Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 12
(Read 56501 times)
A.
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #45 - 28.05.2003 at 12:28:22
 
važo da ma vsak svojo definicijo ljubezni in da se mamo radi...

ljubezen samo to.  Grin

sicer pa niti kredna niti mirota nisem razumel...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #46 - 28.05.2003 at 13:12:46
 
Ravno berem tvoje poste Miro, zame in v njih samo neko teženje...

torej?

kaj bi rad?

glej, če te motim ne hodi več na ta forum oz ne odgovarja meni, ampak se meni z ostalimi. Zdi se mi pa da če si tolk duhovno razvit, kot praviš, lahko pisal bolj korektno in ne delal sam tega kar očitaš drugim.

in da ne boš rekel, da sem na posvečene pisal:
Želim, da se posvečeni uredijo, v skladu z tem zakar so bili postavljeni (za soustvarjanje na projektih in urejanje foruma) in da se vsi, ki ne delajo na projektih oz niso admini foruma zbrišejo iz tam.

in to do 1 julija, v nasprotnem primeru se bom zbrisal jaz, iz celega foruma...

pa še neki jaz te/vas mam res rad in vesel sem če lahko delam z vsemi, ki si to želijo, res.

Včasih pa se zgodi ne morem dovolit komu, da bi zaradi svojih lastnih interesov vse podrejal sebi.(miro slika in še nekaj takih stvari na forum...)

in tega vrjetno tudi v prihodnje ne bom dovolil, oz se te stvari itak odloča v posvečenih, tko da...

je pa res da včasih nisem dovolj tehten in rečem direktno, ka me moti, ampak se trudim da bi tudi tu deloval drugače, če mi kdaj ne uspe, mi je žal...

in se nato trudim tudi naprej v iskanju skupne rešitve.

če pa pri kom vidim da se za skupno rešitev oz dogovor ne trudi, s tem pa res ne sodelujem ker mava različno pot, a spoštovanje vseeno ostaja.

in eden takih ljudi si zihr ti miro.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #47 - 28.05.2003 at 15:52:19
 
Quote:
in to do 1 julija, v nasprotnem primeru se bom zbrisal jaz, iz celega foruma...

A nisi ravno s tem potiho/podzavestno priznal, da tudi sam delaš nekje napako? Zakaj ne bi sam prvo tega popravil, pa šele potem dalje svetoval Mirotu? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #48 - 28.05.2003 at 18:12:07
 
eh sva se ravno s kali menla, da to da rečem, da grem in grem ne naradi največ za razrešitev situacije, vsi so pol na egotih in pol ne gre nikamor...

kaj zdej narest...

posvečeni so za uredit in to hočem da se.

mogoče se da neki v samo regulativnem smislu na to, da bi kdor ne soustvarja in bom reku ne vrjame (kot se tisti izražajo) v to skupinco pol naj bo sam tolk frik in car, da reče sori nimam kaj delat tle, odposvetite me, pač ne vrajmem v vas(oz v A.)...  

bi šlo to?

himi, sam se stalno trudim in delam največ kar lahko in vse spoštujem včasih res anredim napako, ampak jo vsi, samo pol je odvisno kako kdo reagira? če se lahko popravim se bom, bi te vprašal obstaja še kaj kar ne vem in da bi lahko uredil pa ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #49 - 28.05.2003 at 18:24:40
 
Quote:
če se lahko popravim se bom, bi te vprašal obstaja še kaj kar ne vem in da bi lahko uredil pa ne?

Če sem iskren, se mi včasih zazdi, da zadeve jemlješ in pelješ preveč na komercialno stran, predvsem same pozitivke. Premalo te zanima mnenje posameznika, preveč samo mnenje publike. Potem je tudi razumljivo zakaj hočeš nekatere stvari cenzurirat in upeljat vsemu temu v prid, saj po tvojem mišljenju takšne slike, kot jo je napopal Miro, odvračajo večjo publiko (ki bi tu baje lahko nastala), prav tako se ti zdi, če nekdo napopa angleški text, se tisti ne bodo pridružili temu forumu, ki tega jezika ne poznajo.

No, to je bolj grob opis tvojega delovanja. Zdaj pa lahko malo razmisliš o tem. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #50 - 28.05.2003 at 18:42:49
 
Quote:
posvečeni so za uredit in to hočem da se.

No daj zraven še malo zacepetaj z nožicami ... Grin

Quote:
mogoče se da neki v samo regulativnem smislu na to, da bi kdor ne soustvarja in bom reku ne vrjame (kot se tisti izražajo) v to skupinco pol naj bo sam tolk frik in car, da reče sori nimam kaj delat tle, odposvetite me, pač ne vrajmem v vas (oz v A.)...  bi šlo to?

Ufff, ti pa si kaliber. Predlagam, da tvoje posvečene preimenuješ kar v svoje častilce in vernike.

Torej, vsi, ki ne verjamejo v A., naj se čimprej speljejo, sem prav razumel?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #51 - 29.05.2003 at 00:43:00
 
Quote:
odposvetite me, pač ne vrajmem v vas (oz v A.)...  bi šlo to?


Vidiš, Aleš, tole je bila napaka. Kakor da si hotel povedat, da so posvečeni zaradi A. ali pa , da, če si posvečen, se moraš v vsem strinjat z A. Če bi bilo tako, potem, mislim, da posvečenih ne bi bilo veliko. Vsaj zdi se mi, kolikor poznam ljudi.

Saj vem, da nehote, ampak ljudem polagaš na misel napačno interpretacijo posvečenih.

LP Harry 8)
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #52 - 29.05.2003 at 01:12:27
 
Ne vem zakaj, ampak mi šesti čut pravi, da bi Harry bolje obvladal A.jevo delovno mesto. Čist tko bytheway. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #53 - 29.05.2003 at 02:41:15
 
Posvečeni smo skupina ljudi, ki smo vsi drugačni od drugega in imamo svoje poglede na stvari. A ni to dovolj očitno, saj se skos neki pričkamo?! Grin

Naj vrže najprej kamen tisti, ki je brez greha. Več kot očitno je, da ima marsikdo neke neporavnane račune , klele z A., drugje spet kdo drug s kom drugim. Ampak, ko to berem, ne vidim bistva. Kaj je torej to, česar ne morete, moremo sprejet na drugmu? Mislim, zakaj ne poveste direkt kaj vas muči.

Bedaki niso samo A., ampak nas je kar nekaj. Če pa bi rad kaj razčistil s to osebo naj to stori , prosim lepo, direkt. Jst recimo lahko rečem, da sem A. ju že večkrat povedala svoje, sva se skregala. Pa kaj. Še vedno sva lahko frenda in sodelujeva. Kljub drugačnim pogledom.

Marsikaj se da razčistiti tudi na srečanjih. Vsi, ki se jih izogibate, tu pa ste pametni, pogumni in glasni, ste vsi vabljeni, da se srečamo in s tem dobi potem tudi forum več življenja. Wink

Kar se tiče bedakov se pa strinjam, da so to osebe, ki verjamejo v to, da lahko sodelujemo kljub vsem razlikam. Hvala Bogu, da je toliko razlik v naših pogledih, če ne bi res lahko postali omejeni. Tako pa si vsi samo širimo poglede. Smiley

Sploh pa kaj, če hoče A. vedno znova neki kontrolirat forum. Še vedno lahko objavljate slikice, angleške tekste in sploh vse kar je. To je pač njegova blodnja, tko al tko ima vsak od nas svojo. Wink Grin

Mislim, a je res tako težko direkt v oči nekomu povedat mnenje? ??? Wink Cheesy


Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #54 - 29.05.2003 at 02:56:19
 
Petra. wrote on 29.05.2003 at 02:41:15:
Več kot očitno je, da ima marsikdo neke neporavnane račune , klele z A., drugje spet kdo drug s kom drugim.

Midva z A.jem imava povsem čiste račune, zato ne vem kaj sedaj tukaj nekaj kompliciraš brez veze in se postavljaš za A.jevga bodyguarda, ko se sploh ne gre za osebni spopad.

Quote:
Ampak, ko to berem, ne vidim bistva.

Ker ga nočeš videti?

Quote:
Mislim, zakaj ne poveste direkt kaj vas muči.

Saj smo povedali direkt, bolj direkt ne gre več.

Quote:
Kar se tiče bedakov se pa strinjam, da so to osebe, ki verjamejo v to, da lahko sodelujemo kljub vsem razlikam.

Ja kaj si pa zdaj prijavila. Pametni torej ne verjamejo v sodelovanje kljub vsem razlikam? Moraš biti bedak, da to obvladaš? Jao, Kali, pa sem ti reku, da malo manj kadi. Grin Wink

Quote:
Hvala Bogu, da je toliko razlik v naših pogledih, če ne bi res lahko postali omejeni. Tako pa si vsi samo širimo poglede. Smiley

Saj ravno to delamo - širimo poglede. Kje ti vidiš kreganje, lepo te prosim?

Quote:
Sploh pa kaj, če hoče A. vedno znova neki kontrolirat forum. Še vedno lahko objavljate slikice, angleške tekste in sploh vse kar je. To je pač njegova blodnja, tko al tko ima vsak od nas svojo. Wink Grin

Ja saj, ti naši argumenti so pa naše blodnje. A mi pa nismo upravičeni do njih?

Quote:
Mislim, a je res tako težko direkt v oči nekomu povedat mnenje? ??? Wink Cheesy

Ni, saj smo mu, vsak svoje, tebe je pa malo zaneslo iz poti. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #55 - 29.05.2003 at 09:36:41
 
himynameis wrote on 29.05.2003 at 01:12:27:
Ne vem zakaj, ampak mi šesti čut pravi, da bi Harry bolje obvladal A.jevo delovno mesto. Čist tko bytheway. Smiley


Hvala za zaupanje, Himi. Vendar naj ti povem, da jaz niti ne bi želel Aleševega "delovnega mesta", niti ne bi mogel tega opravljati s takim zanosom, kot to opravlja on. Jaz osebno vem, da se Aleš trudi, le včasih ga zanese in hoče narediti preveč naenkrat.

Sicer pa ni tale topic namenjen polemiki o Alešu.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #56 - 29.05.2003 at 09:38:11
 
haryy  Grin

zdel se mi je tolk kul k skoz to vrjamem furamo da je blo dobr vidt ne vrjamem v A. pa sem pustu(pač fora, sej veš se je treba mal zezat kdaj),

drugač se je cel stavek v oklepaju originalno glasil, (sploh pa ne vrjamem v delo A. in ne želim soustvarjati z A.)

dodajam:
niti se nočem potrudit tolk da bi z A. uredil stvari da bi delal, oz z A. se tolk razhajava da z njim ne bi delal in zaradi tega ne bom delal s celo skupino, niti z njo ne bom komuniciral.

čeprav ne vem kdaj se je miro to odločil ker že eno leto ne dela kaj dost in do tega ni prišlo zaradi mojega urejanja foruma to je šele po tem ko sem ga prosil če da sliko dol...  Wink

dobro vse razumem, zdej pa vprašanje? zakaj si v bedakih, kljub vsemu temu miro?
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #57 - 29.05.2003 at 09:51:12
 
Aleš,

Torej želiš povedat, da sem vendarle že ta prvič ta tvoj zapis skoraj pravilno razumel ???

Ta skupina so neke vrste tvoji pomočniki in kdor se s tabo ne strinja oz. s tabo ne dela naj spoka in gre?

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #58 - 29.05.2003 at 10:09:43
 
Quote:
Aleš,

Torej želiš povedat, da sem vendarle že ta prvič ta tvoj zapis skoraj pravilno razumel ???

Ta skupina so neke vrste tvoji pomočniki in kdor se s tabo ne strinja oz. s tabo ne dela naj spoka in gre?

lp bp


Mislim, da nisi. Saj sam veš, da je bilo med bedaki že več nestrinjanja z Alešem kot tu na odprtem delu. Pa vseeno ni zarida tega nihče moral oditi. Razen Andres, ki je to storil prostovoljno.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #59 - 29.05.2003 at 16:35:35
 
Poglejmo po vrsti bp

1. večina v bedakih so ljudje, ki so zaljubljeni v svoje delo, so samozavestni, samostojni in ustarjalni, druži nas skupno zanimanje za ustvarjanje stvari.

torej kar se tiče tvojega vprašanja, vsak dela svoje stvari, vse to skupaj pa postane celota ko to povežemo.
pomagamo si vsi, kjer koli kdo komu lahko, saj s tem pomagamo tudi sebi in vsem vam ki berete, ustvarjate ali se družite na teh skupnih stvareh.

bom pa rekel še to: meni so naljubši soustvarjalci tisti ki so samostojni, ki imajo svoje ideje, zamisli in ki za tem stojijo samostojno in na katere se lahko zaneseš da bodo sami uredili vse potrebno in te v primeru da ti kot njihov soustvarjalec razmišljaš napačno  tudi nanjo jasno opozorili.(kot vodja se boš vrjetno strinjal z mano)

in vesel sem da so v bedakih predvsem(oz lahko rečem vsi) takšni in zato tudi uspešno soustvarjamo.

2. če se kdor koli ne strinja s komer koli v bedakih, to nikdar ni bil noben problem ker smo se in se bomo vedno trudil uredit, stvari znotrej in zunaj, normalno je da se razhajamo in hval bogu da se. Ampak normalno je da potem to tudi uredimo.

torej kar se tiče tvojega vprašanja: Če se kdo ne strinja z mano, je to čisto običajno, zakaj bi se moral?
Tudi jaz se ne strinjam z kom kdaj pa kdaj. To nikdar nibil razlog za nesodelovanje.


Če pride do razhaja v bedakih pa se deluje tako da se poskuša stvari razumet in šele nato it v smeri da najdemo vsem ustrezno skupno rešitev, kot veš net ponuja kreativen in ustavrjalen prostor vsem in nisi omejen da ne bi našel ustrezne rešitve, tako kot ne v času kot ne v prostoru.

Drugo pa je če kdo nima namena tega kar ga moti uredit oz smatra, da tega on ne more uredit, takrat pa se ponavadi tudi v realnem življenju posloviš in veš da je čas da greš na svojo pot.

tretje pa je sledeče, da delamo v open sourcu in to pomeni, da skupaj ustvarjamo in da se dopolnjujemo.
in zdej če komu to ne sede oz ne dela teh stvari, pol mi povej zakaj bi bila tako oseba v bedakih, ki so namenjeni delu na projektih in moderiranju foruma?
pomoje je samoumnevno da pričakuješ od takoh ljudi da so tolk sposobni da bodo to povedal, sori fantje in punce grem svojo pot tu se ne najdem.

če bi rad vedel kako delujemo ti navedem: enkrat sem predlagal, da se nekaterim začasno vzame dostop do bedakov dokler spet ne vidijo ali sami predlagajo stvari kjer bi jim sedl delat z nami.
ker pa so bedaki samostojni in svobodni predvsem kar se tiče odločitev, tudi niso podprli mojega predloga, da se da te, ki ne delajo in pravijo, da nekak ne vrjamejo v to kar mi delamo oz v način oz pristop k delu(lahko tud rečva mojega, ker eden pač vedno odgovoraja) damo začasno ven iz bedakov.

vendar ker sam še vedno stojim za tem, da hočem da so bedaki samo tisti(to ste lahko vsi, ki izpoljujete tako zvane pogoje ustvarjalne skupine) ki delajo na projektih imajo to željo, da želijo kaj dobrega narest oz so moderatorji na forumu, ostali pa ne rabijo bit ker nam to pobere full e.

to je vse.

ps če bi mel kdo pomisleke glede odprtega načina ustvarjanja: open source ne pomeni odprtosti do te mere da dovoljuješ recimo temu sranje po programu, ki ga bo dobil uporabnik(in da ne bo nič delal)(to se ne nanaša na tisto mirotovo sliko, ampak na splošno) ampak temu da se skupaj najde izvirne in realizira najboljše rešitve za uporabnika in da tudi uporabnik lahko te tvoje rešitve nadgradi in dopolni in to svoje znanje posreduje naprej.

sicer pa bp: sami se še učimo delovanja in soustvarjanja in v splošnem smo dobra ekipa, ki ima tako svoje dobre kot slabe strani, ampak vedno sledimo sebi in temu da bomo nekoč boljši, kot osebe in kot ustvarjalci.  Kiss
Back to top
« Last Edit: 02.06.2003 at 17:31:57 by A. »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 12