Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5003 times)
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

help - problem z deci...ja kaj pa drugega
29.05.2003 at 16:21:43
 
En lep pozdrav vsem skupaj!

Imam en problem. Ok no, ene par problemčkov, samo trenutno me tale najbolj muči. Zelo vesela bi bila vašega mnenja.
Torej, s tipom se dobivam že tri tedne, vidiva se skoraj vsak dan, če pa ne, se pa slišiva, si pošiljava sms-se... v glavnem, nonstop sva na vezi. Do zdaj me še ni poljubil, se me niti dotaknil še ni, kar me zelo čudi. V živo me tudi ne upa vprašati, če sem mu všeč, medtem,ko mi je po sms-sih pošiljal, da sem mu vedno bolj všeč, da me pogreša ipd....
Na začetku sem najine randije malo bremzala, zdaj pa mi je postal zelooo všeč. Tudi flirtam šele par dni, prej sem vsako namigovanje preslišala....
Ne maram mečkačev, sama pa tudi ne mislim narediti prvega koraka.
Sicer pa mi je tip kar všeč, tudi za kaj več Wink
Kaj se vam zdi, da mu mogoče nisem dovolj všeč? Me ima samo za preganjanje dolgčasa, ker so ostali njegovi prijatelji v resni vezi/poročeni??? Mogoče ne upa? Mogoče ni prepričan vame, ali pa celo sam vase? Povejte kaj si mislite prosim. Ja no, lahko bi me vsaj.... hehe.
Česa takega še nisem doživela! Prosim za mnenje!
Pozdravček!
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #1 - 29.05.2003 at 17:03:27
 
Kreden: ROFLMAO!!!  Grin  Grin

Tutifruti - to stvar pa poznam... Tud z mano je bilo tako, s punco sva si bila všeč fuul dolgo časa, samo jaz nisem bil nikoli dovolj samozavesten, da bi kaj ukrepal...
Pa se ji je tudi zdelo, tak kot tebi - da mi ni všeč itd. Jaz pa preprosto nisem vedel, ker se mi je zdelo da hoče bit pač prijateljica (to pri moških ni možno - da bi ti take sms-e pošiljal pa ne bi nič hotel..). Dokler niso kolegi posredovali in se je tudi sama  malo zrajtala itak ni blo nič..
Najboljše je da greš čez svoj ego in kaj ukreneš, al pa mu rečeš, če on misli kaj s tabo imet - potem se bo že odprl... Po moje itak komaj čaka na kakšen konkreten znak... Wink

Najbolj komformistična rešitev pa je, da ga pošteno napiješ (samo pazi, da še bo lahko hodil), potem pa gre vedno vse samo ...  Cheesy

Pedrov pa tudi ni tolko menda, da bi zdaj babe gnjavili povsod..  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #2 - 29.05.2003 at 17:19:08
 
Trezn sem v tistih časih bolj malo skup spravo pri ženskah ...  Undecided

Punca je mene hotla napit na vsak način  Grin Čeprav bi takrat ukrepal tudi brez tega, sem se celi dan pripravljal Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #3 - 29.05.2003 at 17:45:23
 
Tutifruti wrote on 29.05.2003 at 16:21:43:
Ne maram mečkačev, sama pa tudi ne mislim narediti prvega koraka.

Ko ko ko ko... ko ko dak?

Ja, povsem kurje razmišljanje je tole, pa brez zamere. Kje točno piše, da mora ravno on narest prvi korak? Kaj pa če on ravno od tebe pričakuje prvi korak in morda dotik, poljub? Mogoče tudi on ni prepričan, da ti je kaj všeč? On tebi pove, ti njemu nič, ane? Kako naj potem ve? Naj on reskira vse, medtem ko boš ti mirno sedela in ga občudovala junaštev? Ja madona deklica moja zlata, kje pa živiš, v srednjem veku?

Quote:
Česa takega še nisem doživela! Prosim za mnenje!

Jest ti svetujem, da če boš še tako naprej razmišljala kot si do zdaj in boš vedno mislila, da je njegova dolžnost, da tip naredi prvi korak, si kar poišči takega, ki ga bo. Tak bo vedno storil prvi korak, tud ko bo prišlo do prepira in fizičnega obračuna, jih boš prva fasala. Wink

Pa brez zamere ali napačnega razumevanja, je bilo vse povedano z najboljšimi nameni, samo prebrati je treba z odprtimi očmi in ne ozko-usmerjenimi kot konj, ki mu je omejeno, da vidi le tisto cesto pred sabo. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #4 - 29.05.2003 at 22:00:31
 
Najprej hvala za vse odgovore. Res ste prijazni. Čeprav sem ko ko ko ko (kura). TonguePP
Evo, spet se je začelo, mi že pošilja sms-se. Pa zmeraj bolj mi je privlačen. Zmeraj bolj si ga želim, ampak ne želim si pa biti izrabljena ali njega izrabiti. Pa kaj, ko se te stvari vedno zakomplicirajo.
Tisto, da bi se ga napila in ga potem zasrala, je skrajna sila. Raje bi  nekaj bolj romantičnega, nekaj posebnega... Hočem drgetat v njegovem objemu, ne pa vohat pijano sapo. Hočem, da sva, ko se prvič poljubiva, čisto trezna in da si tega maksimalno želiva.
O samozavesti.... verjetno jo manjka obema, tako meni kot njemu. Meni vem, da jo, ker nisem niti prepričana v to, da me res hoče....
Ma ne vem, treba bo narediti en bojni plan. Bom obveščala o vsem skupaj.
Lepo se imejte!
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #5 - 29.05.2003 at 22:15:35
 
Tutifruti wrote on 29.05.2003 at 22:00:31:
Evo, spet se je začelo, mi že pošilja sms-se. Pa zmeraj bolj mi je privlačen. Zmeraj bolj si ga želim

Odgovori mu. Povej mu. Saj tud ti lahko le po SMSu, če se mu v živo ne upaš priznat lastnih čustev do njega.

Quote:
ampak ne želim si pa biti izrabljena ali njega izrabiti. Pa kaj, ko se te stvari vedno zakomplicirajo.

Huh, izrabiti? Pa ga ja ne misliš peljat v kak shop z oblekami in čim podobnim, kjer naj bi on financiral? No, če ni tako hudo, potem dvomim, da lahko resno pride do kake "izrabe", razen če ni to tvoj prikriti namen. Če ni, potem se reši teh neutemeljenih dvomov.
Kar pa se tiče kompliciranja, sama stvari kompliciraš, zato so komplicirane.

Quote:
O samozavesti.... verjetno jo manjka obema, tako meni kot njemu. Meni vem, da jo, ker nisem niti prepričana v to, da me res hoče....

On pa ni prepričan v to, da ga ti res hočeš. Če si res ne upata povedat, mu pol vsaj daj nazaj svobodo in naredi konec. Pa se ponovno spusti v zvezo takrat, ko si boš upala na glas povedat vsako čustvo, katerega čutiš. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #6 - 29.05.2003 at 23:05:22
 
nared korak ...


popravek


skoči  v neznano ... kr pogumno ....
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #7 - 29.05.2003 at 23:29:46
 
Quote:
Tisto, da bi se ga napila in ga potem zasrala, je skrajna sila. Raje bi  nekaj bolj romantičnega, nekaj posebnega... Hočem drgetat v njegovem objemu, ne pa vohat pijano sapo. Hočem, da sva, ko se prvič poljubiva, čisto trezna in da si tega maksimalno želiva.


Če nimata neke samozavesti se vama najbolj splača nacedit, vsaj ne bo sramovanja ob raznih romantičnih zaletavanjih z zobmi/nosovi/rogovi...  Grin

Quote:
Meni vem, da jo, ker nisem niti prepričana v to, da me res hoče....  


No vidiš, potem pa itak nisi nič kaj bolj romantičnega sposobna nardit..  Wink
To, da si te ne želi je bedarija, ker se NOBEN ded NIKOLI ni in se nikoli ne bo vsakodnevno ukvarjal s kako baburo, če noče nekaj od nje ... Verjetno obratno tud drži...  Cheesy
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #8 - 30.05.2003 at 21:19:39
 
Pozdravljena Tutifruti!

Ne vem koliko si stara, vendar sklepam, da si kar mlada.
Zanimivo je, da nočeš navalit nanj, hkrati pa tega ne maraš pri moških, da oklevajo. Torej se imej rada in navali nanj. Ne se obremenjevat, še preden kaj imaš z njim, potem pa uživaj vsak trenutek posebej, ko boš v njegovem objemu! Smiley Wink


Good luck!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #9 - 31.05.2003 at 00:24:36
 
Tuti-Fruti... to ime me spominja na tisti uf-stari nemški show. Se še kdo spominja? Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #10 - 31.05.2003 at 02:57:20
 
Quote:
Tuti-Fruti... to ime me spominja na tisti uf-stari nemški show. Se še kdo spominja?  


Himi, spominjamo se, kaj se ne bi.  Wink Ko so se tiste krasne sadne mačke razgalile do ''oben ohne''. Bili so to časi tudi erotičnih filmov na Sat1 ali RTL ala ''Liebesgrüsse aus der Lederhose'' ali ''Schülerin raport 14''...

No, še odgovor Tutifruti: na kratko bi se dalo reči: kdor ne reskira, ne profitira.
Jaz in moja samozavest kar se tiče punc in pristopa je tudi že zgodovinska. Spontano ne gre skoraj nikoli. Vedno iščem neke izgovore, da bi se lahko izognil direktnemu konfrontiranju. Če se prej pripravljam na določeno situacijo ali pa če punca da vsaj en znak, potem gre, drugače pa so stopnje od težko do zelo težko.

Enostavno vzami pobudo v svoje roke ali pa daj mu nek konkreten znak, da bo lahko on naredil ta korak. Če sta že tako daleč, da čutita simpatije drug do drugega in če si določene stvari lahko povesta preko sms-ov, potem res ne bi smelo biti več ovir.

Veselo na delo pa poročaj o rezultatih. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #11 - 01.06.2003 at 00:34:07
 
TEXTTEXTpojma nimam, kaj vsi ti znakci pomenijo... bom že ugotovila
še zmeraj nič novega. bomo vidl. tip je, ali pa se dela mal ljubosumnega (kul - prav paše mi hehe)
mam v planu ga čist zrajcat. kakšen nasvet? kaj vas, tipe sploh maksimalno zrajca? saj vem, da čist odvisn, torej... čim več nasvetov, tem bolje...
hm, nisem glih rosno mlada no, pa tut nekaj izkušenj že mam. samo... komplicirat pa znam, to pa ja... (če kdo hoče kakšen nasvet glede kompliciranja, naj se kar name obrne he  he)
Ampak tipi pa ste smešni... Po telefonu me sprašuje, če ga imam rada, če ga pogrešam, me pravi, da me mara Wink, me zaslišuje, s kom grem ven ipd., ko pa se srečava, je pa kot da nič ne bi bilo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #12 - 01.06.2003 at 00:51:14
 
Tutifruti wrote on 01.06.2003 at 00:34:07:
mam v planu ga čist zrajcat. kakšen nasvet? kaj vas, tipe sploh maksimalno zrajca?

Ko nam poveste, da nas ljubite in to tud resno mislite. Wink

Kolk je pa stvar resna se pa takoj vidi oziroma čuti. Tako, da če zadeva ni iskrena, je bolje, če je neizrečena, kot pa da je deloma lažna pretvara za izpeljavo egoističnega cilja. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Tutifruti
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #13 - 01.06.2003 at 00:54:22
 
Ne maram se lagat, sploh pa ne bi nekomu rekla, da ga ljubim, če tega ne mislim resno in ne mislim resno za naslednjih 50 let, pa čeprav se potem lahko kako drugače razvije... samo tisti trenutek in že nekaj časa pred tem moram biti v to 100% prepričana.

Se mi pa zdi, da bi s tem lahko kakšnega tipa prestrašila in s tem odbila. Se mogoče motim?
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: help - problem z deci...ja kaj pa drugega
Reply #14 - 01.06.2003 at 01:16:55
 
Tutifruti wrote on 01.06.2003 at 00:54:22:
Se mi pa zdi, da bi s tem lahko kakšnega tipa prestrašila in s tem odbila. Se mogoče motim?

Ne vem, jaz sem govoril zase. Sklepal pa sem, da si verjetno tisti tip želi isto. Lahko pa tudi ne, ga ne poznam. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2