Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 22603 times)
Miro
Ex Member




Re: ADMINISTRATORJI
Reply #15 - 17.02.2003 at 14:49:21
 
Miro, saj veste.

Kaj bom počel, pa se bom še odločil. Mogoče bom lovil morske pse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: ADMINISTRATORJI
Reply #16 - 17.02.2003 at 15:39:31
 
Titud se je na svetu pogovorov pojavu novembra '01,  ko je hotu tedanje sogovornike opozorit na patološke dimenzije  misticizma. Je pričakoval odpor pa je naletu na razumevanje. Zmerom bolj je  očaran nad blagodejnim  učinkom tega paradoksa, tko da se je čist zaciklov tle gor. Za sabo je  med drugim potegnu tud mistika/maga  jst-a pa skeptika bp-ja, pa tud v drugih ma dobro družbo, ki mu s svojo energijo pomagajo  njegov svet na stara leta duhovno centrirat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: ADMINISTRATORJI
Reply #17 - 21.02.2003 at 16:30:57
 
... evo me. Ne vem če me sploh še vzamete medse...se opravičujem za zamudo, sem pa  gapetovo opozorilo  prebrala šele sedaj (prebolevam namreč gripo in sem na bolniški že cel teden).
Kot sem razumela je ta prostor namenjen predstavitvi samega sebe, pa dajmo:
rojena leta 52, se pravi da sem tukaj najstarejša. Nekaj časa sem imela zaradi tega pomislek, da ne sodim v tako mlado skupnost, sedaj se s tem skoraj več ne obremenjujem.
Odraščala sem z družinsko oznako "problematična". Mati hči "belih", oče "rdeč" in tako že od malega doživljam slovensko stvarnost kot neizmerno sovraštvo dveh nasprotujočih si ideologij.  
Moje večno iskanje je LJUBEZEN ker tako čutim  in tako sem našla še v času nastajanja Gapetove strani ... Zanimanje - sokreiranje družbene ureditve, take, ki priznava da nihče nima pravice do končne resnice ...

             Vida

Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: ADMINISTRATORJI
Reply #18 - 17.05.2003 at 14:45:15
 
Sem Matej , rojen 26.5.1975 na Ptuju.Sem oče 4 letne Kaje.Moje življenje je precej razgibano že od otroških let, ko sem ušpičil marsikatero pizdarijo.Po poklicu sem vrtnar, drugače pa navdušen nad kuhanjem, tekom, dobro glasbo, živalmi, pa dobre žurke se tudi ne branim.Vedno sem poln energije, katero se trudim usmerit v koristne stvari.Pozitivizma mi ne manjka.
Po dogodku, ki sem ga doživel pred približno pol leta se spreminjam z neverjetno hitrostjo.Preteklost je za mene res preteklost in se ne oziram na njo.Živim zdaj, v sedanjosti kjer edino lahko nekaj ustvarim.Tudi s prihodnostjo se ne obremenjujem, ker vem, da če bom gradil zadeve v sedanjosti tako kot je treba, potem mi svetla prihodnost ne uide.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: ADMINISTRATORJI
Reply #19 - 18.06.2003 at 11:30:13
 
te-nay se predstavi:


Krstili so me za Tomaža v letu 1975, v roke pa sem dobil izvijač. Nato sem se učil loviti ribe, brati knjige, streljati z lokom, peti taborniške pesmi in plezati. V Kranju so me naučili biti štromar, nato v Ljubljani postal sem filozof.  




8) uživajte  8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: ADMINISTRATORJI
Reply #20 - 20.02.2004 at 00:56:18
 
Eva, (bivša EvaZh - če boste kaj starejšega brali) rojena 10.11.1980 ob 9:45 v Kranju, s prvega nadstropja na Rupi doma. Sredi študija. Poročena. Gajina mamica.
..Nekaj že je..
Zazdaj projektiram na zavedanju in sprejemanju. Pa izražanju.
Šlogarim (tudi na četu).
Hm, Odnosi se temu tud reče.
Pa Ljubezen, zaupanje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ADMINISTRATORJI
Reply #21 - 18.05.2005 at 11:30:31
 
Petra. wrote on 06.02.2003 at 12:54:46:
Jaz sem Petra Gradišar!

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: ADMINISTRATORJI
Reply #22 - 31.05.2007 at 14:29:21
 
Lep pozdrav,
Sem Boštjan Zupančič ( niti ne "M." ) . Utelesil pa sem se na ta planet (daljnega-bližnjega ) 15. 11. 1973 . Do sedaj sem živel v Kamniku . Dolgo nisem vedel, kaj naj sam z seboj, ( študiral strojništvo, ) pustil fax, se skoraj poročil, vendar zadnji trenutek ( skoraj ) ločil , itd, itd, itd, ...  Tongue.
Sedaj vem, da ima vsak dogodek v Vesoljih svoj namen , pomen, vzrok, cilj , ...
in tudi, jaz sem bil poslan semkaj , na to malo Zemljico z razlogom ,  Lips Sealed Wink Cheesy...
No, ko sem tako lani še malo raziskoval po netu, sem naletel na tale vaš forum, kjer sem našel prijaznejše duše kot pa na recimo , Siolovem forumu  Tongue.
Zato sem si letos rekel, ... da bom tudi ostal tu , ker si tudi zaslužite( mo ) boljše kot drugi, predvsem zaradi vaše odprtosti ( + prijaznosti )  Roll Eyes .
Me pa zelo veseli, da se takole najdemo, ... sorodnejše duše , luči   Cheesy Roll Eyes Cheesy.
No, da ne bom predolg,  Tongue...
Lep pozdrav , ...  Cheesy
by Bošty
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2