Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 37309 times)
EvaZh
Ex Member




Osvobajanje od sebe 2.del
11.04.2003 at 08:47:22
 
nadaljevanje s strani
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

"V spolnem odnosu bosta človeka zlila energiji in ju stimulirala s čistim motivom in Namenom. Namen ne bo, da bi segla po nebesih in našla Boga. V novem času bo to čisti Namen in Bog bo sam prišel z Nebes in se pridružil taki spolni izkušnji. Iskanje Boga je mimo. V Novem tisočletju bo par prišel skupaj v obredu spolne izkušnje. Pozornost bo (tudi) na vprašanjih:
  • Kaj se bo rodilo v tej najini izkušnji?
  • Kaj bo posledica tega najinega odnosa?
  • Za kaj bodo uporabljene energije, ki jih bova tu ustvarila?
 Če bi lahko videli energijo dveh, ki se ljubita, oba z željo in Namenom doseči božansko energijo in vrhunec, če bi to energijo in barve videli, ne bi nikoli več želeli odnosa iz spodnjih treh čaker. Lahko je ugodno, ni pa vredno. Spolnost je božanski dar ljubečega Boga. Eno najbolj vznemirljivih daril in intimnih izkušenj, ki jih ljudje lahko imamo v fizičnem telesu. Seks je lep, božanski in svet. Zato uživajte v njem.
V Novem tisočletju ugodje ne bo namen spolne izkušnje, bo pa njegova globoka posledica. Dosti ljudi je polnost iskalo zaradi ugodja in sprostitve napetosti, pri čemer je šlo za odnos iz spodnjih treh čaker. V novem času, že čez deset, dvajset let bomo imeli otroke skozi Namen, ne seks. Spolnost bo način čaščenja sebe, partnerja in Stvarnika. Za čakre bo šlo in za njihovo stimulacijo, hranjenje in čiščenje med spolnim odnosom. Zato je pomembno čakre razumeti."
Back to top
 
 
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #1 - 11.04.2003 at 15:11:58
 
čakre je pomembno razumeti, še bolj pomembno pa jih je očistiti, to pomeni tudi karmičnih (al pa če jim rečeta kako drugače) vzorcev

sicer je pa to tantra, če se ne motim
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #2 - 11.04.2003 at 19:21:37
 
JustMe, kokr jest razumem knjigo, je namenjena čiščenju čaker, veš. Noter je polhn predlogov, o katerem življenjskem področju in na kakšen način lahko razmišljamo, da odkrijemo svoje vzorce. Predlaga tud, da si pišemo dnevnik in si zapisujemo te vzorce, sproti, ko jih odkrivamo, pa tudi, da si namesti njih napišemo nov "program", ki nam bo olajšal nadaljno pot...  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #3 - 12.04.2003 at 09:08:41
 

V Novem tisočletju bomo enako živeli v vsaki od čaker. Začeli bomo izkušati tudi osmo, saj jih je nad sedmo še nekaj. Danes jih težko razumemo zaradi našega sodobnega način dojemanja življenja. Čakre nad sedmo delujejo na izjemno subtilnih ravneh v primerjavi s fizično manifestaacijo.
V našem premikanju v novo obdobje prihajamo v nov izraz tega kdo in kaj smo. V spolni odnos vstopamo z Namenom zdravljenja in rasti. In te energije so na voljo že sedaj. V spolni izkušnji na višjih čakrah se ustvarjeni energiji dobesedno pridružijo Nebesa in Angelsko Kraljestvo. Zakaj to pisanje?
Osvobodimo se energije sramu zaradi naših fizičnih teles. Fizično telo je svetišče, ki nam ga je dala Mati Zemlja. Ne izvira od zemeljske fizične matere, ampak od Matere Zemlje in ta je sveto božansko bitje. Vse ve, kar je mogoče vedeti o nas, o naši duši in bitju. Za vsako potovanje duše nam da najboljše vozilo, ki je fizično telo. Za vse nas je ustvarila to izjemno telo. Začnimo torej opuščati in spreminjati svoja dojemanja o telesu, goloti in spolnosti.
Čas je, da Izberem in se odločim: Cenim in sem hvaležen vozilu, v katerem sem na tem potovanju duše. Ljubim svoje telo tako kot je. To odločitev spremlja velik blagoslov.
Telo nam je dano brezpogojno. Če izberemo, da ga ljubimo takega kot je, imamo moč, da ga oblikujemo po želji. Če se želimo zrediti, se bomo zredili, če želimo shujšati, bomo shujšali. Ne z dieto, ampak z Namenom. Ta energija nam je na voljo sedaj. Ampak najprej se odločimo ljubiti telo tako kot je. Vsak milimeter vsakega dela telesa brez izjeme. Zelo pomembno je, da začenmo ljubezensko razmerje s svojim fizičnim telesom. Pogovarjajmo se z njim in mu povejmo, kako ga cenimo. Še sanja se nam ne, kako občutljivo je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #4 - 13.04.2003 at 09:00:46
 
"Angeli v ridingih vedno večim moškim in ženskam svetujejo naj začnejo drugače obravnavati svoje fizično svetišče, telo, v katerem so. Podrobno si torej poglejte svoje telo.
  • So na njem deli, ki jih ne marate?
  • Kakšen je vaš odnos do vašega fizičnega telesa, do vsakega centimetra?
  • Ali lahko stojite pred ogledalom in podrobno proučujete svoje telo?
  • Ali so določeni deli, ki jih hitro preletite?
 Če boste odkrili dele svetišča, ki jih ne marate, spolne organe na primer, prsi, katerikoli del telesa, ki ga ne ljubite ali ga zanikate, to pomeni, da ne živite v njem. In če v kakšnem delu telesa ne živite, bo ta del telesa zbolel. Zelo pogosto Angeli rečejo: Pojdi do spolnih organov in se začni zaljubljati vanje. Če se ne boš, boš tam dobil raka. Ko nismo polno v določenih delih telesa, postanemo izjemno ranljivi. Poskusite to tehniko. Področja, ki se jim ogibate, potrebujejo vašo ljubezen, pomoč in pozornost. Telo živi ustrezno vašemu odnosu do njega.
Angeli predlagajo, da se vsak dan do konca življenja v določenem trenutku dneva postavimo na Zemljo in ji rečemo:
  • Hvala za moje telo, hvala za to moje vozilo.
 Če boste to iskreno delali, boste priča zanimivim izkušnjam. Telo odgovarja na Ljubezen."
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #5 - 14.04.2003 at 09:08:42
 

Ljudje imamo toliko prepričanj, misli in občutkov okrog spolnosti, da nismo svobodni v raziskovanju tega, kar nam je na voljo.
  • Kateri od staršev, katera religija, izkušnja, kaj še drugega vam je pomagalo ustvariti vaše blokade v spolnosti?
  • Katere so te blokade?
 Koliko religij in učenj pravi, da je samozadovoljevanje greh. Samozadovoljevanje je ustrezno vašemu Namenu lahko končna izkušnja Ljubezni in cenjenja sebe. Ključen je Namen.
Odnos s partnerjem in vaše spolno življenje lahko poživi naslednja tehnika. Današnja noč je ženina. Tako se dogovoriva zjutraj. Danes jaz pospravljam, kuham večerjo, prinesem rože, kupim vino, ki ga ima ona rada in ona mi pove scenarij večera. Lahko celo reče: Po vroči kopeli želim masažo z oljem ob svečah in potem grem spat. To je njena noč. In druga noč je moja. Ona kupi rože. Zanimivo, da moški rože dobijo samo na pogrebu ... Tokrat jaz povem svoje želje in to je najina izkušnja.
Zelo močna tehnika je Zlitje diha. Partnerja ležita objeta eden za drugim in oba dihata v istem ritmu. Vdihneta skozi nos, polno in globoko, polno zadržita dih, ko štejeta do tri in izdihneta skozi usta ter na koncu zadržita dih, ko štejeta do tri. Dvajset minut. Partnerja tako stapljata dih in telo; to je izkušnja diha. In ne nadaljujte potem s spolnim odnosom. Partnerja se v objemu menjata, naslendjič je notranji partner na zunanji strani.
Tehniko lahko kdaj spremenite tako, da partner na notranji strani vdihuje, zunanji pa izdihuje. Za zlitje diha gre in dih je življenje. Učimo se ga deliti s partnerji.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #6 - 15.04.2003 at 09:58:28
 
"Spolni odnos poteka na večih ravneh. Na duhovni in očitno fizični, pa na ravni zvoka, vida, vonja in dotika. Vsaka od teh ravni naj bi bila izjemno zavestna izkušnja. Sposobnost biti zavesten na teh ravneh hrani spolno izkušnjo. Nenaravno je v seksu zanikati eno od teh čutil. Spolni odnos naj bi bil planiran, naj bi bil obred in je čas, ko je popolnoma spontan. In zakaj po poroki spalnica postane edino za seks primerno mesto?
Nič spolnosti hitreje ne ubije kot vzorci!
Spalnica je svetišče. Je prostor, v katerem spite, ste tam skupaj v partnerjevi in svoji auri, vplivate na sanje drug drugega, seksate in grozno je, da se ljudje tudi prepirajo v spalnicah. Odslej za vedno postavite pravilo: Nič več prepirov v najinem svetišču. Zakoncem dostikrat svetujem naj izberejo sobo za kreganje (in prepiranje je samo vzorec in zasvojenost) in jo opremijo z nelomljivimi stvarmi. Zelo resno. To močno vpliva na čas, ki ga kasneje porabijo za prepire. Zagotovo pa je konec s prepiri v spalnici. Upoštevaje razumevanje anatomije duha drži, da so vse besede, izrečene v kakšnem prostoru, v njem zapisane za sto let naprej. Vsak sposoben jasnovidec lahko čez leta začuti to minulo dogajanje. Zapisano je v stenah, tleh, eteričnem sloju. In gotovo ste tudi vi že vstopili v nek prostor, v katerem se vam je pleksus zavozlal in pomislili ste Le kaj se je tu zgodilo?
Naj bo spalnica sveta in spolnost planirana in naj ima Namen.
In potem so tisti spontani trenutki..."
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #7 - 18.04.2003 at 17:41:12
 
Cheesyja, je 72 ur že mim, ane.. kaj čem, sem imela lekcijo, da je življenje mogoče brez dobre družbe  Tongue sej sm se kar hitro naučila, ker je Miha pršu iz Švice cel dan prej, kot bi pa sicer lahko  Grin
Alora..:

Za spolnost sta pomembna tudi zdravje in prehrana. Pomembna sta za potenco, kundalini energijo in vašo sposobnost uživanja v seksu. Seznanite se z razliko med kislim in alkalnim telesom. Telo naj bi bilo alkalno, kar uravnoveša energije, potrebne za dobro spolno izkušnjo.
S partnerjem se učimo upoštevati, spoštovati in častiti njegovo in svoje telo. Učimo se biti popolnoma sproščeni z njim, deliti našo goloto in telo s popolnim zaupanjem in svobodo. In učimo se imeti zavesten spolni odnos in izkušati svobodo v njem. Odklopimo se od prepričanj, da je karkoli narobe ali umazano z različnimi deli telesa ali tehnikami, ki jih uporabljamo. Ste kdaj imeli spolni odnos z odprtimi očmi, s stoodstotnim stikom z očmi ves čas odnosa? Zelo globoka izkušnja. Naučimo se torej doseči usklajeno vzorčenje energije z našimi partnerji. Do tega prihaja tudi, ko nimamo opraviti s spolnostjo, ko smo partnerju prijatelj. Osnova vsega pa je Izbira.
Sodobne bolezni na spolnih organih so zelo zgovorne.
Za moške je izjemno pomembno, da se zavestno zavedajo obstoja glavne epidemije težav na prostati v Moškem Kraljestvu. Ni treba teči k zdravniku, samo zavedajte se. Če imate občutek, da stvari ne delujejo, da doživljate neuspehe, izgubljate svojo moč, niste izpolnjeni..., prostata raste. Energija moškega, ki se bojuje s svojim občutkom moči, vpliva na ravnotežje prostate.
Ženska, ki verjame, da je izkoriščana ali izrabljena je kandidatka za raka na jajčnikih ali nožnici.
Pazite, kaj mislite. Vsaka misel se manifestira nekje v vašem svetišču. Zato je tako pomembno ljubiti telo.
Pred letom je na riding prišla ženska s ponovljenim rakom na nožnici. Ne prenesem več kemoterapije, mi lahko Angeli kaj svetujejo? Odgovorili so: Usmeri se na svojo nožnico, dihaj vanjo, ne živiš tam. Ta del telesa je zapuščen. Potrebuje tvojo Ljubezen in življenjsko silo. Poleg tega so ji Angeli rekli naj se dnevno usmerja na prve tri čakre z namenom čiščenja in vizualiziranja barve vsake čakre. In gre naj tudi na vrt, saj tam raste roža, ki ji bo pozdravila raka. Bi to preverili, je rekla? Angeli pravijo, da na tvojem vrtu raste divja rastlina, ki bo pozdravila prav tvojo vrsto raka. Ženska je ta del hiše oddajala in najemnikov pes je lulal vsepovsod po vrtu. Ni nam mar, so rekli Angeli. Bi rada živela ali se prepirala o pasjih iztrebkih?
Ko sem čez šest mesecev srečal to žensko, v njenem telesu ni bilo sledu o raku, na tisto travo z vrta pa se je navezala in jo je še naprej dnevno uživala. Objel sem jo in rekel Krasno. Nisem pa ji povedal, da je ni ozdravila trava. Pozdravila jo je vzpostavitev ljubezenskega razmerja z njeno nožnico. To ji je rešilo življenje. Trava je prispevala, ni pa bila ključna.
Back to top
« Last Edit: 24.09.2003 at 11:15:48 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #8 - 19.04.2003 at 17:33:35
 
"Ljudje se učimo polno živeti v svojih telesih in jih spoštovati. In če ste poročeni in ne poznate razloga tega statusa, je čas, da se s partnerjem/ko izdatno pogovorita. Ne prinašajta se okrog, da sta poročena, ker se ljubita. Ni resnica. Poročena sta, ker se učita kako ljubiti. To je Resnica. Če bi že znali ljubiti, zakaj bi se poročali?
  • Kaj so vam ljudje rekli ali govorili o spolnosti?
 Zapišite si misli, ki so se pojavile pri branju zadnjih strani. Če je mogoče, se s kom pogovorite o spolnosti. Resnica osvobaja. Naj vam ne bo nerodno. Vsi imamo enake izkušnje.
Naša druga čakra obvladuje tudi fizično privlačnost.
  • Kaj vas fizično privlači pri partnerju?
  • Kaj vas fizično pritegne kjerkoli?
 Resnica te čakre je Spoštujmo drug drugega. Po vsej do sedaj predelani navlaki v njej, je primerno še enkrat omeniti, da je v drugi čakri moč odpuščanja. Kako popolno smo ljudje narejeni, kakšno ravnotežje... V energetskem središču z največjimi težavami imamo sposobnost odpuščanja. In Odpuščanje je moč preobrazbe. Ko odpustim, tudi preobrazim svojo zavest, zavedanje in življenje. Ne odpuščamo, ker si ljudje to zaslužijo; odpuščamo, ker mi zaslužimo preobrazbo in osvoboditev. Morda mislite, da naj bi odpuščanje bilo v srcu, vendar srce ne potrebuje odpuščanja, ker ne sodi. Zato je odpuščanje v čakri, ki odpuščanje potrebuje."
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #9 - 20.04.2003 at 21:36:29
 
moč preobrazbe
Znana je molitev Frančiška Asiškega, v kateri prosi, da bi bil orodje božjega miru.
Bog, naredi me orodje tvojega miru.
Kjer je sovraštvo naj posejem ljubezen.
Kjer je krivica, naj posejem oprostitev.
Kjer je dvom, naj posejem vero.
Kjer je obup, naj posejem upanje.
Kjer je tema, tja bi rad prinesel svetlobo.
Kjer je žalost, naj posejem veselje...
Bistven je ta poudarek v pogovru z Bogom: Kjer je tema, tja lahko prinesem svetlobo. To je molitev srca, določena v zgodovini.
V resnici je to molitev druge čakre, opisuje njeno moč preobrazbe.
Naš največji izziv je sposobnost preobraziti naša življenja in svet, v katerem živimo. Molitev kaže, da je preobrazba naša Izbira.
Najtežje je najti svojo pripravljenost, da bomo izbrali kot Frančišek. Ko vidim spor, izberem mir! Sveti Frančišek ni rekel Ko vidim spor, se bojujem in manipuliram za mir! Tega ni v njegovi molitvi, ki je formula. V nas je moč preobrazbe. Ni zunaj ne ločena od nas. Je naša Izbira. Zakaj je to tako pomembno? Kdo vse od nas je dosti let preživel v iskanju načina za spremembo življenja zunaj nas. Knjige, delavnice, učitelji, mojstri, guruji, filmi, trakovi, zelišča, vitamini, različne diete, odnosi, službe...
Druga čakra preobraža na večih ravneh. Ko je Pavel govoril cerkvam Preobrazite se s prenovo uma, ni mislil na šesto, ampak na drugo čakro. Dobesedno je rekel: Če se premaknete skozi vse svoje odnose in opustite vse pogoje, boste očistili in preobrazili svoj um. Druga čakra kontrolira spremembo, vsebuje moč za preobrazbo. Ne verjemite, da nimate moči za preobrazbo.
Ne morete ustvariti pogoja, ki je močnejši od vas.
Ni mogoče! Nikoli ni bilo in ne bo.
Ustvarjeno ne more biti močnejše od ustvarjalca!
Poglejte na svoje življenje in spomnite se svojih največjih sanj. Odločite se: V Izbiri tega trenutka se odločam za izkušanje svojih sanj. Katerikoli pogoj iz moje preteklosti, ki mi ne omogoča uresničiti moje sanje, sedaj spreminjam v energijo in moč tega pogoja gre v ustvarjanje teh sanj!
Poglejmo enega najbolj fascinantnih pogojev vseh nas:
  • Ne vem, kakšne so moje sanje.
  • Ne vem, zakaj sem prišel na ta svet.
  • Ne vem, kaj naj bi storil s svojim življenjem.
 Ni mogoče! Saj ko pogledate človeka, spoznate - ti si sanje, ti si vizija! To vidite v vsakem človeku. Ni mogoče, da tega ne bi bilo v njem. Mogoče pa je ustvariti prepričanje Ne vem kaj je to. Celo, da ne vem kaj bi rad počel v življenju. Zakaj ljudje tako ravnamo?
Če se premaknem v svoje sanje, če vstopim v svojo polnost, bom mo(go)čno bitje in nisem ravno prepričan, da sem pripravljen sprejeti odgovornost.
Med 3-7 letom se priklopimo na Ne vem zakaj sem tu. Ta blokada ostane. Sedaj jih imamo 40, polno sodelujemo v skrivnostih življenja in nikoli se ne vrnemo v drugo čakro in ne napišemo novega načrta, novih prepričanj, ki so pogoji te čakre. Nič ni prav/narobe, nič ni dobro/slabo. Želimo se samo zavedati tega, kar je v drugi čakri. Potem pa bo vsak po svoji Izbiri vsebino, ki se je zaveda, pustil v njej ali pa jo bo na novo določil.


alora zdej pa dewat - konec druge čakre Wink Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #10 - 21.04.2003 at 15:11:07
 
"Dosti ljudi dandanes govori Bogu ali Angelom. Ko najvišje in najboljše prosite za kaj posebnega, za kreativnost na primer, kreativna zamisel "rad bi napisal knjigo", pride iz kronske čakre in je vznemirljiva. Ko ideja doseže kronsko čakro, je ta energija naravnost od Boga.
Ko se spusti do čelne čakre, ki je Resnica, jo čutite in veste, da je ta ideja prava.
Potem ta božanska energija pride navzdol do grlene čakre Volje in rečemo: Seveda, Bog, jaz bom uresničil ta projekt, šel bom na to potovanje, narisal sliko, vpisal fakulteto pri petdesetih..., karkoli.
Ko se božanska zamisel spusti do srca, nas ogreje in še bolj vznemiri. In ko je v srcu, naredimo napako. Tako smo vznemirjeni zaradi tega novega podviga, da začenmo ljudem pripovedovati o njem. Napisal bom knjigo, začel z delom na svoje, izdal zbirko pesmi... Ljudem začnemo govoriti o svoji ustvarjalni nameri, energija pa ima pred seboj še pot navzdol skozi tri čakre, ki, mimogrede, obvladujejo zgornje.
Vsa energija in naše največje sanje gredo potem iz srca v plekus, ki je nabasan z raznimi stvarmi. Vsi neuspehi, napake, kritičnost, pomanjkanje samospoštovanja, negativne predstave o sebi... Vse je tu, nazaj do prvega vdiha. Dobesedno vse je v našem pleksusu. In sedaj moja resnično božanska energija začne pronicati iz srca v pleksus. Navdušenja ni več. Resnici na ljubo - sesti moram. Ne morem vendar pisati knjige, nihče je tako ali tako ne bi kupil. Ne morem uresničiti svojih sanj, saj me nihče ne bo podprl pri tem. To ni predstava, ki jo imamo o sebi.
In če to ni dovolj, gre energija še naprej dol v oranžno čakro. Uganite, kaj je tam? Vsa prepričanja in mnenja o tem, kar je kdorkoli kadarkoli rekel o nas. In sedaj ne mislim pozitivnih stvari. V drugi čakri so še naši odnosi z močjo, denarjem in spolnostjo. In ko gre ta energija božanske zamisli dol do druge čakre... Pojdiva raje na pijačo!
Božanska ideja je mrtva. Nobene možnosti nima.
In še skozi eno čakro gre energija. Dol v korensko čakro mora, v mojo čakro preživetvenih potreb. Sedaj se razjezim na Boga: Ti veš, da moram delat, zaslužit denar in plačevat račune, veš kako zadolžen sem, poznaš vse moje preživetvene obveznosti! Zakaj, vrabca, si mi dal to idejo?! Tega ne zmorem.
In potem to božansko energijo, ki je prišla naravnost od Stvarnika skozi čakre navzdol - splavimo. Naredimo abortus. Splavimo božansko idejo, to kreativnost.
Tumorji v človeškem telesu so splavljena kreativnost."
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #11 - 21.04.2003 at 15:14:28
 
pomoje kr preveč seva ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #12 - 21.04.2003 at 15:17:10
 
Tongue Grin
kaj si tolk scrklan?! - monitor si našteli ! Grin
že popravljam  Roll Eyes Wink
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #13 - 21.04.2003 at 17:01:10
 
Že pri rumeni smo ??? jao... zaostajam svetlobna leta Tongue Nikol ne bom zmogla... grem rajš nekej spit Roll Eyes
Grin
ja pa kaj še Grin ej, kako je DOBRO, ko ti malo življenja steče po žilah Shocked Cheesy
thanx Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe 2.del
Reply #14 - 21.04.2003 at 17:58:58
 
JA, jest naj bi vsak dan mal napisala. in pol, ko je enkrat oranžne konec.. pol je pač rumena na vrsti  ??? Grin Ne vem, kako si si predstavljala, ampak kar pej tpo mescih - mislim, da še ni 2 mesca, odkar sem prvo čakro začela pisat? tko da ni panike  Smiley
jaaa jaa ti kar govori, kako je dobro - tukaj v javnosti.. poznam realano sliko valjanje po tleh v lastnih lekcijah.. in kot da še ne bi blo dost hudo, rečem še : hvala Angeli  Grin Tongue

Wink Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8