Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18067 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: BOKS
Reply #30 - 28.05.2003 at 19:26:03
 
NOU U DUHOVNOSTI..... he, he.....večje šale pa še ne .... prosm a se lahko sestavi lista starih u duhovnosti....zdej že vemo...fizikalc je nou u duhovnosti....he, he.....lepo prosm brez teh duhovniških pridevnikov , nov str, dobr , slab.....pliz .....duhovneži zmeri na hitr pokarakterizirajo brez argumentov...to so puhli ljudje...bližnjic, ljudje kaosa, večnega besedičenja....izgubljenega sveta....
veliki ljudje v stilu ....ki ga je omenil fizikalc....majo zadeve pošlihtanein težijo k temu....zato ker jih kaos ves čas preizkuša in jim grozi da jih preplavi.....itak pa lahko to duhovneži že od kastanjede naprej to bereejo .....duhovneži v družbi šarlatanov naredijo več škode narodovemu zdravju kot antraax u cevovode pitne vode. Al pa fluor u zobno pasto....he, he.

Dejmo se zbrat in se argumentirejmo....nezrele pa pozivam malo bolj k strpnosti in poslušanju zrelejših....
lp
brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #31 - 28.05.2003 at 19:40:36
 
Mislim, da sem čisto lepo argumentiral..zame so to fraze in floskule, ki mi zvenijo tako kot, da je dotični ravnokar prebral eno od new age-ovskih knjig in potem pametuje in tak je zame frišn v duhovnosti oziroma jo je šele začel raziskovati. In kaj je to kot le besedičenje... Všeč mi je tvoja misel: "nezrele pa pozivam malo bolj k strpnosti in poslušanju zrelejših.... " Zato, ker to leti name se kot nezrel osebek priklanjam in prepuščam prestol zrelejšim.. naj pišejo zreli in duhovni...  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: BOKS
Reply #32 - 28.05.2003 at 22:07:27
 
ONE ,....namen tega foruma ni prepiranje ....se manj dokazovanje kdo je lepši in pametnejši ...u SLO je že kar nekaj žaretov lepotcev.....tko da take klopotce ne potrebuje noben ki bi rad bil konstruktiven...ti sam povej kaj , zakj in kako, ...najlaži je samo rečt...vi ste čist mim...in to je to...še najlaži je pa to nardit kot Guesttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lp
brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #33 - 28.05.2003 at 22:24:52
 
Aja! Zakaj pa potem ti mene kritiziraš jaz pa nobenega nesmem... Aja sej res ti si zrel, jaz pa nezrel... Aja seveda zdaj sem dojel-tvoja kritika je konstruktivna moja pa ne. Zato ti mene lahko kritiziraš do mile volje...Samo tako naprej.Kralji morajo na prestol. Ostali utihnite!!! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: BOKS
Reply #34 - 28.05.2003 at 22:46:23
 
HI, HI , HI....ampak res si mulc One .....sam kregou bi se....nepoboljsljiv neutolazljiv  crevesar .....he, he....dej ce ti pase se kr raspucej...bomo pomagal....ti sam povej kaj ....

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #35 - 28.05.2003 at 22:53:55
 
Glede na to da sem mulc... tu,tu,tu-no pa sem se raspucu in te ustrelu! Grin Ne, sploh se ne bi rad kregu samo želel sem te opozorit na tvojo kontradiktornost... pa si me spluvu.ampak pozabimo zdaj to.cisto za res.Raje mi povej BRUS-Li zakaj si umru?Zaradi steoridov ali pa mogoče obstaja kakšna druga teorija?
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: BOKS
Reply #36 - 28.05.2003 at 22:58:29
 
Hmm, ljubezen na prvi pogled. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
natural
Guest




Re: BOKS
Reply #37 - 29.05.2003 at 09:16:05
 
Quote:
Aja pa še to sem pozabil napist v post-u zakaj mislim, da bore malo veš o duhovnosti. Zato, ker si navrgel take fraze in floskule, ki jih že ptički čivkajo in jih prodajaš kot duhovnost. Zgleduj se po BRUS-LI-ju, v njegovi post-ih se vidi, da je dal  že veliko skozi in resnično ve kaj govori. Pa prosim, ne bit užaljen!
Men se pa zdi da je martinko cist lepe stvari povedal.Sicer pa ali ni tukaj govora o boksu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #38 - 29.05.2003 at 10:27:55
 
Cist lepe stvari povedu?! Grin
Ja res krasne in cudovite, človeku grejo kar dlake pokonci ko bere besede:"Pejt se to igro tud ti. Uživi v tem. Vidu boš da ni vse tko k se zdi. Za večino ovc. beeee. Zaznavi."
Kakšni nasveti, kašna izkušenost, kakšna duhovnost.Trikrat hura za fizikalca! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #39 - 29.05.2003 at 10:41:17
 
Ti natural  pejt pa s Stojchijem debatirat in njemu oči odpirat-tega je model res potreben.
Back to top
 
 
IP Logged
 
fizikalc martn
Guest




Re: BOKS
Reply #40 - 29.05.2003 at 19:34:02
 
Ja lep pozdrav!

Ta frišn se oglasa. Kako smo kej. Ja zgleda da sm pa jest res totaln aberveznik. Ampak sej še rasm, Sam kako bom pa vedu kdaj sm pa na nivoju da se bom pa lohk z one- and the onlj menu. Najbž še ne hmal, sm frišn, Frišn k pravkar umit štunf.

A če vsaj mal diši. a to kej pomen?

Ej ONE ( a je prov da sm z velko napisu, saj si konc koncu edini ), kva je to nju ejdž?

Lepo vas prosm, kakšn nju ejdž shit? Sam veš one, aja pardon ONE, mogoče sm pa, ne v bistvu sm zanč zabluzu.Če ti tko pravš. Kr sm hotu povedat običajnim ljudem, ti so mi najljubši, saj sm očitno na njihovem nivoju ( saj veš mi ta frišni ), je to da se ne it en mistike in filozofije. Boks je lep dokaz za to. Tle težko filozofiraš, in težko na konc pametuješ v stilu sj bi ga lohk sam če bi hotu.
A veš kaj je najbolj žalost, da duhovnost tle nima kej dost zravn. Tko da se tud mi ta frišni lahko gremo fajta. Duhovnosti se pa ne grem, te lohk hitr zanese. Grem se praktičnega in poštenga življenja.

Komu sm sledil sprašuješ. Sebi. Ta pot je po moje najboljša. Sam sej veš, mi ta frišni se bomo že še česa naučil, počas, mamo cajt. Mogoče sam ena kritika. Mogoče bi se mogl vi, k ste dosegl nirvano, pa mejde in ganse, naučit potrpežljivosti do nas majhnjih ljudi k še učimo nju ejdža. Sej vem, da je za bogove to hudo. A se bo dal kej zment?

Maš pa prov. Tazga povprečnga in enostavnga sranja se pa ne bom šel več. Pejmo se rajš o boksu mant. Si delit izkušnje, ta nova spoznanja. Al je pa ta tema preveč praktična za nas. Se bomo rajš šli kdo je bol dohovn, pametn.

Moja lestvica duhovnosti: od 1 do 10: 2,5
Intelekt: 2
Lepota:3
Dolžina onega:2,7

Tko vidš. Edin na lepoto lohk stavm.



Back to top
 
 
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #41 - 29.05.2003 at 23:09:26
 
No lepo da me še kdo preseneti.Pa prav zares. Mislil sem, da boš čisto znorel pa nisi..
No si mi pa dal mislit, da tisti ki ste "frišni" ste veliko bolj dovzetni za stvari kot kašni , ki so že v "duhovnih" vodah 20 ali 30 let.
Vzemimo za primer Stojchija...natural mu je precej hude stvari napisal pa vseeno ni dojel pointa. In point je ta:če si ti na primer 10-letni deček in ti jaz povem kako naj masturbirej in ti pri tem še obljubim izkušnjo(ki jo Mojster vedno obljubi), seveda izkušnjo ekstaze ali ne vem kaj... in ti jo seveda imaš in potem začneš mene častiti,češ jaz sem odgovoren oziroma sem ti jaz dal izkušnjo. Pa bog pomagai pa sej to je tvoja izkušnja in je del tebe in sam si jo izkusil. Isto kot v meditaciji slišiš zvok in svetlobo in to je tvoja izkušnja. V Indiji že ptički čivkajo o zvoku in svetlobi in tako meditirajo ljudje že od pamti veka in potem pride Maharajij(sej jih je še milijon drugih ampak pustimo zdaj to) in ti začne prodajati tehnike in se predstavi kot Mojster-in ti ga čatiš in oh in sploh noriš za njim. In kaj se dogaja z tvojo zavestjo-postaja vse bolj in bolj ukalupljena-kot bi rekel Krišnamurti. In tu napredka ni.Duhovnega.Seveda. In potem se ti lahko še taki naturali najdejo in ti odpirajo oči(ki so to očitno že dali skozi) pa nič ne de(in če naturala spodbujam da še kaj napiše-res solidno napisano in predvsem dobro argumentirano).Bravo.
No in to sem napisal zato ker se mi zdi, da ti pa si dovzeten in ravno zato je tvoj plus da nisi že zadrt v svojem prepričanju. Torej če me sprašuješ a je upanje-seveda je!!!No bilo bi kruto od mene da te zjebem že po prvem postu. Tak prasec pa že spet nisem. No zdaj pa pobje se lahko razpišemo o boksu... in seveda že nestrpno pričakujem Bruslijevo kreativno pisanje in napredno razmišljanje in če se mi zdi da se zadnje čase bolj kačiš na ljudi in njihova mnenja namesto, da rasturiš v svojem stilu... No, to je samo mnenje nepoboljšljivega, neutolažljivega črevesarja... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #42 - 29.05.2003 at 23:27:44
 
No, sicer zdaj ko sem še enkrat prebral tvoj in moj post se mi zdi da sem jaz čisto zašel z teme(mogoče zato, ker sem prej bral ene druge stvari-Stojchija pa te reči), za tvoj post se mi pa zdi da vsebuje sarkazme, ki jih prej nisem zaznal...No, sem se očitno lotil pisanja preveč dobre volje in kar stresel iz rokava pohvale za vse: od tebe prek natural pa do Brus-lija..Pa nič ne de.. bolje da vas hvalim pobje kot da vas pluvam. No bomo pisali o boksu...fizikalc reku si da si delimo izkušnje..a si pripravljen da si jih delimo v živo. Jaz. In ti.V ringu. Čista praksa. In izkušnje. Pa da ne bo pomote-te ne izzivam na petelinji boj. Samo na boks. V najslabšem primeru se lahko samo prešvicamo in gremo domov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aabbcc
Guest




Re: BOKS
Reply #43 - 30.05.2003 at 10:08:17
 
ja dejmo o temi... "BOKS"; naj se krešejo mnenja, ampak ne na osebnem nivoju - to nima, v končni fazi, nobenga smisla -> in v praksi se zgodi samo to, da vsi (ki bi lahko bli koristni/prijetni sogovorci) odidejo iz foruma, le (beri: ker se) dva se prerekata o tem kdo je "pamtenejši"...

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
one
Guest




Re: BOKS
Reply #44 - 31.05.2003 at 16:32:43
 
Očitno sem s povabilom na sparing malo pretiraval. Zato vabilo vzamem nazaj, da ne bi bilo napačno interpretirano. Se opravičujem-res ni bilo izzivanje. Pa, lepo se imejte pobje!
Lp, one
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4