Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 17663 times)
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #45 - 05.03.2003 at 22:42:21
 
ARS wrote on 05.03.2003 at 21:55:44:
You wish!  Grin

Sicer pa, btw, jest nimam kompleksa, da mam premejhnga.

Tongue
ARS



Sej nisem ciljal nate.

Ne vem pa zakaj si ti to prevzela nase, al sem se tako čudno izrazil. Mislil sem zelo na splošno. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #46 - 06.03.2003 at 13:55:45
 
Quote:
A pa je sploh kaka "stvar", za katero me nismo krive?    

Če prav pomislim... ne je ni!  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #47 - 06.03.2003 at 14:07:06
 
tomi wrote on 06.03.2003 at 13:55:45:
Če prav pomislim... ne je ni!  Grin



Grin Grin Grin

Če prav pomislim, tipičen zgodovinski odgovor (vzorčič).

Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #48 - 06.03.2003 at 19:11:19
 
Quote:
Ti pa znaš pitijske stavke pisat. A si vejice in pike pri tem postavla tko kot si res mislila, ali ti pri tem ni glih ni za zaupat?

bp


Če se meni kdaj kje posveti, lahko še ne bp. Drugače pa že in še vedno ja odzdaj naprej.  Smiley

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #49 - 06.03.2003 at 20:53:33
 
tomi wrote on 05.03.2003 at 18:44:42:
Kje, kdaj, kako...?!
Jaz tud tega ne razumem...

Tomi ,koliko vsi skupaj podcenjujemo bizarne vplive raznih verovanj in posledičnih ureditev na jac-e vsakega posebej nam je bilo včeraj jasno. Da svojega duha razvijemo prej bolje po nujnosti univerzalnih okoliščin kot kake "skupnostne razjasnitve" duha je potem nekaj večinoma neznanega. In morda še le nekoliko manj bolečega,

Quote:
A pa je sploh kaka "stvar", za katero me nismo krive?

Kaka "stvarca" kje je, le da se osebe ne najde? Vsaj jaz sem takih tud kar nekaj poznala, ki so z leti vedno bolj krive. ???  


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #50 - 07.03.2003 at 00:49:14
 
Quote:
Tomi ,koliko vsi skupaj podcenjujemo bizarne vplive raznih verovanj in posledičnih ureditev na jac-e vsakega posebej nam je bilo včeraj jasno. Da svojega duha razvijemo prej bolje po nujnosti univerzalnih okoliščin kot kake "skupnostne razjasnitve" duha je potem nekaj večinoma neznanega. In morda še le nekoliko manj bolečega,

Podeljujem ti virtualno nagrado za pisanje teksta z najmanjšo redundanco in največjo informativnostjo! :
...

Čeprav ne razumem niti besede, ki si jo napisala  Embarrassed

Bom jutri še enkrat preštudiral, ko bom bolj trezn...  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #51 - 07.03.2003 at 06:25:37
 
...
hihihihihii.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #52 - 07.03.2003 at 10:23:49
 
Quote:
Tomi ,koliko vsi skupaj podcenjujemo bizarne vplive raznih verovanj in posledičnih ureditev na jac-e vsakega posebej nam je bilo včeraj jasno. Da svojega duha razvijemo prej bolje po nujnosti univerzalnih okoliščin kot kake "skupnostne razjasnitve" duha je potem nekaj večinoma neznanega. In morda še le nekoliko manj bolečega,

Vem, da to vse mora nekaj pomenit, pa nikakor ne razvozlam kaj...   Sad  
podcenjujemo vplive verovanj, pol pa nekakšne jace-->včeraj jasno  ??? Da=verjetno Če -- kaj je večinoma neznanega?? In kaj manj bolečega  ???
Kaj sem res jaz tak glup, kot se mi že počasi dozdeva??
Help!!!
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #53 - 07.03.2003 at 11:50:05
 
tomi wrote on 07.03.2003 at 10:23:49:
Vem, da to vse mora nekaj pomenit, pa nikakor ne razvozlam kaj...   Sad  
podcenjujemo vplive verovanj, pol pa nekakšne jace-->včeraj jasno  ??? Da=verjetno Če -- kaj je večinoma neznanega?? In kaj manj bolečega  ???
Kaj sem res jaz tak glup, kot se mi že počasi dozdeva??
Help!!!

Brez razmišljanja bi rekla da veš, tomi. tko da pomoč bo, samo je vedno dobro pustit času svoje pa še prej kaj premislit.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #54 - 15.01.2004 at 14:41:56
 
Quote:
What women really think:

Over 72% of all women need a larger and thicker thingy to reach sexual orgasm.
94% of all women agree a larger thingy is a visual turn-on and believe that size does make a difference.
68% of all women are not pleased with their lovers' thingy size.
76% of women want sex more often than their lovers' provide.
83% of all women fake orgasms on a regular basis.
93% of all women do not mention small thingy size, for fear of hurting their lovers' feelings.

Brez komentarja; dodatnega.

Wink
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #55 - 15.01.2004 at 15:05:45
 
ARS wrote on 15.01.2004 at 14:41:56:
Brez komentarja; dodatnega.

Wink
ARS


Vau

ARS, benti, še oslu bi sesula samozavest s takimi dejstvi, pa da ne bi en bk scagal, madona.

Grin

e, ne bi 8)

Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #56 - 15.01.2004 at 15:21:25
 
en_bk wrote on 15.01.2004 at 15:05:45:
ARS, benti, še oslu bi sesula samozavest s takimi dejstvi, pa da ne bi en bk scagal, madona.

Jest mam itak najrajš slone ... k'nkol ne scagajo.

8)
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #57 - 15.01.2004 at 16:01:34
 
Vse se da povedat, tudi da ima majhnega. Važno je izbrati pravi način in pravi moment.

Ste se kdaj vprašali ali obstaja kaj česar nočete povedati?
Pri meni je odgovor definitivno JA...moškemu nikoli ne povem, da nima pojma o sexu.
...ne preveč posplošit....govorim za tipe, ki mislijo, da ženskam paše isto kot njim, ..to so tisti, ki sexa ne jemljejo kot komunikacije obeh vpletenih....

...čeprav jim verjetno povem na nek način; naslednje povabilo namreč zavrnem..tudi v gostilno koder sem dobila žilav zrezek se ne vrnem več...

zakaj ne povem...
s takimi tipi naj se ukvarjajo ženske, ki imajo preveč časa...jaz se ne trudim več spreminjat ljudi...škoda časa in energije
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #58 - 16.01.2004 at 10:13:21
 
sinjeoka wrote on 15.01.2004 at 16:01:34:
Vse se da povedat, tudi da ima majhnega. Važno je izbrati pravi način in pravi moment.

Ste se kdaj vprašali ali obstaja kaj česar nočete povedati?
Pri meni je odgovor definitivno JA...moškemu nikoli ne povem, da nima pojma o sexu.
...ne preveč posplošit....govorim za tipe, ki mislijo, da ženskam paše isto kot njim, ..to so tisti, ki sexa ne jemljejo kot komunikacije obeh vpletenih....

...čeprav jim verjetno povem na nek način; naslednje povabilo namreč zavrnem..tudi v gostilno koder sem dobila žilav zrezek se ne vrnem več...

zakaj ne povem...
s takimi tipi naj se ukvarjajo ženske, ki imajo preveč časa...jaz se ne trudim več spreminjat ljudi...škoda časa in energije


hehe...sinjeoka..a ti je slučajno že kdaj ratal, da si kakšnega spremenila...razen sebe seveda?

A da so tud taki, ki nimajo pojma o sexu? Se mi zdi, da vsaj takrat, ko gredo lulat in ga primejo v roke, vedo, kakšen je njihov sex. Mislm...a je to to?
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Česa pa moškemu/ženski res ne moreš povedat?
Reply #59 - 16.01.2004 at 10:21:48
 
en_bk wrote on 16.01.2004 at 10:13:21:
hehe...sinjeoka..a ti je slučajno že kdaj ratal, da si kakšnega spremenila...razen sebe seveda?

A da so tud taki, ki nimajo pojma o sexu? Se mi zdi, da vsaj takrat, ko gredo lulat in ga primejo v roke, vedo, kakšen je njihov sex. Mislm...a je to to?
???


če mi je koga uspelo spremenit...u bistvu mi je...moj prvi tip je full preveč pil in sem mu povedala, da me to moti in ni skužil dokler se nisva razšla..potem se je streznil...mi je sam povedal, da je to očitno rabil...sicer se zdaj srečava zelo poredko...toda kar slišim o njem kaže na to, da je svoj lajf style spremenil

ali lahko koga moja nesebična ljubezen in neskončno trpljenje spremeni (ljubezen za nič )...nope...za vsako spremembo je potrebno trpljenje (ampak lastno, in ne trpljenje nekoga drugega)

Verjetno en_bk bi tudi ti pri meni padel na odstavni pas. Vsaj glede tistega kar si napisal v drugem odstavku...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6