Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 34197 times)
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #30 - 22.01.2003 at 14:34:20
 
tomi wrote on 22.01.2003 at 13:11:44:
Po najblolj optimističnem scenariju, ki sem ga slišal, bi naj preživelo kakih 10 % ljudi. Ti bi se res zdramili in razširili polje zavesti ter ustanovili civilizacijo miru in razumevanja.

Po vsej logiki bo tistih 10% iz vrst vladajoče kaste, torej tisti, ki bodo vso stvar tudi zakuhali.
Torej se ni za bati, da se bodo zdramili in širili polje zavesti Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #31 - 22.01.2003 at 23:48:57
 
*
Sicer mi je Zemlje žal, ker je (bila) zelo lep planet, a jebat ga, se bomo pač utelešali kje drugje, če se še nam bo treba.
*
brez skrbi da bi se blo treba ... če nam to rata ... zjebat zemljo in se še pred tem ne razsvetlit ... e to bi pa znal bit pekel, pekel ki ga drugač ni, pekel je u bistvu to kjer smo (če smo le zadost u kurcu) ... se reče ... tisti ki bodo tuki in bodo gledal smrt zemlje in bodo po možnosti še kej pripomogl k temu ... no ... na mestu tistih jest nebi bil ... res ne!

bom reku tko
nameravam razsvetljenje!
tempirano pred uničenje zemlje
tempirano pred leto 2012, ko se ima to za zgodit ... če nam slučajno rata to možno prihodnost uresničit
nameravam zdravo zemljo!



propadl bomo, če bomo to nameraval.
to je samo stvar izbire.
izbire posameznika.
tko kt je edi reku ... na domačem pragu je treba začet, ne pa v iraku, lahko tud pomagaš iraku z dobro namero (kej dost več je res težko), na domačem pragu je namera malo premalo, namera je glih še kumi zadovoljivo ... sam še mal je treba porint pol ... in pol gre samo od sebe - v smeri namere.
ostalo so samo preizkušnje - učenje.



koja je to glupost z 10% ???

po atomski vojni ki bi pospravla 90% ljudi bi nja jih 10 ostal ???
prosim vas lepo ...

sam tolk
par bombičk bi poleg radiacije, uničenja infrastrukture, narave ipd dvignilo toliko prahu, da bi se zemlja shladila tolk kt je bla hladana v ledeni dobi ... sonce nebi posijalo na zamljo vsaj kakšno leto ...
a ste že pozabl k smo bli brez sonca kr precej časa zadnjič ???
k se je folku čist trgat začel ???

edini ki bi to lahko preživeli s(m)o tisti ki poznamo magično formulo:
mantra je močnejša od atomske bombe
om namah shivaja
http://www.gape.org/gapes/prispevki/alien28k/Om%20Namaha%20Shivaya.mp3

edin to ... znanje ... vedenje ... drugo nič ... ampak to je že razsvetljenje
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #32 - 23.01.2003 at 10:08:48
 
gape wrote on 22.01.2003 at 23:48:57:
*
Sicer mi je Zemlje žal, ker je (bila) zelo lep planet, a jebat ga, se bomo pač utelešali kje drugje, če se še nam bo treba.
*
brez skrbi da bi se blo treba ... če nam to rata ... zjebat zemljo in se še pred tem ne razsvetlit ... e to bi pa znal bit pekel, pekel ki ga drugač ni, pekel je u bistvu to kjer smo (če smo le zadost u kurcu) ... se reče ... tisti ki bodo tuki in bodo gledal smrt zemlje in bodo po možnosti še kej pripomogl k temu ... no ... na mestu tistih jest nebi bil ... res ne!

Nazadnje sem prebrala nekaj ful tolažilnega v tem smislu: no bom mal "prevajala"
Zemlja
Zemlja je bla tukaj že od začetka, preživela je ledeno dobo, meteorit, videl smo jo z dinozavri, ne potrebuje nas za preživetje. Tko da če človeštvo hoče vojno, si zapomnimo, da lahko zbrišemo črno piko - človeštvo s planeta, ampak planet bo preživel in obrodil, tko kot je tud pred prihodom človeštva.
( Grin uff.. nameravam ljubezen do prevajanja)
http://home.xtra.co.nz/hosts/Wingmakers/Chamber%20One%20Poetry.html
-pesmica Earth
Al pa se mogoče s samo izmikam temu, da bi mogla kej več narest?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #33 - 23.01.2003 at 10:44:59
 
Quote:
Al pa se mogoče s samo izmikam temu, da bi mogla kej več narest?


Dbro vprašanje, na katerga lahko odgovoriš le  z odgovorom na vprašanje, kako reagirat na katastrofičen scenarij oz. čemu  tak katastrofičen scenarijs skluž.

Katsrofični scenarij ma eno funkcijo, da pospešuje artikuliranje al pa zbiranje okrog  odrešilnih idej, tko da je možno tud to, da odrešilne ideje v bistvu  same  sproducirajo  katastrofični scenarij. Najslabš kar se more po tej logiki zgodit, je to, da se uresničevenje  odrešilne ideje poveže z uresničitvijo katastrofe. V primeru grožnje z mističnim vesoljnim potopom ali koncem sveta to ni tak problem, ker ga odrešilna ideja ne more ustvarit/priklicat. Problem je novejšega datuma, ko smo  ljudje s svojo gorečo željo po odrešitvi katstrofo tud dejansko spsoben  nase priklicat oz. jo  sami seb zrežirat.      

Zasto je v bistvu dobr zrelativizirat tud vsak še tako  katastofični scenarij, ker  pomen  tud to, da zrelativiziraš tud vsako  preveč gorečo  željo po odrešitvi, ki se s produciranjem takih scenarijev vzdržuje pri življenju.

Evazh, nobene  slabe vesti ni treba imet zato, če v katastrfičnost  ne verjameš. Po moje ne  more bit dost narobe, če se  ne pridružiš kateri oddrešilnih akcij, bi blo v bitvu boljš, da  bi drugi pridružl teb in na tak  način kafastrofo sploh skenslal kot kakršnokoli opcijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #34 - 25.01.2003 at 19:40:47
 
KO že govorimo o tem, kaj naj bi bilo ... ??? Angry

NO, nekje se govori, da se bo vse skupaj začelo ali pa se že pripravlja v Perzijskem zalivu...
Le kaj si mislijo... samo za tisto stvar se jim gre...
No, saj imajo vsega preveč, malo "zaloge" morajo nekam "odvreči", jo porabiti.

Ne maram vojn, kdo se ima pravico uničevati naš planet tako, da "nas nič ne vpraša, če sme"... Angry

Dva človeka, pa želita "spremeniti svet", koliko življenj še... ???

MAr jih še ni nič IZUČILO... ???

B. in H.... Angry



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #35 - 26.01.2003 at 10:37:47
 
Quote:
Nazadnje sem prebrala nekaj ful tolažilnega v tem smislu: no bom mal "prevajala"
Zemlja
Zemlja je bla tukaj že od začetka, preživela je ledeno dobo, meteorit, videl smo jo z dinozavri, ne potrebuje nas za preživetje. Tko da če človeštvo hoče vojno, si zapomnimo, da lahko zbrišemo črno piko - človeštvo s planeta, ampak planet bo preživel in obrodil, tko kot je tud pred prihodom človeštva.
( Grin uff.. nameravam ljubezen do prevajanja)
http://home.xtra.co.nz/hosts/Wingmakers/Chamber%20One%20Poetry.html
-pesmica Earth
Al pa se mogoče s samo izmikam temu, da bi mogla kej več narest?

Meni osebno je najboljši citat iz Matrike:
ljudje nismo sesalci ampak virusi. Ne živimo v harmoniji z naravo, temveč se iz enega področja razširimo na drugo področje, dokler tam ne izrabimo vseh naravnih virov in vsega ne uničimo, nato se širimo naprej.
Popolnoma se strinjam, da smo kuga tega planeta. Zato zemlja potrebuje en močan antibiotik in šele takrat, ko bo ta prijel, bo lahko zemlja postala raj. Ali pa tudi ne, saj se bodo potem še vedno živali klale naprej.
"Vi, ki vstopate, odvrzite vsako upanje" Grin

Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #36 - 26.01.2003 at 10:45:11
 
sidha wrote on 26.01.2003 at 10:37:47:
Popolnoma se strinjam, da smo kuga tega planeta. Zato zemlja potrebuje en močan antibiotik in šele takrat, ko bo ta prijel, bo lahko zemlja postala raj. Ali pa tudi ne, saj se bodo potem še vedno živali klale naprej.
"Vi, ki vstopate, odvrzite vsako upanje" Grin



NO to pa ne bo držalo... Grin, no, ne za vse... MOgoče so izjeme, ki "so", a jaz to "nisem"... Grin.
Lahko izboljšamo svet v katerem živimo in seveda GA BOMO
Jaz verjamem v naslednjo GENERACIJO, če bo zanjo še kaj OSTALO od tega prečudovitega sveta!
Podarimo jim LEPŠI JUTRI...

B. in H. , kaj pravita o tem..., NO malo se oglasita in tole pokomentirajta, prav... Hvala!... Grin Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #37 - 26.01.2003 at 10:53:43
 
Moonlight wrote on 26.01.2003 at 10:45:11:
NO to pa ne bo držalo... Grin, no, ne za vse... MOgoče so izjeme, ki "so", a jaz to "nisem"... Grin.
Lahko izboljšamo svet v katerem živimo in seveda GA BOMO
Jaz verjamem v naslednjo GENERACIJO, če bo zanjo še kaj OSTALO od tega prečudovitega sveta!
Podarimo jim LEPŠI JUTRI...

Lepo, da si optimist, toda ali se je človeštvo v vsej svoji zgodovini sploh česa naučilo ???
Še vedno velike ribe jedo majhne ribe Wink
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
marmar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #38 - 26.01.2003 at 14:09:17
 
Res zanimiva stališča. Kakor koli, pridružujem se optimistični skupini. Med modrimi mislimi sem prebral eno, ki se glasi približno takole: "Napako dela tisti, ki ne stori nič samo zato, ker lahko stori le zelo malo".    Če nas bo veliko tistih, ki bomo storili vsak le zelo malo, bo skupni seštevek velik. Takih pa nas je čedalje več. Celo dve pomembni evropski državi - Nemčija in Francija sta proti vojni v Iraku, posameznikov pa niti več ne prešteješ. Hodijo v Irak predstavljat živi zid, drugi glasno protestirajo, tretji meditirajo. Zanašam se na budistični rek: ČE SMO OBRNJENI V PRAVO SMER, MORAMO V TEJ SMERI SAMO NAPREJ!

Smiley Smiley Smiley Grin Grin Grin Smiley Smiley Smiley Wink
Back to top
 

marmar&&&&Naj vam bo vsak dan najlepši dan!
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #39 - 27.01.2003 at 18:30:08
 
Quote:
ljudje nismo sesalci ampak virusi. Ne živimo v harmoniji z naravo, temveč se iz enega področja razširimo na drugo področje, dokler tam ne izrabimo vseh naravnih virov in vsega ne uničimo, nato se širimo naprej.

How true  Roll Eyes

Quote:
Zemlja je bla tukaj že od začetka, preživela je ledeno dobo, meteorit, videl smo jo z dinozavri, ne potrebuje nas za preživetje. Tko da če človeštvo hoče vojno, si zapomnimo, da lahko zbrišemo črno piko - človeštvo s planeta, ampak planet bo preživel in obrodil, tko kot je tud pred prihodom človeštva.

Planeti se rojevajo, živijo in umirajo. Kot tudi zvezde in vse kar je živo v materialnem vesolju...
Zemlja ne bi preživela toliko jang energije, če bi deževale gobice.

Nemčija in Francija bosta proti samo tako dolgo, dokler jima ne ponudijo kakšnih interesnih območij - za par naftnih polj bosta pa z veseljem opustila "principe".
Tiste, ki hodijo delat živi zid v Bagdad bodo prej ko slej skurli, meditiramo in glasno govorimo pa lahko vsi veselo naprej... Če bi le kaj pomagalo  Tongue

Imam pa eno rešitev, ki bi verjetno ustavila ali pa vsaj upočasnila ameriški imperializem - bojkojtiramo ameriški tržni sistem, ne kupujmo več stvari, ki jih ne potrebujemo za preživetje in tržno gospodarstvo bo šlo po gobe, ko bo dovolj ljudi takšno stvar prakticiralo.
Se lahko odrečete intenzivno gojeni hrani, tehnikalijam in ostalim nepotrebščinam?
Undecided jaz bolj težko, ampak bi pa verjetno delovalo  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #40 - 27.01.2003 at 21:11:59
 
Živjo! Bolj redko me zanese zadnje čase sem, pa se šele zdaj vključujem.

Quote:
Ima kdo kakšne vizije, sanje, karkoli za bližnjo prihodnost tega sveta?


Vizija ni moja, samo poznam jo. In je ne bi ponavljal, če ne bi za to vizijo imel logične razlage.

Takole gre: tam med 2010 in 2015 bosta neslavno končali ZDA (državljanska vojna) in katoliška cerkev.

Za katoliško cerkev je itak jasno, ker ima iz dneva v dan manj privržencev. Zato se bodo sprli med sabo o tem, kaj morajo narediti, razcepila se bo na konservativno in naprednejšo varianto, nastajale bodo nove sekte itd. Krščanstvo samo se bo ohranilo v nekakšni razsvetljeni varianti, ti verniki ne bodo potrebovali institucije nad sabo, prej kakšna lokalna združenja.

Z ZDA je malo težje, saj si je na prvi pogled težko predstavljati, da bo veliki imperij kar tako crknil. Ampak bo, v to sem prepričan. Že napad na Irak je znamenje hude notranje ekonomske krize (prvi simptomi so Enron, WorldCom ipd., drugi baloni še čakajo, da bodo počili), rabijo poceni nafto za nahranit svojo požrešnost. Kaže se dejansko stanje, da niso bogati tisti ki imajo kapital - dolarji so pač papir - ampak tisti, ki imajo naravne vire. In velika pizdarija bo takrat, ko bodo tisti, ki imajo naravne vire, rekli, da imajo poln kufer globalnega neoimperializma.

ZDA so uprizorile napad na WTC, da bi lahko ustvarili totalno dikataturo, ki bo čisto podobna Stalinovi Sovjetski Zvezi. Prvi simptomi tega se že kažejo v obliki raznih restriktivnih zakonov in velikih pooblastil tajnih služb, ki lahko zaprejo kogarkoli kadarkoli ne da bi jim bilo treba za to komu odgovarjati. Tako, kot sta to delala 'stara dobra' NKVD ali pa Gestapo.

Sovjetizacija ZDA se najbolj kaže v imbecilnem enoumju primitivnega dela prebivalstva, ki brezrezervno podpirajo revolucijo desničarske klike. Podobno enoumje v teh slojih je bilo dobro vidno tudi v zgodnji SZ.

Po drugi strani pa je v ZDA še vedno močna tradicija svobode in strpnosti. Drugi del prebivalstva bo torej hudo nasprotoval sovjetizaciji in ko bo prišlo do tega, da desna klika ne bo mogla več zmagati na volitvah (podpora že danes pada), bo pač 'demokracijo' priredila po svoje, nasprotnike pa poskušala ukrotiti s silo. Od tu do državljanske vojne pa je samo še korak.

Tole moje prerokovanje seveda Iraku ne bo pomagalo, kadar crkuje imperij, jih veliko potegne za sabo. Če pa se bo enkrat začelo še z gobicami, pa niti katolikom ne bo treba žalovati za svojo cerkvijo, saj bodo dočakali sodni dan.

In kaj lahko pri tem naredimo mi? Ja, meditacija bo kar v redu. Tudi tisti, ki se grejo žrtvovat na iraške mostove, bodo veliko naredili - če bodo preživeli ali ne. Protiglobalistična gibanja imajo tudi precej pozitivne energije v sebi - edini so sposobni delovati tako, da gre na demonstracije katoliška mladina skupaj s komunisti. (BTW, vzorec za nas bedake), pa še kaj bi se našlo. Protiglobalisti me rahlo spomnjajo na hipije, ki se jim je tule tomi posmehoval, dejstvo pa je, da so bili edini, ki so precej pretresli pa tudi spremenili ZDA. Od takrat še ni bilo gibanja s toliko pozitivnega naboja.

Moj skromni prispevek bo poleg tega, da vsak dan zmeditiram za mir, to, da bom prekršil svoja načela, šel na volišče in glasoval proti NATO.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #41 - 27.01.2003 at 21:24:51
 
sidha wrote on 26.01.2003 at 10:53:43:
Še vedno velike ribe jedo majhne ribe Wink


Kdaj pa bodo male ribice začele jesti VELIKE ribice... Grin

V nasprotju z vojno, v katero so sedaj že vsi prepričani, da bo, vse je pripravljeno... se mi dozdeva, da bi bila še vedno možnost, da se napadi zaustavijo...

Saj vesta B. in H., vidva, sta glavna,... Grin in lahka dasta "recimo besedo"  - STOP the WaR!  Undecided, no jo bosta... BESEDA ja VAJINA, mi... samo sprejemamo... Grin

Eh, kaj vse se še ne bo spravil delat svet ( onedva ), da bosta dosegla svoje... ???
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #42 - 28.01.2003 at 08:11:07
 
Smiley Quote:
Takole gre: tam med 2010 in 2015 bosta neslavno končali ZDA (državljanska vojna) in katoliška cerkev.  


Ameriški imperij razpada že od razpada sovjetskega, ko sta drug drugega umetno vzdrževala pri življenju. Imperiji se utrjujejo pa vzdržujejo pri življenju le z ustvarjanjem zunanjih sovražnikov pa dokler z ropanjem lahko vzdržujejo lastno vojsko. Ko se začnejo zažirat v lastno substanco, je to za njih začetek konca. Ameriški imperij bo tud po moje razpadu prej kot v desetih letih, to pa zato, ker se ta bogatim  ne bo več zdel vredn plačevat nacionalne romantike pa na njej zgrajene državljanske solidarnosti. Med sabo  se bodo solidariziral  le še ta bogat, se bodo po celmu svetu globaliziral ne glede na socialno in nacionalno pripadnost, zase bodo rezerviral najlepše place pa vire in jih zavaroval z zasebnimi vojskami in milicami, dal se bodo  genetsko popravljat in se tud biloško počas ločil od ostalga folka.

Glede na tako vizijo so gobce prazprav orožje v rokah revežev, ker so edina stvar, ki nas  delajo vse enake. Zato so buševi amerikanosi tko živčni, da bomb ne bi v roke dobil reveži (boh ne daj ta domači!), z drugimi naciolanimi elitami  se bodo že med sabo zmenil, pa naj bo to francoska al pa kitajska...

Katoliška cerku bo postala po moje ta glavna vera depriviligirane večine, ker protestantizem se je rodil in bo zatonu s kapitalizmom, ko bo ta svojo poslanstvo globalizatorja izčrpov. Ma kastolicizem v primerjavi s protestantizmom  bolj poudarjene   sočutne/socilane/solidarne  komponente v seb pa tud bolj pisan simbolizem, ki se bo osvobojen potrebe po tem, da bi folk delal pokoren in med sabo tekmovalen, spet razmahnu. Sej kaj nam bo pa ta revnim, ko bomo odtegnjen od bonitet znanosti in materilnih dobrin   ostal drugega eden drugmu v duhovno tolažbo  ???  Undecided      
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #43 - 28.01.2003 at 09:45:40
 
kot prvo titud, nismo tarevni, ampak smo tabogati.
in mi mormo njih sprejet.
čeprov vem da govoriš o unih 10% k majo vs keš ...

je pa res da delajo modeli samo na ločevanju ... ko nas ne bodo več imel s čim ločevat takrat se bomo začel združevat v eno ... pomoje ne bo šu skoz tačrn scenarij, ampak tabel ... k je use tko natempirano ... pri njihovi 4.4 se konča cikel ... naš ... tu nekje ... mudi se (sm že kdaj reku) vsak bi že zdavnaj moral bit na svojem mestu ... kje ste ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Iraq; pomagati tako in drugače
Reply #44 - 28.01.2003 at 10:05:14
 
Mirotova "vizija" povzame tudi moje razmišljanje...
Samo ne vem če bo svet še tak dolgo trajal glede na tenzijo, ki je v zraku.. Undecided

Quote:
Katoliška cerku bo postala po moje ta glavna vera depriviligirane večine, ker protestantizem se je rodil in bo zatonu s kapitalizmom, ko bo ta svojo poslanstvo globalizatorja izčrpov. Ma kastolicizem v primerjavi s protestantizmom  bolj poudarjene sočutne/socilane/solidarne  komponente   ...


Ej to si pa po moje malo mimo vsekal.  Grin
Katoliška Cerkev je v bistvu prava zibelka kapitalizma in prilaščevanja ogromnih kupov materialnih dobrin. Za kaj drugega jim sploh ne gre... Ustvarili so pravljico za lahko noč in z njo fopajo množice neumnežev, da bi si pridobili moč in denar (isto kot američani!). Pravljico seveda tedensko prilagajajo in če bo potrebno za obdržanje vernikov dovoliti splav, evtanazijo, kloniranje pa magari še pedofilijo (bi jim prav prišlo) bodo to zagotovo storili.
Od začetka pa do danes so ostali najbogatejša in najbolj vplivna organizacija, poleg tega pa sodelujejo z ameriškimi načrti, saj je ameriška elita prav tako katoliška (oz. prostozidarska po mojem:)) .
Kje za vraga vidiš ti kakšne "sočutne/socilane/solidarne  komponente" ??? Mogoče v papeževem kašljanju?  Grin

Quote:
ko nas ne bodo več imel s čim ločevat takrat se bomo začel združevat v eno ...


True, samo upamo lahko, da ne bo takrat že prepozno ...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11