Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11
(Read 40071 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #15 - 19.07.2003 at 07:18:58
 
19. JULIJ

Nikar samo ne govori o novem nebu in novi zemlji; od tebe je odvisno, ali ju boš vnesel v svoje življenje in uresničil. Ne govori o ljubezni; živi jo, tako da bodo vsi vedeli, kaj pomeni. Besede brez dejanj so brez pomena in nekoristne. Kot vroč zrak so, ki izhlapeva v nič. S svojim načinom življenja in vedenja boš prinesel moje kraljestvo na zemljo. Tvoje življenje naj bo zgled, radosten zgled, ki ga bodo vsi želeli posnemati. Nihče ne želi stopati preobremenjen skozi življenje, brez radosti in spontanosti. Blagor tistemu, ki prinaša radost dušam, preobremenjenimi in brez življenjske iskre. Predaj mi vsa svoja bremena ter prinašaj radost in svobodo dušam, s katerimi si povezan. Bodi radost in navdih, izžarevaj me v vsem, kar delaš, govoriš in misliš. Naj v tebi zavlada popoln mir, ko izpolnjuješ mojo voljo in stopaš po mojih poteh.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #16 - 20.07.2003 at 08:07:07
 
20. JULIJ

Pričakuj samo najboljše in vsaka potreba bo zadovoljena, tudi tiste, ki so navidez nemogoče. Niti za hip se ne omejuj in ne čuti, da ne bi smel pričakovati preveč. Jasno spoznaj svoje potrebe, izreci jih in nato veruj in zaupaj, da bodo zadovoljene. Kako se bo to zgodilo, bom odločal jaz. Delovati moram po kanalih, da ti izpolnim želje, toda jaz zmorem vse. Sprosti se torej in glej, kako se uresničujejo moji čudeži, zahvaljuj se zanje in uporabi jih za dobro celote. Ne živiš po človeških, ampak po božjih zakonih; torej je vse mogoče. Pričakuj čudeže in glej, kako se dogajajo. Naj te navdajajo misli obilja in bogastva, vedi, da s tem sprožaš sile, ki jih bodo uresničile. Bolj, ko so pozitivne, prej se bodo uresničile.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #17 - 21.07.2003 at 07:12:01
 
21. JULIJ

Zakaj bi iskal vodstvo kje drugje? Zakaj se ne bi obrnil neposredno name? Mar ne veš, da sem v tebi? Ne veš, da sem tu zato, da odgovorim na vsa vprašanja, da pomagam rešiti vse probleme, da te vodim in usmerjam na vsakem koraku, če mi le dovoliš? Nikoli se nikomur ne vsiljujem. Moraš se odločiti, da me boš iskal in našel, in čakal bom nate, da te popeljem, čakal, da izlijem ljubezen vate in skozte, čakal, da ti pokažem pot. Ko se boš odločil in mi dopustil prevzeti krmilo, se boš lahko sprostil in korak za korakom sledil mojim navodilom. Videl boš, kako se ti bodo v življenju razgrinjali moji čudeži drug za drugim. Vedel boš, da ne more nič in nihče ovirati stvari, ki je prava in ima moj blagoslov, saj se vse zgodi ob pravem času in v resnični popolnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #18 - 22.07.2003 at 07:15:41
 
22. JULIJ

Vse, kar imam, je tvoje. Pomisli na čudežnost teh besed in nato razširi svojo zavest, tako, da jih boš lahko sprejel in spoznal njihov pravi smisel. Glej jih, kako se uresničujejo v tvojem življenju, in nikoli več ne privoli v omejitve, kajti vse moje obljube se bodo uresničile; niso prazne. Vztrajaj v veri in ne dopusti, da bi se omajala, četudi bi šlo le za hip. Vse se zgodi dušam, ki čakajo name, verujejo vame in mi popolnoma zaupajo. Glej, kako se dogaja čudež za čudežem pred tvojimi očmi. Prepoznaj čudeže v majhnih in tudi velikih stvareh v življenju. Odpri oči, tako da ne boš ničesar zamudil; odpri srce in dopusti, naj se ljubezen pretaka. Ljubezen privlači ljubezen. Vsaka duša hrepeni po tem, da bi bila ljubljena, zakaj ji torej ne bi dal ljubezni; in ko boš ljubezen dajal, jo boš prejemal. Vendar se nauči dajati svobodno, brez vsakršnih pričakovanj, in uživaj življenje v vsej njegovi polnini.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #19 - 23.07.2003 at 06:56:23
 
23. JULIJ

Prebudi se in živi! Živi polno, sijajno življenje, ki je tvoja dediščina. Ničesar se ne boj. V sebi imaš vso modrost, vso moč in razumevanje. Izpuli plevel dvoma, strahu in negotovosti, tako da ne bo mogel zadušiti čudovitega vrta globoko v tebi in bo vse najboljše lahko raslo v resnični svobodi in popolnosti. Sprosti, kar je v tebi, da bo odsevalo navzven; nemogoče je, da bi karkoli skrival, ne glede na to, kako zelo se morebiti trudiš. Če sta v tebi kaos in zmeda, se bosta kazala navzven v tvojem videzu, vedenju, delovanju in vsem, kar te obkroža. Ne glede na to, kako zelo se trudiš, ne moreš skriti tistega, kar je v tebi. Ko te navdajajo misli plemenitosti, lepote in popolnosti, odsevajo tudi navzven. Kot zleščeno ogledalo si, nič ne more ostati skrito.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #20 - 24.07.2003 at 07:19:35
 
24. JULIJ

Stopaj skozi življenje z velikim občutkom miru in presenečen boš, koliko lahko storiš. Veliko več lahko narediš v miru in zaupanju kot v zmedenem stanju duha. Ko se ne moreš osredotočiti na svoje delo, pomeni, da ne delaš z vsem srcem, z vso svojo sposobnostjo. Veš, kako zelo pomembna je prava naravnanost do vsega, kar počneš, da bi vsestransko užival življenje. Želim, da uživaš in najdeš vse najboljše v njem. Ko boš vedel, kam greš in kaj delaš, ne boš več zapravljal časa z neodločnostjo, vedel boš, da lahko mirno stopaš naravnost naprej. Vzemi si čas in zvedi od mene, kaj je tvoja naloga. To lahko storiš le v miru in tišini, torej vzemi si čas. Gre za zelo pomemben ključ.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #21 - 24.07.2003 at 09:02:50
 

Danes mi pa še prav posebej sede. Smiley  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #22 - 25.07.2003 at 07:16:27
 
m wrote on 24.07.2003 at 09:02:50:
Danes mi pa še prav posebej sede. Smiley  Kiss

Pa da ne boš pozabila - velja prav za vsak dan. Wink  

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #23 - 25.07.2003 at 07:16:53
 
25. JULIJ

Čas gradnje je, čas ustvarjanja, enotnosti in harmonije, miru in ljubezni, celosti in enosti. Naj ti zavest ves čas polnijo te pozitivne, ustvarjalne, plodne misli in ne pozabi jih. Glej jih, kako živijo, se pomikajo in bivajo v tebi, in opazuj, kako podoba novega neba in nove zemlje dobiva obliko in vsebino. Naj se razgrinja v tebi. Ko se boš uglasil na idejo nove dobe in na njen resnični pomen, se bo postopoma začela razgrinjati v tebi in zavedel se boš, da si njen del in ona del tebe. Veličastna je kot speči vulkan, ki čaka, da bi se prebudil iz spanja. Ko se začne premikati in prebujati, ga nič več ne more zadržati. Proti ničemur se ni treba več boriti. Samo navadi se čakati name in dopusti mojemu načrtu, da se bo uresničil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #24 - 26.07.2003 at 07:43:03
 
26. JULIJ

V tebi sem. V vseh dušah sem enak; gre le za zavedanje. Nekatere duše se bolj zavedajo božjega v sebi kot druge, zmorejo črpati iz tega vira in živeti iz njega. Zato je videti, kot da bi živele in dokazovale nekaj nadnaravnega. Vendar ni v tem nič nadnaravnega, gre le za življenje po mojih zakonih, gre za pravilno uporabo moči, ki je v vsakem od vas. Zrak je zato, da ga dihaš, vendar je od tebe odvisno, ali ga boš dihal ali ne. Elektrika je zato, da jo uporabljamo, vendar jo je treba izkoristiti, prižgati in uporabiti. Sicer je še vedno tu, vendar ne kaže svoje moči, ki čaka, da bi bila izkoriščena. Enako je z duhovno močjo v tebi. Tu je, da bi jo uporabil, toda če se ne priključiš nanjo, miruje naprej.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #25 - 27.07.2003 at 07:45:19
 
27. JULIJ

Ko nočeš sprejeti nauka na en način, se ti bo predstavil na drugega. Vedno obstaja lažja pot, toda ko je nočeš sprejeti, se ti bo pokazala težja in bolj zapletena. Zakaj se ne bi naučil svojih lekcij na lažji način? Zakaj ne bi bil kot majhen otrok, željan in sprejemljiv za vse, kar se ti dogaja v življenju, in dovolil, da se razvija na najbolj naraven način? To je moj načrt zate, zakaj bi si ga torej oteževal, ko ni potrebno? Na ta način samo zadržuješ proces. Ko se boš naučil postaviti me pred vse drugo, boš spoznal, da se bo vse znašlo na pravem mestu. Ko boš zmogel dvigniti svojo zavest in jo obdržati na duhovni ravni ne glede na to, kaj se dogaja, boš sprožil velike spremembe in življenje se ti bo razvijalo brez vsakršnega truda. Življenje je zelo preprosto. Zakaj bi si ga zapletal?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #26 - 27.07.2003 at 18:47:12
 
Miska wrote on 27.07.2003 at 07:45:19:
27. JULIJ

Ko boš zmogel dvigniti svojo zavest in jo obdržati na duhovni ravni ne glede na to, kaj se dogaja,



Tongue

Roll Eyes

Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #27 - 28.07.2003 at 07:12:46
 
28. JULIJ

Nenehno moli. Naj bo tvoje življenje nenehna molitev ljubezni in hvaležnosti. Življenje je zelo zelo dobro, vendar se ves čas zavedaj, da si ga sam oblikuješ. Če si negativen, privlačiš k sebi negativnost, temen oblak ti zatemni življenje in te loči od najvišjega dobrega. Če si stalno pozitiven in vidiš dobro v vsem in vsakem, je nad tabo modro nebo in obliva te sončna svetloba. Napolni svoje življenje z ljubeznijo in upanjem. Nauči se ga ljubiti, kajti koti bo to uspelo, bo postalo nenehna molitev in res boš molil brez prestanka. Molitev je tvoja notranja združitev z mano, ko stopava skupaj, kot sva na začetku. Molitev je hrana duha, hranilec duše. Je globoka notranja potreba vsake duše. Čuti to potrebo in odzovi se ji.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #28 - 29.07.2003 at 07:12:06
 
29. JULIJ

Ko ti pravim, da se bo moj načrt postopoma odvijal, ga mogoče vizualiziraš v počasnem dogajanju. Toda zdaj se nič več ne dogaja počasi. Vse je pospešeno. Kljub temu bo potekal postopoma, ker bo vse časovno usklajeno. Naj se zgodi in ne poskušaj zadrževati ničesar, ker bi se bal hitrosti, s katero se odvija. Moje časovno usklajevanje je popolno. Zakaj ga ne bi sprejel? Naj ne bo nobenega odpora v tebi, odkrivaj svobodo in radost, ko se načrt razvija. Gre za čudovit načrt in ti si del njega. V njem moraš odigrati svojo vlogo, zato je tako pomembno, da jo odkriješ in odigraš. Ne zavlačuj do naslednjega dne. Ko si boš vzel čas in se umiril, boš v tišini zvedel, katera je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #29 - 30.07.2003 at 07:15:20
 
30. JULIJ

Nenehno se zahvaljuj za vse. Za veliko stvari moraš biti hvaležen, odpri oči, poglej naokrog in spoznaj, kako srečen si. Napolnilo te bo s prekipevajočim občutkom ljubezni in hvaležnosti, življenje bo dobilo nov pomen. Ljudje, ki te obdajajo, ti bodo pomenili več, saj bo tvoje srce zvrhano polno ljubezni do njih, bolj jih boš razumel in strpnejši boš do njih. Spoznal boš, da si jim hvaležen za njihovo ljubezen in družbo, za to, kar so. Oči ti bodo odprte za vso lepoto in harmonijo, za vsa čudesa narave. Gledal boš z očmi, ki zares vidijo; poslušal boš z ušesi, ki zares slišijo; in govoril boš besede ljubezni in razumevanja. Življenje bo dobro s teboj, ker ne boš ničesar jemal kot samoumevno, ampak boš hvaležen za vse in boš v vsem videl mojo roko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11