Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9
(Read 30304 times)
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #60 - 05.12.2003 at 11:02:13
 
NERA wrote on 05.12.2003 at 10:48:18:
Če bi bil EXO ženska, bi vsi moški rekli, da je baba  sigurno potrebna dobrega sexa, ko take klati.  

Kaj se pa reče, če je bitje moškega spola?

Verjetno je vsem jasno.

NERA


Kdaj si imela zadnjič generalko? Mercedezi so bolj zdržljivi. Mašina še skoz laufa, čeprav je tahometer zabilo oziroma se je vnovič resetiral, pa gre z nule? Ha, ha, ha...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tjazy
2
**
Offline


Posts: 50

Gender: male
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #61 - 05.12.2003 at 11:10:52
 

Sebo.. kaj bos pocel z zensko? .. te drugic vprasam..
Back to top
 

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #62 - 05.12.2003 at 11:16:28
 
Ker exo veselo ignorira moje poste, da bi z nami delil konkretno številko o tem kdaj je, po njegovem partnerjev preveč, bom napisala tale komentar zelo brez dlake na jeziku.

Dragi exo, če si kot normalen človek čutiš željo po sexu, ampak tudi željo po dobrem sexu. Bereš, fantaziraš, nas po forumih provociraš...
Resnica o tebi...želiš imeti žensko, ki bo izkušena pa hkrati nedolžna "nedotaknjena". Ali taka ženska v resničnosti obstaja? Na žalost ne, ali pač. V bistvu obstajajo. Židinje in muslimanke imajo ta družbena pravila  o nedolžnosti še vedno za sveta, zato pač prakticirajo pred poroko le manualo in oralo, tiste manj ortodoksne pa tudi analo. So nedotaknjene?...tehnično DA so izkušene JA.
malo za premislek...

Najprej exo v svoji glavi razčisti, kaj je kurbarija, kaj je varanje..ali so to misli, besede ali zgolj dejanja...pa še to katera dejanja (glej primer zgoraj Židinje in muslimanke). Resnica o tebi je, da se izkušenih deklet bojiš, ker ne veš če jih boš znal/bil sposoben sexualno pedenat, nedolžnih v bistvu ne maraš, ker so tabula rasa in ti ga ne bodo zanle dobro potegnit (karikiram).

Tako se se zaciklal v neko čudno dilemo, dober sex ali neke vrednote v katere zelo očitno dvomiš, da so prave.

Pa ne me narobe razumet, ne propagiram razvrata. Daleč od tega...živeti je treba v spoštovanju do sebe in drugih. Življenje pa je na žalost tako, da se vsega ne da zgolj prebrati iz knjig. Le te so ti lahko vodila, nekatere stvari pa moraš preizkusiti v življenju samem, da veš kaj hočeš. Zato so nekatere izkušnje neprecenljive.

Čisto banalen primer - porod. Jaz še nikoli nisem rodila otroka...ali me bo zelo bolelo, kako to zgleda. Naj preberem še toliko pričevanj mladih mam in porodnic ne bom nikoli vedela, kako bo izgledal moj porod, dokler ga ne bom sama doživela.

ps. sem malo premislila koliko bi v povprečju tahometer pokazal pri mojih znankah, pa bi se številka v povpreču ustavila med 2-3 (starost od 23 - 28) In meni se to ne zdi baš neka huda številka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #63 - 05.12.2003 at 11:31:36
 
sinjeoka wrote on 05.12.2003 at 11:16:28:
Ker exo veselo ignorira moje poste, da bi z nami delil konkretno številko o tem kdaj je, po njegovem partnerjev preveč, bom napisala tale komentar zelo brez dlake na jeziku.

Dragi exo, če si kot normalen človek čutiš željo po sexu, ampak tudi željo po dobrem sexu. Bereš, fantaziraš, nas po forumih provociraš...
Resnica o tebi...želiš imeti žensko, ki bo izkušena pa hkrati nedolžna "nedotaknjena". Ali taka ženska v resničnosti obstaja? Na žalost ne, ali pač. V bistvu obstajajo. Židinje in muslimanke imajo ta družbena pravila  o nedolžnosti še vedno za sveta, zato pač prakticirajo pred poroko le manualo in oralo, tiste manj ortodoksne pa tudi analo. So nedotaknjene?...tehnično DA so izkušene JA.
malo za premislek...

Najprej exo v svoji glavi razčisti, kaj je kurbarija, kaj je varanje..ali so to misli, besede ali zgolj dejanja...pa še to katera dejanja (glej primer zgoraj Židinje in muslimanke). Resnica o tebi je, da se izkušenih deklet bojiš, ker ne veš če jih boš znal/bil sposoben sexualno pedenat, nedolžnih v bistvu ne maraš, ker so tabula rasa in ti ga ne bodo zanle dobro potegnit (karikiram).

Tako se se zaciklal v neko čudno dilemo, dober sex ali neke vrednote v katere zelo očitno dvomiš, da so prave.

Pa ne me narobe razumet, ne propagiram razvrata. Daleč od tega...živeti je treba v spoštovanju do sebe in drugih. Življenje pa je na žalost tako, da se vsega ne da zgolj prebrati iz knjig. Le te so ti lahko vodila, nekatere stvari pa moraš preizkusiti v življenju samem, da veš kaj hočeš. Zato so nekatere izkušnje neprecenljive.

Čisto banalen primer - porod. Jaz še nikoli nisem rodila otroka...ali me bo zelo bolelo, kako to zgleda. Naj preberem še toliko pričevanj mladih mam in porodnic ne bom nikoli vedela, kako bo izgledal moj porod, dokler ga ne bom sama doživela.

ps. sem malo premislila koliko bi v povprečju tahometer pokazal pri mojih znankah, pa bi se številka v povpreču ustavila med 2-3 (starost od 23 - 28) In meni se to ne zdi baš neka huda številka.


Uf, kakšne dezinformacije, smrdi po nepoznavanju verstev, kaj bi govorili o židinjah in muslimankah, ko pa nam je tudi krščanstvo španska vas. Prej se malce informiraj o krščanstvu, kaj uči, šele nakar lahko ciljaš na druga semitska verstva, ter postavljaš vratolomne hipoteze. Sama ne znam, bi pa druge učila, ali kako? Nepoznavanje, žal... Jezus ni bil božiček, pardon, si ga zamenjala z nekom, mogoče z detkom Mrazom?


Tukaj jaz nikogar ne prepričujem v svoj prav, ampak pišem le moja razmišljanja, ki pa niso samo moja, da ne bo pomote. Lahko si za, lahko si proti, lahko si v nevtrali, pač, kako ti bolj odgovarja. Če misliš, da delaš prav, OK, jaz tudi mislim, da imam prav, ko se ne prilagajam kolektiviziranemu mišljenju, saj se ne štejem med nogometne navijače.
Wink





Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #64 - 05.12.2003 at 11:44:55
 

Najprej bom odgovorila na tvoje obtožbe na nepoznavanje muslimanskih in Židovskih "navad".
Nekaj let nazaj sem bila exchange student in sem v študentu živela skupaj z dekletom iz Maroka. Punca se je full držala svojih postav, od molitev do posebnega načina prehrane (živali, katerih meso jedo morajo biti ubite na poseben način)...edino česar nisem dojela so bili "zvoki" iz njene sobe, ko jo je obiskal fant. Pa sem jo nekoč pri ženskem čveku vprašala kako je s tem in mi je povedala zgoraj opisano ...

Židinje...v istem letu exchange student sem imela sošolko Židinjo...in od tu ista zgodba...

Če je tvoje ne-vedenje zgolj posledica knjig, potem je to tvoje vedenje ravno tako papirnatega značaja, kot tvoje vedenje o sexu.

Navijaštvo glede današnjega razvrata? Jaz osebno nimam te izkušnje, da bi bilo ne vem koliko razvrata...poznam sicer nekaj osebkov, ki so zelo promiskuitetni..vendar pa je to morda le 1%. Zakaj bi se morala z njimi ubadati in jih spreobračati?

Je pa res, da nisem  pristaš krščanarskega pojmovanja čistosti, ker sem mnenja, da je to navadna hipokrizija in zasužnjevanje množic, ki z zglednim in NARAVNIM življenjem nima baš velike veze.


exorcist wrote on 05.12.2003 at 11:31:36:
Uf, kakšne dezinformacije, smrdi po nepoznavanju verstev, kaj bi govorili o židinjah in muslimankah, ko pa nam je tudi krščanstvo španska vas. Prej se malce informiraj o krščanstvu, kaj uči, šele nakar lahko ciljaš na druga semitska verstva, ter postavljaš vratolomne hipoteze. Sama ne znam, bi pa druge učila, ali kako? Nepoznavanje, žal... Jezus ni bil božiček, pardon, si ga zamenjala z nekom, mogoče z detkom Mrazom?


Tukaj jaz nikogar ne prepričujem v svoj prav, ampak pišem le moja razmišljanja, ki pa niso samo moja, da ne bo pomote. Lahko si za, lahko si proti, lahko si v nevtrali, pač, kako ti bolj odgovarja. Če misliš, da delaš prav, OK, jaz tudi mislim, da imam prav, ko se ne prilagajam kolektiviziranemu mišljenju, saj se ne štejem med nogometne navijače.
Wink






Back to top
 
 
IP Logged
 
Tjazy
2
**
Offline


Posts: 50

Gender: male
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #65 - 05.12.2003 at 12:31:50
 
sinjeoka wrote on 05.12.2003 at 11:16:28:
Ker exo veselo ignorira moje poste...


Tudi moje poste veselo ignorira... Oba veva zakaj.. Smiley


Sebo.. tretjic te vprasam.. kaj bos pocel z zensko??
Back to top
 

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #66 - 05.12.2003 at 13:05:43
 
sinjeoka wrote on 05.12.2003 at 11:44:55:
Najprej bom odgovorila na tvoje obtožbe na nepoznavanje muslimanskih in Židovskih "navad".
Nekaj let nazaj sem bila exchange student in sem v študentu živela skupaj z dekletom iz Maroka. Punca se je full držala svojih postav, od molitev do posebnega načina prehrane (živali, katerih meso jedo morajo biti ubite na poseben način)...edino česar nisem dojela so bili "zvoki" iz njene sobe, ko jo je obiskal fant. Pa sem jo nekoč pri ženskem čveku vprašala kako je s tem in mi je povedala zgoraj opisano ...

Židinje...v istem letu exchange student sem imela sošolko Židinjo...in od tu ista zgodba...

Če je tvoje ne-vedenje zgolj posledica knjig, potem je to tvoje vedenje ravno tako papirnatega značaja, kot tvoje vedenje o sexu.

Navijaštvo glede današnjega razvrata? Jaz osebno nimam te izkušnje, da bi bilo ne vem koliko razvrata...poznam sicer nekaj osebkov, ki so zelo promiskuitetni..vendar pa je to morda le 1%. Zakaj bi se morala z njimi ubadati in jih spreobračati?

Je pa res, da nisem  pristaš krščanarskega pojmovanja čistosti, ker sem mnenja, da je to navadna hipokrizija in zasužnjevanje množic, ki z zglednim in NARAVNIM življenjem nima baš velike veze.




To ne pojasni ničesar, ne razumem kaj imajo v zvezi s tem topikom muslimanke in židinje, sploh pa kaj njihovo spolno življenje in tradicija, to je njihova osebna stvar? Kaj hočeš povedati, ne razumem te?
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #67 - 05.12.2003 at 13:06:46
 
Tjazy wrote on 05.12.2003 at 12:31:50:
Sebo.. tretjic te vprasam.. kaj bos pocel z zensko??


Spekel ji bi marcipanove kolačke in jo nosil po rokah.   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #68 - 05.12.2003 at 13:19:43
 
Tradicija? Kdo govori o tradiciji jaz govorim o njihovih prepričanjih, vrednotah..in o njihovem pojmovanju nerazvrata...oz. kako zadostijo zahtevam čistosti.

V končni fazi, če praviš da je to kar se dogaja med rjuhami muslimanov, Židov njihova osebna zadeva; Slovenkam pa hočeš na rit (ali kamorkoli že) prilepiti tahometer  Grin  Grin  Grin

Hočem ti povedati, da imaš v sebi eno hecno dilemo; dober sex in neke vrednote.
Kaj je dober sex približno slutiš, imaš pa problem, ker čutiš krizo vrednot...ta kriza te sili v razmišljanje in pisanje postov kot je tale s tahometrom.

Po drugi strani pa nočeš povedati, kaj je zate razvrat, koliko spolnih partnerjev je absolutno preveč, koliko morda premalo, da bi zadostilo tvojim "vrednotam"


In tvoj odgovor Tjazy-u; nosil po rokah in marcipanove kolačke pekel  Grin  Grin  Grin Ženska ti bo ušla, če je normalna. Ker normalna ženska potrebije moškega tudi za spolnost. Scarry movie for you, pa se skrivaš za vrednotami.

Kdo te pa v končni fazi sili, da imaš žensko, če ti je bolje brez sexa in grešnega  Grin ženskega telesa.


exorcist wrote on 05.12.2003 at 13:05:43:
To ne pojasni ničesar, ne razumem kaj imajo v zvezi s tem topikom muslimanke in židinje, sploh pa kaj njihovo spolno življenje in tradicija, to je njihova osebna stvar? Kaj hočeš povedati, ne razumem te?
???

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #69 - 05.12.2003 at 13:25:33
 
sinjeoka wrote on 05.12.2003 at 13:19:43:
Slovenkam pa hočeš na rit (ali kamorkoli že) prilepiti tahometer  Grin  Grin  Grin




Nikomur nič ne lepim, to je samo moje razmišljanje. Vsaki stvari vrednost pada, če je prepogostokrat uporabljena. Saj pravim, zato pa se enaki najdemo. Ne mores ti meni rec, da je vseeno, ce je imel moski 3 zenske v zivljenjo, njegova pa 20 moskih. Ce to lahko sprejme, vsaka mu čast. Ponavadi pa se take zveze kaj hitro končajo v razvezi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tjazy
2
**
Offline


Posts: 50

Gender: male
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #70 - 05.12.2003 at 13:31:43
 
exorcist wrote on 05.12.2003 at 13:06:46:
Spekel ji bi marcipanove kolačke in jo nosil po rokah.   Grin



Kej drugega zdaj itak mislis, da ne smes.. ceprav celotno tvokje telo ze mocno klice po seksu? Kdo bo mocnejsi? Tvoj EGO ali tvoje telo?

Samo majhen nasvet.. odlimaj se od tukaj, kjer si zdaj in koncno zacni zivet. Knjige pa na sleparja in na smetisce.
Back to top
 

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #71 - 05.12.2003 at 13:36:25
 

Zakaj jemlješ sex kot mehaniko, sex ni mehanika.
Edina punca, ki jo poznam s tahometrom nad 10 je svojo številko naštepala v zelo kratkem času potem ko je šla s tipom na zelo poniževalen in grd način narazen.
Tisto njeno "obnašanje" je bilo izraz nemoči, besa, maščevanja...sicer ni bilo izraženo na najprimernejši način; toda ne/primernost je eno moralno obsojanje je pa nekaj drugega.

Še vedno trdim, da ni važna številka, važna je zgodba v ozadju.
Izgubljanje vrednosti, če si prevečkrat uporabljen Smiley)))

samo en ocvirk; poznam tipa s tahometrom +100; ali mu je zato padla vrednost..nope, povpraševanja ima več kot mu lahko zadosti

ženskega primerka pa ne poznam; pa verjamem, da obstaja, samo je tiho zaradi patriarhalne miselnosti...prevečkrat uporabljena ženska.... dejstvo je samo, da nismo nič boljše/slabše od vas

Problem je v moški miselnosti a la you exorcist


exorcist wrote on 05.12.2003 at 13:25:33:
Nikomur nič ne lepim, to je samo moje razmišljanje. Vsaki stvari vrednost pada, če je prepogostokrat uporabljena. Saj pravim, zato pa se enaki najdemo. Ne mores ti meni rec, da je vseeno, ce je imel moski 3 zenske v zivljenjo, njegova pa 20 moskih. Ce to lahko sprejme, vsaka mu čast. Ponavadi pa se take zveze kaj hitro končajo v razvezi...

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #72 - 05.12.2003 at 13:36:43
 
Tjazy wrote on 05.12.2003 at 13:31:43:
Kej drugega zdaj itak mislis, da ne smes.. ceprav celotno tvokje telo ze mocno klice po seksu? Kdo bo mocnejsi? Tvoj EGO ali tvoje telo?

Samo majhen nasvet.. odlimaj se od tukaj, kjer si zdaj in koncno zacni zivet. Knjige pa na sleparja in na smetisce.


Kako veš, da je tvoja pot prava? Morda si v zmoti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #73 - 05.12.2003 at 13:39:14
 
sinjeoka wrote on 05.12.2003 at 13:36:25:
Še vedno trdim, da ni važna številka, važna je zgodba v ozadju.


Ja, matematikom veliko povejo in pomenijo številke, biologom manj, umetnikom še manj. Respektiram tvoje mišljenje, ampak daj še ti moje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #74 - 05.12.2003 at 13:46:08
 
Dobiš vse spoštovanje, ko odgovoriš na prvo vprašanje, koliko je sprejemljivo, koliko je preveč in koliko je premalo. Kako te številke veljajo za moške in kako te številke veljajo za ženske in zakaj.

Če pa se boš pišmeuhovsko izogibal odgovoru, pote pa sorry si nekdo ki fantazira o sexu in se ne skuša učiti. V končni fazi zakaj si ne dopustiš dvomiti in spreminjati svojih prepričanj...temu se reče proces učenja..

ali pa še vedno verjameš v Božička ???  Grin  Grin  Grin


exorcist wrote on 05.12.2003 at 13:39:14:
Ja, matematikom veliko povejo in pomenijo številke, biologom manj, umetnikom še manj. Respektiram tvoje mišljenje, ampak daj še ti moje?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9