Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 16
(Read 190584 times)
Natural
Guest




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #15 - 31.03.2003 at 09:40:42
 
Kaj so nam prinesla verska prepricanja,mojstri,dogme,svete knjige organizirana verovanja...?Nasilje nad samimi sabo in drugimi, obcutke krivde,omejevanje posameznika,obcutek vdanosti in nemoci,vojne,oprane mozgane.Ali bi se bog razkrival na tak nacin?Govorite o enosti.Obenem se pa delite na mojstra in ucenca.Zakaj iscete bliznjice?Bog kot najvisji in za nekoga edini cilj se doseze s predajo svojejega zivljenja tujim pogledom,tujemu cloveku,s tem, ko  vidis svetlobo...Samo to je point zivljenja.Hm.Zozati boga na luč je po mojem mnenju dejanje norosti.Nihce ne pozna boga.Vsak pa lahko spozna samega sebe.Pravijo bog je v tebi.Kako do njega?Spoznaj samega sebe.Kako?Z odnosi in opazovanjem.Kaj iskati, ce ne mojstra?Širino boga in ne ozkost dogmatizma,svetlobe, izkusenj..Resnica nima imena in oblike. Mi smo ji pripisali ime in obliko.Enosatvno smo si jo izmislili.To je samo misel,ki nasatja kot produkt delovanja nase mozganske skorje.Ali je torej resnica misel?Na stvari ljudje gledajo pogojeno od okolice.Npr.stojchi je mocno pogojen s svojim ucenjem in gleda na svet preko svojega filtra, ki ga je prevzel skozi zivljenje.Govori besede ujetega in zaprtega cloveka. Zgradil si je prepricanje.Rekel si je to je to in naprej ni ničesar več.Resnico je zožal na svoje (Maharadijeve)misli.Prav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #16 - 31.03.2003 at 10:36:00
 
Spoznavam, da tale forum prav zarad svoje odprtosti ne omogoča ene totalne komunikacije. Jest, ki sem se tle  vsaj  trikrat komplektno od znotrej navzven obrnu in svojo duševnost tkorekoč javno na ogled postavu, da si vsak lahko tud z mojimi sicer skromnimi in predvsem spontamimi duhovnimi izkušnjami pomaga,  sem en farizej, ki je  dušo zataju ???. Ti stojči,  ki pa se vse čas sklicuješ na eno svojo duševno blaženost in ki  jo na veliko okrog razglašaš, mi  pa ne ponujaš skor nč, sčemer bi mi res lahko pomgal  Sad. Lahko tud da tega  jest tega nism sposben ugledat, ker nism šel skoz maharijeo učenje, ampak v čem je pa štos njegovga učenja, če ga jest v tvoji duši ne morem ugledat, pa če se še tko trudiš ???.

Ne vem, jest domim, da je temu krivo samo moje farizejstvo Undecided. Konc koncev si ti tist, ki iz mene delaš farizeja, jest  se  mam za človeka z dušo, ki tle gor išče sorodne duše. Sorodne v strahu in pogumu, čvrstosti in ranljivosti, predvsem pa  odprtosti. Za tako odprtost  je žal potreben tud ena doza razumnega varstva , ki  kljub odprtosti daje boljšo zaščito inuvidualnosti moje  duše  kot pa bi mi ga lahko nudlo  obredno varstvo znotraj neke sekte. Skratka, jest s skušam bit eno  z drugimi edino  na način, da sem lahko sam svoj in da nikomur predhodno ne podam binaco menice nad mojo dušo ne glede na to, s čim bi si jo predhodno zavaroval.   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #17 - 31.03.2003 at 14:46:45
 
dragi titud,
tudi sam sem samo farizej, kadar govrim samo iz svoje glave, brez notranjega občutka miru resnice in ljubezni. Wink

Ti stojči,  ki pa se vse čas sklicuješ na eno svojo duševno blaženost in ki  jo na veliko okrog razglašaš, mi  pa ne ponujaš skor nč, sčemer bi mi res lahko pomgal  . Lahko tud da tega  jest tega nism sposben ugledat, ker nism šel skoz maharijeo učenje, ampak v čem je pa štos njegovga učenja, če ga jest v tvoji duši ne morem ugledat, pa če se še tko trudiš .

dragi titud,
Izgledaš mi čisto prijeten človek,
enkrat sva se že srečala in prav gotovo se še kdaj bova.
priložnosti bo še dovolj, vendar ne vidim razloga zakaj ne bi prišel med tem časom na enega od naslovov, ki sem jih objavil v članku Maharaji v hotelu Lev mimogrede, tudi ta mesec bomo imeli 13. ob 19h tam veliko prireditev in te osebno vabim, da prideš tja, če seveda utegneš )

dragi natural
ne vem od kje ti ideja, da meditiram na nek sohang, ali kaj takega, to ne drži, kakor tudi ne drži en kup stvari, ki jih pišeš kar tja počez. Imam vtis, da sploh nisi prebral mojih člankov, ampak tukaj nekaj pišeš, ker ti je enostavno dolgčas in nimaš pametnejšega dela.
ti pišeš:
Ali je torej resnica misel?
Ne dragi natural, zame resnica ni misel,
zame je resnica vedno samo in zgolj občutek,
prav tako kot je to občutek ljubezeni.
kar je veliko, veliko več, kot katera koli misel.

V nekem mestu so imeli filharmonični orkester, ki je postajal vse boljši. Ker niso imeli profesionalnega dirigenta so na radiu in televiziji razpisali avdicijo. Prijavilo se je dosti kandidatov. Čisto na koncu pa je pritekel še nek čuden možak.
Ko si je oddahnil so ga vprašali, katerim orkestrom je že v življenju dirigiral.
Odgovoril je, da še nobenemu.
Vprašali so ga katero glasbeno akademijo za dirigiranje je končal.
Odgovoril je, da nobene.
Potem ga je komisija vprašala, če ima vsaj posluh in možak je priznal, da nima posluha.
Komisija ga je na koncu vprašala, zakaj pa je potem sploh prišel in možak je odgovoril:
"Prišel sem vam samo povedati, da slučajno ne bi vi računal name, za to mesto dirigenta" Grin
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Natural
Guest




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #18 - 01.04.2003 at 07:57:22
 
Torej si se moral naučiti ljubezni od M.Bravo!!Da si se naucil videti nekaj, kar je del tebe pa najsibo to ljubezen blazenost ali svetloba, ki so del tebe si potreboval nekega Indijca in posebno tehniko.Tvoje clanke sem prebral in se mi zdi vecina od njih prav fletnih.Samo ne govori mi, da pisem kar nekaj pocez.Been there, done that.Vem, da se je nesmiselno pregovarjati z nekom, ki so mu opirali mozgane 30 let.Lepo bodi pozdravljen in upam da bos nekoc zopet premaknil samega sebe naprej, tako kot si to storil skoraj 30 let nazaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #19 - 01.04.2003 at 10:08:48
 
dragi natural,
oprosti mi, če sem te užalil s tem ko sem napisal, da pišeše kar nekaj počez.

To sem napisal zato, ker prav v vseh člankih vendar pišem o občutku resnice in ljubezni, ti mi pa prodajaš mojo resnico, kot neko misel.
Preproste stvari je težko razumeti.
Včasih je treba kako stvar prebrati dvakrat, da bi jo razumel.
Da, dragi natural, ljubezen do sebe sem se naučil od M. in na to sem ponosen.
Da bi prišel do globjih spoznanj se moram imeti rad, moram se ljubiti in jaz tega nisem znal. Priznam.
Možgane pa imamo vsi že tako sprane, da tam ni več kaj prati, prati je treba srce, dragi natural, to se da Shocked
moj citat:
Proizvod ljubezni do sebe, je prijaznost do drugih. Wink
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #20 - 01.04.2003 at 11:09:45
 
Stojči, ne vidm razloga, da se ne bi mogla pogovarjat, če nimam tvoje izkušnje.  Oziroma, da jest ne premorem tvoje globine,  ker so tvoja občutja globja od  mojih misli. Ampak tle gor ne moremo komunicirat drgač kot misleno, le preko izmenjavo  misli lahko delimo občutja. Zard tega ne rabiš bit ogrožen, ker tle gor si po moje prišel točn zato, ker si začutu potrebo z mislimi pokrit svoja občutja. Ta dimenzija ti manjka, zato si se tud tko razbohotu na pozitivkah in na tud na forumu. Ta dimenzija tud men  ni vse, je pa nekaj močnega , ki me na forum priklepa tko kot tebe.    

Ta dimenzija hkrat osvobaja in tud ogroža, vsakega navznoter in tud z njo ogrožamo tud drug drugega. Se začnemo spraševat, če občutenja, pokrita z mislimi, izgubijo na svoji avtentičnosti. A si mogoče s tem ne vzpostavljamo ene distance do tistga, kar nam je v neizrekljivem sveto in do katerga smo si enkart že uspel  vzpostvit en obredno posvečen dostop? Kaj pa če se bodo simboli za dostopanje izgubil svojo moč, in do tistga avtentičnega vseb sploh ne bomo več mogl dostopat? To so čist realni strahovi, ko človeku z dolgoletnim prakticiranjem včasih svete stvari niso več tako svete in postanjeo tkorekoč del vsakdanje in ne več tako vznemirljive realnosti.  Tko se skoz zgodovino sprofanirajo religiozni sistemi, skoz katere se dostopa do svetega; tko se skoz osebni razvoj izgublja  svetniška averola, ki jo nosi mati; skoz seksualne izkušnje se skonzumira posvečenost spolne  ljubezni; skoz delovne izkušnje se razmistifcira pomen znanja...

Ampak to ne pomen, da se kaj izgublja, po moje se samo razvezuje ene navezanosti, ki morajo obstajt točno do takrat, da se človek lahko v svetu orinetira tud brez njih. Da si je sposoben odpret vse opcije, da je možen skomincirt karkoli s komerkoli, ne da bi živu v strahu, da se  je pregrešu zoprer sveto. Da hkrat tud nima občutka, da je to sveto zginlo. Da je  nekem smislu je človke samemu seb postal svet al pa vsaj merilo  vsemu  svetemu.

So me sogovorniki  že parkrat opozoril, naj ne analiziram drugih, ker da so to lahko le moje moje lastne projekcije nanje. Jest se  nimam za  tolk objektivnega, da bi temu lahko oporekov. Skušam pa bit tolk, da se te projekcije zavedam in da te se te, stojči, v tem smislu sposodim, da preko tebe govorim o seb.  V tem smsilu tud jest tebe jemljem, da ko govoriš o men, več poveš o seb kot p o men. Zato bi bla  škoda, da nehava komunicirat, če jest ne grem na un maharijev kurz levu v žrelo, kot sem se enkrat že mal  cinično izrazu. Ampak do sebe, da se razumemo Smiley            
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #21 - 01.04.2003 at 14:29:25
 
dragi titud,
moja zgodovina sveta se je pričela z mojim rojstvom in se bo končala z mojo smrtjo, prav tako tvoja.
Moje poslanstvo je samo to, da pokažem ljudem smer navznoter. To je vse. Ljudje, ki jih njihovo srce ne zanima, tudi mene ne zanimajo.
Veliko večji užitek in izziv, kot razpravljanje na tem forumu, mi je pisanje poezije za www.enjoyinglife.org, katerega prebira deset tisoč ljudi s celega sveta vsak dan.
Sodelujem tudi na mednarodnih intenetnih pesniških in  drugih forumih.
Zdajle pa se moram pripraviti na intervju z BBC, ker me bodo od tam poklicali točno čez dve uri.
Za intervju z mano so se odločili, ker sem v svojem komentarju o tej vojni v Iraku primerjal z vojno v Bosni in Busha z Miloševičem. Grin
lp
ps: veseli me, da sem preko tega foruma in pozitivk spoznal toliko prijetnih ljudi, prijateljev s katerimi se veselim srečanj. Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #22 - 02.04.2003 at 08:57:16
 
I have studied,
some kind of information about the self,
then I have to convince others,
that I know something,
about that particular matter,
otherwise I might be convinced by somebody,
who has more data,
or is, smarter than me.

In my master's self-Knowledge,
something like that,
doesn't exist.
How could I,
convince anybody,
that I am in love,
with the love?
That I am in love,
with my heart,
where, there is no place,
either for mine,
or anything that passes for mine,
in a place where,
I can't wear,
any mask,
yet clarity dances
there, in and out,
in simplicity at its best,
in a place where rules,
only my, humble respect,
in a place where,
everybody is
really, so joyfully blessed?

In my dear master's,
gift of self-Knowledge,
in this precious life,
I have the privilege,
to clarify everything,
with my own heart,
now.


Ko se mi ravno usmeru na na sajt, kjer uživaš življenje, sem skopiral eno tvojo samoreflektivno pesmico. Predpostavljam, da izraža en tvoj odnos do  mojstra in posredno tvoj odnos do samega sebe. Bom skušal opisat, kako jo jest razumem, da bova pol o tem odnosu lahko še kakšno rekla.

V prvem verzu opisuješ, da si se lotu študija samega sebe z namenom, da bi prepričal drugega, da o seb veš  zadost, da te ta drugi s svojo pametjo in  podatki o teb  ne bi prepričal.

V drugem verzu odkrivaš, da je samozavedenje tvojga  gospodarja drugačne sorte. Ti je dal spoznanje, da ni možno  nikokomur dat spoznanja  o svojem odnosu do samga sebe, ker v svoji uživaški balženosti tud  do sebe ne moreš odnosa imet. Da  v svojem srcu tud  zase nimaš  prostora, ker je tam vse tako preprosto, resnično in brez vsake maske.

V tretjem  verzu se mojstru zahvaljuješ za  samospoznanje, da je privilegij življenja v spoznavanju s srcem.

Ok, stojči, vzemva da je temu tko, da si ob svojem mojstru dobu to spoznanje in da je ta mojster v svoji blaženosti tud res tko sugestiven, da bi tud jest ob njem podoben filing do sebe kot ga ti opisuješ vsaj zaslutu. Ampak zakaj vraga bi pol ta filing moral tko goreče kot zdaj ti okrog razširjat pa o njem druge prepričevat. A nis prav ti napisov v prvem verzu, da si to fazo s stikom z mojstrom  pravzaprav presegu? Človek dobi občutek, da samemu seb oz. (vsaj potencialni)lastni  blaženosti ne verjameš, pa zato moraš o njej druge prepričevat, da te ne bi prav ti drugi prepričal, da vedo o tvojih filingih več kot ti sam.

Taka situacija me ful spominja na mojo lastno izkušnjo ljubezni. V svoji zaljubljenosti nism mogu verjet, da cel svet ne deli moje blaženosti, da skor noben drug kot jest ne vidi moji deklici tkorekoč svetnice. Kako ne bi bla svetnica, ko pa je v mojem srcu vzodbudila tako prvinsko občutje, zarad katerga  sem zaslutu življenje v vsej preproščini in  zarad katerga sem se počutu brez mask skoz katere sem se bil vse dotlej edino sposoben občutit?  Zgodilo seje clo nasprotno, moje blaženosti so se vsi ustrašl  kot da sem izgubu razsodnost, kot da me je me je začarala coprnca, ki me bo zihr izkoristla in zavrgla. Bolj sva se trudla folk prepričat, da je tak filng  normaln, bolj so naju imel za obesdenca, ki se ju je potrebno izogibat, če ne bosta vse potegnila za sabo v nesečo.  'Zacopranost' pa še kar deluje in iz osebne izkušnje ti povem, da se druge lotevam prepričevat o njej vedno le takrat, ko sam podvomim v vanjo. Da je prepričevaje drugih v bistvu le sredstvo za utrjevanje lastne vere in da tako početje praviloma naleti na odpor al pa vsaj nelagodnost  ker na koga lahko  deluje clo  tko, kot bi hotu lastno žensko okrog ponujat. Po tej analogiji tud jest  zastrižem z ušesi, ko mi začneš ponuajt  tega maharajo. Če ti je res dal kakšno samospoznanje, ga itak sevaš, ziher  bolj kot pa s   sklicevanjem  na njegovo mojstrstvo, avtoriteto, svetost in kar je še tega.

Evo, samo tolk sem hotu dodat, da bova morda laže še kašno naprej o blaženosti izmenjala.  Smiley  
Back to top
« Last Edit: 02.04.2003 at 13:18:55 by titud »  
 
IP Logged
 
Natural
Guest




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #23 - 02.04.2003 at 11:52:05
 
Lepo si to napisal titud.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #24 - 02.04.2003 at 13:22:51
 
stoychi wrote on 01.04.2003 at 14:29:25:
Ljudje, ki jih njihovo srce ne zanima, tudi mene ne zanimajo.

Hmm, Stojči… Te je tudi tega učil Maharaji?  Smiley

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #25 - 02.04.2003 at 13:23:09
 
dragi titud,
me veseli, da si si pogledal moj najbolj priljubljeni sajt.
Nekaterim prijateljem iz Amerike, ki se zelo trudijo, da bi jim tam bilo  kaj objavljeno (pa jim zaenkrat ni še nič), so me vprašali za recept, za moj tamkajšnji uspeh.
Vsakodnevni notranji trud, iskrenost in poštenost je pot do tega uspeha.
Mojo pesem na žalost nisi najbolje razumel, ampak nič hudega, že samo to, da si si ogledal eno od njih, me je razveselilo. Cheesy
Če zgoraj tam klikneš pod avtor in najdeš stojan svet boš našel vse moje objave na tej strani.
lotiva se analizo moje pesmi, ki sem jo začel takole:

If I have studied,
some kind of information about the self,
then I have to convince others,
that I know something,
about that particular matter,
otherwise I might be convinced by somebody,
who has more data,
or is, smarter than me.

če sem študiral nekakšno znanje o sebi, (kar je filozofija, psihologija, medicina itd, )
moram o svojem znanju o tej stvari prepričati druge, ali pa sem prepričan od drugih, ki imajo o tem več podatkov, ali so pametnejši od mene.
V drugem delu pojasnjujem, da se pri darilu mojstrovega samospoznanja ne da niti opisati niti prepričevati, zelo lepo pa se ga da čutiti, ko pridem tja, se ta sled, da je nekaj moje ali tvoje povsem zabriše, saj misli lebdijo nekje zgoraj kot neki oblaki in prevlada notranja izpolnjenost brez imena, ki pa je zelo zelo jasna, jasnejša od misli.
v tretjem delu pojasnjujem, da mi je dan privilegij, da v tem darilu Samospoznanja lahko vse razčiščistim s svojim srcem v tem trenutku. Smiley
lp
ps obstaja razlika med prepričevanjem in kazanjem notranje poti.
Tisti, ki mislijo, da jih prepričujem, itak nikoli ne bodo prišli na video predstavitve, tisti, ki pa čutijo v mojih besedah modrost, pa bodo že našli svojo pot, in pravi naslov  do svoje modrosti. Grin
tale moja pesmica objavljena tam, se mi zdi primerna za tole razpravo: Wink

Intelligence

If I want to be more,
I have to be less.
Less in my head
and more in my heart,
since this is really the "most" me of me,
from which I can extract all.
And although this me,
can't think - only feel,
it confirms my master's words:
"In my heart, is my intelligence."


Stojan Svet
Postojna, Slovenia

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #26 - 02.04.2003 at 13:28:05
 
Khalil Gibran je v svoji poeziji med drugim sporočil tole, kar se mi zdi zelo resnično:

Kadar ljubite, ne smete reči "Bog je v mojem srcu", temveč raje "Sem v srcu Boga".
In ne domišljajte si, da morete usmerjati tok ljubezni, kajti ljubezen bo, če se ji le zdite vredni, usmerjala vaša pota.  



Se ti zavedaš tega, Stojchi?


Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #27 - 02.04.2003 at 13:28:58
 
in še odgovor Miški Wink
do zdaj nisem srečal še nikogar, ki ga lastno srce ne bi zanimalo, Wink
eni rabijo samo malo več časa,  Shocked
da pridejo do njega.  Roll Eyes
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #28 - 02.04.2003 at 13:41:07
 
in še odgovor Little Star:
moj napuh je moj pogreb, Tongue
to vsak popotnik na notranji poti dobro ve, Grin
kamen potopljen tisoč let v reki, 8)
se prav tako hitro posuši, ???
kot tisti, Angry
ki je bil v vodi samo pet minut, Shocked
kakor sem že davno napisal:

vetrič pihlja,
nima imena,
a kogar,
se dotakne,
vzdrhti mu srce
in ta v radosti ve,
ve, kaj je to,
kar ga živi,
in celo življenje
tej radosti sledi Wink  
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #29 - 02.04.2003 at 14:07:57
 
Stojči, tvoja ralaga drugega verza je točn taka, kot sem ga tud sam razumu. Jest verjamem, da mojstru ni treba nikgar nč prepričevat, ker če enost z njim začutiš, jo, če pa ne, te živ bog ne more v ta občutenje ne prislit ne prepričat. Čar sugestije je nameč  v tem, da deluje mimo volje oz. se voljo pri tko subtilnih/nezvednih  energijah ne da  ne da ničesar dosečt. Voljo pa se vpreže, ko in če sugestija sama po seb ne deluje: takrat gre ena volja proti drugi, katera bo koga in ko se  volja enega  zlomi, ta postane dovzeten za vsakršno sugestijo, s tem  pa se odpre pot za sugestijo proti lastni volji in temu se po domače reče pranje možganov.

Mojstri, predsem pa organizacije, ki stojijo za njimi, so takega početja tako vešči, da en firbec, ki gre levu gledat v žrelo, težko opaz razliko, kdaj mu je srce zalila  ljubezen zato, ker mu je bla zlomljena svobodna volja kdaj se mu je srce sponatano napolnilo z ljubeznijo, v katero svojo voljo lahko svobodno vpreže. Človek z zlomljeno voljo namreč  tud s srcem, polnim ljubezni, nima kaj počet, ker energije te ljubezni ne zmore sam nikamor vprečt. Vprežt pa ga svoje interese znajo tisti, ki so mu z zlomitvijo volje srce napolnil z ljubeznijo. Jest ne trdim, da je to mojster, ampak se slej ko prej kdo najde, morda čist izven kroga njegovga učenja.        

Jest se s tabo ti čist strinjam,  da je treba magari levu pogledat v žrelo pa videt, če te bo tisto, kar boš tam najdu, prevzelo. Ampak jest opozarjam predvsem: z glavo na zabavo! V tem smislu mi tud take pesmice, v katerih se naglaša, da je ineteligeca v srcu in ne v glavi, zvenijo dvorezno in takoj zastrižem z usšesi, tud če so plod spontanega in iskrenega občutja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 16