Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 39584 times)
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #30 - 31.07.2003 at 00:40:00
 

Miška,
tale današnja astrološka mi je tko luštkana, da jo bom kar k tebi vrinla; pa brez zamere.

Kiss
ARS


31 July 2003

The planet Uranus is said to create unpredictability in our lives, even surprising astrologers.
For example, just after its entry into seafaring Pisces last March,
there were reports of a very unusual giant squid discovered in New Zealand – bizarre!

Mercury, the planet of communication and messages, contacts Uranus today
bringing an exciting touch of the unexpected into our personal lives.
You probably won’t get any strange creatures in your sink but if you keep your ears pricked,
a peculiar bit of information could bring a revelation of a very extraordinary kind.

One thing more: try not to give or take anything in the wrong way.


PS: Gostujoča PATTY GREENALL, danes na http://www.cainer.com/ oz. te dni, ker je Cainer na dopustu.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #31 - 31.07.2003 at 07:08:06
 
ARS wrote on 31.07.2003 at 00:40:00:
Miška,
tale današnja astrološka mi je tko luštkana, da jo bom kar k tebi vrinla; pa brez zamere.

ARS - sem vesela. Ti jo kar vrini - še kakšno namreč. Smiley

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #32 - 31.07.2003 at 07:08:25
 
31. JULIJ

Tvoje pozitivne, ustvarjalne, ljubeče misli imajo neznansko moč, dosti večjo, kot pripoznavaš, kajti misli so moč. Zato preženi vse negativne misli. Vedno glej svetlo stran življenja, kajti več ko izžarevaš ljubezni in radosti, več ju boš pritegoval k sebi. Ljubi vse duše, ki te obkrožajo, saj boš spoznal, da se ti bodo prej ali slej odzvale. Otroci in živali se odzovejo takoj, ker nimajo ovir, ki bi jih morali podreti. Nagonsko čutijo, da se ljubezen prosto pretaka, ne sumničijo o motivih in namenih, ampak samo sprejemajo, se odzivajo nanjo in jo radostno vračajo. Odrasli so pogosto sumničavi in si predstavljajo, da se za ljubeznijo kaj skriva. Nikoli ne dopusti, da bi ti sumničenje o razlogih zaprlo srce za koga. Ko so motivi čisti in pristni, se ljubezen pretaka z vso močjo, dokler ne podre vseh zaprek. Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #33 - 31.07.2003 at 09:45:09
 
Zaradi tele misli - se bom bolj potrudila danes....mogoče je pa to res....

Hvala ti Miška, k se trudiš za nas in nam polepšaš dan, kadar si mi vzamemo čas...

lubčka...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #34 - 01.08.2003 at 06:54:01
 

Monthly Forecast for August 2003 by Yasmin Boland

By the end of the month, the planet of luck, faith, expansion and knowledge, Jupiter, will have changed signs. This affects us all one way or another, but what's important to know is that the details of life are going to be more important than ever, as will being of service to others. Where Jupiter in Leo values the bold and the flamboyant, Jupiter in Virgo represents the benefits of seeking perfection, being more practical and - shock! horror! - supports olde worlde values such as modesty, reliability and even chastity.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #35 - 01.08.2003 at 07:24:57
 
cleo wrote on 31.07.2003 at 09:45:09:
lubčka...

Kiss tudi tebi, cleo, sicer mi ga pa ni treba poslati daleč, ane? Wink

Pa lep dan ti želim!
m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #36 - 01.08.2003 at 07:25:30
 
1.  AVGUST

Naravnaj se name v miru in tišini. Kako moreš pričakovati, da boš slišal moj drobni, tihi glas, ko v tebi vse vre in si prezaposlen, da bi prisluhnil? Ko se boš naučil mirovati, boš zmogel, ne glede na to, kaj boš delal in kje boš. Sposoben se boš ogrniti v plašč miru in tišine ter odkriti središče miru, ki ga nič ne more zmotiti. Tam me boš našel, prav v središču sebe. Spoznal boš svojo enost z mano, virom vsega stvarstva. V tem stanju miru in enosti boš popolnoma obvladoval vsako situacijo in natanko boš vedel, kaj moraš storiti in kako. Vsakdo to zmore, ko si zaželi; ni namenjeno le nekaterim. Zakaj ne bi takoj utihnil in se čisto umiril?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #37 - 02.08.2003 at 07:54:04
 
2. AVGUST

Nauči se delovati spontano in intuitivno. Delaj, kar ti prišepetava srce, ne le tistega, za kar ti um zagotavlja, da je pametno ali smiselno. Nekatera dejanja čiste ljubezni so lahko videti zelo nesmiselna, celo neumna v očeh drugih, a to ni pomembno. Ko si želiš kaj storiti, stori in se ne zaustavljaj, da bi premislil ali se celo čudil, zakaj to počneš. Majhno dejanje ljubezni ima lahko zelo daljnosežne učinke. Mogoče se sprva niti ne razodene. Ne zapravljaj časa s čakanjem na rezultate; stori, kar moraš storiti in preostalo prepusti meni. Včasih lahko traja zelo dolgo, preden seme ljubezni skali v trdem, mrzlem srcu, toda ko je zasejano, bo prej ali slej pognalo. Vse, kar moraš storiti, je, da opraviš svojo nalogo v veri in z zavestjo, da je vse najboljše.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #38 - 03.08.2003 at 07:33:23
 
3. AVGUST

Ko se ena vrata zaprejo, se odprejo druga. Pričakuj, da ti bodo nova vrata razodela še večje čudežnosti in presenečenja. V vsaki situaciji vedno pričakuj samo najboljše in glej, kako se vselej kaže najboljše. Nikoli naj te ne potre in ne postani malodušen, ko vidiš, da se ti vrata zapirajo pred nosom. Vedi, da se vse najlepše razvija za dobro tistih duš, ki me resnično ljubijo in postavljajo na prvo mesto. Čuti, kako rasteš in se razvijaš, ko doživljaš izkušnje, in poišči vzroke. Uči se iz njih in odloči, da ne boš več delal istih napak, če si pač storil dozdevno napako, kajti veliko se lahko naučiš iz nje, če ne dopustiš, da bi te potrla. Zelo pomembna je tvoja naravnanost do življenja; zavedaj se, da si ga sam oblikuješ. Naj bo čudovito, radostno, razburljivo, saj se v njem lahko zgodi vse mogoče, ker izpolnjuješ mojo voljo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #39 - 04.08.2003 at 13:43:13
 
4. AVGUST

Zakaj ne bi začel vsakega dne tako, da se uglasiš z najboljšim v sebi? Nato to najboljše vnašaj v vse, kar počneš čez dan. Naj se v tebi in skozte pa tudi na vse, kar te obdaja, pretakata mir in ljubezen. Uglej mojo celost in popolnost v soljudeh in premišljuj o tem. Ko boš to zmogel, bodo njihove pomanjkljivosti izginile in videl jih boš v svetlobi popolnosti, saj boš gledal z mojimi očmi, jaz pa vidim v vsaki stvari in vsakem človeku samo popolnost. Odsevaj me; bodi eno z mano. Naj enost in celost prevzameta tvojo zavest. Vedi, da delujem v tebi in skozte, da vodim ter usmerjam vsako tvojo misel in dejanje. Vedi, da bosta kaos in zmeda, če sta v tebi, zletela skozi okno, ko bodo v tvoje življenje stopili harmonija, lepota, zakon in red. Dokler boš v tem stanju zavesti, bo vse zelo zelo dobro.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #40 - 05.08.2003 at 08:17:03
 
5. AVGUST

Ohrani visoka merila, čim višja so, tem bolje. Ničesar se ne lotevaj površno in nemarno. Vedno ti mora biti cilj popolnost. Mogoče se navidez zdi nedosegljiva, kljub temu segaj po njej in si prizadevaj. Ne bodi zadovoljen s povprečnim ali z napol in brez ljubezni opravljenim delom. Ko boš vse delal zame, naj bo storjeno meni v čast, saj bo tvoj cilj vedno najvišji in ne boš zadovoljen, če se ne boš potrudil po svojih najboljših močeh. Nauči se pozabiti nase, ko služiš drugim. Odkril boš resnično radost in dajal boš na vseh ravneh. Zapomni si, da vedno obstaja več ravni, na katerih lahko daješ, od najvišje, do najnižje, od duhovne, do telesne. Naj bo raven kakršnakoli že, dajaj od srca in spoznal boš, da dobivaš, ko daješ.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #41 - 06.08.2003 at 07:33:32
 
6. AVGUST

Bodi tih in dovzeten za življenje. Bolj ko se moraš utišati, dovzetnejši si, saj lahko samo v tišini slišiš moj drobni glas. V tišini se lahko zaveš vseh čudežev okoli sebe. Postaneš občutljiv za stvari, ki so pomembne v življenju; v tem stanju občutljivosti se lahko vrata na široko odprejo in vse se lahko zgodi. Iskati in najti moraš obdobja tišine in miru ne glede na to, kako zaposlen si, saj ni treba, da so dolga. Spoznal boš, da že nekaj trenutkov tihe združitve z mano dela čudeže pri tvojem delu. Namesto da bi se zagnal v delo ali delal kaj samo zato, ker mora biti storjeno, bo tvoja naravnanost do vsega, česar se boš lotil, pravilna in polna hvaležnosti. Zaradi pravilne naravnanosti in pristopa bodo uspehi popolni in bodo pomenili blagor vsem tistim, ki so s tvojim delom povezani.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #42 - 07.08.2003 at 06:08:52
 

7 August

One theory about ‘why astrology works’ is that the skies are a cosmic clock with the planets moving around the clockface, sometimes stalling, sometimes even appearing to go backwards. Thus the planets don’t force us, rather they hint about what the time may be right for.

Today’s Venus/Neptune opposition under the fiery Sagittarius Moon suggests it’s time to: enjoy true love, get confused about love, get drunk on love or drunk with a lover, allow money to mess with our minds, be inspired by love or money, refuse to face facts about love or money and/or allow our hearts to be touched.

Wink
ARS

PS: Ups, by Yasmin Boland.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #43 - 07.08.2003 at 07:58:43
 
7. AVGUST

Stopaj v svetlobi in se nikoli ne boj dopustiti svetlobi resnice, da te popolnoma objame. Ko nimaš ničesar skrivati, se ničesar sramovati, si svoboden kot majhen otrok, ki ne pozna ovir in se izraža z resnično radostjo. Prekipeva od nje, in ta radost je nalezljiva, saj žari v vse, ki pridejo v stik z njim. Radosti ni mogoče skrivati ali zadrževati. Razodeva se na stotine načinov; v pogledu, besedi, izrazu. Radost privlači ljudi k sebi, saj se vsakdo odzove radostnim, srečnim dušam in uživa v njihovi družbi. Radost privlači duše, kot jeklo privlači magnet, medtem ko beda in negativnost odbijata. Ko veš, da delaš pravo stvar in si na pravem mestu, izžarevaš radost in svobodo. Vse ti gladko teče in najde svoje pravo mesto. K sebi privlačiš najboljše; ne moreš si kaj, da ne bi, saj enako privlači enako.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Odpiranje notranjih vrat - 2.del
Reply #44 - 08.08.2003 at 07:45:13
 
8. AVGUST

Ko se boš naučil izpolnjevati mojo voljo in stopati po mojih poteh, boš spoznal pomen notranjega miru in harmonije. Srce ti bo prekipevalo od radosti, tvoje razumevanje se bo širilo, odpiral se boš in postajal strpnejši, saj boš jasno videl, da vodi k meni veliko poti. Naučil se boš živeti in pustil živeti, nič več ne boš čutil, da je tvoja pot edina. Ne boš več dogmatičen, ampak boš mirno in zaupljivo stopal po svoji poti ter delal tisto, kar se ti zdi najboljše zate. Nič več se ne boš trudil spreminjati drugih duš. Naučil se boš živeti tako, da bodo drugi želeli vedeti, kaj imaš, česar njim manjka. Ne pozabi, veliko več lahko naučiš z zgledom. Če boš mirno izpolnjeval mojo voljo, bo to dosti bolj vplivalo na človeštvo kot vpitje čudovitih besed s streh in pridiganje, ki ga ne udejanjaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11