Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6807 times)
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Kužki
Reply #15 - 04.05.2003 at 22:07:39
 
To pa ti veš ali ne!? Wink
Meni  se zdi, da malo zamerijo.
Ko sem ga peljala kastrirat se me je dva dni izogibal v loku. Ampak potem je bilo pa vse po starem.
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Kužki
Reply #16 - 05.05.2003 at 14:42:38
 
Mačke pa zamerijo. sem imela enkrat eno muco, ki je ves čas spala pri meni. Pa sem jo enkrat iz postelje dol vrgla in ni več hotela priti k meni. Če sem jo dala gor, je kar dol skočila. Fertik, mi je zamerla in konec.

Saj pravijo, ljudje si izberejo psa, kateremu so gospodarji, mački pa si sami izberejo svojega "gospodarja"  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Kužki
Reply #17 - 26.09.2003 at 14:38:41
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mrs._Gost
Ex Member




Re: Kužki
Reply #18 - 13.10.2003 at 07:08:04
 
Mate prov... Wink Čist prov! Zanimiv je tale forum... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: Kužki
Reply #19 - 18.11.2003 at 11:05:23
 
To, da psi prevzamejo bolezni lastnika, je zame nova informacija, ampak po razmisleku vidim, da je morda nekaj na tem... Naš, že 16-letni mešanček, ima zadnje čase precej težav z živčnim sistemom (no, pa še en kup starostnih težav z zobmi, vidom in sluhom, apmak to je druga zgodba). Doživlja nekakšne krče in izgublja ravnotežje ipd. Ne vem, ampak pomislil sem pa na to, da je mogoče prevzel težave moje mame, pa tudi mene (no, v bistvu je cela familija precej nervozna - nič resnejšega, ampak dovolj, da ti zadeve jemljejo preveč energije).

Je za premislit.

Sicer je pa naš ravno tako prikupno hinavski. Naredi nekaj, česar ne bi smel (in to naredi nalašč zato, ker ne sme)  Grin - najraje se valja po postelji mojih staršev...kot, da mami nikoli ne bo opazila Grin  Grin - ko pride kdo domov, pa meni nič, tebi nič gleda v prazno in te kar malo ignorira. Enkrat je mama odšla od doma, potem se je pa čez par minut vrnila po nekaj, kar je pozabila, in ga je presenetila - ni je slišal, ker je ves ekstatičen ril po odejami in se razmetaval po postelji. Ko ga je poklicala, je pa kot kamnit obstal na postelji z zmedenim izrazom na frisu... Noro! Shocked
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2