Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5733 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Rugelj o predvsem...ženskah
10.05.2003 at 13:27:31
 
Nekaj Rugljevih za pokušino in diskusijo.

Janez Rugelj, psihiater:
"Seksualno prebujena ženska je takšna, ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev".

Janez Rugelj, psihiater:
"Se bom razgalila, ti jo nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko masturbiraš, lahko si privoščiš kunilingus, lahko pa me tudi pokavsaš." To mora ženska znati.

Janez Rugelj, psihiater:
Prostitutke imajo izbiro, ne vzamejo smrdljivega, kosmatega, zajedljivega, nesramnega, razen za visok honorar, žene alkoholikov se pa morajo pustiti ploditi tudi do takšnih smrdljivih in zoprnih dedcev.

Janez Rugelj, psihiater:
Učim, da če žena ni v redu, da jo je treba odrezati.

Janez Rugelj, psihiater:
Vse, kar je na svetu ustvarjenega, so ustvarili moški.

Janez Rugelj, psihiater:
Homoseksualce producirajo nepotešene, mračnjaške matere, ki imajo prikupnejše može, kot so same.

Janez Rugelj, psihiater:
Slovenske matere so zamorjene, neprosvetljene, seksualno sestradane in nepotešene, besne na svoje alkoholično in drugače zafurane dedce in zato učijo svoje hčere, da so moški prasci in da bodo žensko samo izkoristili.

Janez Rugelj, psihiater:
Pri ženski mi je najbolj všeč mednožje, če ima lepo oblikovane male in velike ustne, pa dovolj močne dlake, ki jih je sfrizirala pri specialnem frizerju.

Janez Rugelj, psihiater:
"Zmeraj sem bil povsod najboljši".


Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #1 - 12.05.2003 at 13:18:47
 
Ne smem slabo misliti o drugih, a Rugelj je samo tak kot je... Njegovi interjuji poženejo kri v glavo, pa ti dajo tudi veliko misliti. Strokovnjak kot je on, si tega niti slučajno ne bi smel privoščiti, da govori na tak način. Je sicer res psihiater, a tudi človek. Se pravi človek, ki rabi pozornost. Pa naj mu bo v veselje! Smiley
Itak, se bo v naslednjem življenju pojavil kot ženska, ampak ženska, ki bo verjetno morala iti skozi vse, kar se tiče zatiranja. Se pravi; Bog ima palico za vse, pa bo tudi zanj našla prave dimezije...  Cheesy Grin

Pozdravček,
Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #2 - 12.05.2003 at 21:13:01
 
Quote:
Se je men zdelo, da s temle Rugljom nekaj ni čist OK.

Grin Cheesy Grin Cheesy

Ma nemoj, pa Rugelj je super!

Hehe, dokler imamo take strokovnjake in politike bomo Slovenci, navkljub brezsmiselnosti za humor, na vrhu humorističnih narodov...  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #3 - 12.05.2003 at 21:33:44
 
V času ko se mi na forumu pedenamo pa drug drugega kao učimo:D  Rugelj sprejema paciente.  Na njih se uči in potem nam to predstavi kar se kaže v vseh zapisih Harryjevih (po Ruglju).  
Po njegovi smrti ga bomo verjetno slavili, saj tačas bo priznan v tujini, doma pa jebi ga. V rit ga nabasat, ker kvari zgled ostalih, bržkone falirnaih psihiatrov.

Bi bilo pa dobro za protiutež najti še eno Rugeljko, ki bi predstavila moške na tak način kot Rugelj predstavlja ženske.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #4 - 17.05.2003 at 14:56:53
 
Quote:
Janez Rugelj, psihiater:  
Prostitutke imajo izbiro, ne vzamejo smrdljivega, kosmatega, zajedljivega, nesramnega, razen za visok honorar, žene alkoholikov se pa morajo pustiti ploditi tudi do takšnih smrdljivih in zoprnih dedcev.


Tole se mi pa bere zelo resnično. Če se človek dobro ozre okoli sebe...

Je potemtakem bolje biti prostitutka?  Grin

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #5 - 17.05.2003 at 16:15:16
 
Quote:
Tole se mi pa bere zelo resnično. Če se človek dobro ozre okoli sebe...

Je potemtakem bolje biti prostitutka?  Grin

N.


Najslabše je radodajke obsojat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #6 - 18.05.2003 at 00:37:33
 
Mislim, da je težava v tem, da se Rugelj za nekatere izraža preveč direktno. Če bi en stavek recimo razčlenil na dvajset in iz njih ven pobral še tisto bistvo, kar je želel povedat, bi postal Drnovškov brat. Mislim, da ima take naše preprosto ljudstvo raje. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #7 - 15.06.2003 at 10:49:38
 
Zgornji Rugljevi navedki so me res spravili v smeh.
Po mojem misljenju, nekaj nima najboljse "poslihtano" zgoraj v glavi, saj so njegove izjave skrajno seksisticne s pridihom neofasizma.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #8 - 15.06.2003 at 13:26:05
 
vilma wrote on 12.05.2003 at 13:18:47:
Ne smem slabo misliti o drugih, a Rugelj je samo tak kot je... Njegovi interjuji poženejo kri v glavo, pa ti dajo tudi veliko misliti. Strokovnjak kot je on, si tega niti slučajno ne bi smel privoščiti, da govori na tak način. Je sicer res psihiater, a tudi človek. Se pravi človek, ki rabi pozornost. Pa naj mu bo v veselje!


Seveda lahko govori na tak način, zakaj pa ne?? Če pa kdo tega ne prenese dobro, je to pač njegov problem in naj ga razčisti pri sebi.

Kar poglej: napisala si, da imaš o njemu slabo mnenje, samo da si to zavila v celofan. Ampak zato ni tvoje mnenje o njem nič boljše, kljub temu slabo misliš o njemu.

Sploh je govorjenje o načinu izražanja namesto o bistvu povedanega navadno sprenevedanje. Npr. diplomati na skrajno obziren in vljuden način implicirajo, da mislijo njihove države v vojno pobijat ljudi. Ampak to najbrž ni važno, važno je, da je način obnašanja pravi Shocked

------
Harry je tukaj navedel nekaj Rugljevih cvetk, s katerimi se je res težko strinjati. Je pa Rugelj kdaj tudi kaj pametnega napisal. V njegovi knjigi Dolga pot, ki sem jo prebral, lahko najdeš tudi marsikaj poučnega.

Od njegovih provokativnih izjav se strinjam predvsem z dvema, ki pa jih ne morem dobesedno citirati, ker se jih ne spomnim. Po smislu gre nekako takole:

"slovenska ženska je spolno mračnjaška, zafrustrirana in zastrupljena s krščansko moralo. "

Se zelo strinjam, dodal pa bi, da moški niso nič boljši, kar se tega tiče, le da to kažejo na drugačen način.

"celibaterji so sami drkači."

Mogoče bo aryan tu imel kaj za povedat, kar se mene tiče, se pa s tem strinjam.


Exorcist pravi, da so njegove izjave seksistične in da imajo pridih fašizma. Brez dvoma. Če pa se postaviš v njegovo kožo, se ga da razumet. Kako pa naj se loti izgubljenčka, ki ga dobi v obdelavo? Dati mu mora enostavno ideologijo, ki jo bo sposoben razumet, ga ob štirih zjutraj nagnat laufat in v hribe hodit, mu dajat domače branje, mu uničit ego in na koncu koncev mu špilat še boga. Edino tako bo zamenjal boga alkohola za kaj bolj koristnega. Tudi če je njegov novi bog Janez Rugelj.

In če se njegova žena noče pridružit programu, mora zamenjati še ženo.

V bistvu enak način je tisti, ko se nekdo pridruži kakšni verski sekti in kanalizira svojo odvisnost od alkohola v odvisnost od religije.

Sploh ne trdim, da je Rugljev način edini, ampak za primerke, ki jih jemlje on v obdelavo in jih noben drug noče, pa po moje je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #9 - 15.06.2003 at 16:15:18
 
Miro, lahko vzameš moje mnenje o Ruglju, kot slabo mnenje... Nič ne moti... Dejstvo je, da je res naredil na svojem področju res nekaj dobrega, kar mu vsaka čast... Vendar je kot človek in ne kot strokovnjak - dvoličnež, da mu ni para...  ???

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Rugelj o predvsem...ženskah
Reply #10 - 15.06.2003 at 17:08:24
 
Ne vem, mogoče je dvoličnež. Ampak da mu ni para...

Kakorkoli že, njegove provokacije vsebujejo zrno resnice - in tisto zrno marsikoga zadane in boli.

Je pa dober showman. Njegovi nastopi na TV ali radiu so res zabavni. Ga z užitkom pogledam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1