Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 58684 times)
Miha-
Guest




Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #45 - 05.11.2003 at 23:00:55
 
ja, matrix je res dbest zgodba , filozofija ujeta v filmu in zgodbi.. superca
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #46 - 06.11.2003 at 14:24:16
 
Mi je pred časom v nekem pogovoru sin (star je 20 let), dejal, da smo ljudje za zemljo virus, ki jo uničuje. Sem mu seveda poskusil ugovarjati, češ........
Sem mu pretresen pritrdil.
Včeraj sva gledala matrico na tv....se spogledala in zasmejala, ko je agent to isto rekel nekemu človeku.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #47 - 06.11.2003 at 15:05:43
 
Mater, pa kva vam je to Matrico?

A vam že mal na možgane kaplja?

Takšnega konfuznega sranja, kot je omenjeni filmski zmazek, pa že dolgo ne!

Zadeva jej žalitev za vse, ki se trudimo živeti zavestno in naravno, zato mi res ni jasno, kako ste sploh lahko pozorni na en čisto navaden produkt totalno zmedenega uma, ki je pomešal mal cyberja, mal newage, mal filozofije in nastal je omenjeni mentalni konstrukt!

Dejto no, prosim vas, kje mate zdravo pamet?
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #48 - 06.11.2003 at 15:25:48
 
Jakob_Ostrjan wrote on 06.11.2003 at 15:05:43:
Mater, pa kva vam je to Matrico?

A vam že mal na možgane kaplja?
Dejto no, prosim vas, kje mate zdravo pamet?

Ti se kar hecaj, bi se pa drugače zresnil, če bi ugotovil, da si v resnici le figura, ki nastopa v nekem zapletenem programu (Matrici).   Cheesy


Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #49 - 06.11.2003 at 16:05:54
 
Bardo_Thodol wrote on 06.11.2003 at 15:25:48:
Ti se kar hecaj, bi se pa drugače zresnil, če bi ugotovil, da si v resnici le figura, ki nastopa v nekem zapletenem programu (Matrici).   Cheesy

Jest si ves cas poskusam predstavljat, da sem drobcek enega 27.35 dimenzionalnega fraktala. Po mojem sem zato ves cas tako resen.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #50 - 06.11.2003 at 16:12:56
 
Nekdo je celo trdil, da je vesolje en velik program in da ima zato za nas dve novici, eno dobro in eno slabo:

dobra novica je ta, da ima vesolje svoj smisel, saj se odvija po smiselno načrtovanem programu

slaba novica pa je, da je namen tega programa izračunati vrednost števila Pi na nešteto decimalk ...



Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #51 - 06.11.2003 at 16:34:05
 
Bardo_Thodol wrote on 06.11.2003 at 16:12:56:
Nekdo je celo trdil, da je vesolje en velik program in da ima zato za nas dve novici, eno dobro in eno slabo:

dobra novica je ta, da ima vesolje svoj smisel, saj se odvija po smiselno načrtovanem programu

slaba novica pa je, da je namen tega programa izračunati vrednost števila Pi na nešteto decimalk ...

To je pa res slaba novica, jest sem pa ves cas racunal na samopodobnost, da bom nekje enkrat uspel (recimo v cajnih listih, kristalni krogli ali kavni usedlini) razbrat stevilke, ki bodo naslednji teden izrebane na lotu in potem veselo uzival do konce svojih dni. Zdaj pa se bom moral zaradi tega prekletega pi-ja za katerega ne znamo se nic kaj pametnega rect, naprej matrat.

bipi bi en drug pi.

zivele 22/7
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #52 - 06.11.2003 at 17:37:09
 
Quote:
Jest si ves cas poskusam predstavljat, da sem drobcek enega 27.35 dimenzionalnega fraktala. Po mojem sem zato ves cas tako resen.

LOL Grin Grin Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #53 - 06.11.2003 at 19:45:21
 
en_bk wrote on 06.11.2003 at 14:24:16:
Mi je pred časom v nekem pogovoru sin (star je 20 let), dejal, da smo ljudje za zemljo virus, ki jo uničuje. Sem mu seveda poskusil ugovarjati, češ........
Sem mu pretresen pritrdil.
Včeraj sva gledala matrico na tv....se spogledala in zasmejala, ko je agent to isto rekel nekemu človeku.

Iz tega, da je človk kot virus, bi se dal clo črpat eno upanje zanjga: virus je tolk 'inetigenten', da nikol ne unič svojga gostitelja do konca, ker bi  tem bi tud seb onemogoču ekistenco. Človeštvu  jest tolikšne inteligence skor ne bi  upal pripisat Undecided Cry.

Btw, kak se konča tretji del, kakšen je njen mesič?

 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #54 - 07.11.2003 at 12:37:52
 
No, nekaj sem pa pozabil in kar je treba priznati: ustvarjalci Matrice so se na nek način - verjetno nezavedno - dotaknili bistva našega bivanja na tem planetu.

Saj smo vsi že slišali, kako Vede in ostala ezoterika pravijo, da je naš svet samo privid, maya, in da je naša resnična narava, naše bistvo, "drugačno".

Ampak, čim se začnemo pogovarjati o tem, o Resnici, moramo odmisliti vse fizikalne kategorije, ki jih poznamo. Računalniški program pa temelji ravno na teh kategorijah oziroma zakonitostih, ki jih fizika določa. Zato pravim, da je Matrica skrpucalo.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #55 - 07.11.2003 at 12:40:40
 
titud wrote on 06.11.2003 at 19:45:21:
Btw, kak se konča tretji del, kakšen je njen mesič?


Da ste butasti...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #56 - 07.11.2003 at 12:49:43
 
Jakob_Ostrjan wrote on 07.11.2003 at 12:40:40:
Da ste butasti...


Da smo? Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #57 - 07.11.2003 at 13:00:42
 
No, ja, saj včasih res paše mal možgane na pašo dat... Samo ne vem, zakaj je pol treba cirkus okol tega zganat...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #58 - 07.11.2003 at 13:56:52
 
Jakob_Ostrjan wrote on 07.11.2003 at 13:00:42:
Samo ne vem, zakaj je pol treba cirkus okol tega zganat...

Standardni komercialni prijemi za uspešnejšo prodajo izdelka pač, da se čimveč folka skupaj nabobna in čimveč pokasira.
Moč  reklame, ki te prepričuje, da brez tega, kar oglašujejo, ne moreš biti srečen.

Spomnim se ene skrite kamere, v kateri se je kakih dvajset komadov postavlo v vrsto in  mimoidoče diskretno nagovarjalo, da tole se pa res splača. Čeprav so dejansko čakali pred vrati nekega praznega haustora, kjer ni bilo ničesar, se je začela vrsta zainteresiranih kar daljšati in daljšati   Grin


Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: matrix matrica reloaded ... ???
Reply #59 - 07.11.2003 at 15:01:20
 
Jakob_Ostrjan wrote on 06.11.2003 at 15:05:43:
Mater, pa kva vam je to Matrico?

A vam že mal na možgane kaplja?

Takšnega konfuznega sranja, kot je omenjeni filmski zmazek, pa že dolgo ne!

Zadeva jej žalitev za vse, ki se trudimo živeti zavestno in naravno, zato mi res ni jasno, kako ste sploh lahko pozorni na en čisto navaden produkt totalno zmedenega uma, ki je pomešal mal cyberja, mal newage, mal filozofije in nastal je omenjeni mentalni konstrukt!

Dejto no, prosim vas, kje mate zdravo pamet?





jaka, da nisi ti česa pomešal


film je iluzija - budistično gledano samo zapolnitev praznine


(ne vem zakaj imam občutek, da te zanimajo samo "Resnične zgodbe")
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7