Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1928 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zanimanje o ...
01.05.2003 at 02:18:49
 
Fantastično Kreden.  Moja otroka sta toliko stara, da bi se kaj morala spomnit, vendar se ne.  Včasih se pogovarjamo, pa jima besedo zavijem, vendar vedno znova dobim potrdilo, da se ne spomnita nič.
Se pa jaz spomnim kako domačega sem se počutil, ko sem pred mnogimi leti prišel v severno Saharsko mesto Bou Saada.  Stopil sem iz taxija in se ozrl po planjavi kjer so postavljene hiše in sploh nisem mogel verjeti, da sem tu, saj se mi je vse tako znano zdelo nakar o tem nisem več veliko mislil.  Z leti sem prišel do misli zakaj nisem nikoli imel sovražnih ali slabih misli do Arabcev. Dva poznam v Sloveniji, enega v Fanciji, veliko več v Alžiriji in nekaj na Islandiji. Vendar pa vidim, da tudi ti ljudje do mene vračajo enako mero prijateljstva, kot bi bil njihov.  Pač, če sem bil preteklo življenje tam doli, to pomeni, da me podzavestno jemljejo "za svojega".

Sem pa bil tudi v regresiji kjer sem videl, da sem bil nekoč pisatelj v Egiptu. En tak vaški pisatelj, ki je imel pet žena in samo najmlajša ga je rada imela. Bolj samotarski kot ne sem bil in tudi danes me samota sploh ne ubija. Prav všeč mi je če sem sam.
No v tem egipčanskem življenju sem tudi videl veliko osebnostnih značilnosti, ki jih imam tudi sedaj. Ampak ne bom trdil, da sem bil to jaz, ker preprosto regresija se mi zdi še tako nedodelana, da je to lahko samo sklep, ne pa trdite, čeravno imam nekje zapisano kako mi je bilo ime v prejšnjem življenju,  imam letnice, imena krajev, žena, lastno ime v prejšnjem življenju.


No, če sem slučajno bil nekoč v Egiptu, potem sem bil tudi v Sloveniji, tudi v Belgiji, Ameriki in zdi se mi nekoč tudi nekje v Aziji.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimanje o ...
Reply #1 - 01.05.2003 at 11:59:19
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Zanimanje o ...
Reply #2 - 03.05.2003 at 13:10:06
 
Če je naše telo enkratno in minljivo, je umiranje še vedno bližje življenju.

Za razvoj duha in uresničevanje sebe dogajamo spoznavanje pri neobičajnih valovanjih, aktivnosti možganov. To je izkušnja potem. Domišljija pa se lahko od pravilne regresije loči le od stopnje "odgovornosti" posameznika, ki ni povezana z njegovo empirično starostjo (leti). Inkarnacija kot poosebitev, uresničenje, učlovečenje izhaja iz lat. besede carocarnis, kar je meso. Ta "odgovornost" oz. zrelost naj bi bila povezana s stopnjo enega od štirih naravnih evolucijskih stanj duše. Tudi južni in severni mesečev vozel osebe v rojstni karti kaže na dinamičen stres med preteklostjo in prihodnostjo. "Odkod prihajaš in kam greš" se reflektira na nivoju zavestne osebe oz. ega, ki izkuša dinamično tenzijo v vsakem trenutku. Napredek pomeni dojemanje te polarnosti. Le kadar napredujem navznoter omogočam spremembam dogajanje. Ob tem je omenjena deklica z opisanim verjetno izkusila nek že prej obstoječ zapis, vzorec. Vsem se zgodi, da se srečamo z osebo, ki je neobičajno domača in ima velik vpliv na nas. Otroci to lažje doživljajo spontano.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimanje o ...
Reply #3 - 05.05.2003 at 12:21:03
 
ja tole pa res seka ... izkušnja ...

jest o prejšnjih lajfih ne vem nič, niti ne vem če bi na ta način rad kej dost zvedu. rajš ne vem ...

drgač pa ... čist tehnično in uporabniku prijazno ... dej prvemu postu spremeni subject v neki kar opisuje to kar se govori v topicu ... kolkr štekam so to prejšnja življenja ... ne pa znimanje o ... to da te zanima je jasno ... sej si topic odprl ... vprašanje je kaj te zanima ... in to bi naj bilo ime topica ... if you know what i mean

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Prepoznavanje prejšnjih življenj.
Reply #4 - 05.05.2003 at 16:27:34
 
Izkušnje vredne svoje knjige...
Karmične lekcije se nam tako težko odkrivajo, ker smo tako skeptični do teh stvari..
V sanjah sem videl že ogromno "filmov", ki bi lahko komot predstavljali prejšnja življenja, še več, na desetine pa sem videl različnih lastnih načinov umiranja..
Najbolj žalostno je, da se ne morem nikakor prepričat, da to ni samo moja domišljija.. Čeprav so nekatere od teh smrti tako posrečene, da si jih zavestno nikakor ne bi mogel izmislit.

Če imaš še kako tako izkušnjo, jo napiši.. take zadeve je ful lepo brat, kot kakšne "Neverjetne zgodbe" Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1