Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 9727 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #15 - 07.05.2003 at 09:32:33
 
Po moje bi pa vsi radi bili srečni 8)




uživajte
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #16 - 07.05.2003 at 10:01:16
 
Quote:
men se zdi k da vsi stremite po taki ali drugacni "enosti".


Vsi smo eno  -  V duši SMO eno - kar pa se Gradi Izven nje - je že nadgradnja misli in vsega kar jemljemo in sprejemamo iz okolice...

In tem na tem forumu je zelo veliko - drugačnosti in to je dobro - naj tako tudi ostane.

Lepo je, toliko opazimo, mar ne.
Se prej zavemo, da Da svet ni SAMO s pravljice in sanj stkan - je Tudi resničen - Realn...

Podaj svoj resničen pogled - da te SPOZNAM/o.

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #17 - 07.05.2003 at 10:06:27
 
t wrote on 07.05.2003 at 09:32:33:
Po moje bi pa vsi radi bili srečni

se strinjam s tem.

a se tud strinjamo glede tega da vsi stremimo po sreci ki traja in ki nima meja in ne pripelje nikamor drgam kokr nazaj v sreco iz vseh strani?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #18 - 07.05.2003 at 10:12:39
 
Moonlight wrote on 07.05.2003 at 10:01:16:
Vsi smo eno  -  V duši SMO eno - kar pa se Gradi Izven nje - je že nadgradnja misli in vsega kar jemljemo in sprejemamo iz okolice...

kaj pa je smisel te gradnje izven?

Quote:
In tem na tem forumu je zelo veliko - drugačnosti in to je dobro - naj tako tudi ostane.

dostkrat ta drugacnost izzove v kasnem vznemirjenje ali nezadovoljstvo. zakaj bi blo to dobro?

Quote:
Se prej zavemo, da Da svet ni SAMO s pravljice in sanj stkan - je Tudi resničen - Realn...

kako pa loh zvemo kaj je realn svet pa kaj ni, da se ne zmotmo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #19 - 07.05.2003 at 10:17:59
 
Se strinjam z Miško, ki je tako lepo povedala tole o barvah. Veš, Simona, tista primerjava o članku o pasjih zadevah in vložku je malo banalna, ker članki se tako ne pišejo. Tole je pa forum in nanj prihajajo ljudje različnih nagnjenj in edino kar nam preostane je ravno to sprejemanje. Včasih koga en stavek v postu asocira na nekaj in potem seveda napiše kaj o tem, čeprav je že out of topic. Ampak na forumu drugega tudi ni pričakovati. Mislim, da je malo takšnih, ki namerno počno packarije.
Zadnjič, ko je imel, kdor je pač bil, navdih, da je oddal nekaj postov z vsebino satan,satan...., se ni nihče odzval na to in model je lepo zaključil. Če bi kdo kaj veliko repliciral, bi verjetno model dobil krila.

Na vsakem forumu pride kdaj do nezaželjenih zadev in če se s tem preveč obremenjujemo ni dobro.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #20 - 07.05.2003 at 10:34:55
 
Quote:
Enim je pač težko razumet.


Glede tvojih replik z Himijem, bi si mislil, da tudi ti sodiš tja, kamor si napisal za ene. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #21 - 07.05.2003 at 11:44:14
 
Quote:
Glede tvojih replik z Himijem, bi si mislil, da tudi ti sodiš tja, kamor si napisal za ene. Wink

LP Harry

se strinjam
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #22 - 07.05.2003 at 11:53:21
 
Quote:
Tole je pa forum in nanj prihajajo ljudje različnih nagnjenj in edino kar nam preostane je ravno to sprejemanje. Včasih koga en stavek v postu asocira na nekaj in potem seveda napiše kaj o tem, čeprav je že out of topic. Ampak na forumu drugega tudi ni pričakovati. Mislim, da je malo takšnih, ki namerno počno packarije.

Harry – hvala, ker si povzel tudi moje misli in s tem odgovoril Star12…  Smiley

Meni je tale forum všeč ravno zato, ker na nek način odslikava realnost… Tisto, kar se nam dogaja tudi v vsakdanjem življenju in v vsakdanjih situacijah… Tudi tam se srečujemo z raznoraznimi ljudmi in z raznoraznimi njihovimi barvami… In ni tole nek bubble, kamor bi bežali pred realnostjo…

m.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #23 - 07.05.2003 at 12:35:57
 
Quote:
Se strinjam z Miško, ki je tako lepo povedala tole o barvah.


Tudi jaz, saj sem napisla, da je zelo lepo, da je k mojemu pogledu dodala še svojega.
Toliko drugačnosti  je.

Quote:
Veš, Simona, tista primerjava o članku o pasjih zadevah in vložku je malo banalna, ker članki se tako ne pišejo.


Vem, da se ne - članki v revijah, sem menila.
In se opravičujem, če ste jo napačno razumeli...
LE...

Quote:
Tole je pa forum in nanj prihajajo ljudje različnih nagnjenj in edino kar nam preostane je ravno to sprejemanje.


In o tej drugačnosti sem že pisala.
Sprejemanje in dojemanje pa je stvar vsakega posameznika.
Tako mene nekje zaboli, če gre nekje nekdo preveč globoko - ampak to je del, s katerim moram opraviti sama.
To je del - tam moram delati.
Lahko pa o tem tudi preprosto pišem - in dobim vrnjene drugačne poglede - drugačne barve, kot piše Miška.
In res je - lepo je, če se to deli, spoznava in kasneje tudi sprejema.
S časoma vsi dojamemo BISTVO.

Res je tako.
Hvala vam za vse poglede, kateri se tukaj delijo.

Quote:
[...Ampak na forumu drugega tudi ni pričakovati. Mislim, da je malo takšnih, ki namerno počno packarije.


Ne bom trdila, da je temu tako.
Lahko da ni nikogar, ki bi delal ravno to.
Vsak zase ve, koliko lahko sprejme in kaj ne.
In po kolikem času bo nekaj dojemal.

Quote:
Zadnjič, ko je imel, kdor je pač bil, navdih, da je oddal nekaj postov z vsebino satan,satan...., se ni nihče odzval na to in model je lepo zaključil.


Očitno res nihče ni želel dati kakšne replike na to - saj je vedno tako, da se nekje ŽE SAM DOVOLJ jasno izrazi, da nekomu ni potrebno ničesar dodajati.

Quote:
[Na vsakem forumu pride kdaj do nezaželjenih zadev in če se s tem preveč obremenjujemo ni dobro.



Imaš prav.
Zato pa sem ravno v tem smislu, kljub pomanjkljivostim, na katere ste me sedaj nekateri opozorili, ker imate BOLJ širok pogled, pisala ta del teme.


Ampak svobodo PISANJA pa še vedno ima VSAK SAM in teme, ki jih odpira in piše - kljub temu, da so preveč globoke, PRIDEJO tudi na POVRŠJE.

Verjamem, da je veliko na tem - kar pišemo in govorimo.
Več kot je tega, bolje je.

Nekdo se najde v pisanju, nekdo pa v govorjenju.
Vsi pa slej ko prej pridemo na svoj CILJ.

Oh, ja...
Mogoče bi se še kaj našlo...

Dodaj še svoj pogled.. Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #24 - 07.05.2003 at 12:39:29
 
Petra. wrote on 06.05.2003 at 12:54:01:
Tako ali tako vsak o sebi piše, zato se ne sekirat, Simona. Beri kar se te dotakne in kar te zanima; je moj moto. Wink


Tole sem malo spregledala.
Je pa nek del, ki se je sedaj tudi mene dotaknil.
Vsak sebe najbolj POZNA in tako SE TUDI IZRAŽA.
Skozi govorico in pisanje - spoznavamo sebe in druge...

Hvala Ti ...
Hvala Vam...

Še naprej si delimo različne poglede in Rastimo ob njih.
Če pa se te nekaj GLOBOKO DOTAKNE pa razmisli Zakaj je bilo temu TAKO... Wink

Veselo pisanje in izražanje še naprej...

Lep dan vam želim  Smiley
Sončen in ne preveč Vroč... Wink Smiley
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #25 - 07.05.2003 at 12:39:46
 
hejla samson  Wink

vesel sem, da se še kdaj oglasiš, pogrešam tvoje resne in jasne poste, predvsem pa kvaliteto in globino uvida, s katero si nam razložil tudi marsikateri pogled na cerkev...

aja kar se tiče sprejemanja in spoštovanja pa je stvar jasna...

če nekdo resno začne z topicom in da resno vprašanje, se pričakuje resen odgovor, ne glede na to kaj te asocira...

te asoiciacije in kreativne ideje pač deli tam kjer je zato mesto... tolk že vidmo al je resen vprašanje ali ne?

tolk smo odprti, da znamo odpret tud nov prostor za lastne kreativne asociacije in pustimo ostalim da resno, poglobljeno in raziskovalno, če hočemo pišejo sem not...

da najdejo svojo oazo miru in bazen energije, da ta energija kroži, da jim vrača in da oni lahko to vračajo in oplemenitijo, če dam resen post in pol zajebancijski odgovor dobim pol nima kaj napisat, če dam gor še drugega, pa dobim še enega takega, pol neham pisat sploh na forum

zato sem reku, dejte vsaj 2 resna stavka napisat in mal razlage, pol pa še kakšno duhovitost za na konc, ne sam eno kratko misel in še to tako dvoumno, kaj naj s tem? uzemi si 2 minute in razmisli kaj te kdo sprašuje...

NE BIT POKROVKA KI VEDNO NEKI POKRIVA, KI KAR NEKI ZAKLJUČUJE...  KI MORA VEDNO DAT ENO BESEDO ZRAVEN, če ti ne sede resenga odgovora dat pol na resne poste pač ne piši.

torej kot pravi miška vse barve so sam ni treba da pol zaradi ene barve druge zvodenijo, ampak vsaka barva naj najde svoj prostor, oz si ga uredi.

tekmovalnost pa raje nadomestite z ustvarjalnostjo, tle gor strmimo za kreativnim sodelovanjem in izmenjavo znanja, torej?  tekmovalnost?
morda bi prav prišla spodbuda...

nikol ti ni treba tekmovat, v tem kar si, si že najboljši, NA SVETU

Ane miši?

je pa takod a ste kar uredu drugač, da znate ločit med resnostjo in asociacijami in velčinoma spoštujete mneja drugih, vsega pač ne vidimo ampak, če strmimo k temu da stvari dopuščamo se vse da.

prav tako pa je ta pobuda, da se tudi o teh stvareh pogovorimo odlična, saj druženje zahteva veliko prilagajanja, strpnosti in omogočanja svobode(a ne na račun drugega,  odpri si svoj protor in tam svobodno ustvarjaj, to pričakujemo od vseh).   Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #26 - 07.05.2003 at 12:52:02
 
Quote:
kaj pa je smisel te gradnje izven?

Misli Rastejo.
Izoblikuje se Osebnost.
Vsaka drugače.
Duša pa vedno in bo OSTAJA enaka.
Kaj nismo vsi eno PO DUŠI?

Quote:
dostkrat ta drugacnost izzove v kasnem vznemirjenje ali nezadovoljstvo. zakaj bi blo to dobro?


Ker ko nastane vse to - nastane bolečina in ona je najbolši učitelj in pokazatelj - zakaj nas to boli, prizadane.
Od kje...
Kako pa to bolečino ozdraviti pa Zmore vedeti vsak sam.
Ali pa znova iskati mnenja...


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #27 - 07.05.2003 at 14:04:07
 
Quote:
nikol ti ni treba tekmovat, v tem kar si, si že najboljši, NA SVETU

Ane miši?

Hehe, Aleš… »V tem, kar si, si že najboljši na svetu«…

Me to spomni na moj prvi piknik z vami… Sva imela takrat točno na to temo debato, ja… In jaz še vedno ostajam pri svojem že takratnem dodatku: v tem trenutku… In to seveda pomeni, da si v naslednjem trenutku lahko še boljši, ane? Wink

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #28 - 07.05.2003 at 15:36:39
 
Quote:
Poglej, nimam te navade, sam od sebe nikoli ne začnem.
Vendar takšnim ljudem kot je Himi se ne pustim in se nikoli ne bom pustil. To so barabe, ki samo gledajo, da bodo nekje izrekli ali napisali bedarijo in gledajo predvsem na to da nekoga prizadenejo.

Čudno, jaz pa sem ravno tebe ocenil za takega in te imam za nasprotje sebe.
Ko si butnil otroka ob radiator in se mu režal v obraz, ga nisi prizadel?
Ko si neopravičeno, bazirano na lastni sebičnosti, poslal mamo nad učiteljico, da je tudi ona odšla v bolnišnico, je nisi prizadel?
Ko si se smejal tistemu jeclarju v obraz vsakič, ko je nekaj hotel rečt, ga nisi prizadel?

A si se sploh že spoznal? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: TEME IN OSEBE NA FORUMU... KAKI STE
Reply #29 - 07.05.2003 at 19:35:30
 
ja jao, tud sam sem že bil full pameten enkrat na forumu in pol... kaj mislita, da se je zgodilo pol...

ja ..  ene... pol leta smo se zbiral k smo se tolk razsul, s fejt velik turda smo se pobral in postal frendi in to res dobri, z šefi od DA(drog artom)...

sej vesta pravijo: kar te ne uniči, te ojača

vse je za neki dobr....

rezultat si preberita v zlata priporočila v topicu open source.

pa sej ni tolk hudo, na konc smo vidl da smo se zaradi nerazumevanja stila pisanja zapeltl... da smo drugač vsi prav pridni fantje... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3