Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 12
(Read 59624 times)
exorcist
Ex Member




Gape forum in mamila
14.09.2003 at 11:14:12
 
Veckrat me je ze spreletil srh, ko berem nekatere poste na Gape forumu, ki skusajo povezat, skuplat 2 popolnoma nezdruzljiva in nasprotujoca si pojma DROGO in DUHOVNOST. Zakaj si nadevat vlogo [/b]"zvodnika"[/b] krivega preroka, ko sklepate poroko med volkom (drogo) in ovco (duhovnost)? Kaksna zenin in nevesta pa bosta, ali lahko pripeljemo zejnega cez reko, ne da bi pil? Vecina vas je tukaj odraslih, pa mi vi povejte kako boste vzgajali svoje otroke? Jim boste vse dopuscali, priznali, da ste do 30 leta kadili marihuano in posegali po razlicnih opojnih substancah? Si mislite, da bo tak otrok, ki se bo identificiral z vami kasneje res ne bo poskusal tezav utapljati v alkoholu, vendar bo ze prepozno, ko bo spoznal, da so tezave dobri plavalci?


Se 1x, omamljanje in iskanje resnice ne gresta skupaj, vse je zavajanje!

Roko na srce in se potrkajte po glavi, kateri ne doumete teh besed.

???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #1 - 14.09.2003 at 12:22:42
 
rastline moči ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gape forum in mamila
Reply #2 - 14.09.2003 at 12:59:28
 
Rastline moči ni odgovor Gape.  

Exo ti je nastavil lepo vprašanje. Duhovnost in mamila?
Najbolje da izbereš med tema. Na dveh konjih se ne da sedet.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #3 - 14.09.2003 at 13:21:13
 
na to vprašanje sm prevečkrat odgovarju ... poišče naj si odgovor, kot tudi ti seveda ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gape forum in mamila
Reply #4 - 14.09.2003 at 13:25:10
 
Sam tvoji odgovori so bili vedno polovični. OMejeni na mehke droge, ki kot le te nebi imele poti do trdih.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #5 - 14.09.2003 at 14:29:05
 
gape wrote on 14.09.2003 at 12:22:42:
rastline moči ...


Rastline moči?

LOL   Dai dai...

Glede na to, da fizični dokazi kažejo na to, da je Castaneda totalno bluzil oz. si vse izmišljeval ( www.SustainedAction.org ), se mi zdi označevanje halucinogenih in mehkih drog za rastline moči (kakšne moči sploh, btw?) kar precej naivno.
Moje mnenje seveda.

Če pa vseeno pogledamo besede Don Juana (fikcije ali ne), on sam pravi, da so te rastline namenjene le idiotom, oz. tistim, ki so preveč trdi za osebni razvoj...

Gape, nothing personal, please. Ok?

Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #6 - 14.09.2003 at 14:31:51
 
exorcist wrote on 14.09.2003 at 11:14:12:
Veckrat me je ze spreletil srh, ko berem nekatere poste na Gape forumu, ki skusajo povezat, skuplat 2 popolnoma nezdruzljiva in nasprotujoca si pojma DROGO in DUHOVNOST.


Vsak po svoje.
Nič obsojanja, kritike ali česar podobnega, pls.

Buh pmagi, a.

e.
Back to top
« Last Edit: 14.09.2003 at 16:12:01 by e. »  

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gape forum in mamila
Reply #7 - 14.09.2003 at 14:46:23
 
Ima Gape prav ko je napisal "rastline moči".  Nekatere rastline to tudi so. Problem nastane, da farmacija uporablja rastline moči za bolnike vseh oblik. No, ker ravno v ta namen te rastline tudi služijo, torej ne smejo imeti prednosti med tistimi, ki smo/ste/so kolikor toliko zdravi.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #8 - 14.09.2003 at 15:09:58
 
jah ni kej ... eni smo pač pretrdi ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #9 - 14.09.2003 at 15:45:51
 
e. wrote on 14.09.2003 at 14:31:51:
Slišim, da velika vecina "gapeovcev" podpira legalizacijo "mehkih drog"...
Nič obsojanja, kritike ali česar podobnega, pls, le to čm povedat, da je to eden glavnih razlogov, da se sam teh srečanj ne udeležujem, ker sem drugacnega misljenja...

Buh pmagi, a.

e.


Sam se lahko pohvalim z dejstvom, da v zivljenju se nisem probal ilegalne droge. Se je kdo tak tu ali pa sem jaz ze prava slovenska rariteta?
Back to top
« Last Edit: 14.09.2003 at 17:03:53 by exorcist »  
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #10 - 14.09.2003 at 15:50:29
 
1.     Hvala bogu...

2.     ...pa exo, dobro bi bilo ce bi vsaj malo vedel o cem govoris.....            ..ce ze modrujes.                  
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #11 - 14.09.2003 at 15:59:09
 
DylanDog wrote on 14.09.2003 at 15:50:29:
1.     Hvala bogu...

2.     ...pa exo, dobro bi bilo ce bi vsaj malo vedel o cem govoris.....            ..ce ze modrujes.                  


Bravo, dobra obrazlozitev! Plosk, plosk....

Je edini tvoj argument brezpomensko retoricno vprasanje oziroma ofenzivi  napad, ko te konfrontiram z realnostjo, dejstvi, ko ne povelicujem droge ter ne dajem potuhe podobnomislecim oportunistom (obcasnim uzivalcem mamil)? Ko stopis psicku na rep zacvili, jasno, ker se oglasajo obcutki krivde, ki izhajajo iz skrhane vesti. Prosim drzi se mojega vprasanje brez obhodov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #12 - 14.09.2003 at 16:09:59
 
gape wrote on 14.09.2003 at 15:09:58:
jah ni kej ... eni smo pač pretrdi ...


Če tko sam praviš...

LOL   LOL

Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #13 - 14.09.2003 at 16:16:07
 
exorcist wrote on 14.09.2003 at 15:45:51:
ker nocem biti peto kolo na vozu, pac moras lajati z volkovi, drugace te oznacijo za ovco in te pojejo.


Ja, in ti uboga žrtev nimaš izbire, ne?
LOL

exorcist wrote on 14.09.2003 at 15:45:51:
Sam se lahko pohvalim z dejstvom, da v zivljenju se nisem probal ilegalne droge. Se je kdo tak tu ali pa sem jaz ze prava slovenska rariteta?


Ne vem, če je vredno se sploh hvalt s tem, smi zdi da vsako zrelo in odgovorno bitje zanika tudi najmanjšo možnost uporabe opojnih sredstev v namen samorazvoja...

Meni se zdi že kajenje nikotina približno tolk privlačno, kot da bi parkat na dan z vso silo ene 8x z glavo ob zid udaru...



Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
;DRe: Gape forum in mamila
Reply #14 - 14.09.2003 at 16:21:28
 
Exo

Hvala hvala..   Smiley

Brezpomenski se zdis meni ti, vec ali manj..   Jaz tudi ne povelicujem drog, mamil (mamil? Grin), mozganopapecev, eeeem, kakor koli pac zelis.....     ..a za razliko od tebe vsaj priblizno vem o cem pisem, ti pa ne.

Tvoje vprasanje?  eeem, si lahko bolj natancen?  ..ker sem nastel 5 vprasajev, ..bodi bolj konkreten.

Kako lahko pluvas ali kujes med zvezde,  ce NE poznas stvari, ce ne ves o cem govoris, ce ne ves kaj da in kaj vzame?   (...jaz se ne pogovarjam o avtih Grin)
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 12