Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10211 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Nočni obiski
Reply #15 - 04.10.2003 at 13:49:52
 
exorcist wrote on 04.10.2003 at 12:53:35:
Kdo ali kaj, pa naj bi bilo to, po tvojem osebnem mišljenju? In zakaj se je pojavil tale fenomen?


Po moje je bil moj sin ali pa nekdo, ki pazi na mene ali nanj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #16 - 04.10.2003 at 17:23:26
 
Andres wrote on 04.10.2003 at 13:49:52:
Po moje je bil moj sin ali pa nekdo, ki pazi na mene ali nanj.

Andres


Ja, ampak to ne razloži paranormalnih pojavov v tvojem stanovanju? V kakšni zvezi bi naj bili ti dogodki, ki so se zvrstili?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Nočni obiski
Reply #17 - 04.10.2003 at 17:34:20
 
kako naj jaz vem v kakšni zvezi naj bi bili ti dogodki? Pojma nimam. Vem, da se je vse živo dogajalo, tudi pisker je padel v lijak iz one plastike kjer se je sušil. Pa še več takih stvari je, skratka vem, da se je takrat torej v času preden je moj sin prišel full enih stvari dogajalo.

Tole sem danes dobil na mail v zvezi z mojim postom

tako pravijo, da kadar se inkarnira stara duša s svojim točno določenim poslanstvom, se dogajajo take čudne stvari.  
Starši naj bi bili hvalžni stvarniku, kadar se jim rodi tak otrok in naj bi čim manj pritiskali nanj in mu pustili, da razvije svoje sposobnosti, ki so mu z rojstvom dane.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #18 - 06.10.2003 at 08:43:37
 
Blisk1 wrote on 03.10.2003 at 23:27:41:
Zadnijc me je nekdo ponoci udaril in me zbudil
ker sem ze nekajkrat dozivel izventelesno izkusnjo, se tega ne bojim vec.
Enostavno se mi zdi smesno"!


Hja, saj priznavam, da je moj problem bolj Ego narave. Dejstvo, da te nekdo obišče, se spravi nate, ti pa ne morš kaj velik storit okol tega (sem verjela namreč, da naj bi bile takšne reči v obojestranskem interesu Grin) Nič maneverskega prostora - not funny Roll Eyes. Upam, da mi bo kmalu. Razmišljam, da je tu naslednja učna snov: naj se zgodi Tvoja volja. Al kaj?




Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Nočni obiski
Reply #19 - 06.10.2003 at 10:59:04
 
LittleStar, mogoče potrošiš preveč energije za to, da bi spravila v gibanje fizično telo? A se lahko osredotočiš na to, da osebo vprašaš tako, da omeniš božje ime, npr.: v imenu Kristusa ali Device Marije? Menda zle entitete ob omenjanju božjih imen pobegnejo. Mi je povedala Ankica iz Krškega , stara gospa, ki je komunicirala z dušami ljudi, ki so umrli kak dan prej. Grin

Sicer imaš pa prav: če oba nista za to, se stvar ne bi smela zgoditi Grin Že če bi bila zaradi dogajanja samo zelo žalostna, je to razlog, da ti tisti ne more nič Grin To pa jest vem Grin Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Nočni obiski
Reply #20 - 06.10.2003 at 23:55:47
 

Zelo zanimivo...takisto doživetja jaz nimam...
morda enkrat, ampak se slabo spominam
moram iskati kjer sem to pisala
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Nočni obiski
Reply #21 - 07.10.2003 at 08:04:50
 
Mislim, da se nimaš česa bati v kolikor se boš zavedala, da je ni sile na zemlji ali nebu, ki bi ti škodovala,če ji ne boš dopustila tega.V tvojo svobodno voljo se ne more vtikati nihče, niti sam stvarnik,kaj šele kaka energetska eniteta.Seveda, če te je strah potem stvari seveda niso več tako preproste.Obvezno se znebi strahu!
Kar se tiče predloga Ane da ponavljaš "sveta" imena.Zadeva lahko pali če si verna,ker ti pomaga pri kontroli strahu.Sama imena nimajo nobene moči.Moč dobijo, ko jim jo daš.Načeloma lahko pali tudi pri kaki duši, ki se še ni odlepila od zemeljskih vezi in je bila v življenju bogaboječa(ugibam...)
Na tvojem mestu bi poskušal prositi tvoj višji jaz za pomoč.Tukaj ni dileme, da boš ravnala prav.Nihče ti ne bo pomagal,če ne boš prosila(svobodna volja).
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #22 - 07.10.2003 at 09:03:35
 
natural wrote on 07.10.2003 at 08:04:50:
Nihče ti ne bo pomagal,če ne boš prosila(svobodna volja).


Aja? Ne vem no. Undecided  Men se zdi človekova naravnanost oz. zavedanje dovolj Roll Eyes, al moram dejansko rečt prosim? Lahko malo bolj razložiš? A ne učijo vsi, da se je nekako treba znebit želja, in ali ni prošnja prav polaganje moči in upov v nekoga drugega, da ti izpolni željo  ???

Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Nočni obiski
Reply #23 - 07.10.2003 at 10:59:10
 
Quote:
Aja? Ne vem no. Undecided  Men se zdi človekova naravnanost oz. zavedanje dovolj Roll Eyes, al moram dejansko rečt prosim? Lahko malo bolj razložiš? A ne učijo vsi, da se je nekako treba znebit želja, in ali ni prošnja prav polaganje moči in upov v nekoga drugega, da ti izpolni željo  ???


Seveda je naravnanost dovolj v kolikor prinaša rezultate.Ni potrebno reči prosim.Dovolj je, da vprašaš in dobiš odgovor.Upe in moč vedno polagaš vase, saj je tudi višji jaz del tebe.
Tudi, če se želiš znebiti želje je to tudi želja.Želje poskušaš razumeti in spoznati vzrok zakaj se pojavi.Opazuješ jo.Opazovati je potrebno tudi odsotnost želja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Nočni obiski
Reply #24 - 07.10.2003 at 11:00:13
 
Si se kdaj vprašala o vzroku zakaj te obiskuje ta eniteta?
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Nočni obiski
Reply #25 - 07.10.2003 at 12:41:22
 
natural wrote on 07.10.2003 at 08:04:50:
Kar se tiče predloga Ane da ponavljaš "sveta" imena.Zadeva lahko pali če si verna,ker ti pomaga pri kontroli strahu.Sama imena nimajo nobene moči.Moč dobijo, ko jim jo daš.Načeloma lahko pali tudi pri kaki duši, ki se še ni odlepila od zemeljskih vezi in je bila v življenju bogaboječa(ugibam...)



jaz si pa v takih primerih pomagam, da začnem molit, pa mi pomaga, če me je že res strah. Drugače sem to doživela ene dvakrat in me iz neznanega razloga ni bilo strah, ko sem pa drugače zelo bojezljiva.  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Nočni obiski
Reply #26 - 09.10.2003 at 15:08:03
 
Quote:
Hja, saj priznavam, da je moj problem bolj Ego narave. Dejstvo, da te nekdo obišče, se spravi nate, ti pa ne morš kaj velik storit okol tega (sem verjela namreč, da naj bi bile takšne reči v obojestranskem interesu Grin) Nič maneverskega prostora - not funny Roll Eyes. Upam, da mi bo kmalu. Razmišljam, da je tu naslednja učna snov: naj se zgodi Tvoja volja. Al kaj?

Mislim u končni fazi, kaj ti pa bodo nardili, NIČ ti ne morejo!
Problem je samo naš strah, ker gledamo razne filme o tem in ker ne poznamo zadeve.
Tko pa enostavno vzameš to tko kot da te je prišel pozdravit znanec, jst zadevo obrnem celo na šalo.
Priznam pa da me je na začetku blo strah, da sm se tresel.





Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Nočni obiski
Reply #27 - 10.10.2003 at 13:38:17
 
Nimam izkušenj te vrste, sam enkrat, če se dobro spominam, mi se zdilo kot da sem pri spanju slišala da nekdo je v moji sobi, hotela sem se zbuditi, prašati -kdo je tu , ampak - spalna paraliza...  ko sem se zbudila ni bilo nič več, nikdo ni bil tu.

jaz mislim da to- da ti nic ne moreju zal ni prav resnica
ker tudi jaz mislim da ni dobro ce te je strah -tedaj je mogoc kaksni vpliv drugega entiteta. Tudi moje mnenje je- ce te je strah je najbolje tisti trenutek moliti (dobro, verjetno sam ce si vernik...)
drugac je treba razvijati ljubezen in razumevanje ker veliko dusa ima trpin,
ljubezen tudi pomaga ce je v obisku dusa katera ima morda kaksni hudi namen. ( Mi se zdi da ni prevec verjetno da je demon ker to, kak reče ena moja prijateljica, res ni pogosto)

Verjetno že vemo zakaj veliko dus imajo trpin, ker nimaju vec fizic. telo, ampak zelje še imajo in so zelo mocne  Tak- hocem pijaco- ne morem ker nimam usta, ali hocem telesni kontakt- ne morem ker nimam tudi kozo... V zemaljskem zivlenju so taksne duse rad imale pijaco, hrano ali morda sex Wink , ali kaj podobnega.
Nekatere duse hočejo izkoristiti to kaj mi imamo fiz. telo in uporabiti ga za lastne zelje...
(Tudi nekaj drugega more bit- hocem zdaj da oprostim ker nisem oprostila neki osobi v zemaljskem zivljenju (ali nekaj drugač podobnega...), in to tudi tezko gre...)
Tudi mi tu pravimo pogresek.
Tak ce malo dete umre ( malo dete ima zelo novo, mocno etersko teleso), je normalno da tisto teleso dolgo ostane,  treba casa da izgine, in tak tudi astral ostane blizu, v stiko z mati,  in ce mati na zemlji prevec joka, dete (dusa) ima zelo trpin ker to zelo dobro ve...
In nigdar ni dobro preveč jokati, vemo kaj je smrt, ali ne... se treba pocasi pripravljati za to
Normalno je da so duse tam, mi s fiz. teleso pak tu,
je treba razumeti to in jih pustiti, naj lahko grejo...
Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Pages: 1 2