Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1556 times)
exorcist
Ex Member




Picološke dezinformacije
24.07.2003 at 09:39:38
 
No, večkrat sem že naletel tukaj na vašem forumu na različne članke, ki so v korelaciji nekako takole spolnost-razsvetljenje in bil pravzaprav malce šokiran nad nekaterimi izjavami, ki so nekakšni hibridi med vzhodnjaškimi mešanicami duhovnosti in ekstenzivne spolnosti; kot recimo tale, da so spermiji živa bitja, pa da te kvazi nevemkakšne tantrične tehnike in mastrubacije brez izliva popeljejo v nov svet spoznanja. No nisem točno razumel, kaj zato zgleda to malce bizarno, kar sem povedal, ker sem povzel po različnih kontekstih.

1.: podpiram to, da je človek religiozen, če mu vera usmišlja življenje in zaradi tega bolj polno ali kakovostno živi, ampak tudi pri teh stvareh je včasih treba biti malce rezerviran in ne vsega takoj požrti, kar prebereš oziroma ti trugi povedo, saj noben ekstrem ni dober.

2.: nesmiselno je tudi iskati v spolnosti nevemkaj, ko da bi hoteli bogeca zgrabiti za jajca, gotovo je spolnost del človeka, saj je spolno bitje in ga kot taka tudi dopolnjuje/nadgrajuje, vendar je tudi del človekove intime, nekaj osebnega in nikakor ne soglašam s tem, da bi sama spolnost postala cilj (iskanje blagostanja/nirvane v spolnosti), npr. tantra, saj gre zopet za povzemanje vzorcev večina nam tujim kulturam samo zaradi tega, ker se ti zdi nekaterim to cool ali špica.

3.: Spermiji in poboj ljudi, to je vprašanje? No tako razmišljanje je pa zopet popolnoma zgrešeno in meni/večini zelo tuje, saj gre za dezinformacijo, če se malo obrnemo na biologijo, vemo, da so spermiji in jajčna celica pravzaprav najbolj nepopolni celici človeškega telesa vsaka zase, saj vsebujeta le polovico kromosomov (dedne zasnove), šele ob združitvi moške in ženske celice lahko govorimo o živem bitju, ker tvorita celoto/kompleks, šele tedaj gre za fetus poplnega človeka s celotno dedno zasnovo DNA ( v njej je zapisana naša barva las, višina, karakterne poteze, intelignetnost, nagnjenost k nekaterim boleznim, dedne bolezni, itd...), jaz temu raje pravim BIOCHIP. Prosim ne govorit, če bi zdravniški sestri v semenski banki po nerodnosti padla epruveta iz rok, da je morilec nevemkoliko milijard osebkov, pardon spermijev. Lepo vas prosim, zakaj si nekateri ne postavite neke distance, do tu smem, dalje pa ne? Ni treba hlastat za vsem, kar preberete, treba stvar prvo objektivno/nepristransko prebavit/asimilirat, ne pa goltate cele orehe brez, da bi si prej pomagali s kladivom in odstranili neprebavljive lišaje in prišli do mehkega in okusnega jedra.....

Pa brez zamere za moje pikre pripombe

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Picološke dezinformacije
Reply #1 - 24.07.2003 at 12:27:44
 

Ni vere brez seksa.


Človečkanje je osnova!

(vse ostalo lahko šele sledi - tako kot je nad Devico najprej prišla senca  Roll Eyes


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Picološke dezinformacije
Reply #2 - 24.07.2003 at 14:03:41
 
teb se zdi da si piker?

men ne ...

čeprov mi ni jasno kaj točno hočeš povedat niti iz katerih kontextov si potegnu kar si napisu ... jest nism nč tazga zasledil na forumu iz česar bi človk lahko sklepu na ... npr ... 'umor osebkov z umorom spermijev'.

kaj je smiselno in kaj ni je odvisno od vsakega posameznika. poti so različne, zelo različne in neki kar zate sploh ni, za ene druge pač je.

nivoji

extrem pa res ni nevemkwa dobr ... boljš je srednja pot ... najboljš ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Picološke dezinformacije
Reply #3 - 24.07.2003 at 18:59:12
 
gape wrote on 24.07.2003 at 14:03:41:
teb se zdi da si piker?

men ne ...

čeprov mi ni jasno kaj točno hočeš povedat niti iz katerih kontextov si potegnu kar si napisu ... jest nism nč tazga zasledil na forumu iz česar bi človk lahko sklepu na ... npr ... 'umor osebkov z umorom spermijev'.

kaj je smiselno in kaj ni je odvisno od vsakega posameznika. poti so različne, zelo različne in neki kar zate sploh ni, za ene druge pač je.

nivoji

extrem pa res ni nevemkwa dobr ... boljš je srednja pot ... najboljš ...


Nekaj v zvezi s podaljševanjem orgazma in, da je končev izliv umor nevemkoliko osebkov.
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1