Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 39191 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Plants of Power
Reply #30 - 29.09.2003 at 12:29:10
 
gape wrote on 28.09.2003 at 12:33:17:
rastline moči ti vedno duh prinese na pot, lahko jih iščeš sam ...
... duh ti bo zrihtu, če boš le namero sprožu ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #31 - 29.09.2003 at 21:59:03
 
Xalien wrote on 29.09.2003 at 01:13:52:
????

Ma dej ga srat no.
Kaj me boš na silo dol spravu?

A ti kao lahko jočeš o tem, da se ne sme to in to na tem forumu govort, jaz al pa kdo drug pa ne smem spraševat tisto, kar me je volja?

Nisi Bog...
...so crappity smack off.

Sploh pa, če sem prav prebral druge topice tle, je tu kar precej tistih ki travco meljete, jaz nisem še probal. Niti kadim ne.

Torej, Andres, ko boš nehal kaditi in pa ko bodo ostali čisti glede trave kot sm npr. jaz, potem bo tvoje mesto neki se repenčit tlele, do tedaj pa pa zaveži...

lp




Kdo se repenči? Ti baba smotana, tolk, da sva si na jasnem. Na tem forumu ne boš dobila informacij s čim se da zadevat.
Glede tega, da jaz kadim, lahko samo še primaknem. S kajenjem se ne zadevam, kupim cigarete v prosti prodaji in ne žicam po forumih kje se da kaj bolj tršega dobit, oziroma katere skupine to eksperimentirajo.
Tu sploh ni dosti tistih, ki travo kadijo, ti si verjetno to pomešalo s kakim drugim forumom.  Al pa so te iz katerega dol vrgli in ne veš več kdaj in kje je bilo to napisano.
Tako ropotulja mala. Jaz sem se zrepenčil.  Vpraš zdaj še enkrat kaj te muči:D:D:D:D:D.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Plants of Power
Reply #32 - 29.09.2003 at 23:06:19
 
Andres wrote on 29.09.2003 at 21:59:03:
Ti baba smotana, tolk, da sva si na jasnem.

www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/rofl.gif a ti zveni žensko?

sori, off topic...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #33 - 30.09.2003 at 00:03:25
 
Amstel wrote on 29.09.2003 at 23:06:19:


Amstel!

Včeraj je ženska še bila. http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1062355...


Danes je po profilu sodeč naenkrat moški. Kdo koga tu za jajca vleče?Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Plants of Power
Reply #34 - 30.09.2003 at 10:41:47
 
No, videti je, da je tale topic in še nekateri, postal sredstvo za medsebojno obračunavanje in žalitve, kar tudi ni namen.
Vsak ima pač svoje poglede in razmišljanja in v končni fazi je smisel demokracije v tem, da lahko svobodno vpraša, kar ga zanima, na ostalih pa je, da mu odgovorijo ali pa tudi ne. Saj smo že večkrat rekli, da je treba ljudi sprejemat take kot so, vsak ima pač svojo karmo, to je zakon univerzuma. Če ima pač tako, da mora probat tud rastline moči in če mu je namenjeno, jih pač bo.

Kot je rekel Gape, there's nothing you can do about it. Torej Anders, pusti, da gredo ljudje svojo pot, saj so dovolj odgovorni, da bodo za svoja dejanja sprejeli tudi posledice. Jasno je, da lahko upravljamo samo svoje življenje in svoje mišljenje. Mi nismo na Zemlji zato, da bomo dajali druge v red, to lahko stori samo Bog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Plants of Power
Reply #35 - 30.09.2003 at 11:36:40
 
Grin Grin Grin
Hehe, zanimivo, kako se je Andres razjezil, ker se ena "baba smotana", ki si vmes drzne celo spol spremeniti (menda alieni to obvladajo 8) ) , ne strinja z njim glede drog in cigaret.

Ja, kot pravi Dejana, nismo tu, da bi druge dajali v red. Vsak mora pomesti pred svojim pragom. Če sem prav razumel, zgleda, da je Andres s svojim kajenjem celo večji odvisnik od droge, kot alien, ki menda sploh ne kadi niti ne uživa drugih drog. Mogoče pa je Andres s svojim izpadom le hotel obvarovati manj izkušenega aliena pred podobnimi odvisnostmi. Zlo je treba zatreti v kali ...

Xalien, ja seveda lahko dobiš kako uporabno informacijo o drogah tudi na tem forumu. Torej, če bi rad probal kaj močnega, pa da boš še en čas po duhanju zadet in seveda, da ni prepovedano, bi priporočil mogoče kakšno neostik lepilo, ki ga dobiš v vseh večjih trgovinah. To govorim iz lastnih izkušenj, ker sem zadnjič nekaj limal, pa imam še zdaj malce zavest premaknjeno, vsaj mislim, da je tako, no glavno, da nisem odvisen  8) .
Še bolj poceni pa je, če si omisliš en večji kamen in se z njim parkrat v glavo butneš. Premik zavesti je zagarantiran ( še dva dni boš glavo po strani nosil). Tudi to je iz lastnih izkušenj ... da ne bi mislil, da prodajam meglo.




Back to top
 
 
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #36 - 30.09.2003 at 11:41:54
 
Andres wrote on 29.09.2003 at 21:59:03:
Kdo se repenči?
Tako ropotulja mala. Jaz sem se zrepenčil.  Vpraš zdaj še enkrat kaj te muči
Andres


?    ?    ?    ?    ?
Andres, Andres, Andres...
Lepo si pokazal sedaj, kakšna je tvoja fleksibilnost.

Glede na to, da zgleda da je kar precej zmerjanj in osebnih žalitev prisotnih na temu forumu na splošno  in v tem threadu še posebej, bom tle prenehal dajati razloge, da se pucaš...

Peace Andres.
Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #37 - 30.09.2003 at 11:45:46
 
Bardo_Thodol wrote on 30.09.2003 at 11:36:40:

Zlo je treba zatreti v kali ...



Edino zlo, ki je tle prisotno, je po moje aroganca in nefleksibilnost.

Hvala za prijazne, a ne preveč uporabne, nasvete.


Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Plants of Power
Reply #38 - 30.09.2003 at 11:56:48
 
Xalien wrote on 30.09.2003 at 11:45:46:
Edino zlo, ki je tle prisotno, je po moje aroganca in nefleksibilnost.


Aroganca?  Mogoče, saj o jogurtu se je tukaj že veliko pisalo.

Nefleksibilnost?  Kaj konkretno misliš s tem?


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Plants of Power
Reply #39 - 30.09.2003 at 13:36:20
 
mhm ... xalien
kakšne nasvete si pa prčakvou?

jest zase lahko rečem da sm bil neki časa del skupine ki je testirala ibogain
www.gape.org/iboga
ker pa se je izkazal kot prešvoh bergla pri zdravljenju odvisnikov od heroina in ker ni blo več prostovoljcev, je skupina 'na počitku'


drgač pa se ne preveč obremenjevat z anti rastline moči vzdušjem, ki je posledica neznanja.


skupine in predvsem njih člane boš mogu poiskat po temu direktoriju (šamanizem) in jih 'namorit' ... če se ti ne čaka na duha ...

je pa nekako normalno, da se te skupine ne 'oglašujejo' ... sej ja vidiš odziv ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #40 - 30.09.2003 at 20:37:07
 
Xalien wrote on 29.09.2003 at 01:13:52:
Nisi Bog...
...so crappity smack off.



Xalien wrote on 29.09.2003 at 12:20:12:
In to pride od človeka, katerega živčni sistem je omamljen od nikotina?

Grow up, will you!

Aja, peace Andres.
Tnx.


Xalien wrote on 30.09.2003 at 11:41:54:
?    ?    ?    ?    ?
Andres, Andres, Andres...
Lepo si pokazal sedaj, kakšna je tvoja fleksibilnost.

Glede na to, da zgleda da je kar precej zmerjanj in osebnih žalitev prisotnih na temu forumu na splošno  in v tem threadu še posebej, bom tle prenehal dajati razloge, da se pucaš...

Peace Andres.




Pucaš se ti.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #41 - 02.10.2003 at 21:45:24
 
Bardo_Thodol wrote on 30.09.2003 at 11:56:48:
Nefleksibilnost?  Kaj konkretno misliš s tem?


Nič takega, kar bi letelo direktno nate.


Hvala za "nasvete".
Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #42 - 02.10.2003 at 21:52:09
 
gape wrote on 30.09.2003 at 13:36:20:
kakšne nasvete si pa prčakvou?

drgač pa se ne preveč obremenjevat z anti rastline moči vzdušjem, ki je posledica neznanja.

skupine in predvsem njih člane boš mogu poiskat po temu direktoriju (šamanizem) in jih 'namorit' ... če se ti ne čaka na duha ...

je pa nekako normalno, da se te skupine ne 'oglašujejo' ... sej ja vidiš odziv ...


Nisem pričakoval nasvetov, niti oglasov, le eno tako debato brez žalitev (tudi sam se nisem mogel upreti skušnjavi, sorry Andres), morda kakšen komentar oseb, ki so to že probali itd...

Pa vidim, da taka debata tukaj ni preveč pogosta. No, saj je tudi na drugih odprtih forumih po svetu podobno...kletvice, usajanja, zbadanja, nespoštovanje mnenj drugih, superiornost moderatorjev itd...

Ja, je precej osebnih projekcij na to temo, ja. Ne samo tukaj. Ljudje so/smo kritični do vsega, kar zanikamo v sebi in pred čemer si sami zatiskamo oči.
Taki pač smo. Tle se ne da dosti spremeniti.
Usoda?
Morda.

Gape, hvala vseeno.

Na svidenje.
Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #43 - 02.10.2003 at 21:54:25
 
Andres wrote on 30.09.2003 at 20:37:07:
Pucaš se ti.



Prav gotovo. Sem to, kar pač sem. Daleč od popolnosti.

Peace Andres.

Lep pozdrav.
Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #44 - 03.10.2003 at 22:19:49
 
poskusil sem že dost tega... in sem imel zanimive izkušnje

speed - kt 20x potencirana kava...
marihuana ... ne bit jezen je moto te droge...
alkohol ... brez zavor...
ixi - ljubezen...
lsd - odvisno kakšnega vzameš od halucinacij in  smeha polne sklede.. do raznih traum iz časa zaužite substance (to vem preko frendov)

nazadnje gobice... če so taprave je lahko to tvoj najsrečnejši dan v lajfu... ventil domišljije... misel o tem kar misliš da  si in kar dejansko si nikakor ni ista zadeva in odpre se ti novi pogled na realnost ... nova dimenzija... ki sicer naj bi bila dosegljiva brez takih substanc vendar jest ne vem za take poti...

kot si napisal veš o tveganjih in stranskih učinkih za katere se žal ne moreš obrniti na  najbližjo lekarno ali svojega osebnega dohtarja...

primerjavica z zdravili  Roll Eyes

tko da poti so znane... izbira je tvoja... legalna al pa nelegalna to je odvisno od režima države al pa režima države ki se gre za svetovnega policaja...

droga je v nekaterih kulturah celo pogovor z bogom.., nekje je to iniciacija v odraslost, v zrelost določene osebe,  

kle pr nas in tega mislm da se  andreas boji pa je to pot odvisnosti - ne svetujem ti te poti... torej nikoli ne redno izkušat tega - NIKOLI ... niti v smislu enkrat na mesec/leto... ko pride pride...

kar pa ti andreas ni povedal je to da obstaja na psihologiji - faks en predmet tut o drogah in tam da imajo zunanje prfokse k pridejo razlagat učinke na določeni drogi - DOKTORJI ki vedo kaj govorijo iz lastnih izkušenj... torej ljudje ki so dal vse traume skoz samo zato da znajo to naprej učit ta mlade psihologe ... se prav da mors bit močna osebnost, poznat svoje šibke točke

torej če se poznaš, če si zadovoljen s svojim lajfom, če si odgovoren za svoje početje potem boš našel način kako priti do kake droge in kaj z njo početi...

za konec pa še neki   heroin reci, piši  NIKOLI
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5