Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 
(Read 30308 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #120 - 10.12.2003 at 16:56:40
 
exorcist wrote on 10.12.2003 at 16:39:27:
joj, lola, ne bom ti več ponudil našega "klecenbrota".  Grin


Klecenbrot je odličen, samo speče ga  tvoja mama.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #121 - 10.12.2003 at 17:01:26
 
lola wrote on 10.12.2003 at 16:56:40:
Klecenbrot je odličen, samo speče ga  tvoja mama.



Ne, ne, babica. Samo pred ovo "divjo" Lilith se bos morala ogradit, da ti ne bo več v krožnik hodila. No, saj to še ni nič hudega, bolj nevarno je, da ti kakega novega partnerja zmeša => prevzame.  Wink Ni dobro met takih mladih prijateljic, ki so bolj "žive".
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #122 - 10.12.2003 at 17:04:58
 
[quote author=exorcist link=board=spolnost;num=1070453603;start=105#119 date=12/10/03 at 16:46:56]


Ja, jaz sem tudi mnenja, da moraš hčerko bolj trdo prijeti, ne smeš ji vsega dovoljevati. Grin

Ah, Wilma, saj  vem, da si poštena in dobra ženska. Hec, Wilma. Želim ti, da boš opazla tudi pozitivne lastnosti v meni, ne samo vidiš črno, pa kje imam napake. Wink

Govora je bilo o Maši, ki je kot gostja, ki pride na čat... Kar se tiče pa moje hčere, si jo tudi napadal na čatu, kot si mene. Te deklice so stare 14 let... Je pa res... Na čat ne bi smela hodit moja deklica, smo se zmenile... ampak ti kot odrasla osebnost, bi moral poznat osnove obnašanja in vedenja... če tudi hodiš pogosto v cerkev...

Pozdravček

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #123 - 10.12.2003 at 17:13:17
 
vilma wrote on 10.12.2003 at 17:04:58:
Ja, jaz sem tudi mnenja, da moraš hčerko bolj trdo prijeti, ne smeš ji vsega dovoljevati. Grin

Ah, Wilma, saj  vem, da si poštena in dobra ženska. Hec, Wilma. Želim ti, da boš opazla tudi pozitivne lastnosti v meni, ne samo vidiš črno, pa kje imam napake. Wink

Govora je bilo o Maši, ki je kot gostja, ki pride na čat... Kar se tiče pa moje hčere, si jo tudi napadal na čatu, kot si mene. Te deklice so stare 14 let... Je pa res... Na čat ne bi smela hodit moja deklica, smo se zmenile... ampak ti kot odrasla osebnost, bi moral poznat osnove obnašanja in vedenja... če tudi hodiš pogosto v cerkev...

Pozdravček

Vilma


Vilma, ma daj, nehaj no. Ti povem, kasne je tvoja hcerkica govorila, da so moski barabe, etc.... Ne vem, kak si ti to zzgajalo svoj ženski "prirastek"?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #124 - 13.12.2003 at 11:28:54
 
Meni še skoz moaj zdrava "kmečka" pamet govori, da v primeru, če bi imel najstniško hčerko in če bi bila take bolj "divje" sorte, bi jo pač omejeval v tej smeri, da se umiri, se strezni, dokler ne pride k pameti. Tisi, ki ljubi svojega otroka, mu ne dopušča samo svobode, ampak mu tudi postavlja določene okvire znotraj te svobode, ga vzgaja, tudi kazen je odraz ljubezni, saj se iz napak učimo. Na tako imenovane "izkušnje" se jaz požvižgam, kajti vem, da bi to škodovalo njeni osebnosti, kot ugledu v družbi, sploh pa, če gre za kaki manjši kraj, kjer se vsi poznajo. Namreč za starejše ženske mi je vseeno, ki prevzamejo nase odgovornost, so samostojne, ampak zbiranje kilometrine in menjavanje avtomobilov po tekočem traku, je, po moje, tudi za njih škodljivo.  
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #125 - 14.12.2003 at 10:13:06
 
Quote:
Exorcist si prebral? Poočasi,  ..in pazljivo?



Ja, kako da ne? Moje oči kakor skenner prečitajo vsak post, posebaj te, ki se nanašajo name. Vidiš, vsak dan položim kamenček k mozaiku, ki ga imenujem sprejemanje in strpnost. Ti  tudi, kaj narediš, da si boljši človek? Prvo moramo sami  sebe spremenit, šele nakar lahko spreminjamo svet....
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #126 - 14.12.2003 at 20:27:46
 
exorcist wrote on 14.12.2003 at 10:13:06:
Prvo moramo sami  sebe spremenit, šele nakar lahko spreminjamo svet....
Wink

Roll Eyes Roll Eyes Odločit se je treba, da se želimo spremeniti....
Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #127 - 18.02.2004 at 09:24:06
 
Problem pr tem je, da pač mora bit tud sex zmeren, se pravi da ni dober pretiravat.
Vsekakor imam jst raj žensko, ki ima dost prevožene kilometrine z malo partnerji, kot pa žensko, ki ima dost prevožene kilometrine za ogromno partnerji.

Mene take, ki so posexale 1/2 slovenije odbijajo, imel bi jo samo za kak sex, to je pa tud vse in mislim, da na splošno se tipi izogibajo takih žensk.

Sploh pa je zanimivo, k tip poriva vse kar je ženskega, da je prasec.

Ko pa ženska poriva z vsem kar miga, pa pravijo, da išče pravega.
Ja po moje tudi, z nogami v zraku!
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #128 - 18.02.2004 at 09:35:02
 
exorcist wrote on 10.12.2003 at 17:01:26:
Ne, ne, babica. Samo pred ovo "divjo" Lilith se bos morala ogradit, da ti ne bo več v krožnik hodila. No, saj to še ni nič hudega, bolj nevarno je, da ti kakega novega partnerja zmeša => prevzame.  Wink Ni dobro met takih mladih prijateljic, ki so bolj "žive".


...
Sem malo z zamudo na to naletela.

Divja Lilith, nevarna za tuje krožnike in partnerje Grin


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #129 - 18.02.2004 at 19:41:46
 
Lilith je napisala:
Quote:
Divja Lilith, nevarna za tuje krožnike in partnerje


Opozorilo nič ne stane... Malo za šalo, malo pa za res. Kakšno pa je dejansko stanje, pa ne vem, niti me zanima in me nič ne briga, zato tudi ne bom sodil, saj sem mislil itak ironično, ker drugače ne bi prilepil smeškota... Smiley


Blisk je napisal:
Quote:
Vsekakor imam jst raj žensko, ki ima dost prevožene kilometrine z malo partnerji, kot pa žensko, ki ima dost prevožene kilometrine za ogromno partnerji.

Mene take, ki so posexale 1/2 slovenije odbijajo, imel bi jo samo za kak sex, to je pa tud vse in mislim, da na splošno se tipi izogibajo takih žensk.

Sploh pa je zanimivo, k tip poriva vse kar je ženskega, da je prasec.

Ko pa ženska poriva z vsem kar miga, pa pravijo, da išče pravega.
Ja po moje tudi, z nogami v zraku!



Točno tako, s kilometrino sem dejansko mislil na število partnerjev, ker številka pomeni količino, kvantiteto, nikakor pa ne kvalitete, ta se zgublja s kvantiteto, pa naj reče kdo, karkoli hoče, kot rabljen avto, ki mu z leti cena pada zaradi večjega števila prevoženih km. Do sem vse in prav, če se dva ista najdeta, ali če imam en poseben posluh za drugega, je 100% da bo zveza koliko toliko trajna, ker se iskreno ljubita in zato tudi odpuščata in sprejemata drug drugega z vsemi napakami in pomanjkljivosti, takšna kot sta, ne da bi iskala dlako v jajcu, kar je dejasnko edina pravilna smer. Če vzamemo za primer, da se omožiš z žensko, ki ima cifro tam 10 in več, ni kaj, da ne bi tega človeka tudi srečal, pa bi se svoji ženi tako sladko smehljal, ker se moški radi "repenčimo", postavljamo v moški družbi koliko je keri "podrl", kot da bi šlo za podiranje dreves, kar je dejansko odraz slabe samopodobe, občutkov manjvrednosti in dokazovanja; zagotovo bi postal sumičav in malce nejevolen, to je bolj banalen primer. Jaz bi to težko prinesel, še težje pa bi zaupal takšni ženski, pojavili bi se dvomi, prešinile bi me misli kot, morebiti se je samo zdivjala, morebiti je bolj živa, morebiti me bo prevarala, morebiti se ne bo nikoli umirila, le kaj se ji mota po glavi, kaj počne, ko me ni doma itd. Veliko težje je zaupati, zaupanje pa je baza, podstat na kateri je stoji celotna partnerska zveza.

Gotovo imam bolj provincialne, ozke in konzervativne poglede, v nasprotju z vašimi malomeščanskimi novodobnimi liberalnimi pogledi, ki pa me ne prepričajo kaj preveč v legitimnost, sodeč po toliko razpadlih družinah in samskih materah, ki jih tukaj ne manjka, saj tradicija in modrost, ki jo jaz cenim, se je oblikovala tekom časa, vsebuje različne filozofske, etične, moralne, družinske, gospodinjske, vzgojne metode in psihološke prijeme, ki so se razvijale tisočletja, in so stara toliko kot naša kultura. Toprej so morala biti dobra, da smo se ohranili in preživeli, to mislim predvsem na slovenstvo. No, saj vsak ima pravico, da misli in dela tako, kot msili, da je zanj najboljše. Če hočeš si lahko "moderen", ampak tale modernost te lahko tudi zapelje....

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #130 - 18.02.2004 at 19:57:41
 
exorcist wrote on 18.02.2004 at 19:41:46:
saj sem mislil itak ironično, ker drugače ne bi prilepil smeškota... Smiley

Exorcist je latenten homoseksualec.      Wink

(sem prilepil smeskota, kar dokazuje, da sem mislil vse skupaj samo tako ironicno in za hec)

Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #131 - 19.02.2004 at 14:11:18
 
exorcist wrote on 18.02.2004 at 19:41:46:
Gotovo imam bolj provincialne, ozke in konzervativne poglede


Jaz mislim, da tvoji pogledi nimajo nič s tem. Ti se meni zdiš bodisi paranoičen, ali pa pač ne veš, kako je če ljubiš žensko.              

Smiley
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #132 - 19.02.2004 at 14:14:25
 
Quote:
Exorcist je latenten homoseksualec.


Sem ga hotela tudi jaz že vprašat, če je mogoče že kdaj sebe vprašal, če je mogoče to možno?

Smiley (smeško za vsak slučaj)

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #133 - 19.02.2004 at 14:25:36
 
Valentinaa wrote on 19.02.2004 at 14:11:18:
Jaz mislim, da tvoji pogledi nimajo nič s tem. Ti se meni zdiš bodisi paranoičen, ali pa pač ne veš, kako je če ljubiš žensko.              

Smiley


Ja, po eni strani imaš prav. Ne, da ne bi vedel, kako ljubiš žensko, saj mislim, da tu ne rabiš nekih posebnih kvalitet, ampak še nisem bil zares zaljubljen, da bi rekel, ta pa je prava.... Mogoče pa sem tudi malo preveč izbirčen, ker sem jih že nekaj tudi zavrnil, niso mi bile najbolj po godu, pač okusi so različni.... Niso ustrezale mojim kriterijem...
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Punce, tahometer ne laže
Reply #134 - 19.02.2004 at 14:33:17
 
exorcist wrote on 19.02.2004 at 14:25:36:
Ne, da ne bi vedel, kako ljubiš žensko, saj mislim, da tu ne rabiš nekih posebnih kvalitet, ampak še nisem bil zares zaljubljen, da bi rekel, ta pa je prava....


Jaz sem  napisala da ti mogoče ne veš, kako je če ljubiš žensko, ne pa, kako se jo ljubi.

             





Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9