Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9465 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Branje Z dlani
04.06.2003 at 22:55:33
 
Včerajšnji večer mi je za trenutek popestrila Knjiga; BRANJE Z DLANI od Rose Levine.

V knjižnici mi je dan prej padla v naročje in sedaj jo Z vsem užitkom prebiram.

Ah - na začetku res nisem imela pojma, kaj prebiram in kako se stvari streže je pa v njej veliko vodilo, tako za prihodnost kot preteklost.

In kako ocenjujemo človekov značaj, lastnosti na podlagi OBLIKE njegovih rok.

Res je nekaj ali pa veliko na tem, da človeka lahko že s tem preberemo na katerem prstu nosi prstan...

JA no baje je tako;


In kako beremo Z roke.

Desna Roka

- črte na njej ( če smo desničarji ) nam pove kaj se nam bo v prihodnosti zgodilo.

Leva roka
pa kaj se nam je v preteklosti .

Levičarji ravno obratno - tako, da prebiramo in spoznavamo človeka z obeh rok.

Torej na naših dlaneh je zapisano vse našo preteklo in prihodnje življenje ( družina, ljubezen, uspeh, sreča, pozitivne, ter šibke lastnosti...) - ZRCALI SE TOREJ POPOLN ZNAČAJ ČLOVEKA.

Vsa usoda in značaj STA zapisana na njej, kjer je veliko število črt ; najpomembnejše so;
ČRTA Življenja
Črta Srca
Črta glave
Tudi črta Usode....

...


Tole pa je še dodatek;

http://www.kosmickonnection.com/


Beremo pa na podlagi ČRT, katere so lahko; ravne, krive, razcepljene, daljše, krajše...
Če pa bolj podrobneje pogledamo - desno ali levo roko - se črte zelo razlikujejo med seboj.

No še nekaj o ROKAH - povej Z rokami ( kretnjami )...

http://www.pinkponk.com/aktualnatema.asp?ID_at=257

Branje z Dlani je lahko zelo zanimivo -

Zanima me predvsem, če ste si ŽE sami brali ali ste komu dali, da vam (Vas) prebere.

Trenutno Sebe še Berem ( oh ja,...)








Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Branje Z dlani
Reply #1 - 04.06.2003 at 23:08:21
 
Ah, le še en način kako naokrog prenesti ljudi in jih obrati težko zasluženega denarja za neke puhlice. Angry
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Branje Z dlani
Reply #2 - 04.06.2003 at 23:11:13
 
himynameis wrote on 04.06.2003 at 23:08:21:
Ah, le še en način kako naokrog prenesti ljudi in jih obrati težko zasluženega denarja za neke puhlice. Angry

Pred nekaj leti, sem bila tudi sama pri neki ženski, ki je znala brati z dlani... Sem bila presenečena... Do sedaj je še vse držalo, to kar je povedala...
Je pa to znanost in tudi ni tako enostavno... Ni mi bilo žal, da sem šla k njej... Je bilo poučno Smiley

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Branje Z dlani
Reply #3 - 04.06.2003 at 23:19:11
 
vilma wrote on 04.06.2003 at 23:11:13:
Pred nekaj leti, sem bila tudi sama pri neki ženski, ki je znala brati z dlani... Sem bila presenečena... Do sedaj je še vse držalo, to kar je povedala...
Je pa to znanost in tudi ni tako enostavno... Ni mi bilo žal, da sem šla k njej... Je bilo poučno Smiley

Hja, kolk so stvari res ali ne je povsem odvisno od poznavanja sebe in svoje realne situacije. Če sam sebe in svojega življenja ne poznaš kaj dosti oz. od njega bežiš in si zatiskaš oči (taki gredo večinoma po nasvete k takšnim ljudem), potem boš tudi sprejel vsako "splošno" stvar, ki ti jo bo povedal tak človek, ki baje "vidi več", saj ti bo ta v istem momentu napovedal "svetlo in lepo" prihodnost (in tudi njihove knjige so spisane vse v tako pozitivno smer, jasno). Takim bi potem ljudje dali tudi gore denarja, samo da se stvar res uresniči. Pač je to tista bilka trave, na katero se tisti trenutek opiraš, to je vse. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Branje Z dlani
Reply #4 - 04.06.2003 at 23:22:01
 
himynameis wrote on 04.06.2003 at 23:19:11:
Hja, kolk so stvari res ali ne je povsem odvisno od poznavanja sebe in svoje realne situacije. Če sam sebe in svojega življenja ne poznaš kaj dosti oz. od njega bežiš in si zatiskaš oči (taki gredo večinoma po nasvete k takšnim ljudem), potem boš tudi sprejel vsako "splošno" stvar, ki ti jo bo povedal tak človek, ki baje "vidi več", saj ti bo ta v istem momentu napovedal "svetlo in lepo" prihodnost (in tudi njihove knjige so spisane vse v tako pozitivno smer, jasno). Takim bi potem ljudje dali tudi gore denarja, samo da se stvar res uresniči. Pač je to tista bilka trave, na katero se tisti trenutek opiraš, to je vse. Wink

No coment Wink

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Branje Z dlani
Reply #5 - 04.06.2003 at 23:24:22
 
vilma wrote on 04.06.2003 at 23:11:13:
Pred nekaj leti, sem bila tudi sama pri neki ženski, ki je znala brati z dlani...


Vilma, tudi sama sem presenečena, kaj sedaj odkrivam za nazaj - z vseh teh malih črtk katere gredo večinoma iz ČRTE Glave - kjer se je začel vse moj razvoj ( nečesa ) - večinoma so črte dosežka, kar je zelo jasno in lepo pokazano - predvsem pa ČRTA USODE, tam pa se začne in nadaljuje na desni roki.

Toliko črtk, katere se komaj vidijo, a znajo biti zelo pomembne - kot sem opazila mi je ena sama v preteklosti povedala, da sem šla skozi neko obodbje, katero se je ponavljalo 8 let - toliko črtk je bilo ob njej.

Berem še vedno.
Himi, ko se vidiva  - pa Ti BOM ŽE znala prebrati - brez tega zaslužka poleg. Wink. Zelo RADA.!

Lep večer vsem
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Branje Z dlani
Reply #6 - 04.06.2003 at 23:24:43
 
vilma wrote on 04.06.2003 at 23:22:01:
No coment Wink

None required. Wink

Moonlight wrote on 04.06.2003 at 23:24:22:
Himi, ko se vidiva  - pa Ti BOM ŽE znala prebrati - brez tega zaslužka poleg. Wink. Zelo RADA.!

No, poslušam pa vedno rad, kar imajo ljudje za povedat, samo da mi za to njihovo izražanje mnenja ne računajo, pa je vse ok. Tudi sam vedno rad povem in izrazim svoje mnenje povsem brezplačno in če s tem lahko komu pomagam, le še toliko bolje! Mislim, da sem to že več kot dokazal tudi na tem forumu, res pa je, da nisem ravno vedno in povsod tako pozitiven kot večina teh "jasnovidcev" in "bralcev dlani", sem pa zato iskren in ne računam denarja nikoli. Ob ponudbi za takšno pomoč ga celo odklonim, ker sem to stvar z veseljem dal in mi je dovolj tista zadovoljitev pri srcu, da sem nekomu bil zmožen pomagat.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Branje Z dlani
Reply #7 - 07.06.2003 at 05:57:46
 
himynameis wrote on 04.06.2003 at 23:19:11:
Hja, kolk so stvari res ali ne je povsem odvisno od poznavanja sebe in svoje realne situacije. Če sam sebe in svojega življenja ne poznaš kaj dosti oz. od njega bežiš in si zatiskaš oči (taki gredo večinoma po nasvete k takšnim ljudem), potem boš tudi sprejel vsako "splošno" stvar, ki ti jo bo povedal tak človek, ki baje "vidi več", saj ti bo ta v istem momentu napovedal "svetlo in lepo" prihodnost (in tudi njihove knjige so spisane vse v tako pozitivno smer, jasno). Takim bi potem ljudje dali tudi gore denarja, samo da se stvar res uresniči. Pač je to tista bilka trave, na katero se tisti trenutek opiraš, to je vse. Wink


In ti se poznaš, mislim, da sploh ne veš kdo si ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Branje Z dlani
Reply #8 - 07.06.2003 at 06:00:06
 
Quote:
In ti se poznaš, mislim, da sploh ne veš kdo si ?

Misliš, torej veš. Ali pač ne? To je vprašanje. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Branje Z dlani
Reply #9 - 07.06.2003 at 06:02:09
 
Vprašanje je rešeno.

Mislim in vem.

Ti pa ne veš ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Branje Z dlani
Reply #10 - 07.06.2003 at 06:11:37
 
Quote:
Ti pa ne veš ?

Tudi jaz vem. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Branje Z dlani
Reply #11 - 07.06.2003 at 23:37:55
 
Knjiga, ki jo trenutno PREBIRAM je tudi na SPLETU;

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/067178501X/ref=lib_rd_ss_TFCV/104-...

Poglejte v svojo dlan in ....  Wink

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Branje Z dlani
Reply #12 - 09.06.2003 at 10:03:11
 
enkrat v srednji šoli, smo se malo zafrkavali in brali iz dlani in sem rekla eni kolegic, da ko je bila mlahpa, da je imela operacijo in bi kmalu umrla. Smo se spogledale in je rekla, da je res imela operacijo za slepič, in da bi jo kmalu zašuštral, ker se ji je razlil. Smo se sam spogledale, jaz sem se pa ustrašla in se nič več nisem "zabavala" z branjem iz dlani.  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1