Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10
(Read 31103 times)
Nemesis
Guest




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #75 - 10.11.2002 at 20:33:48
 
Andres wrote on 09.11.2002 at 17:32:16:
Točno in Andres gobčen je.  Ima prav, kadar nima, mu je to treba dopovedat ali dokazat.   MImogrede. Glede primerjave in blagajničarke. Hja, matematika ti ne gre najbolje, priznaj.

Evo Andres, 6kg na minuto, če se zaradi tega tvoja moškost kaj boljše počuti.

S konservativnimi ocenami: Blagajničarka dela 8 ur, v letošnjem letu je bilo cca. 180 delovnih dni, čeprav v Sloveniji v zadnjem času delajo blagajničarke dosti več tako dni kot ur, tko da še zmeri mislim, da pridem s 5 kg skozi.

torej: 180*480*6 = 518400kg ali 518 ton in 400 kg.

Quote:
So pa vmes izpadki, ti se najdejo tudi na forumu. Ne le tem, na vsakem, zato več kot to, celo v vsaki skupnosti jih dobiš.
Tole je pa zanimivo. Kaj tebi pomeni izpadek? Oz. kdo je zate izpadek?

Quote:
Kaj naj porečem na tvojo sliko ko si z Zeusom skupaj naslikana.  Labod? S tujim perjem  se ni težko krasiti.   In seveda ženska ki se mora s tujim perjem greti niti ni in ne more biti emancipirana. Preprosto si ni sposobna svojega perja počesat, ustvarit, kakor koli že vzameš

Veš kaj je pa moj komentar na ta tvoj komentar? Da pejt rajš pogledat, če se je nabral kej vodnega kamna.

Quote:
Kaj temu sledi? Preprosto si vzameš to kar ti današnja družba daje. Emancipacijo seveda.  In veš emancipirani ženski je ponujeno vse, popolnoma vse, v enakopravnosti z moškim. Treba si je pač to mesto priboriti. Najboljše najbolj sposobne so tega zmožne, ostale pač na dvigovanje 500 ton in v predilsko industrijo.
In ker ste emancipirane naj ti prišepnem, da vsak Slovenec ni uspešen  lastnik in direktor zasebnega podjeta, vsak nima luxuznega avtomobila, vsak ni berač in vem, zagotavljam, da vsak ne pretepa emancipirane ženske.   Torej. Tudi tebi je pravno in ustavno dovoljeno imeti vse našteto. Ene so to že dosegle, a tudi posledice že čuti družba. Kot takšna kakor te vidim jaz, ti je verjetno težje biti dobra žena.

Kaj je nardil Lumpy-jin sodelavec, s čim si je priboril višjo plačo? S tem, da se je rodil s pimpekom ali s čim drugim?

Veš enkrat pred leti, ko sem morala malo v red spravit enega sodelavca, takrat precej nadutega mulca, pa še precej glup je bil in tudi ostal povrh, ubitačna kombinacija, je bil v isti sobi tudi moj tedanji direktor, sicer šef velikega in uspešnega slovenskega podjetja in še kar znana osebnost. Potem me je povlekel na stran in mi rekel nekako takole: "Veš Nemesis, ni dobro, da takole moškemu govoriš kaj naj oz. kako naj naredi. Veš mi moški smo _virilni_ imamo semenčice, ne moreš tako z moškimi, saj razumeš ne?"
Ja ja, razumem. Predvsem to, zakaj ni v tem podjetju še vedno nobene ženske na kakšnem odgovornejšem mestu, razen če je slučajno v sorodu s kakšnim moškim na odgovornem mestu.

Nemesis
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #76 - 10.11.2002 at 20:57:42
 
Nemesis!

Z zadnjim postom si preprosto dokazala, da nimaš pojma od pojmov. Hočeš biti nadvladna, matematika ti ne gre ker ne ne upoštevaš realnih dejstev, skratka, ti si prava Suma, bog in batina. Pa še nerazgledana in ozkogleda povrhu.
Žal mi je le, da je šel tako lep topic o tangicah po gobe.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #77 - 10.11.2002 at 21:38:48
 
Eh Andres,

Kaj misliš, da ti bom zdej zmodelirala blagajno kot strežni sistem s čakalno vrsto, eksponentno porazdeljenim časom strežbe, eksponentno porazdeljenim prihodom kupcev k blagajni, in pa težo košarice, katere porazdelitev in parametre je treba še najt in ocenti, pa potem naredila meritve v šparu, leklerku in merkatorju, da ocenim parametre vseh  porazdelitev, skupaj z vaganjem košaric, da bom lahko prišla do tega kolk v povprečju premeče blagajničarka na minuto.
Ali pa kar vse skupaj zmerim in zvagam v ene sto trgovinah in dobim čist ta prave podatke, recimo za leto 2003?

Ja, če si mi pripravljen financirat raziskavo ...

Pri men premeče (in potem jaz za njo nekajkrat) ponavad enkrat na teden ene 20 kg - 25 kg (pijača, (mačja) hrana, ...) v cca. dveh minutah od trenutka ko pridem na vrsto do takrat ko začne z naslednjo stranko. Tolk ponavad odpeljem ven na tedenskem šopingu. Evo to so podatki, ki jih imam in ti jih dajem zastonj na voljo. Ti pa zdej delaj iz tega  zaključke.

Ampak če enkrat rečemo, da blagajničarka premeče v povprečju 6 kg na minuto, pa ni več kaj za jamrat. Potem se zadeva samo še zmnoži s časom, ki ga kakšna prebije za blagajno.

Za blagajno v štacuni pa res ne sedim da bi znala to bolj točno ocenjevat, eto, bom pa jutri, ko je na vrsti moj tedenski šoping povprašala blagajničarko, če mi bo hotela o tem kaj povedat.

Nemesis

Aja, aja, saj si ti začel s tole vejo razprave, zdej ti pa ni všeč. Jest sem se vklopla relativno pozno. Mogoče bi pa gape lahko kakšen threading uštimal, da se ne boš zaradi tega več jezil?
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #78 - 11.11.2002 at 08:56:20
 
Andres wrote on 08.11.2002 at 23:16:28:
Ja ja, glede boxarc imava podoben okus, samo prosim lepo, preden napišeš in oddaš text si preberi kaj so drugi napisali.

"Druge najbolj goreče učiš tisto, česar se moraš naučiti sam," sem nekje nekoč prebral.

Andres wrote on 08.11.2002 at 23:16:28:
Kot vem v tem topicu in na forumu nasploh še ni nihče napisal, da je bil proglašen za pedra, ker si je tangice  gor dal.  Blisk in jaz sva rekla, da se nama to pedrsko zdi.

Sacra simplicitas! Roll Eyes

Andres wrote on 08.11.2002 at 23:46:14:
Saj po večini so ženske tiste, ki imajo debele riti. In ne boš verjela nekoč sodelavko spremljam že drugo leto kako se ji rit veča in veča.

Moški imajo (ne morem glih rečt "imamo") pa najdebelejše; pa tut najdebelješko kožo.

Andres wrote on 08.11.2002 at 23:46:14:
In ne boš verjela nekoč sodelavko spremljam že drugo leto kako se ji rit veča in veča.

Res je težko verjet, da maš tolk cajta; pri tvojem kmečkem stanu bi človek prej pričakoval, da bi to sodelavko poveličeval, k bi bla pa tko fajn uporabna za zelje tlačt... 8)

Karmen wrote on 08.11.2002 at 23:56:01:
Se pa meni tukaj prav kamot zapiše, da te je preveč v gatah.

Če je predpostavka, da je Nemezis ženskega spola, je ta izjava ornk mem; če pa je to opazka na njeno morebitno baročnejšo zadnjo plat, je pa to celo nesramno. No, kokr za kerga tlele gor.
Če pa je tvoja predpostavka, da je tukajšna Nemezis moškega spola, bi pa vse ženske, s katerimi sem mel prilko na to temo govort, v en glas pritrdile, da je to nemogoče; moškega preprosto ne more bit preveč v gatah.

Andres wrote on 09.11.2002 at 00:17:35:
Greš lepo na kofe, pa se mal kot sem napisal izkašljaš.  Temu sledi, da imaš svoja čustva zatrta. Verjetno zaradi besede greh, ki je genetsko potlačeno v skoraj vse vas.

Le kako, da vsaj A., očitno po svoji dolžnosti tukajšnji dežurni policaj, nikoli (!) prav ničesar ne replicira in kao prijazno, prijateljsko sugestirajoče "vzgaja" in opominja, ko se komu izmed "posvečenih" več kot očitno izpad zapiše... Retorično vprašanje, saj A. tut svojih "grehov" nima časa v roke vzet...

Andres wrote on 09.11.2002 at 00:17:35:
In veš ko boš začela misliti o tem pogovoru in realnosti v življenju ti bo direktor dol padel.  Ko bo izvedel, da se pač javno dol mečeš, oprosti, da živiš svoboden fuk,  ti bo sam plačo povišal, ker boš takrat že legenda.

Mislm!! Mi je zmeri šlo na živce, kako je večini vsak, ki jih čimveč dol vrže, z vsako nasledno večji "frajer", ko pa se to za žensko zve, je pa z vsakim naslednjim večja kurba... in nekaterim tut legenda. Roll Eyes

lumpy wrote on 09.11.2002 at 07:05:16:
Deluješ mi pa nekako v stilu: Kdor ni z mano, je proti meni.

A se ne dogaja tole zadnje cajte zelo konkretno s strani vseh tlele "taglavnih" oz. posvečenih? Je Nemezis tle dobr povzela, http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1036193... kar pa tut slučajno ne velja sam za A. Mrbit bo kdo reku "žal", jest bom pa reku, da bojda vsak zmeri žanje točno tist, kar poseje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #79 - 11.11.2002 at 09:01:04
 
Ja, tut mene kdej kšn žulj zaboli, sem pa ke pa tut odpre....

Andres wrote on 09.11.2002 at 11:29:24:
Na žulj??? O ne, si slabo precenila.

Roll Eyes ARS, Nemezis, Lumpy... so tiste, ki se jih na izust lohk spomnm, pa zihr niso edine, ki ti nonstop žulje najdevajo... Ma ja, sej še zmeri velikrat drži, da ljudje pač nočjo resnice, pomirjenje pa prov zagotov.

Quote:
Ja, malo že, čeprav bistveno manj kot 95% ljudi. Od kakšnega šefa pa sloh nisem.

Matr si faca! Ne glede na to, da te ne poznam, je zihr res, da si tako kot prav vsi mi oz. ostali, tudi ti skorajda 100% so-odvisen od drugih, da sploh lahko živiš in delaš, karkoli že.

Andres wrote on 09.11.2002 at 17:32:16:
Nadaljuješ da opravljam ženske. Zanimivo.  Očitno jih bolj ljubim kot ti. So pa vmes izpadki, ti se najdejo tudi na forumu.

Izpadki?! Roll Eyes
In forumska srenja posvečenih se tut zmrdne ne... Sej ne, da bi se zaprmej mogla, ampak čistko tko rada in nonstop dela pri povsem nedolžnih stvareh, kokr so linki, pa reklame, pa tujih misli navajanje... Res bo treba pot pod noge vzet...

Andres wrote on 09.11.2002 at 17:32:16:
Tudi tebi je pravno in ustavno dovoljeno imeti vse našteto. Ene so to že dosegle, a tudi posledice že čuti družba. Kot takšna kakor te vidim jaz, ti je verjetno težje biti dobra žena.

Se mi je zmeri zdel najbl fletn in preprost to, da vsak, prej al slej, pogost tut čist nevede in povsem nehote, svoje taprave "barve" pokaže; mišlenje, odnos, al pa kej tretga.


NonSens. Kokr za kerga.

Lepo si ga mejte,

BonSens
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #80 - 11.11.2002 at 17:30:13
 
Kaj se je treba sekirat, kot si sam napisal:

"vsak, prej al slej, pogost tut čist nevede in povsem nehote, svoje taprave "barve" pokaže; mišlenje, odnos, al pa kej tretga. "

Wink


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #81 - 13.11.2002 at 21:35:25
 
BonSens wrote on 11.11.2002 at 08:56:20:
Le kako, da vsaj A., očitno po svoji dolžnosti tukajšnji dežurni policaj, nikoli (!) prav ničesar ne replicira in kao prijazno, prijateljsko sugestirajoče "vzgaja" in opominja, ko se komu izmed "posvečenih" več kot očitno izpad zapiše... Retorično vprašanje, saj A. tut svojih "grehov" nima časa v roke vzet...



tole ne vem kaj misliš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #82 - 24.11.2002 at 16:22:36
 
Quote:
Matr si faca! Ne glede na to, da te ne poznam, je zihr res, da si tako kot prav vsi mi oz. ostali, tudi ti skorajda 100% so-odvisen od drugih, da sploh lahko živiš in delaš, karkoli že.


Najprej razčisti pojme o tem, kaj pomeni neodvisnost. Preden postaneš odvisen od lastne pameti. Utegne škodovati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nina mesojedec
Guest




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #83 - 01.02.2003 at 10:20:21
 
hey  Tongue Wink Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
:) :)Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #84 - 01.02.2003 at 10:43:40
 
Tangice???
Groza!! Angry
Če jih ni seveda Grin
Moja jih fala bogi z veseljem in vedno nosi.
Push up boxarice?kaj pa ko ti ženska šlic odpre??
prosim vas lepo.Naj si Italijani rajši banano not
ftaknejo..bo se ženska vsaj najedla Grin..pa še natur je Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #85 - 01.02.2003 at 13:38:48
 
Tangice so bile nekaj let nazaj pravi modni hit in nobena ženska si ni upala pojaviti zunaj brez njih. Se mi pa zdi (opazovanje je bilo poleti 2002 po Ljubljani), da je ta modna muha malo zgubila na pomenu. Kot prvo se mi zdi ,da vedno več žensk spet nosi navadne spodnje hlače ali pa ženske boksarice. Kot drugo pa, ker sem se jih navadila v taki meri, da ne oblečem nase nič drugega kot njih (tangice) so pri meni izgubile pomen. Ne smatram jih več za neko seksi perilo, ampak kot za čisto navadno spodnje perilo, kot  so bile včasih navadnje spodnjice........

Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #86 - 01.02.2003 at 13:48:22
 
Freya,saj sploh ne gre za modni hit v tem primeru.
Gre predvsem za izgled.Saj prav,da si se jih navadila
nosit...tudi bundo pa rokavice imamo pozimi..
mej se Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #87 - 19.05.2003 at 14:11:54
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #88 - 19.05.2003 at 15:14:12
 
Ni več daleč čas, ko bodo "kopalke", le še nalepkice...
...
...
Hja, to res pelje v globalizacijo nudizma...

Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #89 - 19.05.2003 at 16:37:48
 
Tiste ženske, ki uporabljate ali razmišljate o uporabi tangic, se zavedajte eno; tangice ne pašejo na vsako žensko rit, tako kot paše običajno spodnje perilo. Na "nepravi" obliki izgleda kombinacija s tangicami prav odvratno. Zato dobro premislite, če se splača poseči po tem, imeti morate namreč zelo dobro postavo, ali pa sploh pomislit ne na to. Saj navsezadnje tangice niso nič posebnega. Ženska lahko izgleda dobro z njimi ali pa tudi brez njih, ni to nobena olepševalna priprava, je pa precej "ogrdovalna", če se ne prilega postavi. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10