa  najlepša hvala za usmeritve, tudi tebi Andres.
Wink

bodite pridni



Andres wrote on 12.12.2003 at 21:37:20:
Tole o administratorjih bo držalo, glede hierarhije pa ne vem.  Bo po moje bolj držalo, da tisti, ki so administratorji pa še nekaj navadnih članov imajo/mo podobne miselne vzorce, zato ko nekdo nov pride, se mu najprej pojavi vprašanje hierarhije.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: administratorji
Reply #6 - 13.12.2003 at 20:42:04
 
aja noch etwas

zanima me, če obstaja tukaj kak code, ki pravi, da se je treba registrirat in potem ta nik uporabljat...torej če si moramo ustavriti virtualno osebnost in se je dosledno držat, ali pa smo lahko kdaj tudi split personalities?

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: administratorji
Reply #7 - 13.12.2003 at 20:44:14
 
pa še eno vprašanje za kredena

kako se uporablja bold? Ali pa različni fonti, ker vidim, da ti to full laufa?
(ni zezancija je resno vprašanje, ker nisem baš trhnični tip in se zato raje poslužujem sistema telebanskih vprašanj  Roll Eyes)

Quote:
POZDRAVLJEN PORTIR ANDRES

Ojoj, za zjokat   Cry Cry Cry Cry Cry

Ja, res, vsaka beseda na moj post je odveč, ker tak ali tak nimaš kaj pametnega za napisat v odgovor na moj post, ker veš, da je resnica.
Napad, napaka, o čem ti to, napake in napadi se dogajajo vsakodnevno v svetu, vsako sekundo, pa misliš, da s emoram jaz zdej zaradi tega sekirat, to je neumnost, le zakaj bi se in zakaj bi se sploh sekiral, če kdo mene napade, vendar, imam pa pravico odgovoriti, ali pa smo že tako DALEČ, DA ENI LAHKO ENI PA NE SMEJO, ali se pač motim Andres ???

Poniževanje, to je relativna stvar, zakaj ne, te mogoče moti, da si tale Kreden napiše pred ime Kreten ??? mislim da ne in da te ne bi smelo motiti, če mene ne, le zakaj tebe ???

In Kreten Kreden sem od tega foruma pobral, ne od prej, genav iz tega foruma in ne Lance in ne kdo drug ni bil tisti, ki je zapisal mene med Kretene tega foruma kot TI ANDRES, če misliš, da imem slab spomin se ZELO motiš, še kako dober spomin imam.
Pa ti še povem kje si zapisal moj nik namesto Kreden, Kreten, na chatu, ja, ja, dragi Andres, takoj na začetku, ko sem prišel na ta forum in še potem si napisal v dobrodošlici novim članom, da si bral moj nik kot Kreten.

No, res pa je, da pa so potem še drugi vzeli to ime v zakup in me obsipavali z Kretenom, pa nič ne de, jaz sem ZATE IN ZA VAS KRETEN in zakaj bi potem mene motilo napisati pred moj nik KREDEN še KRETEN ???

Je to poniževanje samega sebe, če ste me pa že na začetku zapisali VI, med kretena tega DUHOVNEGA FORUMA.

Kretensko, Kretenast Kreten Kreden
  Grin Grin Grin Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: administratorji
Reply #8 - 13.12.2003 at 20:47:44
 
Andres wrote on 13.12.2003 at 16:48:02:
Kreden!

Vsaka beseda na tvoj post bi bila odveč.   Točno veš, da sam v sebi iščeš napako od zunaj. Ko jo najdeš se ta odraža kot napad na tebe, kar ni res, le ti si se tako nastrojil.  In bržkone.  Kdo na forumu sam sebe ponižuje?  Ti Kreden.  Tudi to je hierarhija.

Andres



Žal mi je Kreden, tukaj se strinjam z Andresom... Vendar Ti želim veliko ljubezni do sebe... Bodi lepo, pa se še beremo:)

Pozdravček

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: administratorji
Reply #9 - 13.12.2003 at 22:40:05
 
Quote:
POZDRAVLJEN PORTIR ANDRES

Ojoj, za zjokat   Cry Cry Cry Cry Cry

Ja, res, vsaka beseda na moj post je odveč, ker tak ali tak nimaš kaj pametnega za napisat v odgovor na moj post, ker veš, da je resnica.
Napad, napaka, o čem ti to, napake in napadi se dogajajo vsakodnevno v svetu, vsako sekundo, pa misliš, da s emoram jaz zdej zaradi tega sekirat, to je neumnost, le zakaj bi se in zakaj bi se sploh sekiral, če kdo mene napade, vendar, imam pa pravico odgovoriti, ali pa smo že tako DALEČ, DA ENI LAHKO ENI PA NE SMEJO, ali se pač motim Andres ???

Poniževanje, to je relativna stvar, zakaj ne, te mogoče moti, da si tale Kreden napiše pred ime Kreten ??? mislim da ne in da te ne bi smelo motiti, če mene ne, le zakaj tebe ???

In Kreten Kreden sem od tega foruma pobral, ne od prej, genav iz tega foruma in ne Lance in ne kdo drug ni bil tisti, ki je zapisal mene med Kretene tega foruma kot TI ANDRES, če misliš, da imem slab spomin se ZELO motiš, še kako dober spomin imam.
Pa ti še povem kje si zapisal moj nik namesto Kreden, Kreten, na chatu, ja, ja, dragi Andres, takoj na začetku, ko sem prišel na ta forum in še potem si napisal v dobrodošlici novim članom, da si bral moj nik kot Kreten.

No, res pa je, da pa so potem še drugi vzeli to ime v zakup in me obsipavali z Kretenom, pa nič ne de, jaz sem ZATE IN ZA VAS KRETEN in zakaj bi potem mene motilo napisati pred moj nik KREDEN še KRETEN ???

Je to poniževanje samega sebe, če ste me pa že na začetku zapisali VI, med kretena tega DUHOVNEGA FORUMA.

Kretensko, Kretenast Kreten Kreden
  Grin Grin Grin Grin




Kreden!

Ko si se vpisal, sem prebral Kreten. To sem zapisal tudi v pozdrav novih članov.  Pa saj to niti ne more biti res, ker tu vsi lažejo pravišSmiley?  Tudi na chatu sem napisal Kreten, saj tvoj nick je Kreden, zato če bi bil vsaj Kr_eden  bi tega Kreten prizvoka ne dobilo. Sicer pa sam sebe ne ponižuješ samo s kretenom, tu je še cel spisek postov ki na to kažejo.  Seveda, če jih še nisi pobrisal. No,  ravno brisanje postov je tvoja redna rekreacija, tačas pa  vidim pišeš kot registriran član in kot gost.



Tvoj portir:  Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: administratorji
Reply #10 - 14.12.2003 at 00:35:23
 
sinjeoka wrote on 13.12.2003 at 20:42:04:
aja noch etwas

zanima me, če obstaja tukaj kak code, ki pravi, da se je treba registrirat in potem ta nik uporabljat...torej če si moramo ustavriti virtualno osebnost in se je dosledno držat, ali pa smo lahko kdaj tudi split personalities?



ugotovil smo, da je prijetneje za vse, če ima človek samo eno identiteto ...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1057244...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Kreden.
Guest




Re: administratorji
Reply #11 - 14.12.2003 at 01:52:20
 
Andres wrote on 13.12.2003 at 22:40:05:
Kreden!

Ko si se vpisal, sem prebral Kreten. To sem zapisal tudi v pozdrav novih članov.  Pa saj to niti ne more biti res, ker tu vsi lažejo pravišSmiley?  Tudi na chatu sem napisal Kreten, saj tvoj nick je Kreden, zato če bi bil vsaj Kr_eden  bi tega Kreten prizvoka ne dobilo. Sicer pa sam sebe ne ponižuješ samo s kretenom, tu je še cel spisek postov ki na to kažejo.  Seveda, če jih še nisi pobrisal. No,  ravno brisanje postov je tvoja redna rekreacija, tačas pa  vidim pišeš kot registriran član in kot gost.

Tvoj portir:  Andres





Takrat, ko si zapisal, rekorder tedna, meseca, poletja ali celo leta, le na kaj si mislil, mogoče na rekorderja Kretenosti ??? Nikoli se ne ve, aneda  Grin Cheesy Grin Cheesy
Seveda, vsi moji posti kažejo na mojo Kretenost in kako naj potem ne bom Kreten, če ste me že na začetku, no si me, proglasil za Kretena, če sem pa Kreten, kakor ti praviš in kakor si me krstil in kakor kažejo vsi moji posti, potem tudi pišem vse poste na Kretenski nači, le kako naj Kreten piše nekreteske poste. ???
In brišem, če brišem, brišem svoje Kretenske poste in ne vem kaj te to tolko moti, sej Kretenski posti pa ja niso za tako dober forum.

Ponižni Kretenski Kreten Kreden se priklanja svojemu Guruju nekretenosti Andresu.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: administratorji
Reply #12 - 14.12.2003 at 06:09:19
 
kolikor sem spremljala andresove portirske poste, te je skor zih proglasil za rekorderja v številu postov.
Ker Andres piše o tem, o profilih uporabnikov, in o njihovih postih - eno statistiko v svojem osebnem stilu, ki kdaj pomeni: brez dlake na jeziku.
in tukaj je še nekaj v zvzei s tem, kar si omenjal
Miska wrote on 16.07.2003 at 13:17:56:
Karkoli napišemo v kateremkoli trenutku in ne glede na to, v katerem delu sebe se takrat nahajamo, na forumu pustimo svojo energijo. Četudi iz nas v nekem trenutku govori močan ego in kasneje tega, kar smo napisali, ne bi več napisali, svojih postov ne brišemo. Naj ostanejo nam v opomin. In učenje – tako nam, kot drugim.

tega se pa tudi jaz že kdaj nism držala, sploh sredi noči, ko ni blo nikogar gor, pa se mi je zazdelo, da nočem videt odziva na tako pisanje in sm ga raje pobrisala.
In pol so mi rekl, da je to "ti-ti"  Tongue Grin

alors
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: administratorji
Reply #13 - 14.12.2003 at 07:18:27
 
Smiley
jest kretenskosti ne pričakujem več od nikogar, se mi zdi
in ime vpliva na nas toliko, kolikor mu pustimo
jest sem za to, da moje ime Eva pomeni breath of life in kar se mene tiče, naj kar vpliva name, fejst! 8)

p.s. aha še nekaj
čenaj ne bi pustili drugim, da vplivajo na nas, potem naj ne bi na nas vplivalo niti to, da nas imenujejo za kretena
je pa res, da če primerjamo, kolikokrat so ti to napisali vsi drugi skupaj in kolikokrat si si napisal ti sam - zmagaš ti, ti si si rekel res ogromnokrat  Shocked Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: administratorji
Reply #14 - 14.12.2003 at 09:42:14
 
Quote:
[b]Veš Eva, name to nič ne vpliva kako me kličejo tukaj na forumu, lahko mu tudi rečejo da sem kup gnoja, se bom pač tako obnašal kot se obnaša kup gnoja.
Lej v istem stavki si rekel, da nate ne vpliva in potem razložil, da se boš obnašal točno tako, kot te bod/mo klicali. Kako ne vpliva nate, če se misliš točno tko obnašat, kot te bomo imenovali? Meni npr. je ati enkrat, ko sem bla mejhna, rekel, da sm trmasta, tko kot on. njemu je to blo ful v čast, ker je to gledal bolj kot vztrajnost. Meni so pa potem kasneje drugi rekli da sem trmasta in so pod to mislili nekaj slabega. In meni je blo hudo nisem hotla bit trmasta. Nisem hotla bit tisto, kar je ati rekel, da sem. In v takih vzorcih, lastnostih, za katere mi nekdo reče, da jih imam in jaz pol kar zares začnem verjet da jih imam in se v skaldu s tem verjetjem = prepričanjem tudi obnašat,.. zame je ves point tega osvobajanja od sebe in svojih prepričanj prav  v tem, da ko se zavem, zakaj se obnašam trmasto - ker mi je blo enkrat, ko sem bla mejhna in so mi ble tkoo pomembne očetove besede, rečeno prav od njega da sem trmasta in jest otrok, sem si rekla, to je pa res in v skaldu s tem sem šla ravnat (vem da je prou en strokoven izraz za tole, pa se ga ne spomnim - namreč za to, da se začne človek obnaša v skaldu s tem, kar si družba misli o njem), čeprav čist nezavedno; (edit>)se prav, ko se tega zavem, da poskušam nehat delovat v skladu s tem prepričanjem/vzorcem.(<edit) In pol se učim ločevat med vztrajnostjo in trmo ... in to...
zakaj zdej vse to razlagam
ker mi je zanimivo to, da ti delaš prav obratno
Quote:
Če pa sem proglašen za forumskega Kretena, se pač obnašam kot forumski Kreten, le kako se naj bi pa drugač, Kreten se ne more obnašati nekretensko, tu potem odpove logika.

ti veš, da so te drugi tako imenovali in ti veš, da nisi to, kar drugi pravijo da si, pa vendar, ti ne boš deloval v skaldu s tem, kar verjameš da si, (kar jaz sicer poskušam: bit tisto, kar jaz mislim, da sem), ti boš deloval v skaldu s prepričanji drugih, da bodo ja rekl: evo, prav smo imeli: res je kreten, a nismo tko že od vsega začetka rekl

Quote:
Normalno, če me že kar prve dni proglasi - jo za Kretena, da mora človek prevzeti takšno vlogo, vlogo Kretena.

in men se to ne zdi nič normalno
pa ne, da bi jest zdej govorila, kaj da je normalno in kaj da ni
ampak predvsem hočem povedat to, da ti nikakor ni treba bit tisto, kar ti drugi pravijo, da si
in da ti niti ni treba dajat tazga vtisa, da boš  tak zato, ker so ti drugi rekli


in drugo kar je je tole z Andresom, da je napisal kreten
ni te proglasil za kretena
PROGLASIL- NE
poleg tega, da Andres v tem portirskem pozdravu veselo zbada marsikaterega novoprišleka, pa se še ne spomnim tazga odziva, kot je tvoj, brez enih grozno slabih namenov in ga ne gre jemat čist resno,
ni menda besede proglasiti uporabil nihče
jest sm zihr, da je marsikomu , ki je rekel kej slabga o tebi žal pa naj si to sami pri sebi hočejo priznat al pa ne, men v glavnem, je

Quote:
KRETEN KREDEN   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

v glavnem po vsem tem režanju lahko spet rečem, da ne misliš resno  Undecided
ampak sm hotla poskusit  Smiley Roll Eyes

Breath of Life  Tongue
Back to top
« Last Edit: 15.12.2003 at 06:54:27 by Eva »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2