Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 7138 times)
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #15 - 30.10.2003 at 13:25:51
 
DylanDog wrote on 30.10.2003 at 11:14:21:
Kako izgleda izganjanje demona pri tebi Exo?


Ja zvezal bi jo  na posteljo, zaprl vrata, đegnana voda,....

PS: To je skrivnost, ne smem na glas pravit.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bratje in sestre?
Reply #16 - 30.10.2003 at 16:07:56
 
exorcist wrote on 30.10.2003 at 13:25:51:
Ja zvezal bi jo  na posteljo, zaprl vrata, đegnana voda,....

PS: To je skrivnost, ne smem na glas pravit.  Grin



Exo, pa kaj konkretno bi naredil: dajal zlodeja v pekel ali Jezuščka v jaslice?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #17 - 30.10.2003 at 16:59:28
 
Valentinaa wrote on 30.10.2003 at 16:07:56:
Exo, pa kaj konkretno bi naredil: dajal zlodeja v pekel ali Jezuščka v jaslice?



Ja, to pa se ne pravi naokrog, postopek je "vojna tajna" oziroma poslovna skrivnost. Še ni nihče izganjal Satana iz tebe, madonca, ne vidiš, da si potrebna stokovnega prijema oziroma terapije? Samo po moje si ti že zgubljen primer, je prenevarno, da bi si upal polagat roke nad tebe, saj veš, da z leti nad človekom dobi inccubus popolni nadzor in lahko tudi izganjalcu zaškodi. Jaz raje izganjam hudiča iz mlajših deklic od mene, le mlade šibe se dajo prebognit, ker so še prožne, pri tebi bi naredilo "pok", ker si že pretrda in okostenela. Ja, kaj češ, leta so tu, kajne? Nikar ne jokaj, Valentina.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Bratje in sestre?
Reply #18 - 01.11.2003 at 22:06:38
 
exorcist wrote on 30.10.2003 at 11:03:40:
Se priporočam, če je katera obsedena, bi izganjal demone, čeprav imam še malo prakse. Saj veš kako pravijo, vaja dela mojstra!
Wink
Hihi, sem ugotovil, da tebi niti sto let vaje nebi pomagalo. Nosiš le tako ime. Za exorcista je bistvena pravovernost, le te pa pri tebi niti za povohat ni. Na žalost.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Bratje in sestre?
Reply #19 - 01.11.2003 at 23:08:19
 
Smiley
exo se rad malo heca,
ampak jaz, ki ga osebno poznam,
se mi zdi zanj,
da je kar na pravi poti
pravih notranjih spoznanj Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #20 - 06.11.2003 at 16:04:34
 
Samson wrote on 01.11.2003 at 22:06:38:
Hihi, sem ugotovil, da tebi niti sto let vaje nebi pomagalo. Nosiš le tako ime. Za exorcista je bistvena pravovernost, le te pa pri tebi niti za povohat ni. Na žalost.


Ja, Samson, zdaj pa trka zavist na tvoje srce. Ne smeš biti nevoščljiv do svojih sobratov, če jih obkrožajo deklice. Poglej, s kakšnimi deklicami imam opravka:

http://succub.cjb.net

Grin

PS: Samson, pa se mi ti en amater. Si že izganjal hudiča iz grešnih deklin, ti prepuščam svojo stranko - pogoršno Valentino, ta je sicer malo bolj žilava, zaradi let, ampak, prepričan sem, da bi ti uspelo! P ne pozabi razpela ali krucifixa!  Grin Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bratje in sestre?
Reply #21 - 07.11.2003 at 11:18:00
 
Eh Exo, foušija kar sili iz tebe ven. Ti bi, pa ne upaš. Mogoče bo tudi zate napočil čas, kakšno mlado devico bo obsedel demon, pa po priletela k tebi, da ga bosta skupaj izganjala. To bo luštno, boš videl. Jaz bom taktat gotovo že vnuke varovala, pa nogavice štrikala, pa podobne babiške posle uganjala, ampak me to prav nič ne skrbi. Jaz že vse življenje živim trenutnim letom primerno, vsako obdobje polno. Tvoje omaloževanje mojih let sploh nima učinka, tvoja mladost pa itak ni nobena prednost, prej nasprotno.

Torej, zlodeja v pekel ali Jezuščka v jaslice? Izgleda, da ne znaš odgovoriti! Poslovna skrivnost - slab izgovor.

PS: Da ne bo to takole out of topic, imam starejšo sestro, sva dale skoz vse faze sestrskega odnosa, zdaj sva si pa zelo dobri, največ sva se pa ena z drugo naučili strpnosti, sprejemanja, brezpogojnosti, same pozitivne stvari.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #22 - 07.11.2003 at 11:38:25
 
Valentinaa wrote on 07.11.2003 at 11:18:00:
Eh Exo, foušija kar sili iz tebe ven. Ti bi, pa ne upaš. Mogoče bo tudi zate napočil čas, kakšno mlado devico bo obsedel demon, pa po priletela k tebi, da ga bosta skupaj izganjala. To bo luštno, boš videl. Jaz bom taktat gotovo že vnuke varovala, pa nogavice štrikala, pa podobne babiške posle uganjala, ampak me to prav nič ne skrbi. Jaz že vse življenje živim trenutnim letom primerno, vsako obdobje polno. Tvoje omaloževanje mojih let sploh nima učinka, tvoja mladost pa itak ni nobena prednost, prej nasprotno.

Torej, zlodeja v pekel ali Jezuščka v jaslice? Izgleda, da ne znaš odgovoriti! Poslovna skrivnost - slab izgovor.




Kaj ste rekli teta? Starejše moraš vikati, pa da ne boš rekla, da sem zopet neubran in nevljuden. Koliko sivih las že imaš, če vprašanje ni preveč intimno?  Grin

Ne vem no, Valentina, hvala za ponudbo, ampak tvoja hčerka je verjetno še premlada zame, ampak saj vse odrastejo, kajne? Mogoče se niti ne bo po tebi vrgla, Bog ne daj, čeprav pravijo, da jabolko ne pade daleč od drevesa, odvisno, kako jo boš zvežbala..... Grin

Vidiš, lahko si ponosna, da boš babica, mati narava vam je ženskam dala bonus, čeprav ste po menopavzi, oziroma še kakih 10 let prej "zanič", odvečen balast, saj niste več sposobne za reprodukcijo (neplodne), v nasprotju z nami moškimi, ki teoretično lahko zaplodimo otroka vse tja do smrti. Živite zato, da še niste za staro šaro, ampak skrbite za svoje potomce.  Grin

Uživaj!
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bratje in sestre?
Reply #23 - 07.11.2003 at 11:49:45
 
Exo, ko bo ti moški in boš zaplodil otroka, se bova pa lahko naprej pogovarjala, do takrat pa ti mlatiš prazno slamo.

Moja hčerka je pa seveda premlada zate, oziroma si ti prestar zanjo, ker ima šele štiri leta.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #24 - 07.11.2003 at 11:59:53
 
Valentinaa wrote on 07.11.2003 at 11:49:45:
Exo, ko bo ti moški in boš zaplodil otroka, se bova pa lahko naprej pogovarjala, do takrat pa ti mlatiš prazno slamo.

Moja hčerka je pa seveda premlada zate, oziroma si ti prestar zanjo, ker ima šele štiri leta.



Ja, no, čez 10 let bom jaz 33, ona pa 14. Se priporočam!

Kaj tvoj mož tudi slamo mlati ali pa bi včasih moral tudi še kam drugam počiti, verjetno je tvoja cota, pometaš z njim, pod gor brišeš, manipuliraš, jao, kakšen dedec... Predober je zate, on je dobričina, vsaj tak občutek imam, ene pač imate srečo...

Pozdravljena tetica, pa dosti make-upa daj gor, starostne pege, pa gubice je treba z nečim prekrit, morda boš še zmešala glavo kakšnemu penzionistu, morda, samo ne obupat, vztrajaj...  Grin Grin

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bratje in sestre?
Reply #25 - 07.11.2003 at 12:12:28
 

Exo, brez veze ti meni nasvete daješ. Jaz nimam problemov, seksa dovolj, prijateljev dovolj, ponudb dovolj, ti raje zase poskrbi.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #26 - 07.11.2003 at 12:23:25
 
Valentinaa wrote on 07.11.2003 at 12:12:28:
Exo, brez veze ti meni nasvete daješ. Jaz nimam problemov, seksa dovolj, prijateljev dovolj, ponudb dovolj, ti raje zase poskrbi.



Zdaj pa smo tam, kjer ni muh!

Kaj te muči Valentina, neke frustracije čutim na vodi, kompleksi, nezadoščenje, nezadovoljstvo; mlademu fantu se lahko zaupaš, samo bolj po tihem govori, da ne bodo še ostali foumci slišali, šepetaj. Verjamem, da imaš dovolj moških, ker nisi izbirčna, vzameš, kaj pride, je treba biti skromen, te razumem na nek način...  Wink

Phju, jaz sem star komaj 23 let, še na pretek imam časa da znorim, koliko hočeš, to me sploh ne skrbi. Jao, pa kje so še komaj tridesteta, pa še moški sem, ne vem kaj pomeni termin - biološka ura?

Na zdravje in na na mladost! Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bratje in sestre?
Reply #27 - 07.11.2003 at 17:19:58
 

Moški?  ??? ??? ???          

Seksaš, ne seksaš, tvojemu kljukcu vreme prolazi! (Joj, kolk se jest lepo izražam  Roll Eyes)

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Bratje in sestre?
Reply #28 - 07.11.2003 at 18:02:58
 
Valentinaa wrote on 07.11.2003 at 17:19:58:
Moški?  ??? ??? ???          

Seksaš, ne seksaš, tvojemu kljukcu vreme prolazi! (Joj, kolk se jest lepo izražam  Roll Eyes)



Valentinaa wrote on 07.11.2003 at 17:19:58:
Moški?  ??? ??? ???          

Seksaš, ne seksaš, tvojemu kljukcu vreme prolazi! (Joj, kolk se jest lepo izražam  Roll Eyes)



Ja, sekam drva...
Kljukca že imam od malega in mi bo služil do smrti, pač po svojih zmogljivostih, v dobrem in slabem... Žal pa je tako, ko jaz umrem, tudi on umre, to je neizogibno.  
Bojim pa se, da bi ti rabila kljukico, da si pripneš povešene veke ter amotiziraš splahnel "airbag", ker toliko daš na svoj videz oziroma zunanjo pojavnost - fasado. Kdaj si bila zadnjič pri lepotnem kirurgu? Vidim, da se zelo lepo izražaš, očitno je k temu  pripomogel face lifting, morda liposukcija, silikonski vložki?  Grin

Na neizogibno krizo zrelih srednjih let!
Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bratje in sestre?
Reply #29 - 08.11.2003 at 08:04:37
 

Exo, pojma nimaš, o čem pišeš. Tako pa pišeš, ker se žensk pač bojiš.

Čist out of topic!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3