Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 19887 times)
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #60 - 23.10.2003 at 12:28:20
 
A se kera forumašica žrtvuje za narod in Exotu končno sprazni jajca tako kot je treba?

Če take junakinje ni med nami, bi bilo zelo fino, če bi zbrali prostovoljne prisprevke, da mu zrihtamo profesionalko...

Exo, lepo te prosim, kaj bi sploh rad?

Take neumnosti sprašuješ in nakladaš! Vse samo nekaj o splošnih mnenjih, statistikah, družbenih normah in kar je še takšnega sranja!

Dej začni pisat iz srca, prosim! Saj vem, da ga imaš, samo poslušaš ga ne!
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #61 - 23.10.2003 at 12:35:54
 
exorcist wrote on 23.10.2003 at 12:11:23:
Ja nekateri si raje zatisnejo oči pred resnico in zmetejo pod preprogo tisto, kar jim ni všeč. Resnica boli!

Zanimivo, kako ste nekateri kontradiktorni, delujete proti samemu sebi, ko opevate karmo in vzhodnjaške nazore, ne razumete pa bistva, namreč to so povzetki psihologije Mojstrov, ki razlagajo 5 izprijenosti razuma.

Draga Valentina, preden nekaj obtožuješ in kritiziraš, ne bi bilo slabo, da se vsaj okvirno poučiš o duhovni plati Gape foruma, ki črpa iz modrosti vzodnjaških učiteljev .

???



Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Bog se te usmili, Exo.  


PS: Pa kaj se sploh bodem tukaj, a sem na ego tripu al kaj? Bog se me usmili.  Roll Eyes


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #62 - 23.10.2003 at 12:38:15
 
Jakob_Ostrjan wrote on 23.10.2003 at 12:28:20:
A se kera forumašica žrtvuje za narod in Exotu končno sprazni jajca tako kot je treba?


Žrtvovanje device za narodov blagor?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #63 - 23.10.2003 at 13:02:56
 
Ma, dvomim, da bi znala devica nuditi Exotu prvovrstni servis testisov! Bi morala biti izkušena dama...

Sploh pa: vajenca je treba dat na staro mašino...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #64 - 23.10.2003 at 13:30:41
 

Jakob, ampak njemu so samo device všeč. Vse drugo bi bilo posilstvo.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #65 - 23.10.2003 at 13:36:48
 
exorcist wrote on 23.10.2003 at 12:03:53:
Jebmti, kaj pa če si moj očka, katerega leta pa je bilo, ko si imel razmerje z lepo Hrvatico?  Grin




Kot vem nimam nič donošenega  s Hrvatico. Katerega leta je bilo? hmmm.  1986 se mi zdi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #66 - 23.10.2003 at 13:51:07
 
Andres wrote on 23.10.2003 at 13:36:48:
Kot vem nimam nič donošenega  s Hrvatico. Katerega leta je bilo? hmmm.  1986 se mi zdi.

Andres


He, he, potem pa hvala Bogu nsi moj očka. Brat je 86 letnik, jaz sem 80! Ja, samo moja mati ni Hrvatica, tak da ta opcija tudi ne pride v poštev...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #67 - 23.10.2003 at 13:55:38
 
exorcist wrote on 23.10.2003 at 13:51:07:
He, he, potem pa hvala Bogu nsi moj očka. Brat je 86 letnik, jaz sem 80! Ja, samo moja mati ni Hrvatica, tak da ta opcija tudi ne pride v poštev...  Grin


HJa, toja mamica res ni Hrvatica, ampak v času pred tvojim in bratovim rojstvom sem imel tudi Slovenke. Cheesy:D:D:D:D

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #68 - 23.10.2003 at 13:58:53
 
Valentinaa wrote on 23.10.2003 at 12:35:54:
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Bog se te usmili, Exo.  


PS: Pa kaj se sploh bodem tukaj, a sem na ego tripu al kaj? Bog se me usmili.  Roll Eyes




Ni nujno tisto, česar ne razumem, nespametno. Mogoče obstaja področje modrosti, iz katerega je izključena vsaka logika.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #69 - 23.10.2003 at 15:15:06
 
Jakob_Ostrjan wrote on 23.10.2003 at 12:28:20:
bi bilo zelo fino, če bi zbrali prostovoljne prisprevke, da mu zrihtamo profesionalko...


Morebiti niso te "profesionalke" - pet neumnih devic, ki v svojih oljenkah niso prinesle olja?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #70 - 24.10.2003 at 14:09:02
 
Exo, zna biti, da bi ti prav prišlo ne samo olje, pač pa tudi sol! Posebej tista v glavi...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
ŽIŽI
Guest




Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #71 - 24.11.2003 at 13:50:04
 

Kaj sploh pomeni "bit boljši ljubimec"? Če mislite na trajanje odnosa in "opramo" moškega, strast in odnos do ženske kot občudovanja vrednega bitja...potem MORAM razočarat Slovence.. ;Nisem feministka, ne nacionalistka, imam pa dolgoletne izkušnje z dalmatinci. Zdnjih par let pa le s Slovenci. Primerjava? Ni mogoča. Kako primerjati potoček s oceanom?
Na žalost severnih pripadnikov moškega spola, južnjaki znajo dati občutek ženki da je nekaj posebnega, znajo se borit zanjo in, na tisti primitivno-strastno-moški ravni obvladat žensko. To zelo pali (s tem ne mislim na to da s silo obvladujejo žensko), ker delujemo na osnovi tega principa. Ženska je rada obvladana. Moški je tisti ki mora prevzeti pobudo in "leteti okoli ženske, kot okoli cveta".
Seveda so tudi bolj obdarjeni in ognjeviti, pa še upajo pristopiti k ženski, ter ji dati občutek da je najlepša in da je center sveta.
Slovenci imajo ogromno kompleksov in zelo so zavrti, tako da si ne upajo pristopiti k ženski,razen če so koma pijani- kar pa prinaša ne preveč lepe posledice (takrat so pač ponavadi zanič v postelji). Tisti "dobri fanti", pa si itak nič ne upajo,ker se bojijo lastne sence.
Fanti-bodite pogumni in se naučite, vendar, da si ženske ponavadi želimo trdnega prejema in pristopite! Pokažite strast in ne bojte se...
Strah vas dela dobre ali slabe ljubimce. Ko si to, kar si, boš svoboden. Ko si svoboden, upaš izraziti to kar nosiš v sebi in boš zadovoljen. Neomejen. Kreativen. Tudi v postelji.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #72 - 24.11.2003 at 14:25:23
 
Za kaj točno se tukaj sploh gre?
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #73 - 24.11.2003 at 14:56:03
 
Quote:
Ženska je rada obvladana.
da si ženske ponavadi želimo trdnega prejema in pristopite!  

Obvladana? Trdi prijem in pristop?

Te besede so me kar malo zbodle, vendar mislim, da si jih lahko razlagam na več načinov.  Sami besedi "obvladati žensko in trd prijem" mi vzbujata asociacije na nasilje, kontrolo, moški šovinizem in podobno.
Vendar je v zgornjem pisanju nekaj takih stavkov, da se bolj nagibam k drugačni razlagi. In sicer, da je takšen moški odločen, da ve, kaj hoče in da to da tudi vedet ženski, ki jo osvaja. S svojo samozavestjo ji vzbuja občutek, da je lepa, zaželjena, da ji bo z njim lepo, da mu lahko zaupa in da je pri njem tudi varna (obvladana?).

Ali pa je še kakšna drugačna razlaga?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: So "južnjaki" boljši ljubimci?
Reply #74 - 24.11.2003 at 15:00:51
 
Grin
Žiži, kaj ti mogoče tukaj govoriš o moških za eno noč?
Kadar je moški z žensko skupaj že več let, ne verjamem, da bi bil lahko tako zakompleksan,  da bi se ji bal pristopiti (razen tako, da se ga prej napije)   8)

Južnaški temperament se morda res pokaže tudi v večji odprtosti in lahkotnejšem osvajanju ženskih src. Tak temperament pomeni tudi,  da bo punce iz bližnje in dalnje okolice osvajal tudi potem, ko ga boš ti doma zvesto čakala (kot punca ali njegova žena)...

Mimogrede, če ni preveč osebno vprašanje, zakaj si se pa zadnja leta preusmerila zgolj na Slovence (množina  Roll Eyes ) in opustila vročekrvne Dalmatince?





Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6