Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 38946 times)
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #15 - 28.09.2003 at 17:46:07
 
Gru Gru wrote on 28.09.2003 at 17:32:53:
Včer smo ga parkrat začutli, ko smo stali pod zvezdami. No, vsaj jaz. Za druge raje ne trdim ničesar...


..na cesti pred hiso, in puuuno zvezd nad nami ter vsega ostalega?  Je bilo dobro  ja Smiley
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #16 - 28.09.2003 at 18:56:06
 
Gru Gru wrote on 28.09.2003 at 17:32:53:
Andres, a si nehal kadit?

Kokr vem so vsi tobačni izdelki, iz plants, pa še precej kemije zraven, od za-šitanih kemičnih gnojil, do umetnih, kemičnih aromatičnih dodatkov, da z veseljem vsak dan novo škatljico kupiš.

In brez da te kdo nadzira, brez Begunj in Poljanc... V teh krajih jih ne kadi prav veliko, sicer dobijo dozice, ki držijo po cel dan. Glede na to, da so te substance, ki jih uživajo poprej preverjene na tisočih podganah in podobnih živalcah, bi clo lahko reku, da so bolj zdravilne od enih Malborink.

Dej prjatu moj, odpri zavest in širino. Svet je ogromen.

Včer smo ga parkrat začutli, ko smo stali pod zvezdami. No, vsaj jaz. Za druge raje ne trdim ničesar...

Mej se lepo
Edi



Edi, kadim še vedno. Kljub škodljivosti tobaka in ostalih sestavin v cigaretah lahko trdim, da ne kadim iz zadovoljstva po zadevanju, ampak zaradi odvisnosti. Obenem sta nikotin in alkohol tudi edina legalna droga. In zakaj tako?  Predvsem od nikotina lahko seveda umreš, nisi pa zadet in si potemtakem cel čas trdno na tleh, torej veš kaj delaš.  Enako si lahko trden na tleh po kozarcu vina ali 0,3 žganega.  Oboje v omenjenih merah je celo zdravo.  In vse te vaše cvetlice Edi so močneješega značaja in ko si enkrat odmaknjen od realnosti potem pač nisi več tu.
Sicer pa o tem smo že pisali.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #17 - 28.09.2003 at 19:05:01
 
gape wrote on 28.09.2003 at 16:53:12:
spet govoriš kaj nočeš ... zakaj počneš neki česar nočeš ???


Sam sebi v nasprotje lezeš. Nekoč si mi ob podobni situaciji rekel, da je to moje zrcalo.
Sicer pa je tako. Ne bom več delal tega kar ne želim.  Prav imaš.  Tukaj je okolje drugačno kot pred samo letom in pol. Lahko bi dodal še več in toliko, ampak jebi ga. Ne bom, vam kvaril spanca.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Plants of Power
Reply #18 - 28.09.2003 at 19:10:45
 
Andres wrote on 28.09.2003 at 18:56:06:
Edi, kadim še vedno. Kljub škodljivosti tobaka in ostalih sestavin v cigaretah lahko trdim, da ne kadim iz zadovoljstva po zadevanju, ampak zaradi odvisnosti. Obenem sta nikotin in alkohol tudi edina legalna droga. In zakaj tako?  Predvsem od nikotina lahko seveda umreš, nisi pa zadet in si potemtakem cel čas trdno na tleh, torej veš kaj delaš.  Enako si lahko trden na tleh po kozarcu vina ali 0,3 žganega.  Oboje v omenjenih merah je celo zdravo.  In vse te vaše cvetlice Edi so močneješega značaja in ko si enkrat odmaknjen od realnosti potem pač nisi več tu.
Sicer pa o tem smo že pisali.

Andres




Hm, malce bi se zamislila nad tem kar pišeš!
Da nisi zadet od cigaret? In kozarčka?
Ljubček moj energije + cigaret ali alkohol = ZADETOST!
SOOORRY!

In ti si od tega ODVISEN! ZAMISLI SE MALO!!!
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #19 - 28.09.2003 at 19:15:14
 
Dej preden zapoješ Pevka še enkrat preber.  Alkohola pa sicer ne pijem, če si to mislila poudariti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Plants of Power
Reply #20 - 28.09.2003 at 19:24:40
 
Andres wrote on 28.09.2003 at 19:15:14:
Dej preden zapoješ Pevka še enkrat preber.  Alkohola pa sicer ne pijem, če si to mislila poudariti.

Andres



Jaz nisem samo mislila, temveč SEM POVDARILA, toda NE ALKOHOLA! Sem malo bolj kultivirano bitje in ne kažem nate s prstom: Glejte ga, pijanec!

DOBRO SI PREBERI MOJ POST in če res ne bo šlo (z razumevanjem namreč), bom malo bolj na dooolgoo in na širookoo zapela in pol še zapisala.
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #21 - 28.09.2003 at 20:55:58
 
Se te razume tako ali drugače. Jaz sem te razumel v takem smislu kot sem ti potem tudi odgovoril. Nekdo drug te bo mogoče razumel drugače.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Plants of Power
Reply #22 - 28.09.2003 at 21:04:46
 
Andres wrote on 28.09.2003 at 20:55:58:
Se te razume tako ali drugače. Jaz sem te razumel v takem smislu kot sem ti potem tudi odgovoril. Nekdo drug te bo mogoče razumel drugače.

Andres


ELEGANTEN ODGOVOR ZA NERAZUMEVANJE BISTVA!   Grin
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Plants of Power
Reply #23 - 28.09.2003 at 21:13:24
 
Ne ti men za nerazumevanje bistva.  Se vedno te razumem isto kot prej. Samo če pa ribam tvoj post gor in dol ga lahko pretvorim v drugo filozofijo. Torej. Eleganten post si napisala ti in ne jaz elegantno opravičilo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Plants of Power
Reply #24 - 28.09.2003 at 21:29:07
 
Andres wrote on 28.09.2003 at 21:13:24:
Ne ti men za nerazumevanje bistva.  Se vedno te razumem isto kot prej. Samo če pa ribam tvoj post gor in dol ga lahko pretvorim v drugo filozofijo. Torej. Eleganten post si napisala ti in ne jaz elegantno opravičilo.

Andres


O seveda, seveda!  Grin Grin Grin
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #25 - 29.09.2003 at 01:13:52
 
Andres wrote on 28.09.2003 at 16:25:29:
Pod nadzorom se jemlje te stvari na Polju in v Begnah.  Torej. Nisi prišel na pravi forum informacije iskat.


????

Ma dej ga srat no.
Kaj me boš na silo dol spravu?

A ti kao lahko jočeš o tem, da se ne sme to in to na tem forumu govort, jaz al pa kdo drug pa ne smem spraševat tisto, kar me je volja?

Nisi Bog...
...so crappity smack off.

Sploh pa, če sem prav prebral druge topice tle, je tu kar precej tistih ki travco meljete, jaz nisem še probal. Niti kadim ne.

Torej, Andres, ko boš nehal kaditi in pa ko bodo ostali čisti glede trave kot sm npr. jaz, potem bo tvoje mesto neki se repenčit tlele, do tedaj pa pa zaveži...

lp

Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Plants of Power
Reply #26 - 29.09.2003 at 01:23:43
 
Dragi Xalien, mislim, da to ni forum, kjer bi ti lahko kdo dal napotke kje se nabavi mamila. Ta forum je namenjen temu, da si delimo osebne izkušnje in doživljanja, pač glede vsega, kar je. Pač, če ti bodo zadeve namenjene, ti bodo že enkrat prečkale pot.
lp
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Plants of Power
Reply #27 - 29.09.2003 at 09:20:58
 
Petra. wrote on 29.09.2003 at 01:23:43:
Dragi Xalien, mislim, da to ni forum, kjer bi ti lahko kdo dal napotke kje se nabavi mamila.

to je pa definitivno res ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #28 - 29.09.2003 at 12:10:01
 
Petra. wrote on 29.09.2003 at 01:23:43:
Dragi Xalien, mislim, da to ni forum, kjer bi ti lahko kdo dal napotke kje se nabavi mamila.


Hvala.
Mamila (od nikotina, alkohola in travce naprej) me ne zanimajo.
Določene rastline pač ja.

Se mi zdi zanimivo, kako vsi a priori skačejo v zrak, ko kdo govori o mamilih.

Ponavadi pa ti isti ljudje, ki tako skačejo, SAMI uživajo mamila (alko, nikotin, kofein, travca, extasy itd...).
Dvojna merila?
Vsekakor.
Samoslepitve.
Prav gotovo.

Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Xalien
1
*
Offline

Know Thyself...
Posts: 18

Gender: male
Re: Plants of Power
Reply #29 - 29.09.2003 at 12:20:12
 
Andres wrote on 28.09.2003 at 16:24:08:
...jaz pa nočem sodelovat tam kjer se propagira katera koli droga ali kaj drugega ki ima vpliv na človeka, da pade iz realnega stanja.


In to pride od človeka, katerega živčni sistem je omamljen od nikotina?

Grow up, will you!

Aja, peace Andres.
Tnx.
Back to top
 

...and nothing else matters.&&&&http://www.sagewisdom.org/
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5