Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1749 times)
Lea_lea
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Gender: female
zacetek - nasvet
27.09.2003 at 22:45:56
 
Pozdravljeni
Koncno sem se upogumila in pristopila na tale forum, ki ga z veseljem berem ze nekaj casa. Moram povedati, da sem dokaj nova v teh sferah , v bistvu me je splet zivljenskih okoliscin pripeljal do tega, da sem se koncno ustavila in si priznala dolocene stvari, se vprasala, kaj delam u zivljenju narobe, katera custva me ovirajo, skratka, po moje je to prvi korak. Sedaj pa imam vprasanje za vas, spoznala sem,da sem totalno zablokirana, ko sem bila danes na neki bio terapiji, sem v prvih minutah skoraj v nezavest padla, bolela me je glava, dusilo v grlu, tresla sem se, nisem si mogla do sedaj predstavljat, kaksno moc imajo energijeJkaj mi svetujete, s predpostavko, da  sem cisto zapacana, kje naj zacnem in s cim naj zacnem kar je na voljo alternative. Zacetniki najbrz v zacetni fazi potrebujemo pomoc pri ciscenju od zunaj?

lea

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: zacetek - nasvet
Reply #1 - 27.09.2003 at 23:34:14
 
Lea_lea wrote on 27.09.2003 at 22:45:56:
Pozdravljeni
Koncno sem se upogumila in pristopila na tale forum, ki ga z veseljem berem ze nekaj casa. Moram povedati, da sem dokaj nova v teh sferah , v bistvu me je splet zivljenskih okoliscin pripeljal do tega, da sem se koncno ustavila in si priznala dolocene stvari, se vprasala, kaj delam u zivljenju narobe, katera custva me ovirajo, skratka, po moje je to prvi korak. Sedaj pa imam vprasanje za vas, spoznala sem,da sem totalno zablokirana, ko sem bila danes na neki bio terapiji, sem v prvih minutah skoraj v nezavest padla, bolela me je glava, dusilo v grlu, tresla sem se, nisem si mogla do sedaj predstavljat, kaksno moc imajo energijeJkaj mi svetujete, s predpostavko, da  sem cisto zapacana, kje naj zacnem in s cim naj zacnem kar je na voljo alternative. Zacetniki najbrz v zacetni fazi potrebujemo pomoc pri ciscenju od zunaj?

lea




Lea!

Če si rabila lopato  poguma ali en teden  za tvoj prvi post potem si res nekje zablokirana.  Tu namreč pišejo vsi od tistih, ki danes praznujejo 17 let do tistega, ki včasih sem pride in kak post odda in jih ima že blizu 70. Torej omejitve ni, blokad pa ravno zato nebi smelo biti. Sicer pa, blokirani smo pri raznih alternativcih vsi, popolnoma vsi, vprašanje je le koliko nalagajo ti alternativci zaradi lastnega zaslužka, saj nova doba je čas biznisa ki temelji na zdravju tistih, ki več kot toliko znanja nimajo.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zacetek - nasvet
Reply #2 - 28.09.2003 at 02:09:09
 
kje pa si zablokirana?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: zacetek - nasvet
Reply #3 - 28.09.2003 at 12:20:36
 
mene, npr. je pred par leti (al kolk že) precej pomagalo osvobajanje po tejle knjigi,
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...
pisanje dnevnika - odgovorov na vprašanja, ki so v knjigi zastavljena.
ampak ti povem, izberi si sama eno stvar, ki tebe veseli - dobro, si nova v teh sferah, pa kaj, nekam te že vleče, če ne se pa še malo razglej naokrog in ko ti bo nekaj všeč, poskusi s tistim... tukaj pa vedno lahko še kaj vprašaš. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1