Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 15368 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Masturbiranje za mir
14.03.2003 at 21:24:32
 
Masturbanti svih zemalja, ujedinite se!

I onanirajte za mir! Pa ako se ljudi mogu skidati goli za mir, zašto se ne bi moglo samozadovoljavati za mir? OK, stoji činjenica da ako to nije organizirano, onda se sve radi na svoju ruku, a to baš i nema smisla... Hm, ili je upravo to smisao? Ma bit će vam jasnije nakon što posjetite stranicu masturbateforpeace.com, a i lakše kada vidite da se preko 12.000 ljudi udružilo u projektu 'Samozadovoljavajmo se za mir'.

http://www.klik.hr/naslovnica/hotcool/200303110002003.html
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Masturbiranje za mir
Reply #1 - 14.03.2003 at 23:10:42
 
To bi bolj spadalo pod kak oddelek za humor. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #2 - 15.03.2003 at 08:02:58
 
Ok Devi ti zberi žensko populacijo,jaz bom pa moško in gremo pred parlament Grin
Lahko pa se gremo "sex za mir",bi imeli več od tega Cheesy..seveda tudi pred parlamentom Grin.Po mojem ne bi nihče več pomislil na vojno Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #3 - 15.03.2003 at 10:20:47
 
Lahko bi šlo tole tudi pod humor, pa sem vseeno sem dala, ker po svoje mi je blo všeč, da so ljudje tolko utrgani in spontani. Iz kakršnihkoli razlogov že. Za mene je bla to problemska naloga, kako bi moral en človek pri zdravi pameti razmišljat, da bi bil sposoben k kaki taki akciji pristopit. In mi je blo všeč, ko sem pod lastnostmi našla individualnost, svobodo, nekonvencionalnost, smisel za humor, zdrav odnos do sexualnosti...
Sex in masturbiranje povezujemo z marsičem, z zabavo in smehom pa mogoče premalo.

Ziby ti bi pa kar akcijo v živo izvedel pred parlamentom? Shocked  Se mi zdi, da si ravnokar rešil problem prepoznavnosti Slovenije v svetu Grin 8)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #4 - 15.03.2003 at 10:29:14
 
Quote:
War is shit, rub your clit


Cheesy

Pravzaprav, a ni že čas, da ustanovimo neko gibanje-stranko, ki se bo zavzemala za drugačne moralne norme, saj današnje, splošno privzete seksualne in druge norme očitno bolj vodijo v nasilje, kot ljubezen?

Sex pred parlamentom bi lahko bil obenem tudi ustanovni zbor. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #5 - 15.03.2003 at 10:31:13
 
Hehe se mi zdi ja. Jutr na CNNu:
"A pervert sexual kult has demonstrated for (what was it again?) peace on Earth on a very special way. Their leader (maybe Master in a SM kind of relation) know under the codename "ziby" started masturbating in front of the parlament and enocouraged others to follow him. Slowly it became an orgy. So young people are still having sex for peace in front of the parlament in Slovakia"

Grin  Grin  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #6 - 15.03.2003 at 11:27:45
 
Terrania wrote on 15.03.2003 at 10:31:13:
.....in Slovakia"

lol Grin Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #7 - 15.03.2003 at 13:38:29
 
lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #8 - 15.03.2003 at 16:56:06
 
They say that God is in the details.

But I think he's doing a good job in the picture overall also.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #9 - 15.03.2003 at 21:44:47
 
Devi wrote on 15.03.2003 at 10:20:47:
Se mi zdi, da si ravnokar rešil problem prepoznavnosti Slovenije v svetu Grin 8)

To so ga že Sestre na Eurosongu. Grin

Terrania wrote on 15.03.2003 at 16:56:06:
But I think he's doing a good job in the picture overall also.

Dvomim, če bo enkrat prišlo do WW3, kjer bo 4/5 ljudi mrtvih. Bad overall picture. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #10 - 16.03.2003 at 11:18:28
 
Quote:
Pravzaprav, a ni že čas, da ustanovimo neko gibanje-stranko, ki se bo zavzemala za drugačne moralne norme, saj današnje, splošno privzete seksualne in druge norme očitno bolj vodijo v nasilje, kot ljubezen?


V kako dobo pa se ti zdi, da smo zašli, Miro?
Flower-power je aids pokopal, tramp women so ostale v 80-ih, v 90-ih je postal sex najboljši biznis... kaj naj propagiramo, nazaj k naravi? Cheesy Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #11 - 16.03.2003 at 11:43:21
 
Quote:
Dvomim, če bo enkrat prišlo do WW3, kjer bo 4/5 ljudi mrtvih. Bad overall picture. Smiley


In ti bos v 1/5 ljudi ki bo prezivela, za sabo bos mela najlepsi ognjemet kar si jih kdaj vidla in ko se bo stvar umirla, bo za (kislim) dezjem posijal soncek in tvoje (pekoce) oci bojo videla najlepse devisko sprano nebo ever. Ne bo to a great overall picture?  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #12 - 16.03.2003 at 13:12:58
 
Quote:
V kako dobo pa se ti zdi, da smo zašli, Miro?  
Flower-power je aids pokopal, tramp women so ostale v 80-ih, kaj naj propagiramo, nazaj k naravi?


Prišli smo v dobo strahu... strah pred mikrobi, aidsom, seksom, teroristi, 'nezdravo hrano' itd. Strah je danes biznis.

Aids ni pokopal flower-power, ampak ga je pokopal strah, ki so ga producirali tisti, ki uporabljajo aids za doseganje političnih in poslovnih ciljev. Flower-power je dal seksualno svobodo, to pa posledično vodi v svobodo na sploh, svobodo pa je treba preprečiti. Z aidsom ali pa z 11. septembrom, vseeno, važno, da biznis laufa in daljudje ne razmišljajo preveč. To se pa najlažje doseže s strahom.

Saj to je znana stvar. Ko smo že pri masturbiranju, nekoč so otroke strašili, da jim bodo na dlaneh zrasle dlake, če bodo drkali. 'Prešuštnice' še danes nekje kamenjajo. Katoliška cerkev je vsako spolno dejanje, ki ni namenjeno razplodu, razglasila za greh. Vcepiti nekomu strah pred seksom, pomeni vladati nad njim.


Quote:
v 90-ih je postal sex najboljši biznis...


Kurc pa sex 90-ih... od tega se mi ne dviguje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #13 - 16.03.2003 at 18:09:27
 
Terrania wrote on 16.03.2003 at 11:43:21:
In ti bos v 1/5 ljudi ki bo prezivela, za sabo bos mela najlepsi ognjemet kar si jih kdaj vidla in ko se bo stvar umirla, bo za (kislim) dezjem posijal soncek in tvoje (pekoce) oci bojo videla najlepse devisko sprano nebo ever. Ne bo to a great overall picture?  Grin

Prav lepo bo, ja. Ko ne bo nikjer najti niti koščka užitne hrane.

P.S. Spola zaenkrat še nimam namena spreminjat. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #14 - 16.03.2003 at 19:56:02
 
Sem dojela en dan, da v odpovedovanju ni nobene vrline. Dolga leta sem živela s prepričanjem, da v življenju bogastvo ni vse, in da denar tako nič ne pomeni (denar, sex, ista čakra, samo dojela sem pri denarju) in da v resnici živim zelo moralno in vzorno, saj sem vzdržna in skromna pri teh stvareh in sem torej s tega stališča sigurno dlje kot ljudje, ki jih denar nosi okoli po svetu. Pa sem en dan dojela, da odpovedati se stvari, ki je nikoli nisi imel ni nobena vrlina. Najprej imej, potem to prerasti, če zmoreš in odpadlo bo samo od sebe, če bo...samo ne se slepit, da ti tega ne rabiš in da to ni dobro. Vsaj do sebe bodi pošten.

Verjetno je s sexom isto kot z denarjem. V nekem trenutku moraš imeti vse, moraš omogočiti svoji sexualnosti, da se razcveti popolnoma, da ozavestiš vse, kar se na tem področju da ozavestit, da si rečeš, to sem naredil, sem zdrav človek, vesolje skozi mene funkcionira na najboljši način.

Denar in sex, oboje je povezano z varnostjo, varnost je povezana s strahom.
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030312132720273

Quote:
Prišli smo v dobo strahu... strah pred mikrobi, aidsom, seksom, teroristi, 'nezdravo hrano' itd. Strah je danes biznis.


Na kakšni filozofiji pa bi to novo gibanje delovalo?
Open sourcu ? Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5