Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1697 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kako je, če poveš kar misliš
26.06.2003 at 12:55:13
 
In kako glede Hitlerja in genocida nad Židi misliš danas?

Tudi jaz sem bil problematičen, vendar če je to res kar pišeš, potem sem bil jaz pravi angelček. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
picola2
Guest




Re: Kako je, če poveš kar misliš
Reply #1 - 28.06.2003 at 22:30:26
 
Kreden,ti me zeloooooo spominjaš na mojega fanta.On jih je tut kasiral od vsepovsod,njega so pa še posiljevale negovalke v domu,kjer je bil,pa še invalid je,pa še ful pameten in se je upal nazaj povedat,v rtcu je že tepel otroke z ležalniki med ležalnimi urami,baje je bil hiperaktiven tristo na uro,po bolnicah ves čas,mama ga ni nikol sprejela za svojega sina,fotr ga je večkrat prebutal,če pa ni že nč naredu(kar pa je blo mogoče enkrat na teden jih je pa dobil zato,da bo vedu,da ne sme nč naredit,za vsak slučaj).Tako,da te razumem,kaj si preživljal,no razumem glih ne,ampak mi je ta zgodba zelo približana in se res včasih vprašam al je vse res al ne...In ti želim v življenju,da bi nekoč vse lepo poštimal,vse travme dal čez,super ti gre,ampak velik je pa še ostalo,tako kot nam vsem.Za celo življenje.Lep dan ti želim in veliko sreče v življenju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Kako je, če poveš kar misliš
Reply #2 - 01.07.2003 at 18:35:37
 
"Mladost je norost,  ...starost pa zalost."

Grin

..sam a a,  nis(m)o  vsi isti.........
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
metuljcica
1
*
Offline

Now it's your time to
live.
Posts: 45

Re: Kako je, če poveš kar misliš
Reply #3 - 27.07.2003 at 16:02:40
 
Kreden??  Shocked That was you??  Shocked Oh my god...  Wink
Pač, kakor sem te do sedaj spoznala... To je zadnaj stvar, da bi mislila, da si bil (si še vedno?) tak ... Prav šokirana sem, ko sem brala tisto o pretepih, jezikanju, gospodovalnosti ... Sedaj sem mi zdiš prav se drugo kot pa to... waw!
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Kako je, če poveš kar misliš
Reply #4 - 20.08.2003 at 07:06:22
 
Moj fant je sedaj popolno nasprotje ,kar je bil včasih.V bistvu je jasno,zakaj je bil tak.Zarad pomanjkanja ljubezni.Potem,ko je to ugotovil,je šlo samo gor.In zdej je že zelo visoko. Smiley
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kako je, če poveš kar misliš
Reply #5 - 20.08.2003 at 11:00:40
 
To so taki ljudje, ki se obracajo po vetru, v prejsnjem rezimu je bil tabu, ce si kakorkoli omalovazeval NOB in Partizane. Navidezni imaginarni sovraznim so bili Nemci, te so rabli in so jih sami forsirali v tabu korner, saj le tako so opravicevali svojo hegemonijo in elitni samovladni totalitarizem nad ostalim narodom v SFRJ - UDBA. Vedeli so, da je njihov rezim ze pri korenu gnil, zato so ga hoteli umetno zdrzevat in prekrivat resnico. Videlo se je kako je obnasanje ljudi nepristno in prisiljeno. Kako pa je danes v Sloveniji? Nic boljse ti ljude, ki so bilbi prej zaprisezeni komunisti, pravih komunistov je bil le za vzorec, ki nmiso menjali kot kameleoni svojega prepricanja po padcu rezima, ostali pa so sedaj se vedno na vladi. Skratka ljude gremo po poti najmanjsega upora, tudi preko trupel in vsak egoisticno poskrbi za svoj zep neozirajoc se na osatalo "ubogo gmanjno" - oguljofani in izrabljeni ljudje na dnu druzbene lestvice. Kaj je sedaj drugace, se slabse je po eni strani kot je bilo pred petdesetimi leti, na eni strani imas pescico koruznih - jarih bogatasev, ki jim sploh se nikoli ni tekla kapljica znoja dol po riti, sedaj pa se grejo veljake in kapitaliste, na drugi strani pa je pescica zavrzenih, vecina recnih in brezpravnih ljudi v "demokraciji", pa obobozanih ljudi, ki so odsluzli svojemu namenu kot vrzes stran konzervo, ko jo pojes.


Ja, Kreden pravice ni in je nikdar ne bo, to je edino dejstvo. To je Slovenija, svet iluzij, brezpravnih, alkoholikov, narkomanov in proletarcev. Upanje? ne vem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1