Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5613 times)
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

spet dolžina...
06.11.2003 at 19:00:19
 
... ampak tokrat še trdota Smiley

Torej, nekaj me zanima. S tipom sva skupaj že lep čas. Sexa rad, lepo se ujameva, muči me le to, da tudi, ko mislim, da sem ga že prav fajn zrajcala, ni čisto trd.... V bistvu ni nikoli in zelo težko doživi orgazem. Sexava lahko tudi po par ur skupaj, pa ga ni in ni Sad(( Včasih še toliko trd ni, da bi šel lahko notri brez pomoči Sad Je pa zelo velik Wink
Prosim, če mi kdo, ki kaj več ve o tem, lahko razloži, kaj je problem.
Najlepša hvala za pomoč!
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spet dolžina...
Reply #1 - 06.11.2003 at 20:43:09
 
Tutifruti wrote on 06.11.2003 at 19:00:19:
... ampak tokrat še trdota Smiley

Torej, nekaj me zanima. S tipom sva skupaj že lep čas. Sexa rad, lepo se ujameva, muči me le to, da tudi, ko mislim, da sem ga že prav fajn zrajcala, ni čisto trd.... V bistvu ni nikoli in zelo težko doživi orgazem. Sexava lahko tudi po par ur skupaj, pa ga ni in ni Sad(( Včasih še toliko trd ni, da bi šel lahko notri brez pomoči Sad Je pa zelo velik Wink
Prosim, če mi kdo, ki kaj več ve o tem, lahko razloži, kaj je problem.
Najlepša hvala za pomoč!


Zamenjaj bika.  Grin

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: spet dolžina...
Reply #2 - 06.11.2003 at 21:10:27
 
Mrbit pa ti nisi ta prava za seksat z njim.  Kaj novega si zmisli, morda mu otrdi kot sosedu:).

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spet dolžina...
Reply #3 - 07.11.2003 at 11:23:43
 
Dejansko gre za obliko impotentnosti, ki se lahko izraža na več načinov: v prezgodnji ejakulaciji, nepravšnji otrdelosti uda, zakasneli ejakulaciji, nezmožnosti ejakuliranja, nesposobnost penetracije...

Kolikor vem, ker sem bral eno Košičkovo knjigo, glavni vzrok za impotenco bazira na psihi, le redko kdaj je organskega izvora, npr. zaradi bolezni (sladkorna, vnetje sečil, povečana prostata, alkoholizem). Po mojem osebnem mišljenju, zaradi takšnih in podobnih psihičnih težav, tvoj fant ni sposoben izvršiti pravilnega spolnega odnosa s tabo. Vzrok lahko leži tudi pri tebi, da ga morda ne privlačiš dovolj, je bolj nežen tip in če ga ti morda nasilno forsiraš k aktu, brez taprave nežnosti in ljubezni, si se morda posmehovala iz njega ali ga primerjala z bivšim. Mogoče pa ima on neke nerazčiščene komplekse, ponavadi s svojo materjo (posesivne matere), kake predsodke oziroma dvome v svojo moškost, bil razočaran...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #4 - 07.11.2003 at 12:53:25
 
In kaj on pravi na vse to? Kaj ga muči?
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: spet dolžina...
Reply #5 - 10.11.2003 at 20:22:07
 
Fant pravi,da naj se jaz ne obremenjujem s tem in da ni z mano nič narobe. Kaj več noče povedati, vanj pa tudi nočem siliti. Ko bo prišel čas, se bo že odprl - če se bo hotel.
Je pa tako. Trd je, sexava lahko, orgazem pa ne doživi vedno. Pravi, da težko doživi orgazem, če je utrujen in če bi sexal zjutraj, ne bi bilo problema, če pa zvečer, pa le redko. Prvič slišim, da kdo zaradi utrujenosti ne bi doživljal orgazma.... Mene le sprosti...
Zdaj sva že nekajkrat sexala in moram reči, da je vedno bolje, samo čisto trd je pa zelo redko.
Ah moški ste čudni... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: spet dolžina...
Reply #6 - 10.11.2003 at 20:31:55
 
Tutifruti wrote on 10.11.2003 at 20:22:07:
Fant pravi,da naj se jaz ne obremenjujem s tem in da ni z mano nič narobe. Kaj več noče povedati, vanj pa tudi nočem siliti. Ko bo prišel čas, se bo že odprl - če se bo hotel.
Je pa tako. Trd je, sexava lahko, orgazem pa ne doživi vedno. Pravi, da težko doživi orgazem, če je utrujen in če bi sexal zjutraj, ne bi bilo problema, če pa zvečer, pa le redko. Prvič slišim, da kdo zaradi utrujenosti ne bi doživljal orgazma.... Mene le sprosti...
Zdaj sva že nekajkrat sexala in moram reči, da je vedno bolje, samo čisto trd je pa zelo redko.
Ah moški ste čudni... Wink


Tale tvoj trdi ima verjetno eno psihično zavoro. Mogoče ga je mama tepla, al pa mu ga je zdravnik obrezal slabo, če se mu je kdaj kožca zarasla, ali pa še kup razlogov bi se našlo.  
Ok. Eni tu vedo, da je meni sex cool in vse to, sam zjutraj se pa matram in matram, ker resnično spal bi toliko in še več. Kt da se mi zjutraj ne da, al kako naj to povem, razložim
Najbolje, da eno uro pred njim ležeš, pa da se zjutraj pred njim zbudiš in začneš ceremonijo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: spet dolžina...
Reply #7 - 10.11.2003 at 22:00:52
 
če je res velik, bog si ga vedi kaj to zate je, ampak če je res velik, pol se za njega otrdit porabi veilk krvi in če model nima glih kaj jest vem dobrga pritiska ... pol je veljda težko trd ... imho
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #8 - 11.11.2003 at 15:28:33
 
Da bi bil zaradi velikosti bolj rahlo trd lulček, je možno samo pri dolžni 30+... To pa mislim, da ni glih...

Po mojem ima tip psihično zavoro v smislu, da se ne zna popolnoma sprostiti, izprazniti misli iz glave in pasti noter v seks s celim bitjem.

Zakaj točno je več vzrokov.

Njegove misli so tako intenzivne in toliko jih je, da jih zelo težko umiri. V tem primeru bi pomagalo sproščanje uma in telesa; da to začne redno vaditi.

Lahko se težko prepusti dogajanju med seksom, kar je povezano s čustveno blokado: ne zna se čustveno predati.

Naslednja možnost je tudi v tem, da mogoče nekje v podzavesti čudi, da je ejakulacija, to je izbrizg sperme nekaj umazanega, nekaj česar naj ne bi počel z ljubljeno žensko.

Lahko se pa tudi zelo boji smrti; orgazem je psihično stanje, ki je zelo podobno smrti, kar se mentalnega nivoja tiče, seveda. Tak človek se preveč identificira s svojo miselno sfero, premalo pa s čustveno in duhovno.

Je pa tip definitivno vase zaprt, saj noče govoriti o tem. Pomeni, da ga to obremenjuje, lahko se celo krivega počuti.

Moj nasvet: še se poskušaj pogovarjati, zgornje besede naj ti bodo izhodišče za pogovor, ki pa mora nujno biti disketen oziroma zelo blag. Pod nobenim pogojem ga ne sili v to, da bi o sebi govoril, če tega noče!

Če se ne bo hotel pogovarjati, mu povej, da si zelo želiš, če bi se ti odprl, saj bo s tem naredil veliko dobrega sebi oziroma vama obema.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spet dolžina...
Reply #9 - 12.11.2003 at 12:17:28
 
Tutifruti wrote on 10.11.2003 at 20:22:07:
Fant pravi,da naj se jaz ne obremenjujem s tem in da ni z mano nič narobe. Kaj več noče povedati, vanj pa tudi nočem siliti. Ko bo prišel čas, se bo že odprl - če se bo hotel.
Je pa tako. Trd je, sexava lahko, orgazem pa ne doživi vedno. Pravi, da težko doživi orgazem, če je utrujen in če bi sexal zjutraj, ne bi bilo problema, če pa zvečer, pa le redko. Prvič slišim, da kdo zaradi utrujenosti ne bi doživljal orgazma.... Mene le sprosti...
Zdaj sva že nekajkrat sexala in moram reči, da je vedno bolje, samo čisto trd je pa zelo redko.
Ah moški ste čudni... Wink


Koliko pa je star, ga pestijo kakšne psihične težave?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: spet dolžina...
Reply #10 - 25.11.2003 at 08:18:46
 
Star je malo čez 30. Psihičnih težav nima ali pa jih do sedaj še nisem opazila. Je pa res, da ima veliko dela in verjetno zato včasih niti pomisli ne na sex.

Moti me tudi to, da večinoma, ko sem potrebna, njemu ni do sexa.

Ko se hočem poljubljat, se on noče.
Zalizuje se čisto brezveze - samo s konico jezika. Kot, da se ne upa... Groza. Meni pa se zdi, da se bom eksplodirala, če se ne bom prav strastno poljubljala in objemala.
Poleg vsega tega, pa mu ne paše, če ga objemam, če ga poljubim, ko sva v avtu, da naju lahko drugi vidijo...

Ker se imava drugače v redu, se mi zdi brezveze, da bi vezo končala, čeprav moram priznat, da sem o tem že premišljevala.

Nasvet?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: spet dolžina...
Reply #11 - 25.11.2003 at 09:01:34
 
Tutifruti wrote on 25.11.2003 at 08:18:46:
Ko se hočem poljubljat, se on noče.
Zalizuje se čisto brezveze - samo s konico jezika. Kot, da se ne upa... Groza. Meni pa se zdi, da se bom eksplodirala, če se ne bom prav strastno poljubljala in objemala.
Poleg vsega tega, pa mu ne paše, če ga objemam, če ga poljubim, ko sva v avtu, da naju lahko drugi vidijo...


A ti praviš, da je drugače v redu? To ni v redu! Če je že zdaj tako, pomisli, kako bo čez 20 let. Kaj bo sploh ostalo od vajinega odnosa. Če že na začetku ni ognjene iskre, oziroma je samo pri tebi, je nikoli ne bo, ogenj pa ponavadi počasi pojenjuje, čeprav če je vse prav nikoli ne ugasne.

Jaz bi te najprej vprašala, ali te ima sploh rad, ali je le skupaj s tabo.


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #12 - 25.11.2003 at 09:56:37
 
Tutifruti wrote on 10.11.2003 at 20:22:07:
Pravi, da težko doživi orgazem, če je utrujen in če bi sexal zjutraj, ne bi bilo problema, če pa zvečer, pa le redko. Prvič slišim, da kdo zaradi utrujenosti ne bi doživljal orgazma.... Mene le sprosti...


Seks je pokazatelj mnogih razlik med spoloma. Valjda, da te seks sprosti, saj je znano, da seks ženskam daje energijo in vitalnost, moškega pa izčrpa. V športu, recimo, za boljše rezultate ženskam pred tekmo priporočajo seks, medtem ko moški abstinirajo nekaj dni, če ne celo tednov.
Seksati zjutraj je veliko bolje kot zvečer. Čeprav je seks za moškega užitek, pa je tudi fizično delo, ki moškega utrudi, zato mu mnogokrat zvečer, ko je utrujen in zaspan, za seks enostavno ni, saj bolj spominja na okopavanje krompirja: na koncu se sicer počutiš zadovoljnega zaradi dobro opravljenega dela, ampak če tega ne bi naredil, ti ne bi prav nič manjkalo (kratkoročno gledano). Zjutraj pa... hmm... ni lepšega kot zbuditi se s trdim in začeti dan s kakšnim dobrim orgazmom. Potem ti je cel dan lep. Smiley
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: spet dolžina...
Reply #13 - 25.11.2003 at 12:22:50
 
Valentina, ja, ima me rad. To tudi čutim in mi pove. In ja, verjamem mu. Pa ker znam vse po žensko zakomplicirati, mislim,da bi me moški, ki me nima rad, že stokrat nekam poslal.
Verjetno sem pa tudi jaz v nekako norem obdobju, saj mi po glavi trenutno ne gre nič drugega, kot sex in crkljanje in še kaj podobnega. Potem si pa malo težko vbijem v glavo, da niso vsi isti, kot jaz.
Če ne drugače, ga posilim heheh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: spet dolžina...
Reply #14 - 25.11.2003 at 17:34:35
 
Tutifruti wrote on 25.11.2003 at 12:22:50:
Verjetno sem pa tudi jaz v nekako norem obdobju, saj mi po glavi trenutno ne gre nič drugega, kot sex in crkljanje in še kaj podobnega. Potem si pa malo težko vbijem v glavo, da niso vsi isti, kot jaz.
Če ne drugače, ga posilim heheh


Mmmm, kako fantazija dela po branju tega.
Tutifruti, bom malo manj bral to rubriko, ker imam sedaj neko tako pomladno obdobje pa mi vse skupaj na sex vdari.  Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2