Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 60736 times)
A.
Ex Member




samske punce??
22.05.2001 at 12:26:50
 
ker se je razvnela razprava o oploditvi zdravih punc, kjer je "kao" glavni problem to ali svobodna volja da ali ne?

bolj me skrbi ozadje:  Roll Eyes

ZAKAJ JE SPLOH TO POTREBNO? IN KAKO DA TO, DA SO PUNCE SAME?

kako do tipa? kako ga zadržat in kako skupi ostat?


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #1 - 22.05.2001 at 14:31:11
 
kje se je vnela ta razprava?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #2 - 22.05.2001 at 15:41:27
 
No, nekaj v tem smislu smo že razpravljali na temo o idealnem partnerju. Res je veliko samskih punc, vzroki za to so različni, velikokrat pa je temu vzrok ego (pri obeh spolih sicer) s tem, da se je dandanes zelo okrepil, ker imajo ženske pač možnost izobrazbe in so potem ekonomsko neodvisne. Ena moja znanka je rekla: zakaj bi se komurkoli podrejala, če mi ni treba, saj lahko sama skrbim zase. Jasno, da se je lažje umakniti, kot pa vsakodneven boj s samim seboj, ko pridejo navzkriž interesi, pa toleranca in sprejemanje partnerjeve drugačnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
suzi
1
*
Offline

Naj ostane vedno malo
otroka v nas!
Posts: 11

Gender: female
Re: samske punce??
Reply #3 - 24.05.2001 at 22:15:57
 
Veš mogoče smo punce zato samske, ker ste nas moški že tolikokrat razočarali.
Ne upamo se v vezo, saj nas je vedno strah, da ne bomo kmalu spet same.
Pa mogoče tud zato, ker se jaz pri mojih letih nočem spuščat v avanture, medtem ko hodi fantom le to po glavi in ne iščejo še resne punce.
Pol pa kaj naj naredimo se začnemo za starejšimi ozirat?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: samske punce??
Reply #4 - 24.05.2001 at 22:40:30
 
Suzi!

Pri tvojih letih??  Saj niti nisi napisala koliko si stara in morebiti nisi veliko starejša kot tista 18. letna, ki je pisala v Nedeljca, da hoče imeti otroka in sicer umetno oplojenega.
Glede tega, da ste se ženske spekle pri moških, ko so vas eni za drugim razočarali lahko le pripomem, da za razdor sta vedno kriva dva in tudi tvoji bivši fantje sedaj ne grejo več elegantno, na lepo besedo v zvezo z žensko. Oni ne vem če iščejo starejšo, so pa tiste mlajše, nekatere tudi "opečene"  ki sedaj iščejo njih. In tako se nadaljuje življenski ciklus. Podobno kot pri nekaterih vrst živali.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
suzi
1
*
Offline

Naj ostane vedno malo
otroka v nas!
Posts: 11

Gender: female
Re: samske punce??
Reply #5 - 25.05.2001 at 10:56:57
 
Andres!

Ne vem kako ti misliš, ampak meni se ne zdi prav, da bodo ženske tako prišle do otrok. Da je otroku vse zagotovljeno mora imeti oba starša očeta in mamo! Zakaj pa je Bog ustvaril moškega in žensko? Ravno zato da se dopolnjujeta, in v tem je tudi čar.  Nisem taka kot tista osemnajstletnica. Jaz bi rada imela otroka z nekom, ki mu bom zaupala in ga bom imela rada.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #6 - 25.05.2001 at 11:46:07
 
to vse je res; ampak kdo si ti da boš sodil/a o komerkoli. vsakdo ima svojo svobodno voljo.
to s tem referendumom pa je samo še ena kost ki so nam jo vrgli da se ne bi pogovarjali o tem kar šteje.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #7 - 25.05.2001 at 14:52:23
 
Veš, Suzi, življenje je ponavadi malo drugačno, kot si ga ti predstavljaš. Me zanima, kako boš razmišljala po 10 letih zakona. Žal partnerja spoznaš šele po dolgem času, takrat ko je v veliko primerov že prepozno. Včasih se sprašujem, ali ima ta zadeva sploh še kakšen smisel, ali ni bolje živeti sam, brez "policaja v hiši".
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #8 - 25.05.2001 at 16:05:18
 
življenje je tako kot si ga skreiraš!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #9 - 25.05.2001 at 17:59:12
 
Sej, pustimo mladim iluzije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #10 - 25.05.2001 at 18:03:14
 
Sicer pa - me prav zanima, kolikim od nas uspe svet skreirat tako kot si želiš? Če smo odkriti. Meni ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #11 - 25.05.2001 at 22:00:09
 
hja men kr ratuje zadnje cajte. se mi kr dogaja tist kar hočem. edin če se hvalm pol zna it kej u pm ampak to je redko, ponavadi kadar komu hočem odgovorit - pokazat - dokazat, da se da. tko kt zdej tebi.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
suzi
1
*
Offline

Naj ostane vedno malo
otroka v nas!
Posts: 11

Gender: female
Re: samske punce??
Reply #12 - 25.05.2001 at 22:52:55
 
In zakaj bi bila to le iluzija?
Jaz mislim, da še vedno obstaja prava ljubezen.
Res je sicer, da se čedalje več ljudi loči oz. živi na koruzi toda z božjo pomočjo se dogajajo čudeži, zakaj torej ne bi mogli imeti partnerja, ki ga bomo ljubili preostalo življenje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: samske punce??
Reply #13 - 26.05.2001 at 02:19:07
 
Gape!

Res je, da ima vsak svobodno voljo, toda sistem proizvodnje zanositve pri ženskah ni več naraven pojav. Vse to je skregano z naravo, ti pa, ki imaš stran o zemlji bi se pač moral postaviti na stran o partnerstvu in otrokih, vendar le če ne gre drugače naj bi se partnerja odločila za umetno oplojenega otroka. Samske ženske pa ne, nikakor.  Posledica tega je, da bi  čez nekaj let  kup lezbijk vozičke furalo po Sloveniji. Svobodna volja??

Andres






gape wrote on 25.05.2001 at 11:46:07:
to vse je res; ampak kdo si ti da boš sodil/a o komerkoli. vsakdo ima svojo svobodno voljo.
to s tem referendumom pa je samo še ena kost ki so nam jo vrgli da se ne bi pogovarjali o tem kar šteje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #14 - 26.05.2001 at 11:26:54
 
sorry stri moj; nimam stran o zemlji ampak o življenju - resnici - bistvu - programu - in s tem tudi o zemlji , če hočeš.
sm ti že včeri povedu, vsaj oglej si jo; da me ne boš spraševal stvari ki sm jih že pisu. vem da si je težko (time consuming) ogledat celo, pa vseeno. to da izveš kaj vse najdeš gor spet ne pobere tolk časa. sploh če ti intuicija vsaj malo dela.
pa ne zamer.

vsak ima svobodno voljo - vsak, tudi vsaka!
če se da oplodit žensko brez spolnega kontakta (in to se da), se bodo nekatere tko oplodile, pa če se ti in pol slovenije na pol raztrga. ona bo naša mazača, ki jo bo oplodil, če bo to po njeni volji. tko kt droga: lahko jo prepoveš ampak če hočem jo še zmer lahko kupim in zato tud jem.
tko da ni tuki vprašanje dovoliti ali ne dovoliti, ampak osvestiti žensko ali je ne osvestiti. sej pravim že od začetka - kost, da se pregovarjamo o tistem kar NE šteje. pregovarjamo se o tem ali nekomu odvzeti svobodno odločitev. JO NE VZETI, ker to je črna magija.
v sloveniji rabimo nove duše - na novo inkarnirane - ne uvožene, ki so že zapacane z vzorci, zato da jim bomo dali nove vzorce in družina je star vzorec.
sicer je to ali so ženske ki nočejo fukat z moškim sploh sposobne vzgajat toroka ali ne že drugo vprašanje.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6