Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 30814 times)
A.
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #15 - 30.12.2003 at 08:37:15
 
me je kr eden včeri nazaj klicu pa se ni upal predstavit

mam zdej oba tel od nejga 040 in 031

aja velenje pa kr dobr poznam  Wink

upam, da bo kr eden izreku dobrodošlico in povabilo, ko bomo tam mim šli in se malce manj v stilu anonimneža začel obnašat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #16 - 30.12.2003 at 18:34:40
 
ok, sem mislil, da si bil ti, k je stric mal nejasno razlagal kaj bi rad... zgleda, da mam pol uno tadrugo 040 na katero se ne oglašaš.

Če bi bil vsaj kolkr tolk dobr, bi me poklicu nazaj al pa bi se vsaj oglasu.

Bom pa rekel tako, stavari so zdej jasne, zdi se mi, da se obnašaš nedostojno na forumu ker ne spoštuješ ljudi, dela, ustvarjanja in ljubezni s katero je bil ta forum narejen.

beri kaj delaš: kr ene čist mim stvari napišeš, ki nimajo nobene zveze z odprto temo(posvinjaš forum) pišeš bold(hočeš izpast neki več), pišeš z veliko(hočeš preglasit in bit večji kot drugi) in to lahko počneš samo kadar misliš da si nekako zunaj, kot da nisi del tega, kot da ti lahko prideš, če ti dam primer v gozd in se tam obnašaš kot ti je volja. Ampak ne moreš si vsega dovolit oz alhko samo sej veš stari ljudje rečejo dete ne moreš ti tko to. ti pa valda jaz lahko, ampak ko dobiš stvari nazaj se zaveš, da so mel prav.

Ponavad je tko, da to počnejo eni anonimneži, ker če je tvoje ime javno pol zih en boš tega počenjal, zato pa ko folk misli, da je anonimen si full dovol.

pol ko jih odkrijejo pa jokajo, da ja on pa že ni tak, da on tega drugač ne dela, da ne ve kaj mu je blo ... itd, sam jebi ga tko je.

zato se zdej ko nisi več anonimen začni temu primerno obnašat!

predvsem se pogovarjaj in sodeluj z res velik spoštavanja do ostalih in ustvarjanja foruma, da stvari so tu in da se lahko sploh hodiš sem pogovarjat(beri ne frajarit in se delat pametnega pač pa pogovarjat)!!!

bom reku še to če te že jahajo stvari in prav moraš blodit, poskus vsaj majčken razmislit kako bi to svoje razmišljanje predstavil ljudem z minimalno mero upoštevanja drugih
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #17 - 30.12.2003 at 21:45:32
 
Draga črka A,.

Na katere mobitele, telefone, klice in podobne stvari, se bom jaz javljal ali oglašal je to popolnoma moja osebna stvar.
Poleg tega ti nisem jaz dal nobene številke mojega mobitela in te prosil, da me kličeš in jaz se javljam samo na tiste številke na katere se želim javiti.
In sploh ne vem, če si me ti kaj klical, kjer nikjer ne piše A. te je klical, torej, to pomeni, da te nimam v imeniku in to pomeni, da si zame neinteresanten.
Stric je pa v Avstraliji in dvomim, da ti je kaj razlagal.

Se pravi, kdor se tebi ne oglasi ali te ne pokliče nazaj, potem ta človek zate ni dober ?
Rajši ostanem v tvojih in vaših očeh ne dober. Mi je lepše.

Pa so kdaj sploh bile stvari pri tebi jasne ? A samo zdi se ti, da se nedostojno vedem in to, samo jaz ? Čudno ? In ne spoštujem ljudi, koga to ? Tebe ? Čigavega dela ? Tvojega ? In kaj to tako delaš, ni opaziti nobenega tvojega dela !!!
Torej ti sebe šteješ med ustvarjalce, ostali in jaz smo pa kaj, neustvarjalci, kmeti, tvoje figure ?
Da, vidi se ta tvoja ljubezen s katero si in še ustvarjaš forum ?

A res, nisem vedel, da pišem kar ene stvari, ki nimajo nobene veze z odprto temo ? Hvala ! A svinjam tudi ? Hvala ! Aha, bold te moti, prej so te in vas so druge stvari sedaj že bold, čudno ? Ah seveda, sem pozabil, hočem biti nekaj več kot TI ali VI, polni ljubezni in usmiljenja. Aha, večji in preglasiti hočem in koga to, TEBE ? NJEGA ? KOGA ?
Eh, zdej pa že klanfe serješ, vzunaj, vzunaj je mrzlo, jaz sem pa doma na toplem.
Del čega nisem ?
Aha, pravljica o gozdni pošasti ? In ta pošast sem jaz, aneda !
In kaj si jaz to tako zločinskega dovoljujem ?
Folk si full dovoli in ti si tisti GAZDA, ki bo vzpostavil RED in DISCIPLINO.
TI SI GAZDA,  veš moraš si začeti doma, če si že ne, ponavljat, JAZ SEM GAZDA, JAZ SEM DIKTATURA, JAZ SEM PRDEČI MOŽ. ITD………

In kdo joka ? In kdo odkriva ? In kdo ne ve kaj mu je bilo ? In kaj je to tko ?
In kako si lahko napisal, ODKRIJEJO, moral bi napisati ODKRIJEM, sej si ti menda GAZDA ?

In kdaj sem jaz rekel, da sem anonimen, če bi bil anonimen ne bi v mojem mailu stala moje ime in priimek, nebi se marsikje podpisoval pod posti z pravim imenom in zato ker sem dal ta mail tukaj gor imam sedaj za nagrado to, da dobivam na stotine pošte od raznoraznih strani na katere se moraš prijaviti, jaz se nisem, nekdo pa me je, tako, da je sedaj tisti moj mail neuporaben.
Celo jedilnike dobivam, pa neke poudbe za cigarete, horoskope ITD.

Aha, jaz se naj pogovarjam in sodelujem z velikim spoštovanjem do ostalih sogovornikov, kot, da se ne, kot, da se do sedaj nisem, ali, kot, da se marsikdo od vas do mene obnaša tako spoštljivo, ponižno, sogovorniško, kulturno.

In jaz se frajerim kot si zapisal ? In pametnega se delam, celo to, potem pomeni, da se samo delam, potem zate in za ostale tvoje privržence se samo delam, lepo, tudi prav, jaz se vedno prilagodim situaciji.

Torej, samo delam se pametnega.
Na katerem področju pa, prosim, povej mi, da bom svojo delanje pametnosti še povišal na tistem področju ali pa se delam pametnega kar po celem forumu ?

Aha, do sedaj se nisem POGOVARJAL kot pišeš, ampak sem se delal samo pametnega, čeprav nisem in tebe zdaj to močno jezi.

In kake stvari mene to JAHAJO, me lahko razsvetliš in mi poveš, zaupaš to tvojo skrivnost JAHANJA ?
In blodit, zakaj pa je potem ta možnost, ja GAZDA, ukini jo, če te že tako MOTI, sej si namreč GAZDA ?

Upoštevanja KOGA ? TEBE ?



Samo Kreden ( brez pametni )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #18 - 31.12.2003 at 02:57:49
 
Kreden, nehaj že enkrat jebat (besedno in vizualno).  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #19 - 31.12.2003 at 11:48:22
 
O Lance.

Kaj te muči ?

Problemi Lance  Grin Cheesy Problemi ha.  Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Sej bo boljše, vem da se znaš bolje potruditi in predvsem se ne spuščati na nivo A-ja, vem, da ti to zmoreš, to si že dokazal.

Drži se Lance.   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Open sourcar
Reply #20 - 31.12.2003 at 12:28:19
 
Quote:
Kreden

Celje-Velenje - le 25km

Kava? Kje? Kdaj? Si za? Osvežilni napitek? Pivo? Klepet? Razpoznavni znak? Tongue Grin Wink


LP Iga


Kreden, a nisi tule nekaj repliciral, zdaj pa tega ne vidim več? ??? ??? ???


Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #21 - 01.01.2004 at 19:13:45
 
sam eno stvar bi poudaril.

sam čist dobro veš kaj delaš in kaj ne.
* veš tudi, da imajo nekateri, ki se trudijo za to da so stavri kolikor toliko urejene, funkcionalne in prijetne, morajo zaradi tebe ker nepremišljeno delaš pol vlagat veliko dela da uredijo stvari  (tko kot v splošno kjer sem ti stisnu daj med dogodke v drugo, greš brisat zdej in ostane sam en odgovor??? itak pa veš, da se to daje med dogodke in tega ne upoštevaš, ker zakaj že?

veš da je lepo pridit nekam kajer se prijetno počutiš, kjer te upoštevajo in sprejemajo, ne pa se zezajo? in nekak se ta prijetnost z enim kar mal za šalo stavkom podre in folk nima več interesa pisat naprej ane?

* veš tudi to velik ljudi ne dojema tega da recimo spišeš neki v en topic kar nima zveze z temo kot kot humor? kot si se šel to recimo v trem topicu in kot če te bo kdo razjezil boš se šel to v vseh topicih ?
to veš ampak, zakaj že to delaš?

* in najbolj pomembno maš oz si mel lasten forum baje? zakaj delaš drugje iste stavri kot jih tam nimaš preveč rad. IN KI TAM ONEMOGOČAJO TO KAR BI TI HOTEL, DA JE NA TVOJEM FORUMU?

bom zdej reku, da zadnje čase vidim napredek v odnosih do teh s katerimi se pogovarjaš, da že svoje obanšanje malce drugače izražaš ne s tem, da bi vse uničil in se dvignil nad druge, ampak začenjaš nekako tvorit del z drugimi ljudmi, na en bolj tvoren način.

to je res. In to je dobro.

bom pa reku takole v družbi je dobro tudi, ne samo, da se poznamo med sabo, da se človek obnaša manj v stilu sej lahko delam kar hočem sej ne vejo kdo to dela,
ampak tudi, da se zavedaš kje so meje in kaj bi ti naredil na mestu drugega.

Če ti prevedem kako misliš, da bi se ti počutil, če bi drugi delali to kar jim delaš ti?

ok, zdej pa še glede tela in naslova, res je nisi me ti prosil da te pokličem, kot jaz nisem hotel, da ti pišeš na tak način stvari tu gor.
Sam se pa jaz hotu tebe poklicat, da se mal pogovoriva o teh stareh, da rečeva par besed o tem kako ti vidiš ta forum, kako jaz ...  in sem dobil tvojo št in ostalo.

Aja na forumu nimaš svojega imena v mailu veš.

zdej jaz mam še vedno hotenje s tabo govort, da sploh slišim kakšen človek si, da te mal bolje spoznam, pa da ti določene stvari razložim, oz da mi ti poveš kakšen pogled imaš na določene stvari.

lahko da najdeva kakšno skupno točko kjer bi lahko delovala v skupnem duhu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #22 - 01.01.2004 at 20:15:10
 
Pozdravljena Črka A,.

Veš zakaj sem zbrisal teh nekaj postov, zato da nebi po tvojem mnenju, glej prejšnje tvoje pisanje, izpadel nekaj nad drugimi, da nebi izpadal nekaj več kot drugi in povod, ti si napisal, da s  tem svojim bold pisanjem sebe dajem v ospredje, nad druge, in zdaj se žališ ?
Nikoli ti nič ne paše, če naredi nekdo tako ali pa drugače, tebi ne paše.

In potem po tvojem, jaz zezam in drugim zbijam voljo in moralo do pisanja.
Le kdo zeza in kdo komu zbija voljo do pisanja, prijateljskega pisanja ?
Le kdo upošteva in sprejema moje pisanje. Ne bi se rad ponavljal, ampak sam veš kako je že bilo, tisto hinavsko pisanje administratorjev in zraven še bolj hinavsko opravičevanje, če se pa motim pa oprosti, tam se nisi javil, tam nisi uvidel kaj se dogaja in kako naj ima potem človek še dobro mnenje o tebi, o vas, če pa vidi kako podlo in hinavsko ste me hoteli diskvalificirati, kar pa ni problem, jaz sem prilagodljiv človek, če se delamo norce, se pač delamo norce, se prilagodim, oja, in to dober prilagodim.

In nekje sem prebral v vaših pravilih, da vsakdo piše svoje mnenje ali doživljanje in da se naj ne napada, žali, ITD, pa misliš, da to drži ? Malo preberi forum in odgovore drug drugemu in v večini vidiš prav to, vsak se trudi pobiti pisanje drugega, ga osmešiti in diskvalificirati, mar ne vidiš, si slep ?

In kaj, te že sedaj humor nervira, pa menda ja ne, da te je resnost že tako udarila, kaj, ti si resen človek, popolnoma resen ?
Kako pa ti veš kako nekdo drug sprejme nekaj napisanega v hecu ? ali že kar ti določaš kaj drugi mislijo in kako naj mislijo ?

Ko pa že omenjaš forum, moj forum, ti moram žal povedati, da sva imela z prijateljem en forum, dober, pa žal, ga je nekdo zradiral, uničil.
Pa sem potem jaz z prijateljevo pomočjo naredil drug forum, moj forum, zelo lep, verjamem, da si ga je marsikdo od vas pogledal, res je bil lep, meni zelo lep in pri srcu, pa, ni ga več, le kam je izginil ?
Čudno ? In to samo moj forum ?
Pa se ne sekiram.

Če vidiš napredek v odnosih do mojih sogovornikov, potem slabo vidiš ali pa razumeš slabo ?!

Ti si smešen, kaj ti misliš, da si jaz tebe želim spoznati ? nehi no, prej vse druge, ti si med tazadnjimi, če bi si sploh želel spoznati tebe osebno, mislim, da ne, zame nisi interesanten.

Ojoj in kaj tako strašnega delam drugim tukaj gori na forumu, ali bolje, kateremu sem že kaj tako strašnega, hudega, groznega naredil ?
In na kak način jaz to pišem stvari tukaj gori in kaj si ti kot administrator, moderator tega foruma pričakoval od kronanega kretena tega foruma ?
Veš, od takrat, ko so me prav administratorji napadli in po krivem obdolžili in me popolnoma diskvalificirali ter me prikazali kot norca in bedaka, kot osebo katera je totalno neinteresantna od takrat sem tak, če si pozabil, jaz se vedno prilagodim situaciji in če so me administratorji vrgli v takšno luč in zraven uporabili vso svoje hinavščino in podlost z namenom diskvalificirati me, pač, jim dam veselje, naj ga imajo, naj rastejo v vsej svoji podlosti in pričakujejo razsvetljenje, bog jim ga daj.

In čudno, da ti kot neki Gazda vidiš samo mene in moje pisanje, pisanje raznih administratorjev klobas pa ne vidiš. Res je čudno to ?

Vidim, da tudi slabo bereš, preberi še enkrat moj prejšnji post namenjen tebi kjer sem napisal kaj je z mojim mailom.
Upam, da  s tem mailom ne bo isto.

Ko bo čas za to, bova tudi govorila po mobitelu, ali se celo srečala v živo na kakšnem pikniku in udarila kakšno debato, vse ob svojem času, ne prehitevaj stvari.
Zaenkrat pa, preklemansko, res ne čutim potrebe govoriti s teboj.
Žal.

Pa veliko uspeha na vseh poteh ti želim ob Novem letu 2004.

Čao.


Se opravičujem iz dna duše, res mi oprosti ker sem uporabil bold, nikoli več ga ne bom, zaneslo me je.
Oprosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #23 - 02.01.2004 at 09:42:17
 
evo dejva rečt tole, tennaju sem stalno in mu stalno razlagam, da naj neha s temi klobasami, in sem mu tudi v živo to razložil in on men v živo zakaj the fack to dela. Zdaj ga malo bolj razumem, s tem da nekak še vedno ne vidim ravno pointa v tem, da to dela povsod in ga vedno opozorim, če naletim na to!

Naša dolžnost je, da eden drugega obvestimo, če nam kaj ne odgovarja oz če bi nekaj hoteli in nato skupaj poskušamo najti nek dogovor, kako bi lahko bivali v sožitju.

Jaz to vedno povem vsem če je kaj kar bi lahko drugače naredili, tko tudi tebi zdaj, ostali tudi meni in skušamo to čimbolj upoštevat.

glede adminov ko so te obtožil, da si naredil nekaj kar je nekak bilo podobno drugim tvojim dejanjem, in ni uredu saj tega naredil ti, sem tudi tam povedal in to jasno.
Devi naj se ti opraviči, ti pa razumi, da je mislila da si to ti.
Ti pa sprejmi opravičilo, predvsem nehi delat še hujše stvari kot si jih delal da je sploh lahko pomislila da je to rekla.
Zgodil se je pa tko, da si kljub opravičilu šel podret še več dreves, ampak neka to ni to sej razumeš ane?

kar se tebe tiče v tem topicu pa si zdaj zapadu v eno opravičevanje in vlogo ubogega kr enga, kar nekak nima smisla in ker tega ne rabim ti pa še manj.

stvar kot jo jaz vidim je taka da kar je se da večinoma uredit a se je ne ureja na tak način da zdej zbrišeš svoje poste, tudi če zbrišeš si to naredil in eni smo to videli in vemo.  in beri mamo dnevni arhiv, večino postov za nazaj pa na diskih.

Zdaj kar se, da narest ko v gozdu polomiš drevo, ni to da greš in izkoplješ korenino in si rečeš evo ni dokazov za moje delovanje.

mene ne zanima, a se vidi to, da si izkopal korenino uniči drevo, al si posvinjal cel gozd s tem da so ti poldrugi sledili.

ne me ne.

edin kar me zanima in sem ti tudi rekel, je da uredimo stvari za naprej, da uskladimo delovanje, da si omogočamo svobodo, sodelovanje, spoštovanje.
Prevzem odgovornost in povej ja to sem naredil, saj nekak to mi je všeč, to nekak je v meni, in od tebe pričakuje stavek dejmo najti nek del tega kjer bom jaz lahko te stvari delal tako, da bom jaz zadovoljen in da bo ostalim tudi omogočeno. to kar bi verjetno tudi sam rad, izražanje, ustvarjanje, bivanje, sodelovanje, pogovarjanje.

ne vem a je težko rečt stvari, a je težko z ostalimi skupaj dobre stvari za vse naredit? a misliš da te ne bomo upošteval, če te nebi bi mi izgubil, saj bi se moral drugje na težjem učenju oz drugi situaciji naučit isto. pa verjame, da mam enkrat dost, da se to učim.
to kolkrat se boš učil in na kakšen način se boš pa pomoje znal tudi sam odločit ko nekajkrat doživiš stvari za katere veš, da je vseeno, če jih ne.

je čist človeško, da se tel pač o nas tko menmo, ane? pač pove vsak potem skupaj najdemo oz naredimo stvari, da se lahko  družimo, sej veš!

glede zabave pa je tko, da sem full zabaven tip, vedno kamor pridem naredimo zabavo, tko je the fack v men tle se ne, da kaj dost kot, da je zabava, ampak ločujem in spoštujem pa neki drugega, če je ena stvar namenjena recimo sprehajanju, se ne bom vozil po njej z avtom. oz če bo res, res nujno ampak rajš pa ne, rajš najdem avtocesto, ki mi več omogoča.

tko je to, če je ne najdem jo naredimo, rečem tkole fantje a se vam ne zdi, da je za vse dobro, da je nekje avtocesta drugje so pa gozdovi in verjemi, punce in fantje so večinoma za in tako je nastal tale forum in vse ostalo, kar delimo z ljudmi.

zakaj so tvoje stvari verjetno uničil, sem ti tudi povedal in tudi sam veš. Reku sem ti pristop iz iskrenosti iz sodelovanja, zavedanja, učenja, dopolnjevanja, upoštevanja in prijateljstva, pa me nisi poslušal, si se na tem forumu sesul že velikokrat, ker ma vse te stvari ki sem jih naštel v sebi, sem ti tudi povedal da se tu gor to učiš in tko gre, ne da se drugač, smo se velikokrat sesul tudi drugi, še bolj od tebe, brez skrbi bodi, ne sam tu tudi na drugih forumih, zato smo tle naredil bolj prijazen forum na podlagi izkušenj in omogočanja razvoja, kljub temu da zafakaš v iber.

in tudi tega nisi poslušal vse se vrne, si moral doživet in tudi jaz sem te stvari prej enkrat moral doživet, da res veš, da si pripravljen to sprejet, takrat res osebno zrasteš, prej nekak ne gre, takrat ko si sam v istem šele vidiš kaj si delal in šele takrat sprejemaš druge.

upam, da zdaj nakak vidiš nazaj.

tko to je, zato te vabim da se slišiva, da se srečamo, da skupaj sodelujemo, ne zaradi tega da bi moral, sej veš man ni treba s tabo sodelovat, sej sodelujem z najboljšimi ljudmi kar jih poznam. Sam če si že tu in če že nakak ustvarjamo tu gor in del dneva in energije vlagamo v to skupno druženje, se mi zdi da je dobro da smo odgovorni, da si pomagamo, da se zavedamo da so stvari lahko tudi drugačne in predvsem da smo del celote.

sem pa tudi povedal, da si napredoval velik si naredil korak od tam kjer si bil na veliko področjih, s tem ko se tu pogovarjava o tem kako vidiva stvari pa samo dopolnjujeva in izboljšujeva to kar o sebi že veva in si odpirava poti naprej v to da bova lahko za naprej bolje in drugače ravnala.

tako ti kot jaz.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #24 - 02.01.2004 at 15:41:08
 
Nekako takole bi rekel, vso to pisanje je brezzvezno, ker vsak, kakor ti, tako jaz vedno lahko najde protiargumente zoper drugo pisanje.

Nekaj pa vseeno ne zastopim, te vaše duhovne podlosti in pokvarjenosti ?
Tega ne zastopim, pa vi mene zastopte, če me morete, to se mi zdi, da ne gre tako in predvsem, da se ne dela tako.

Tisti primer, ko je Devi začela mene napadat in me je hotela s tem še bolj diskvalificirat in prikazat kot nekega grešnega kozla, kot nekega norca ali kaj drugega, predvsem nizkega sem ji že takoj na začetku napisal, če ji je spet dolgčas, če se želi kregat in namesto, da bi Gapeta vprašala in bila 100% prepričana je naredila po svojemu scenariju in se je spravila name z obtožbo da sem jaz pisal tisto kar je štiri zvezdice pisala in da sem jaz štiri zvezdice in zraven še tisto hinavsko, nizko, podlo opravičilo, če se pa motim mi pa oprosti, ne, to se ne dela tako, škoda je že bila storjena in zraven je takoj za seboj potegnila Kali in Ten-neja in so me vsi skupno napadli, seveda ker jaz ne morem dokazat z ničemer, da nisem jaz ta in ta jim je to uspelo, dokler se ni Gape prebudil iz svoje zaspanosti in javno povedal, da je štiri zvezdice iz UK.
In potem, potem sem pa še zmeri jaz bil tisti, ki sem bil vsega kriv, praktično nisem bil kriv nič, krivec sem pa ostal jaz, saj se je nadaljevalo še vedno pisanje zoper mene kljub temu, da se je vedelo, da jaz nisem štiri zvezdice.
In ti temu praviš, da urejata takšne situacije, ni videti. Še vedno sem jaz krivec in še vedno sem diskvalificiran v očeh mnogih.
Zdaj pa ti mene razumi.

Mene to ne moti, če se mislijo vse te vaše svinjarije lepit meni na pleča in mi vsakih toliko časa nalimat kakšen negativen prizvok, jaz se prilagodim vsaki situaciji, ampak s tem ne delate dober ne forumu ne sebi, ti že veš zakaj, vsi vemo zakaj.
Ampak meni je vseeno, če mi kdo reče, da sem kreten, se pač v njegovi bližini kretensko obnašam, pa ni me sram, le zakaj, vsakemu, ki me pa vpraša zakaj to delaš mu pa povem zakaj, tak sem, prilagodljiv, če se pametno menimo, se bom pametno menil, če se delamo  bedake, se bom pač delal bedaka in preklemansko, zakaj imam občutek, da se še vedno nekdo iz nekoga hoče delati bedaka ?.

Kljub opravičilu sem šel podirat drevesa, veš A, hinavskih opravičil imam kar nekod čez glavo, jih poznam, zavoham, ker imam pač takšno službo in vidim ljudi, zato ne mi s takimi ven hodit, tisto je bilo hinavsko opravičilo in sem 100% da je bilo iz tiste temne strani napisano, tiste čist tatemne.

Verjamem, da si zabaven full zabaven tip in da povsod kjer prideš se takoj prične zabava in žuriranje. Lepo, da se ne voziš z avtom po sprehajališčih, tudi jaz se ne.

Rekel si pristopi iz iskrenosti, sodelovanja, zavedanja, učenja, dopolnjevanja, upoštevanja in prijateljstva in potem po tvojem jaz ko sem že prišel na forum sem bil vse drugo razen to kar naj bi bil ?

In kdo te sploh prosi, da bi ti sodeloval z menoj, kot sam pišeš, sodeluješ z najboljšimi ljudmi kar jih poznaš, ne vem zakaj potem se spol utrujaš z menoj, jaz sem tisti najslabši, kreten, črna ovčka foruma, pa menda ja ne samo zaradi tega ker sem pač že tukaj na forumu in kao nekod nekaj ustvarjam in kaj je to tako pomembnega pri mojem ustvarjanju ali te pač zanimajo kretenske plati kretenskega človeka ?

Čao.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Open sourcar
Reply #25 - 02.01.2004 at 16:27:08
 
da te ne bom slučajno okol kepe (slap slap right across your mellon) kreden ... kaj a mislš da mi je administriranje foruma edina naloga v lajfu al kwa ... da komi čakam da lahko eno blodnjo razrešm ... mogoče bi pa ti preden odreagiraš na text mogu mal podihat prej (vsaj 3x ... globoko), ne pa takoj ljudi začet zmerjat s kajjestvem čim vse, kao neki podleži, hinavci in kaj jest vem kaj še vse ... kaj je narobe če se nekdo zmoti ... res ne moreš tega razumet, da smo ljudje zmotljivi?

neki boš mogu narest s sabo kreden ... to ni ničemur podobno ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #26 - 02.01.2004 at 17:33:21
 
O lejga Gape, pa ti si preživel novoletni šus, kulj  Cheesy

Čuj, pri nas še ni tolko snega, da bi se kepali, mal ga je, sam še bolj trava ven gleda, tak, da kepal se bomo ko bo snega dosti. Gape je pa kepar, te bom naribal, boš čist rdeč  Grin Grin Grin

Čuj Gape, a ti še delaš kaj drugega razen administriranja foruma, ne vem, zato vprašam ?

Kako pa pol napreduješ, če ne rešuješ blodnje ?

Sej diham, vsako jutro deset minut, tri vajce dihanja delam plus ostalih obredov katere delam zjutraj, opoldne in zvečer. A misliš, da bi pomagalo še več globokega dihanja ?

Jaz nikogar ne zmerjam, ampak samo povem svoje mišljenje katero se vidi in občuti ali pa smo že tako daleč, da eni lahko rečejo marsikaj, drugi morajo biti pa tiho in eni lahko, drugi pa ne ali kako že ?

Kaj je narobe, če s enekdo zmoti ? Hallo, a si spet puhal ? Le kaj je narobe, mar ne vidiš kaj je narobe, v drek me je potisnala pol se je pa za opravičilo še posrala name.

Da si ti Gape privatnik in da delaš klobase in da nekdo začne javno govoriti, da devaš med klobase človeško meso in crknjene mačke, miši, podgane, pa ne vem kaj vse še, bi ti bilo to v ponos ??  KO JE IME ENKRAT UMAZANO, GA STEŽKA OPEREŠ IN JEBEŠ TI POTEM NEKO OPRAVIČILO, ČE TE LJUDJE ZDEJ VIDIJO IN TE IMAJO V POPOLNOMA DRUGAČNI LUČI KOT PA V RESNICI SI.
In Devi to ni počela prvič in enkrat, to izgleda je njena praksa.
Pa oprosti Devi, ko te spet mešam.

Jaz razumem, da smo ljudje zmotljivi, tudi jaz sem, vendar, če imaš možnost prej se nekaj prepričat preden nekoga javno očrniš je logično, da s eboš prej prepričal in potem deloval, ne pa, da prej naredeiš sranje pol pa kao neko opravičilo, ups, zmotil sem se, oprosti.
To je podlo in hinavsko dejanje.

Ali pa nekdo drug bo moral nekaj narest s sabo..... to ni podobno ničemur.

Jaz sem zato, da s e stvari enkrat razčistijo in da začnemo delovat tako kot je treba, samo kakor vidim, bo še veliko vode preteklo preden bo sploh kaj razčiščeno ker vi strogo verjamete vašim administratorjem in ste vzeli za gotovo, da sem jaz krivec in zdej je to že tako napihnjeno, da sem v vaših očeh edini krivec jaz in tako se ne rešujejo zadeve.
Če bi bila volja na obeh straneh takšna kot mora biti, bi se to kar hitro uredilo, ker pa na moji strani je volja in ker ne pustim, da se serje po meni neupravičeno, na vaši strani je pa trdno prepričanje, da sem jaz kriv, potem smo v sredini in vsak vleče na svoj mlin.
Ko boste pa spoznali in pripravljeni priznati, da tega sranja nisem začel jaz ampak vaši, tvoji administratorji in ko bo volja na obeh straneh takšna kot mora biti se bo pa stvar uredila v trenutku.
Dokler bom pa v vaših očeh jaz tisti norec, kreten, idiot, črna ovca, tako dolgo pa se stvar ne more in se ne bo rešila.

In vse huje bo, vsak bo vlekel vse bolj in bolj na svojo stran, na svoj mlin in to pomeni samo padanje in razdiranje že zgrajenega in to ne koristi nikomur.
Če pa že tako želite, meni je prav tudi tako.

Ne pozabi, jaz se vedno prilagodim in prav dober sem v tem.

In še enrat si preberi ti Gape svoja pravila katera imate tukaj gori, tista priporočila in preberi forum in boš videl da 90% foruma ne deluje po teh priporočilih.

Hvala za tvoj trud, da si to prebral, upam, da ni bilo težko.

Pa velik sreče, zdravja in uspeha ti želim v letu 2004.

Čao.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Open sourcar
Reply #27 - 02.01.2004 at 19:27:47
 
O, poglej, sem spet na tapeti...

Se ti morm zdet pa res fajn izgovor, da ga zmer na dan privlečeš pa mahaš z njim naokol... Roll Eyes

Ko se boš pa naveličal, pa se vsen mal zamisli, če češ... jaz - da lahko tvojo vrednost določam, da te lahko diskreditiram itd itd itd ?? se je hecaš Grin
Če pa res to verjameš, pol pa res ne vem, na kaj meditiraš, sam očitno premal Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #28 - 02.01.2004 at 19:41:06
 
evo, če je tko kot praviš kr eden, da si prilagodljiv in da si razumen, pol boš rekel zdej ok, od dans naprej se ne bom obnašal "potvoje" kertensko ampak "potovje"  pametno in se bomo tudi ostali začel obnašat do tebe drugače.

pa sej itak si se začel, sam te je v tem topicu mal zanesl zato sem ti sploh kaj reku.  Wink

bom pa reku to: Prav je, da si povemo stvari med sabo, teb sem reku, da te razumem, sem te dostikrat dal prav včasih sem ti tudi povedal, če se mi je zdej da je lahko kaj drugače.
pa tudi ostalim sem povedal in tudi ostali so meni povedal, sem sprejel jeba včasih a sem, zdej gremo skupi anprej, to je to, nimaš kam vedno te stavri dobijo kjer si, zato je treba zdej razumet in sprejet.

kot sam vidim je čas, da začnemo od začetka, brez obtoževanj kaj je kdo naredil, kaj je kdo komu delal škodo, kdo je začel in da vsak svojo krivdo vzame nase in drugim oprosti.

s skupnimi ciljem da nekako dobro sodelujemo, se konstruktivno pogovarjamo in prijetno družimo, a ni to en pameten cilj, drugač gre 80% časa sam za to, da drugemu odgovoriš kaj je reku, kaj ni reku, kaj ti misliš... ma eno brezveznost je to, namest da bi 80% časa mel za ustvarjanje, kvalitetne pogovore in pa prijateljstvo.

na ta način bomo tudi sami pomagal tem ki bodo še šli skozi to fazo.

veš zakaj ti to govorim kr eden ker vem, da mamo vsi velik dobri stvari in velik stvari tudi doprinašamo drugim in to me zanima saj s tem vsi pridobimo in si pomagamo.

in s svojimi izkušnjami boš lahko pomagal drugim.

zato se zmenmo tako, da poskusimo s tega izhodišča od sedaj naprej se vsi trudimo za to da se čimbolj pametno ogovarjamo na čim večjem delu foruma in se zabavamo in zezamo recimo tam kjer je temu namenjen(dogodki, zabava...)

tu se bo pokazala zrelost in zavedanje vsakega posameznika, tu se bo pokazala prilagodljivost,
sprejemanje in strpnost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Open sourcar
Reply #29 - 02.01.2004 at 21:09:07
 
Devi wrote on 02.01.2004 at 19:27:47:
O, poglej, sem spet na tapeti...

Se ti morm zdet pa res fajn izgovor, da ga zmer na dan privlečeš pa mahaš z njim naokol... Roll Eyes

Ko se boš pa naveličal, pa se vsen mal zamisli, če češ... jaz - da lahko tvojo vrednost določam, da te lahko diskreditiram itd itd itd ?? se je hecaš Grin
Če pa res to verjameš, pol pa res ne vem, na kaj meditiraš, sam očitno premal Tongue




O poglej, Devi je spet aktualna.

Poglej Devi, ko sem prišel tukaj gori so nekateri pisali, piši iz sebe, svoje izkušnje, znanja, piši tisto kar veš in kar si izprobal.
In pisal sem in kaj kmalu spoznal, da sem naredil napako, veliko napako.
In potem je čas tekel in pojavila se je Devi, katera že ima izkušnje z umlaževanjem ljudi, katera že ima izkušnje s tem, da naredi iz človeka bedaka v očeh drugih ljudi ali jih pa preprosto pripravi do tega da gredo, da zapustijo forum in kar nekaj je takih bilo.
Ne vem kaj te je na men tako zmotilo, da si poskusila tudi mene diskvalificirati in me preprosto spraviti dol iz foruma, ne vem kaj ti je da se tako brezobrazno vedeš do nekaterih ?
Potem se pa čudite, če nekdo stopi v vaš dialog ?!
Privlečem ga pa zato in zato maham z njim naokoli, ker si tudi jaz želim, da se to uredi in da stanje preide v normalo in v opozorilo drugim, novim članom, naj bodo previdni, ko se administratorka Devi z svojimi pomagači spravi na nekoga. Zato maham s tem primerom, kajti ti si bila skoraj vedno pobudnica vsakega napada na mene in na tiste kateri so odšli in še v pomoč so ti skočili tvoji sluge.
Jaz se nimam kaj naveličat ker nisem nikakeršne gonje zoper drugega ustvaru, če se pa ima kdo kaj za zamisliti si pa to TI Devi.
Ti se zamisli kaj počneš sebi in drugim, največ pa sebi in poglej vase in v to svojo podlost in se resno zamisli, kajti tista črnina v tebi mora res biti boleča in je ne znaš drugače ven spravit kot pa z občasnimi izpadi in izbruha na druge člane tega foruma.
Resno se zamisli.
Meni pa ti in nobeden tukaj gori ne more škodovati.
Moje prilagajanje je pa takšno, da se prilagodim takšni ravni in vzdušju kakeršno je na katerem mestu.
Premalo ali glih prav, to je popolnoma moja odločitev in na kaj meditiram, to je samo moje in od nikogar drugega, posebno ne od tebe.
In če bi skrbela zase vsaj pol toliko kot jaz……….
Tako pa……
Žal.
Poboljšaj se, to je v tvojo korist.

In verjamem, da nam bo uspelo meni, tebi in vsem nam to enkrat razčistiti, verjamem.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8