Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10216 times)
LittleStar
Ex Member




Nočni obiski
03.10.2003 at 09:23:20
 
Zelo bi me potolažilo, če bi kdo povedal, da prav tako doživlja to, ali vsaj podobno, kar jaz, in da to ni nič hudega, ker ti "to" ne more nič storiti.

Ponoči doživim prebujenje v spanju, pa vendar sem nekako fizično paralizirana, hkrati pa je obisk že pri meni. Par krat je prišel od zadaj in me nekako z objemom ukleščil.. Z njim se telepatsko pogovarjam.. Vprašal me je, če sem jezna nanj. Rekla sem ne. Sprašujem ga, kdo je, vendar ne dobim odgovora. Takrat izgine. Danes pa od spredaj name ves, in kljub temu ga ne prepoznam.. Vprašala sem ga, če je bil on tudi zadnjič. Rekel je: ja, jaz. Ko sem ga sprejela je izginil. Help! Ma kdo kaj sorodnega za shareat? Al pa kakšno asociacijo, svež pogled. Ne bi rada zvedela, da se družim s kakšnim demonom.

Tole dajem ven, v upanju, da bi izgubilo na moči. Saj smo za open source, ali ne?



Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Nočni obiski
Reply #1 - 03.10.2003 at 11:23:15
 
tud men se včasih kaj podobnega dogaja, vendar me je bilo resnično strah samo enkrat, kaki dve leti nazaj. Drugače čutim ob takih dogodkih vedno samo velik mir in sprijaznjenost z dogajanjem in res mi je ful všeč občutek, da se telepatsko zgovarjam, kar omenjaš tudi ti. No, takrat, ko me je bilo neopisljivo strah, je bilo pa to zato, ker se je oseba (entiteta, duh...?) vsedla zraven mene na posteljo in - jogi se je pod njeno težo ugreznil!!!

pa mene je res težko prestrašit Tongue
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #2 - 03.10.2003 at 11:25:50
 
To o usedlini jogija tud jaz poznam. Večkrat Tongue. Pa mi je to blo zmeraj še kul. Ampak tole je pa tumač. Skrbi me v tolko pač, ker sem paralizirana. Saj tud jaz skušam gledat s poz. strani, da je pač moj upor treba omilit, al kaj?
Tnx, ana.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #3 - 03.10.2003 at 11:42:14
 
Aja, najpomembnejše sem pozabila. Si pomislila na to, da se mogoče jogi ni ugreznil pod težo entitete, ampak se tako začuti, ker se "ti" dvigneš in tvoje telo ostane na postelji?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Nočni obiski
Reply #4 - 03.10.2003 at 13:30:16
 
Quote:
Aja, najpomembnejše sem pozabila. Si pomislila na to, da se mogoče jogi ni ugreznil pod težo entitete, ampak se tako začuti, ker se "ti" dvigneš in tvoje telo ostane na postelji?


Figo, Littlestarka! Jest sem bla čist pr gmah, brez premikanja! Nisem šla ven iz telesa, če si to mislila.


Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #5 - 03.10.2003 at 13:31:49
 
ana wrote on 03.10.2003 at 13:30:16:
Figo, Littlestarka! Jest sem bla čist pr gmah, brez premikanja! Nisem šla ven iz telesa, če si to mislila.




ok ok, pomir se Grin, samo vprašam Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Nočni obiski
Reply #6 - 03.10.2003 at 19:51:21
 
Sicer lahko pametujem kot vseh dvanajst sionskih modrecev skupaj, saj nimam nobenih izkušenj te vrste, ampak bi nekaj vprašal:

če na teoretičnem nivoju vsi (bolj ali manj) priznavamo obstoj duhov, oziroma onostranstva, zakaj te je potem tako strah, ko to v praksi doživiš? Torej, malo strahu je čisto naravno, ampak, zakaj onega strica ne pozdravite in se do njega ne obnašate tako, kot do vsakega živega bitja?

Imate to srečo, da se lahko sporazumevate z njim. Zakaj zdaj panika?

Saj pravim: vse je treba za dobro vzet...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Nočni obiski
Reply #7 - 03.10.2003 at 20:22:33
 
Nič podobnega ne doživljam (zihr bi me kr pobralo če bi Roll Eyes Tongue), imam pa včasih občutek, da imam par vzorcev v sebi, ki se že kar po svoji inteligenci obnašajo. Ko da so živi.
Se ti zdi, da je to kaki del tebe?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #8 - 03.10.2003 at 20:29:32
 
Quote:
Zelo bi me potolažilo, če bi kdo povedal, da prav tako doživlja to, ali vsaj podobno, kar jaz, in da to ni nič hudega, ker ti "to" ne more nič storiti.

Ponoči doživim prebujenje v spanju, pa vendar sem nekako fizično paralizirana, hkrati pa je obisk že pri meni. Par krat je prišel od zadaj in me nekako z objemom ukleščil.. Z njim se telepatsko pogovarjam.. Vprašal me je, če sem jezna nanj. Rekla sem ne. Sprašujem ga, kdo je, vendar ne dobim odgovora. Takrat izgine. Danes pa od spredaj name ves, in kljub temu ga ne prepoznam.. Vprašala sem ga, če je bil on tudi zadnjič. Rekel je: ja, jaz. Ko sem ga sprejela je izginil. Help! Ma kdo kaj sorodnega za shareat? Al pa kakšno asociacijo, svež pogled. Ne bi rada zvedela, da se družim s kakšnim demonom.

Tole dajem ven, v upanju, da bi izgubilo na moči. Saj smo za open source, ali ne?





Iz podzavesti se ti v sanjah oglaša potlačena seksualnost.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Nočni obiski
Reply #9 - 03.10.2003 at 21:19:27
 
eh, exooo...
še dobr, da ne veš vsega Tongue
a naj povem Roll Eyes
ne, ne bom, bi bil preveč fovš, pa še verjel ne bi Grin

se spomnim, kake 6 let nazaj, ko je na tak nočni obisk prišel moj reiki majster, ki je doživljal zelo hudo krizo v življenju in mu je bilo res hudo. In sva se mentalno zgovarjala, jest drugač čist budna, on je kao imel telo, samo bolj šibko, manj prepoznavno, in se je v svoji tugi usedel k meni na posteljo, pa dal glavo v dlani in z glavo nihal naprej in nazaj, kakor počnemo, kadar nam je res hudo... in je bilo še meni hudo in točno vem, kako sem ga hotela mentalno  potolažiti, s tem, da me ni nič brigalo, zakaj mu je tako hudo, ker to sploh ni bilo bistveno, saj ponavadi želimo imeti informacijo ZAKAJ samo zato, da potem z našim razumom operiramo in razčlenjujeno in, seveda, obsojamo. No, in sem se dvignila iz ležečega položaja in sem mu hotela položiti roko na ramo in sem bila hudo, ampak zares neverjetno hudo presenečena, ko je šla moja roka gladko skozi njegovo ramo...

to, da je človek preživljal hudo krizo, sem zvedela od njega kak teden po tem dogodku in verjetno ni brezpomemben tudi ta podatek, da je to oseba, s katero se v različnih življenjih stalno srečujeva in sva si čustveno vedno zelo blizu. In, sevede, naj takoj ustavim vaše grešne misli: nikoli (v tem življenju!) nisva bila intimna, se pravi, zares močno povezana...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Nočni obiski
Reply #10 - 03.10.2003 at 23:27:41
 
Zadnijc me je nekdo ponoci udaril in me zbudil
ker sem ze nekajkrat dozivel izventelesno izkusnjo, se tega ne bojim vec.
Enostavno se mi zdi smesno"!
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Nočni obiski
Reply #11 - 03.10.2003 at 23:58:35
 
Preden se je moj sin rodil se je jogi tako kot pri tebi Ana dol poležal, kot bi se kdo notri usedel.  Pa tudi slišal sem zvečer ko sem legel v posteljo,da je nekdo na kavč v dnevni sobi sedel. Ogledalo na zidu se je treslo. Video je silo zgrmel od zadaj na tla, skozi tisto lukno pod tv. Video kamera se je sama prižigala in ugašala.
Ni me bilo strah takrat, pa sem vseeno to v službi nekoč omenil. Mi je rekel tistikrat sedaj že bivši sodelavec, da dokler se mi to doma dogaja, da je hiša varna.
Škoda ker podobnih znakov ne opažam več.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nočni obiski
Reply #12 - 04.10.2003 at 12:33:10
 
Quote:
Ponoči doživim prebujenje v spanju, pa vendar sem nekako fizično paralizirana

Sprašujem ga, kdo je, vendar ne dobim odgovora. Takrat izgine.

o prvi reči ... paraliziranem prebujenju ... smo že govoril
če ne veš kje, povej pa bom poisku

o obisku imo ne

castaneda trdi, da kadarkoli ugledaš (ali začutiš verjetno) kakšno čudno pojavo, jo gledaš narvnost v oči in zahtevaš da pove kdo je ... če izgine ... veš da je kr neki (verjetno bi lahko reku da je tvoja blodnja) ... če ne ... se ti mora predstavt ... tak je pač kodeks ... če se ne predstavi pač izgine ... tko da ... jest bi na vsak način od njega hotu zvedet KDO JE!

in dokler noče povedat ... naj izgine ... če je taka tvoja izbira seveda
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #13 - 04.10.2003 at 12:44:24
 
ana wrote on 03.10.2003 at 21:19:27:
eh, exooo...
še dobr, da ne veš vsega Tongue
a naj povem Roll Eyes
ne, ne bom, bi bil preveč fovš, pa še verjel ne bi Grin
...


Ti samo povej, kaj tiu leži na srcu, nič me ne mora šokirati, čeprav bo tvoja izpoved še tako delikatna - "žmohtna". Podzavest se oglaša v napol budnem stanju oziroma sanjah, će ne verjameš, pa vprašaj dr. Freuda! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Nočni obiski
Reply #14 - 04.10.2003 at 12:53:35
 
Andres wrote on 03.10.2003 at 23:58:35:
Preden se je moj sin rodil se je jogi tako kot pri tebi Ana dol poležal, kot bi se kdo notri usedel.  Pa tudi slišal sem zvečer ko sem legel v posteljo,da je nekdo na kavč v dnevni sobi sedel. Ogledalo na zidu se je treslo. Video je silo zgrmel od zadaj na tla, skozi tisto lukno pod tv. Video kamera se je sama prižigala in ugašala.
Ni me bilo strah takrat, pa sem vseeno to v službi nekoč omenil. Mi je rekel tistikrat sedaj že bivši sodelavec, da dokler se mi to doma dogaja, da je hiša varna.
Škoda ker podobnih znakov ne opažam več.

Andres


Kdo ali kaj, pa naj bi bilo to, po tvojem osebnem mišljenju? In zakaj se je pojavil tale fenomen?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2