Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 32181 times)
S.
Guest




V regresijo - da ali ne?
07.09.2001 at 15:15:34
 

Saj imamo že en thread 'Regresija', ampak tam nisem zasledila, kar me zanima in zadnje čase obremenjuje, in sicer:

da ali ne - regresija?

Pustiti - nedelovati in zaupati, da to kar mora biti, tako je?

Ali pa spoznati svoje globine - in čistilna akcija?

Če je najvišji trenutek sedaj, in sta preteklost in prihodnost zgolj iluzija in če je sedaj sestavljen iz preteklosti - ali je lahko sedaj vse, če ne poznaš preteklosti?

Ali je sploh možno, da nekomu ni namenjeno, da izve?

Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #1 - 07.09.2001 at 15:21:33
 
To tudi mene zanima
[color=Green][/color]
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #2 - 07.09.2001 at 16:28:34
 

Bi rekla da ni odgovora, ki bi veljal za vse. Za vsakega se odgovor skriva v njem samem, tako da vprasaj sebe. Wink

In ce se bos lotila, bos videla, ce bos dobila odgovor?

Mene regresija recimo sploh ne zanima. (Vem da imam dovolj velike probleme zivet v sedanjosti. Wink )
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #3 - 10.09.2001 at 12:08:56
 

Ja, res je, da vsak sam pri sebi, Marjana. Mogoče sem malo nerodno vprašala.

A si že pomislila, da bi ravno s pomočjo regresije lahko rešila sedanje probleme? Wink

Ker, če preteklost ne pride do zavesti, se ne da z njo razčistit in se premakniti naprej oz. živeti 'sedaj'. Al kaj? Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #4 - 10.09.2001 at 12:12:43
 
Jest tkole pravim. Za vsazga se najde pot. Ni napisangega pravila. Nekomu pomaga vera, nekomu pa čisto navaden življenski dogodek. Jaz to sprejemam kot neko zanimivost.

Zaenkrat se osebno nisem nalepu na še nobeno religijo.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #5 - 10.09.2001 at 12:32:52
 

Mogoce sem pomislila, ampak nikoli se mi to ni zdela pot, primerna zame. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #6 - 02.11.2001 at 17:44:45
 
Tud jaz mislim, da je od vsakega odvisno, ali ga regresija zanima in ali se lahko sploh spomni svojih prejšnjih življenj.
Mogoče še ni čas, da bi se soočil s traumo preteklosti, ali pa ti lahko ta trauma pomaga zaživeti življenje v sedanjosti.
Marsikdo pričakuje preveč in ve preveč v zvezi z regresijo in ta se bo težko spravil nazaj.
Jaz sem že bila na regresiji in me ni zadovoljila. Pa ne zato, ker nisem bila bogata in slavna, ampak ker vem, da je še več v meni, kar bi rada izvedela. Ampak, da bi se to zgodilo, bi morala biti čisto hipnotizirana, brez mojega jaza, ki je ves čas kontroliral kaj se dogaja.
Vsakemu svoje, srečo vsem.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #7 - 13.11.2001 at 16:06:03
 
Jaz dolgo časa nisem razumela tega, kar sem izvedela na regresiji. Namreč, bila sem zelo bogata,ampak zelo zelo osamljena, moža so ubili in sem ostala sama. Pri 53 letih sem popila strup oz.naredila samomor. No, s samomorom sem se srečala pri 17 letih in počitila svinjarijo iz prejšnjega življenja - danes je to ad acta. Druga zadeva je osamljenost oz.nenehna želja po partnerju- poročila sem se pri 21 letih, nekaj me je sililo v to. No, tudi to sem morala počistiti, saj sem se po 8 letih ločila. Osamljenost mi pa še ostaja za reševanje...
Razumeš, Veronika, kako se problemi ponavljajo? V regresiji pa ne dobiš načina, kako rešiti te probleme... to pa nas še čaka...
Back to top
 
 
IP Logged
 
DrachenBlut
1
*
Offline


Posts: 1

Gender: male
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #8 - 31.01.2002 at 21:19:18
 
Pozdravljeni vsi skupaj!

Mene pa zanima, ce kdo ve, kje bi se dalo dobit koga, ki bi naredil regresijo? Pa koliko je priblizna cena tega.

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #9 - 01.02.2002 at 09:00:55
 
Mandala, Stele&Co d.n.o.
Ljudimila C.Stele, Prušnikova 11, 1210 Ljubljana-Šentvid
01/512-36-41

http://www.gape.org/ljudmila

Cena regresije s predpogovorom in kasnejšo analizo (cca 3 ure) je 10.000 SIT. Vsaka nadaljna ura pa še 5.000 SIT.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #10 - 02.02.2002 at 11:45:42
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #11 - 29.03.2002 at 22:25:35
 
Po dolgem času se spet sprehajam po forumu in vidim, da mi je Dejana namenila par  besed. Čeprav je tega že nekaj čas, se ji počutim dolžno odgovoriti.
Popolno se strinjam. Preteklost ne rešuje probleme, vendar ti pokaže zakaj se pojavljajo in če veš zakaj, jih razumeš in lažje deluješ v smeri rešitve.
Jaz sem človek, ki ga regresija zanima in zame je odgovor DA v regresijo. Čeprav me moja izkušnja ni zadovoljila, ne pomeni da drugih ne bo. Upam, da bo prišel čas, ko bom izvedela kaj več. Zakaj me vse to zanima? Mogoče si le želim, da bi izvedela, da sem bila nekaj posebnega. Realno gledano, sem že nekaj posebnega. Hočem le vedeti, kdo sem, ker v tem življenju se počutim izgubljeno. Zakaj? Nisem tako inteligentna.

Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #12 - 29.03.2002 at 22:47:45
 
Quote:
Hočem le vedeti, kdo sem, ker v tem življenju se počutim izgubljeno. Zakaj? Nisem tako inteligentna.


Veronika!

Včeraj sem tukaj na forumu govoril z Litllestar. Šlo je o notranjemu powerju. Če bi vsak uporabil svoj notranji power bi bilo veliko lažje.  
Praviš, da si v tem življenju izgubljena. Ne vem če rabiš inteligenco, da se najdeš.  Glede na to kaj vse si poskusila, da bi se našlo je dovolj razvidno, da brez inteligence nisi.  Pošči notranji power in postavi se za sebe s tem notranjim jazom. Pač nihče nima pravice teptati po drugemu.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #13 - 29.03.2002 at 22:55:26
 
Mislim, da nihče ne tepta po meni. Dejstvo je, da se počutim izgubljeno in ne čutim prave povezave z ljudmi okoli sebe. Kot samotni jezdec sredi džungle ljudi.

Zato sem želela najti sebe v regresiji in še vedno imam upanje in sanje.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: V regresijo - da ali ne?
Reply #14 - 01.04.2002 at 08:58:38
 
Veronika:

Ko sem prebral tvoja zadnja dva odgovora, mi je kliknilo da ti moram napisati nekaj vrstic. Poudarjas regresija DA, po drugi strani pa ti je pustila negativni prizvok, neizpolnjeno željo, da bi našla dobre odgovore zase. Opazi se lahko, da greš v regresijo po vnaprej željen rezultat:"Hočem, da mi regresija pove, da sem nekoč nekaj bila". Jest mislim, da tako ne gre. Sicer sama veš da se moraš prepustiti, vendar imamo vsi tak ego, ki nas dobesedno zapre in potem se seveda ne zgodi.

No kar se tiče regresije, je moje osebno mnenje, da se zgodi sama po sebi, ko je oseba pripravljena na to. Instant regresijo moj um, razum, ali lahko tudi ego, enostavno ne sprejema. Tako kot mrzlično obiskovanje vedeževalcev, v obeh primerih gre za skok v drugo časovno stanje (prihodnost, preteklost). Na nek način bi rad trenutek, ta trenutek, in ko ga ujameš, vse večkrat mi to uspe, in ga ni boljšega občutka. Seveda tudi sam še zatavam nazaj ali naprej. Vsa ta leta le pustijo navade v človeku.

In ne počuti se kot samotni jezdec, zavedaj se da to si. In ko se srečuješ z drugimi, stopaj v kontakt ravno s tem zavedanjem, z veseljem, da si enkraten primerek, unikat. Naj ti bo to v veselje, ne v žalost.

Če želiš izvedeti kdo si, si pusti biti ti. Dovoli si biti taka kot si. In to si ti.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4